close
تبلیغات در اینترنت
باشگاه های آسیا
loading...

هواداران والیبال ایران

باشگاه های آسیا

javadirai چهارشنبه 10 شهريور 1395

به گزارش هواداران والیبال ایران،نماینده والیبال ایران با غلبه بر العربی قطر در دیدار فینال، قهرمان باشگاه‌های آسیا شد. تيم واليبال بانك سرمايه در ديدار نهايي جام باشگاه‌هاي واليبال آسيا در ميانمار، با پيروزي سه بر يك و با امتيازات 24 بر 26 - 25 بر 18 - 25 بر 16 و 25 بر 19 بر تيم العربي قطر، عنوان قهرماني اين مسابقات را از آن خود كرد. در ديدار رده‌بندي نيز تيم تويوداي ژاپن با نتيجه سه بر دو و با امتيازات 25 بر 21 - 23 بر 25 - 25 بر 17 - 19 بر 25 و 15 بر 13 تيم گلدن شانگهاي چين را شكست داده و مقام سوم اين رقابت‌ها را به دست آورد. همچنين مهدي مهدوي، سيد محمد موسوي عراقي، ميلاد عبادي‌پور و شهرام محمودي به ترتيب عناوين بهترين پاسور، بهترين مدافع، بهترين دريافت‌كننده و ارزشمندترين بازيكن مسابقات را كسب كردند.

javadirai دوشنبه 08 شهريور 1395

نتایج روز دوم مرحله دوم

تویودای ژاپن 3 – تالای قزاقستان صفر

( 25 بر 20 ،25 بر18 و 25 بر20 )

العربی قطر 3 – نماینده میانمار صفر

( 25 بر17 ، 25 بر19 و 25 بر21 )

بانک سرمایه ایران 3 – تایوان پاور چین تایپه صفر

(25 بر21 ،26 بر24 و25 بر 20 )

شانگهای گلدن چین 3 – ماسکوی ویتنام صفر

(25 بر 20 ،25 بر 18 و25 بر 19 )

 

برنامه بازیهای پلی آف :

روز دوشنبه هشتم شهریورماه – به وقت تهران

بانک سرمایه ایران- ماسکو ویتنام ساعت 9:30

تویودای ژاپن – نماینده میانمار ساعت 12

تالای قزاقستان – شانگهای گلدن چین  ساعت 14:30

تایوان پاور چین تایپه – العربی قطر ساعت 17

 

به گزارش سایت هواداران،بانک سرمایه ایران، تویودای ژاپن ، تالای قزاقستان و تایوان پاور چین تایپه ، در گروه e  العربی قطر،شانگهای گلدن چین ،نماینده میانمار و ماسکوی ویتنام در گروه f  در مرحله دوم رقابتهای قهرمانی باشگاه های آسیا برای رده بندی و تعیین  قرعه مرحله  پلی آف طی دو روز  با هم  به رقابت پرداختند.  در پایان بانک سرمایه ایران صدرنشین ، تویودای ژاپن ،تالای قزاقستان و تایوان پاور چین تایپه هم به ترتیب تیم های دوم تا چهارم گروه e شدند. تیم العربی قطر هم درجایگاه اول ایستاد، شانگهای گلدن چین ،نماینده میانمار و ماسکوی ویتنام هم به ترتیب مقام دوم تا چهارم گروهf  را گرفتند تا امروز برای صعود به مرحله نیمه نهایی به مصاف حریفانشان بروند. بر اساس برنامه کمیته اجرایی در مرحله پلی آف ، تیم نخست گروه  e  (بانک سرمایه ایران ) ساعت 11:30 دقیقه به وقت محلی و 9:30 دقیقه به وقت تهران، با تیم چهارم گروه f (ماسکوی ویتنام ) مسابقه خواهد داد. تیم نخست گروه f ( العربی قطر )  ساعت 14 به وقت محلی و 12 به وقت تهران ،به مصاف تیم چهارم گروه e  ( تایوان پاور چین تایپه ) خواهد رفت.  تیم دوم گروه e (تویودای ژاپن )  ساعت 16:30 دقیقه به وقت محلی و 14:30 دقیقه  به وقت تهران مقابل تیم سوم گروه f (نماینده میانمار قرار خواهد گرفت. و بالاخره تیم دوم گروه f (شانگهای گلدن چین ) ساعت 19 به وقت محلی و 17 به وقت تهران حریف تیم سوم گروه e ( تالای قزاقستان ) خواهد بود. با پایان رقابتهای امروز چهار تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی مشخص خواهند شد.

javadirai شنبه 06 شهريور 1395
 

با شروع مرحله دوم رقابت های باشگاه های آسیا کار سخت بازیکنان سرمایه مقابل تویودا نماینده ژاپن شروع شد.

مصطفی کارخانه در ست اول ترکیب لوکاس ژیگادلو، چاچیچ، سید محمد موسوی، شهرام محمودی، میلاد عبادی پور و فرهاد ظریف را به میدان فرستاد. آندرس کریستیانسون سرمربی سوئدی تویودا هم بالاخره از ایگور بازیکن خارجی اش رونمایی کرد. بازیکنان تویودا تایم اول فنی را گرفتند اما وقتی کار گره خورد کارخانه با آوردن مهدی مهدوی به جای لوکاس روند بازی را تغییر داد و حتی میلاد عبادی پور به خاطر اعتراض به داور کارت زرد گرفت اما ماراتن ست اول 28 بر 26 به سود بانک سرمایه  تمام شد.

در ست دوم مهدی مهدوی پاسور تیم همچنان در ترکیب ماند. در این ست سفید و قرمزپوشان تویودا از تیم بانک سرمایه پیش افتادند اما بازیکنان بانک سرمایه خیلی زود جبران کردند و با اسپک ها ودفاع های روی تور تماشاگران را به وجد آوردند. با اینکه هر دو استراحت فنی بازی را ژاپن گرفت، اما بانک سرمایه 25 بر 18 تویودا را شکست داد تا تکلیف برنده در ست دوم مشخص شود.

در ست سوم بازیکنان کارخانه تا امتیاز 10 بر 8 جلو بودند اما با اشتباهاتشان برتری را از دست دادند که مهدوی با لوکاس پاسور دوم تعویض شد. ژاپن در امتیاز 20 بر 17 پیش افتاد، با این حال بازیکنان سرمایه اختلاف را کم کردند اما در نهایت تویودا در این ست با نتیجه 25 بر 23 به پیروزی رسید.

در ست چهارم در امتیاز 2 بر یک بانک سرمایه پیش افتاد اما با اختلاف نظر داور اول با داور دوم بر سر اعلام خطا، یک امتیاز به جمع امتیازات ایران اضافه شد که ایگور بازیکن خارجی تویودای ژاپن اعتراض کرد و کارت زرد و قرمز گرفت و امتیاز چهارم به ایران داده شد تا ایران 4 بر یک پیش بیفتد. در این ست بازیکنان تویودا هرچه به آب و آتش زدند نتوانستند جبران کنند و بالاخره با امتیاز 25 بر 13 تسلیم شدند.

 

admin2 جمعه 23 مرداد 1394

 
تیم والیبال پیکان در دومین مسابقه خود در دور مقدماتی مسابقات قهرمانی باشگاه های مردان آسیا موفق به شکست نماینده کره جنوبی شد.
 شانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا از روز گذشته با حضور 16 تیم در چهار گروه دور مقدماتی در کشور چین تایپه آغاز شده است.
پیکان تهران که یازدهمین حضور خود در این رقابت ها را تجربه می کند، در دومین مسابقه دور مقدماتی موفق به شکست تیم ارتش کره جنوبی در سه ست متوالی شد.
تيم واليبال پيكان با تركيب امير حسيني ، رضا قرا ، پوريا فياضي ، عليرضا نصر اصفهاني ، سعيد مصطفي وند ، مصطفي شريفات و علي حسيني برابر تيم ارتش كره جنوب به ميدان رفت كه در پايان موفق شد در ٣ ست با امتیازهای ( ٢٥ بر١٧، ٢٥ بر ٢٢ و ٢٥ بر ٢٠) حريف خود را شكست دهد.
قضاوت اين ديدار بر عهده چن زينگ بيو از چين و آيداربكوف كوتبك از قزاقستان بود.
تيم واليبال پيكان در نخستین مسابقه تیم القادسیه نماینده کویت را شکست داد و فردا ساعت ١٣ به وقت محلي برابر تيم سيگنال فيليپين به ميدان خواهد رفت.

javadirai جمعه 22 فروردين 1393

تیم والیبال متین ورامین در دومین دیدارخود از مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا با نتیجه 3 بر صفر دوک لانگ ویتنام را شکست داد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، متین ایران پس از پیروزی سه بر یک مقابل نماینده ژاپن در دومین مسابقه خود در چارچوب مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا به مصاف دوک لانگ ویتنام که در روز قبل مقابل نماینده لبنان 3 بر 2 شکست خورده بود، رفت.
در این مسابقه  که در سالن آرنا شهر مانیل فیلیپین برگزار شد، نماینده ایران با پیراهن سفید برابر سبزپوشان ویتنام صف آرایی کرد.
در آغاز این دیدار سعید معروف، علیرضا نصر اصفهانی، محمد موسوی، مصطفی شریفات، شهرام محمودی، مجتبی میرزاجانپور و احسن الله شیرکوند ترکیب تیم متین ورامین ایران را تشکیل می دادند.
متین در شروع این دیدار نمایش تحسین برانگیزی را ارائه کرد. به ویژه شهرام محمودی در حمله و سرویس روز خوبی را پشت سر گذاشت. درخشش ستاره های ایرانی خیلی زود امتیازات را به سود متین ورامین رقم زد. از سوی دیگر دفاع روی تور عالی و بی نقص از محمد موسوی راه را برای حملات حریف می بست و متین ایران در ست نخست با امتیاز 25 بر17 پیروز شد.
در ست دوم بانیولی وحید سیدعباسی را به جای معروف به میدان فرستاد. در آغاز ست دوم متین ایران هشت امتیاز از حریف جلو افتاد و ویتنامی ها حرفی برای گفتن نداشتند. نمایش خوب فرهاد نظری افشار ، علی اصغر رزم فر و میکائیل تاجر موجب شد تا ایم تیم ورامینی در ست دوم هم مقتدرانه 25 بر 16 پیروز شود.
ست سوم دیگر ویتنام امیدی برای ادامه کار نداشت. اما بازیکنان متین ورامین تازه گرم شده بودند. بانیولی ترکیب شروع کننده دیدار را بیرون کشید و در مقابل با میکائیل تاجر، فرهاد نظری افشار، نصر اصفهانی ، مصطفی شریفات و وحید سیدعباسی و رزم فر به میدان فرستاد.  این ست هم در حالی که هواداران ایرانی حاضر در سالن سر از پا نمی شناختند، در نهایت 25 بر 15 به پایان رسید و نماینده کشورمان موفق شد این مسابقه را با نتیجه 3 برصفر و امتیازهای 25- 17، 25-16 و 25-15 به سود خود به پایان رساند.
لازم به ذکر است متین ایران پس از یک روز استراحت از ساعت 11 روز شنبه به وقت تهران به مصاف نماینده لبنان می رود.

javadirai پنجشنبه 21 فروردين 1393


*برنامه سومین روز مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا:
پنج شنبه 21 فروردین(به وقت تهران)
ساعت  9:
فیلیپین – عراق

ساعت 11:
لبنان – ژاپن
قطر – قزاقستان

ساعت 13:
ویتنام – ایران
عمان – ترکمنستان
ساعت 15:
چین – امارات

 

وهمچنین نتایج کامل دومین روز مسابقات والبیال قهرمانی باشگاه های آسیابه شرح زیر:
متین ایران 3 – اویتامیوشی ژاپن یک ( 25 -18، 21-25، 25-13، 25-22)
سوهار عمان 3 – دراگون هنگ کنک یک (14-25، 25-14، 25-12، 25-20)
بایک موتور چین 3 – چین تایپه یک (20-25، 25-18، 25-20، 25-21)
ترکمنستان یک – قزاقستان 3 (17-25، 25-23، 21-25، 22-25)
انصر امارات 3 – گینه نو صفر (25-17، 25-22، 25-16)

 

mohammad mahdavi دوشنبه 20 آبان 1392
موسوی: ثابت می‌کنیم نتایج ایران در لیگ جهانی والیبال اتفاقی نبود
 

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران گفت: در رقابت‌های قهرمان قاره‌ها ثابت می‌کنیم که نتایج ایران در لیگ جهانی والیبال اتفاقی نبوده است.

محمد موسوی عراقی درخصوص شرایط تیم ملی والیبال ایران و اعزام به رقابت‌های قهرمان قاره‌های جهان در ژاپن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این مسابقات هر 4 سال یک بار برگزار می‌شود و از این نظر اهمیت بسیار بالایی دارد. از طرفی هم تیم‌های بزرگی در ژاپن حاضر می‌شوند که بازی با آنها برای ما مهم است.

وی ادامه داد: ما هم مانند سایر تیم‌ها زمان زیادی برای آماده‌سازی خود نداریم؛ ملی‌پوشان ایران تا سه - چهار روز قبل درگیر مسابقات لیگ و تیم‌های باشگاهی بودند، اما این موضوع از طرفی به ما کمک کرد که از نظر بدنی در شرایط خوبی قرار داشته باشیم.

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه می‌توانیم بازهم دست به کارهای بزرگ بزنیم، عنوان کرد: به نظر من مسابقات قهرمانان قاره‌ها در ژاپن می‌تواند بهترین بازی‌های تدارکاتی برای تیم ملی ایران به منظور حضوری موفق در لیگ جهانی سال آینده باشد. با تمام این شرایط ما امیدواریم که نتایج خوبی کسب کنیم و بازی‌های خوبی از خود به نمایش بگذاریم تا نشان دهیم که پیروزی‌های ایران در لیگ جهانی یک اتفاق نبود.

بهترین مدافع روی تور آسیا خاطرنشان کرد: کار سختی در پیش داریم، اما تمام بازیکنان انگیزه بالایی دارند. من و تمام بازیکنان تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا بازهم والیبال ایران را در جهان مطرح کنیم و امیدوارم برای رسیدن به این هدف خود هم موفق باشیم.

 

mohammad mahdavi یکشنبه 07 مهر 1392

سرمربی تیم ملی والیبال ایران حرکت سرمربی‌ تیم ملی والیبال کره‌جنوبی را تلافی کرد.

خبرگزاری فارس: ولاسکو کار پارک‌کی‌وون را تلافی کرد!

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانی آسیا برابر کویت با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی رسید.

پارک‌ کی‌وون، سرمربی تیم ملی والیبال کره‌جنوبی که تیمش در دور دوم باید برابر ایران قرار بگیرد با حضور در سالن مسابقه، بازی تیم‌های ایران و کویت را از نزدیک تماشا کرد و نکات مهم را یادداشت کرد تا آنها را آنالیز کند، اما خولیو ولاسکو، سرمربی تیم ملی والیبال ایران هم پس از پیروزی تیمش برابر کویت در سالن مسابقه ماند و همراه تیم به هتل نیامد تا ضمن تلافی حرکت پارک، بازی تیم‌های ملی کره‌جنوبی مقابل عراق را از نزدیک تماشا کند.

مرحله مقدماتی این دوره از مسابقات در هشت گروه برگزار می شود و دو تیم برتر هر گروه به مرحله دوم صعود می‌کند. در مرحله دوم نیز تیم‌ها در چهار گروه به مصاف هم می‌روند.

دو تیم برتر گروه‌های دور دوم، به مرحله یک چهارم نهایی صعود می‌کنند. به این ترتیب شاگردان ولاسکو فردا استراحت می‌کنند و روز سه‌شنبه مسابقات خود را ادامه خواهند داد.

javadirai شنبه 02 شهريور 1392

تیم ملی والیبال ایران برای برگزاری اردوی تدارکاتی برون مرزی و انجام چند بازی دوستانه با تیم ملی والیبال روسیه دوشنبه چهارم شهریورماه راهی مسکو می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال کشورمان با 14 بازیکن و هفت همراه ساعت چهار و سی دقیقه بامداد دوشنبه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) تهران را به مقصد مسکو پایتخت روسیه ترک خواهد کرد.

javadirai سه شنبه 15 مرداد 1392

تمرینات آماده‌سازی تیم والیبال کاله مازندران برای حضور در رقابت‌های جهانی و لیگ برتر والیبال آغاز شد.

این تمرینات زیر نظر بهروز عطایی، سرمربی این تیم ، ابوالقاسم نائیجی، دستیارش و منوچهر جواهری تراپیست تیم در سالن سرپوشیده مجموعه ورزشی این باشگاه ورزشی دنبال شد.

javadirai شنبه 15 تير 1392
 
اسم تو که باشد سحر دیدنیست
 
بایاد تو طلوعی دوباره میشود


http://www.upload.tehran98.com/img1/7cepwynym4iiiptq3abp.jpg

به سلامتی همه ی شب زنده دارای والیبال
سلامتی همه اونایی که بیدار موندن برای اینکه خواب نمونن و بازی تیم ملی شون رو ببینن
سلامتی همه اونایی که خوابیدن ولی به یاد تیم ملیشون سر رو بالشت گذاشتن
سلامتی همه والیبالیستها والیبالیهای ایروونی


http://www.upload.tehran98.com/img1/jgltgfzlfiw2ovkimh67.jpg

پیروزی ارزشمند کشورمون مقابل کوبای سرسخت رو به همه ی هوادارا تبریک میگیم

 

***آدرس سایت جدید ما ***

مجموعه هواداران والیبال ایران به

"والیبال آنلاین" تغییر اسم داده است

آدرس سایت جدید:

www.volleyballonline.ir

نظرسنجی
به نظر شما تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی 2017 چه مقامی کسب خواهد کرد؟؟
ابزار هدايت به بالاي صفحه