close
تبلیغات در اینترنت
اخبار لیگ برتر والیبال ایران
loading...

هواداران والیبال ایران

مصاحبه تصاویر اخبار رده بندی زمان مسابقات

javadirai چهارشنبه 11 اسفند 1395

به گزارش والیبال آنلاین،مصطفی کارخانه در مورد پیروزی ۳ بر یک تیمش مقابل سایپا در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال و  راهیابی به دومین فینال متوالی اظهار داشت: ما با یک تیم سرسخت به نام سایپا بازی داشتیم و علاوه بر این، مرحله پلی‌آف هم حساسیت‌های خاص خودش را دارد. ما به عنوان صدرنشین مرحله گروهی به پلی‌آف رسیدیم و لیاقت حضور در فینال را داشتیم.

 
کارخانه ادامه داد: مرحله نیمه نهایی برای هر تیمی که در آن شرکت دارد، متفاوت است. ما روی پله آخر ایستاده‌ایم و فقط یک «یا علی» تا قهرمانی فاصله داریم. در فرصتی که در اختیار ماست، ریکاوری مختصری انجام خواهیم داد تا برای فینال آماده شویم.

 
وی تصریح کرد: بیشتر بازیکنان ما در تیم ملی عضویت داشتند و سال سختی را پشت سر گذاشتند. من همیشه تیم خسته‌ای را در  اختیار داشته‌ام، ولی از همه آنها رضایت قلبی دارم، چون با تمام وجود خود برای تیم زحمت کشیدند. امیدوارم شاهد فینال خوبی باشیم.

 
سرمربی تیم والیبال بانك سرمایه با بیان این مطلب كه برایش تفاوتی ندارد حریفش در فینال كدام تیم باشد، گفت: هر تیمی كه بتواند  به فینال راه پیدا كند به این معنی است كه تیم قدرتمندی است.

 

 

وی افزود: هم پیكان تهران و هم شهرداری ارومیه تیم‌های قوی و ریشه‌دار هستند كه بازی مقابلشان ساده نیست. ما بدون توجه به اینكه كدام تیم حریف ما در فینال است از فردا تمرینات خود را آغاز كرده و خود را برای دیدار نهایی و كسب سكوی قهرمانی آماده می‌كنیم.

javadirai چهارشنبه 22 دي 1395

به گزارش اختصاصي واليبال آنلاين از تهران،دو تيم پيكان و شهرداري تبريز از ساعت ١٧:١٥ در سالن خانه واليبال تهران به مصاف هم رفتند. پيكان اين ديدار را با تركيب سعيد معروف،محمدجواد معنوي نژاد،فرهاد نظري افشار،اميرغفور،محمد فلاح،مصطفي شريفات و مهدي مرندي با هدايت پيمان اكبري آغاز كرد. شهرداري تبريز هم با هدايت عادل بناكار اين ديدار را با تركيب بهرام فريد،عليرضا مباشري،وحيد والي،معين رحيمي،حسن صنوبر،باقري و محمدرضا موذن شروع كرد. ست نخست را تبريزي ها تيم برتر ميدان بودند و با يك بازي حساب شده توانستند در ست شماري يك صفر از حريف پيشي بگيرند. ست دوم پيكاني ها به خود آمدند و با ارائه يك بازي خوب از حريف پيش افتادند اما مصدوميت غفور يك شوك را به پيكاني ها وارد كرد ولي باز هم پيكان برتري خود را حفظ كرد و ست دوم را از آن خود كرد. ست سوم را ابتدا پيكان بهتر شروع كرد اما شهرداري تبريز در ادامه با استفاده از دفاع خوب در روي تور از ميزبان خود پيش افتاد و توانست ست سوم را ٢٥_٢٣ از آن خود كند تا تنها به يك ست براي پيروزي مقابل پيكان قدرتمند فاصله داشتهه باشد. ست چهارم با شروع خوب ياران پيمان اكبري آغاز شد و پيكاني ها حتي ١٠-٦ از حريف پيشي گرفتند اما سرويس هاي خوب مباشري تبريز را به بازي بازگرداند و اختلاف امتياز را به يك رساند،در ادامه نيز تعويض خوب اكبري و به بازي آمدنن مصطفي وند در دفاع روي تور و آبشارهاي بي نقص پوريا يلي كه جايگزين غفور مصدوم شد،سبب گرديد پيكان ست چهارم را از آن خود كند تا همه چيز به ست سرنوشت ساز پنجم كشيده سود. ست پنجم را ابتدا دو تيم نزديك به هم آغاز كردند اما پس از امتياز برابر چهار،سه اشتباه پياپي از پيكاني ها سبب شد تا پيمان اكبري مجبور به گرفتن وقت استراحت شود،همين وقت استراحت دو امتياز براي پيكان در پي داشت ولي باز همم اين تبريزي ها بودند كه در دفاع روي تور بي نقص كار كردند و دفاع هاي خوب معين رحيمي و آبشارهاي والي و ولايي موجب شد تا شهرداري تبريز با پيروزي در اين ست و مجموع بازي،يك پيروزي ارزشمند را به حساب خود واريز كند.

javadirai چهارشنبه 22 دي 1395
رتبه تیم برد باخت امتیاز
1 بانک سرمایه 15 2 41
2 پیکان تهران 14 3 40
3 شهرداری ارومیه 11 6 33
4 سایپا تهران 9 7 28
5 پارسه تهران 8 9 26
6 شهرداری تبریز 8 9 25
7 عمران ساری 8 9 23
8 کاله مازندران 7 10 22
9 خاتم اردکان 6 11 20
10 صالحین ورامین 6 10 18
11 شهرداری اراک 5 12 15
12 هاوش گنبد 4 13 12

 

javadirai سه شنبه 27 مهر 1395

تهران – خانه والیبال، ساعت 15 و 30 دقیقه
پیکان تهران – شهرداری ارومیه
ناظر: محمد حسین شفقی، داور اول: حمید راهجردیان و داور دوم: وحید پورکاشیان

تهران – خانه والیبال، ساعت 17 و 30 دقیقه
بانک سرمایه – شهرداری تبریز
ناظر: محمد حسن خوشدل، داور اول: اصغر کاظمی و داور دوم: مهرداد شوشتری

اراک – سالن ثامنی، ساعت 17
شهرداری اراک – سایپا تهران
ناظر: یونس حسن زاده، داور اول: مسعود یزدان پناه، داور دوم: محمد عشق دوست و نماینده سازمان لیگ: احمد بندری

آمل – سالن پیامبر اعظم (ص)، ساعت 17
کاله مازندران – سازمان عمران شهرداری ساری
ناظر: حسین پورکاشیان، داور اول: مسعود ذوقی و داور دوم: علیرضا قریب

ورامین – سالن شهید گل عباسی، ساعت 17
صالحین ورامین – پارسه تهران
ناظر: محمود حداد، داور اول: بهروز جعفری و داور دوم: محمدرضا کاویانی

اردکان – سالن آیت الله خاتمی، ساعت 17
خاتم اردکان – هاوش گنبد
ناظر: خلیل یگانه مجد، داور اول: احمد سرمست و داور دوم: امید فولادی وندا

 

javadirai چهارشنبه 10 شهريور 1395

به گزارش هواداران والیبال ایران،نماینده والیبال ایران با غلبه بر العربی قطر در دیدار فینال، قهرمان باشگاه‌های آسیا شد. تيم واليبال بانك سرمايه در ديدار نهايي جام باشگاه‌هاي واليبال آسيا در ميانمار، با پيروزي سه بر يك و با امتيازات 24 بر 26 - 25 بر 18 - 25 بر 16 و 25 بر 19 بر تيم العربي قطر، عنوان قهرماني اين مسابقات را از آن خود كرد. در ديدار رده‌بندي نيز تيم تويوداي ژاپن با نتيجه سه بر دو و با امتيازات 25 بر 21 - 23 بر 25 - 25 بر 17 - 19 بر 25 و 15 بر 13 تيم گلدن شانگهاي چين را شكست داده و مقام سوم اين رقابت‌ها را به دست آورد. همچنين مهدي مهدوي، سيد محمد موسوي عراقي، ميلاد عبادي‌پور و شهرام محمودي به ترتيب عناوين بهترين پاسور، بهترين مدافع، بهترين دريافت‌كننده و ارزشمندترين بازيكن مسابقات را كسب كردند.

javadirai یکشنبه 13 تير 1395

به گزارش هواداران والیبال ایران،عثمانی خوانتورنا، ستاره کوبایی تیم ملی والیبال ایتالیا از پیشنهاد تیم والیبال پیکان به او برای فصل آینده لیگ برتر خبر داد و البته آن را رد کرد.

خوانتورنا در این باره در گفت: سعید معروف با من صحبت کرد که به پیکان بیایم اما ضمن احترام باید بگویم که من با تیم «لوبه» در ایتالیا قرارداد دارم و نمی‌توانم در حال حاضر پیشنهاد پیکان را قبول کنم.

تیم ملی ایتالیا دیشب با نتیجه سه بر صفر ایران را شکست داد  و امشب در آخرین مسابقه مرحله یک لیگ جهانی به مصاف صربستان خواهد رفت.

javadirai چهارشنبه 09 تير 1395

لوئیس فیلیپه فونته‌لس ملقب به لیپه، دریافت کننده تیم ملی والیبال برزیل که در فصل گذشته رقابت های باشگاهی در تیم فونویک برزیل بازی می کرد، قراردادش با این تیم به پایان رسیده و به دنبال باشگاه جدید است.

او که سابقه حضور در تیم های فنرباغچه ترکیه، زاکسای لهستان و مودنای ایتالیا را نیز در کارنامه دارد تمایل زیادی داشت دوباره در یکی از تیم های کشورش بازی کند و پس از اینکه موفق به اینکار نشد گفت: فعلا در حال مذاکره هستم و هنوز با تیمی قرارداد نبسته ام، منتظر بودم تیمی از شهرم ریو به سوپر لیگا بیاید و در آن بازی کنم که این اتفاق نیفتاد. مدت زیادی است که با یک تیم از ایران مشغول مذاکره هستم. به همین خاطر فکر می‌کنم فصل آینده دوباره به اروپا برگردم یا به لیگ ایران بروم.

به نظر می رسد لیپه در حال مذاکره با باشگاه پیکان باشد چراکه این تیم با از دست دادن فرهاد قائمی به دنبال یک دریافت کننده قوی است تا جای خالی بازیکن سابق خود را پر کند البته پیکانی ها با فرهاد نظری افشار هم به توافق رسیده اند و باید منتظر ماند و دید لیپه با کدام باشگاه ایرانی وارد مذاکره شده است.

javadirai سه شنبه 01 تير 1395

به گزارش هواداران والیبال ایران،امروزه در ورزش ایران باب شده است مدیر عاملان باشگاه هر بازیکنی را که به خدمت گرفته اند با او عکسی یادگاری گرفته و در تاریخ به اسم خود ثبت کنند که فلان بازیکن را من برای تیم خریده ام!!

مدیر عامل باشگاه پیکان هم در اقدامی عجیب با پیراهن تیم فوتبال پیکان همراه با فرهاد نظری افشار عکس یادگاری گرفت که این در نوع خود برای یک والیبالیست معنای بدی خواهد داشت.

یعنی ملی پوش سابق و با اخلاق تیم ملی ارزش تهیه یک لباس والیبال باشگاه را نداشت.

در عکس زیر یادگاری آقای مدیر با آرش برهانی بازیکن فوتبال تیم پیکان و همان لباس را مشاهده میکنیم!!

 

http://up.fansvolley.ir/view/1642589/605595_495.jpg

javadirai سه شنبه 01 تير 1395

به گزارش هواداران والیبال ایران؛با توجه به دستمزد بالای بازیکنان اصلی تیم ملی از جمله سعید معروف، باشگاه‌های زیادی در ایران و حتی دنیا قادر به جذب رضایت آنها نیستند. در حال حاضر تنها تیم‌های شهرداری ارومیه، بانک سرمایه و پیکان توانایی به خدمت گرفتن ملی‌‌پوشان والیبال ایران دارند. تیم ارومیه با استخدام «دراگان تراویتسا» و بانک سرمایه با تمدید قرارداد «اوکاش ژیگادوو»، قطعاً به دنبال معروف نخواهند بود. به همین خاطر تنها گزینه پیش روی کاپیتان تیم ملی، باشگاه پیکان است.

تیم مودنا، قهرمان فصل گذشته سریA1 ایتالیا هم خواهان به خدمت گرفتن معروف شده بود اما این تیم در حال حاضر به دنبال جذب کمک‌های مردمی برای پرداخت مبلغ یک میلیون دلار، ورودیه لیگ است.

شنیده‌ها حاکی از آن است که امیر غفور، سعید معروف، مصطفی شریفات، نیکولای نیکولوف، علی مباشری و فرهاد نظری افشار، 6 بازیکن اصلی پیکان برای فصل آینده هستند.

حال باید ببینیم در آخرین لحظات نقل و انتقالات آیا تیمی پیدا میشود که خواهان الماس گران بهای والیبال ایران باشد.

javadirai جمعه 28 اسفند 1394

پس از بررسی کلی لیگ برتر با فاکتورهای همچون دریافت ،اسپک ،سرویس و عملکرد فنی بازیکنان در هر بازی برای پست های مختلف سرانجام 6 نفر به همراه پدیده لیگ برتر بازیکن نهایی برای راهیابی به ترکیب تیم منتخب فصل انتخاب شدند. در این لیست بعد از انتخاب سعید معروف به عنوان برترین پاسور سال 94 والیبال ایران توسط کارشناسان و انتخاب سید محمد موسوی و عادل غلامی در بخش سرعتی میلاد عبادی پور و فرهاد نظری افشار در پست دریافت کننده و شهرام محمودی در بخش پشت خط فرهاد ظریف و رسول آقچلی هم به ترتیب به عنوان برترین لیبرو و پدیده لیگ برتر والیبال انتخاب شدند


تیم منتخب لیگ برتر والیبال  از نگاه کارشناسان ایران والیبال  به شرح زیر است:


بهترین پاسور: سعید معروف
بهترین قطرپاسور: شهرام محمودی
بهترین دریافت کننده ها: میلاد عبادی پور و فرهاد نظری افشار
بهترین سرعتی زن ها: سید محمد موسوی  و عادل غلامی
بهترین لیبرو: فرهاد ظریف

 

1photo_2016-03-20_02-40-37.jpgphoto_2016-03-20_02-40-33.jpgphoto_2016-03-20_02-40-28.jpgphoto_2016-03-20_02-40-23.jpgphoto_2016-03-20_02-40-18.jpgphoto_2016-03-20_02-40-14.jpgphoto_2016-03-20_02-40-10.jpgphoto_2016-03-20_02-39-49.jpgphoto_2016-03-20_02-40-45.jpg

 

javadirai دوشنبه 24 اسفند 1394

اطلاعیه مسابقه فینال لیگ برتر والیبال

 

ضمن عرض تسلیت به خانواده بزرگ والیبال به علت درگذشت رضا ابراهیمی مربی و بازیکن سابق تیم ملی و تیم والیبال پیکان بدین وسیله به اطلاع می رساند صبح امروز باشگاه فرهنگی ورزشی پیکان طی نامه ای انصراف خود را از حضور در فینال لیگ برتر که قرار بود ساعت 16 امروز در خانه والیبال تهران آغازشود، اعلام کرد. لذا با توجه به نبود زمان کافی برای برگزاری مسابقات در بعد ازتعطیلات سال نو و عدم امکان آماده نگه داشتن بازیکنان در شرایط مسابقه تا بعد ازتعطیلات و همچنین آغاز اردوهای فشرده تیم ملی از هشتم فروردین ماه جهت حضور درمسابقات انتخابی المپیک، بنابراین تیم بانک سرمایه به عنوان قهرمان و تیم پیکان به عنوان نایب قهرمان لیگ برتر والیبال ایران در سال 1394 معرفی می شود.

 

خیلی جالب بود لیگ امسال واقعا!! آقایون گل کاشتن

از حاشیه سازیهای فراوون و انصراف های پی در پی در مسابقات مختلف

به نظر شما تیم ملی با این وضع لیگ میتونه موفق باشه؟؟

javadirai دوشنبه 24 اسفند 1394

🔴 فینال برگزار خواهد شد 🔴

 ↙️ #جدول_پخش دیدارهای فينال و رده بندى ليگ بيست و نهم (امروز/ ۲۴ اسفند)

🏆بازى فينال🏆

⬅️بانک سرمایه - پیکان تهران
🕓ساعت ۱۶
🚩سالن: خانه والیبال تهران
📺پخش زنده: شبكه ٣ سيما

⚪️نتیجه‌ ديدارهاى قبلى: ۱-۱ ( با توافق انجام شده بین سرمایه و پیکان، برنده‌ی این دیدار قهرمان خواهد شد)🏁 ديدار رده بندی 🏁

⬅️شهرداری ارومیه - ثامن الحجج
🕓ساعت ۱۷
🚩سالن: غدیر ارومیه
📺پخش زنده: شبكه آذربايجان

⚪️نتیجه ديدارهاى قبلى: ۱-۱ (یک باخت فنی برای هر تیم. تيم برنده بازى امروز سوم خواهد شد)
 

javadirai یکشنبه 23 اسفند 1394

 


بیست و نهمین دوره لیگ برتر والیبال روز دوشنبه 24 اسفندماه با برگزاری دو دیدار به پایان می رسد.
دیدار رده بندی و نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان ایران یادواره 200 شهید والیبالیست روز دوشنبه 24 اسفندماه در شهرهای تهران و ارومیه برگزار می شود:ساعت 16، خانه والیبال تهران: پیکان تهران – بانک سرمایه
داور اول: مرتضی اکرمی، داور دوم: علیرضا قریب و ناظران: امیدوار حاتمی و سعید درخشنده

ساعت 17، سالن غدیر ارومیه: شهرداری ارومیه – ثامن الحجج خراسان
داور اول: حمید راهجردیان، داور دوم: اصغر میرزایی و ناظر: محمود کشفی

 

javadirai پنجشنبه 20 اسفند 1394

بعد از رسیدن تیم ها به فینال،تصمیم بر این شد با هماهنگی کارشناسان بزرگ و مربیان نخبه کشور،برترین های امسال مشخص شوند.

در چارچوب طرح انتخاب برترین بازیکنان لیگ برتر والیبال بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال کاله ، از میر سعید معروف، محمد موسوی ، عادل غلامی ، شهرام محمودی ، میلاد عبادی پور ، مجتبی میرزاجانپور و فرهاد ظریف (لیبرو ) به عنوان بازیکنان برتر در سال94 نام برد و اسماعیل مسافر   را نیز به عنوان پدیده لیگ برتر انتخاب کرد.

منتظر بقیه کارشناسی ها باشید...

 

 

***دوستان و همکاران والیبال ایران که مارو متهم کردن که این کار کپی برداری غیر قانونیه لطفا با آقای عطایی تماس حاصل فرمایند و متوجه بشن ما مراجعه کردیم به ایشون یا خیر!

 

javadirai چهارشنبه 19 اسفند 1394

🔹با توافق دو‌ تیم پیکان و ‌بانک سرمایه و موافقت سازمان لیگ، فینال به صورت دو از سه برگزار خواهد شد

بدین ترتیب پیروز بازی روز دوشنبه ۲۴ اسفند ماه به عنوان قهرمان #لیگ_برتر شناخته خواهد شد

 

🔹تیم های سوم و چهارم لیگ برتر نیز دوشنبه مشخص خواهند

با توجه به عدم حضور دو تیم شهرداری ارومیه و ثامن الحجج در دو بازی اول رده بندی و اعلام یک باخت فنی برای هر تیم، دیدار سوم که دوشنبه در سالن غدیر ارومیه برگزار خواهد شد، تعیین کننده تیم های سوم چهارم خواهد بود

 

javadirai دوشنبه 17 اسفند 1394

مصطفی کارخانه، سرمربی بانک سرمایه پس از برتری 3 بر صفر تیمش در دومین بازی فینال لیگ برتر مقابل پیکان تهران گفت: ما کاملا شایستگی پیروزی در این دیدار را داشتیم و حتی در بازی دیروز هم اگر بازیکنان تاثیر گذاری مثل شهرام محمودی که قبلش زیر سرم رفته بود، بیمار نبودند هم می توانستیم برنده باشیم.


سرمربی بانک سرمایه در خصوص تیم پیکان هم اظهار داشت: پیکان تیم خوب و پرمهره ای است اما تیم ما نیز خوشبختانه تا اینجا عملکرد بسیار خوبی داشته و امیدوارم به همین شکل به کارمان ادامه بدهیم.


کارخانه در خصوص بازی سوم دو تیم که روز پنج شنبه برگزار می شود نیز تصریح کرد: با روحیه مضاعف به مصاف پیکان می‌رویم و می‌دانم بازی سنگینی مقابل این حریف قدرتمند داریم. البته بازیکنان ما هم لیاقت خود را از پیش نشان داده‌اند و من امیدوارم بتوانیم در بازی سوم نیز برنده شویم. پیروز شدن استراتژی خاصی را می‌طلبد و ما ابزارهای لازم برای کسب پیروزی را در اختیار داریم.


این مربی باتجربه در خصوص قضاوت تیم داوری نیز بیان داشت: داوری بازی خوب و کم نقص بود و ما همان طور که در بازی قبلی جنبه شکست را داشتیم در این بازی نیز جنبه پیروزی را داریم.


وی درباره حاشیه‌های پایان بازی و مشاجره لفظی شدید با سرمربی پیکان گفت: نمی‌دانم چه بگویم اکبری باید حرمت بزرگترها را نگه دارد. من 15 سال برای او زحمت کشیدم تا به پیمان اکبری تبدیل شد این رسم معرفت نیست. آنها حواشی دیدار متین را به این مسابقات ربط می دهند آیا این کار درست است؟ در بازی قبلی تماشاگرانی از کاشان به سالن آمده بودند که در طول بازی به من توهین می‌کردند من انتظار داشتم اکبری به آنها تذکر دهد تا به من توهین نکنند. من زمانی که پیمان اکبری سرباز بود، اجازه ندادم که او حتی رنگ پادگان را ببیند. در هر حال نمی‌شود انتظار داشت که هر سال پیکان قهرمان شود.


کارخانه در پاسخ به این سوال که آیا تماشاگران بانک سرمایه از کسی خط می گیرند نیز اظهار داشت: تماشاگران ما در بازی دیروز فقط دانش آموزانی بودند که در مدرسه والیبال خودمان مشغول به آموزش بودند. چطور ممکن است این عده توهین و فحاشی کرده باشند. شما روز پنجشنبه خواهید دید که تماشاگران چه تیمی فحاشی و توهین را شروع خواهند کرد. من واقعا متأسفم. ما بازی‌های زیادی را در شهرهای مختلف با وجود تماشاگران تیم حریف انجام داده‌ایم و خوشبختانه سربلند بوده‌ایم. امروز هم لیاقت و شایستگی پیروزی را داشتیم و من به بازیکنان پیکان خسته نباشید می‌گویم.

javadirai دوشنبه 17 اسفند 1394

دومین بازی فینال بین دوتیم بانک سرمایه و پیکان تهران برگزار و با پیروزی 3 بر صفر شاگردان کارخانه به پایان رسید که علارغم اینکه تماشاگر نداشت خالی از حاشیه نبود و حواشی تاسف برانگیزی زیادی در جریان این بازی اتفاق افتاد که گوشه ای از آن را در ادامه می خوانید:

 

* این دیدار در حالی برگزار شد که تماشاگران دو تیم پیکان و بانک سرمایه به دلیل رفتار ناشایستی که در بازی اول انجام داده بودند از سوی کمیته انظباطی فدراسیون والیبال ازحضور در سالن محروم بودند و بنابراین خانه والیبال تهران خالی از تماشاگر بود.

* در ست نخست این مسابقه شهرام محمودی که معقتد بود توپ از پشت آنتن رد نشده نسبت به رای داور که امتیاز را به تیم پیکان داده بود به شدت معترض شد و به همین خاطر از فرهاد شاهمیری داور این مسابقه کارت زرد گرفت.


* در ست دوم نیز والریو ورمیلیو پاسور و کاپیتان تیم پیکان پس از کسب امتیاز تیمش به نشانه شادی به سمت تیم حریف رفت و همین حرکت او باعث شد که از داور کارت زرد بگیرد.


* کادرفنی و تعدادی از بازیکنان تیم ملی والیبال ب ایران از نزدیک به تماشای این مسابقه نشستند.


* از نکات تاسف برانگیز این بازی اعتراضات مکرر بازیکنان دو تیم نسبت به عملکرد تیم داوری بود و در حالیکه سیچلو، مربی تیم ملی از نزدیک شاهد این مسابقه اکثر ملی پوشان پرتعداد این بازی رفتار مناسبی از این جهت نداشتند و با اعتراض های مکرر و اغلب بی جهت خود جو مسابقه را خراب کردند.


* در جریان ست سوم این مسابقه امیر غفور که در بازی روز گذشته علارغم ستاره بودن عصبانی نشان میداد درگیری لفظی کوچکی با کارخانه داشت که با وساطت کادرفنی و بازیکنان دو تیم این موضوع خاتمه یافت.


* اما اوج حواشی این دیدار در پایان مسابقه رخ داد. جایی که درگیری لفظی شدیدی بین اکبری و کارخانه صورت گرفت. پیمان اکبری معتقد بود در بازی روز گذشته تعدادی از تماشاگران بانک سرمایه خط گرفته بودند تا با حاشیه سازی جو بازی را خراب کنند و همین مسئله باعث واکنش کارخانه و در ادامه درگیری لفظی این دو مربی ملی والیبال کشورمان شد.

javadirai دوشنبه 17 اسفند 1394

دومین دیدار از فینال بیست و نهمین دوره رقابت های لیگ برتر والیبال مردان ایران از ساعت 15 عصر امروز مابین دو تیم پایتخت نشین بانک سرمایه و پیکان تهران برگزار شد و در پایان شاگردان مصطفی کارخانه موفق شدند با غلبه بر پیکان شکست در دیدار نخست را جبران کرده و کار دو تیم یک – یک مساوی شود.
این دیدار در حالی آغاز شد که سالن خانه والیبال تهران به دلیل اعلام محرومیت تماشاگران دو تیم از سوی سازمان لیگ سوت و کور بود.


مصطفی کارخانه، سرمربی بانک سرمایه برای این دیدار ترکیب اولیه ی سید محمد موسوی، شهرام محمودی، فرهاد نظری افشار، عادل غلامی، علیرضا مباشری، لوکاس ژیگادلو وفرهاد ظریف را راهی میدان کرد و پیمان اکبری، سرمربی پیکان نیز با ترکیب والریو ورمیلیو، امیر غفور، فرهاد قائمی، مجتبی میرزاجانپور، سامان فائزی، نیکولای نیکولوف و مهدی مرندی این بازی را آغاز کرد.


این دیدار در حالی با سوت فرهاد شاهمیری تنها داور اف آی وی بی والیبال ایران آغاز شد که دو تیم از همان آغاز کار جدال برابری را به نمایش گذاشتند. درخشش غفور که روز گذشته نیز ستاره ی بی چون چرای تیم پیکان بود باعث شد خودروسازان دو امتیاز از حریف پیشی بگیرند و وقت استراحت فنی اول هم در حالی اعلام شد که پیکان 8 بر 7 پیش بود. پیکان برتری خود را همچنان حفظ کرد تا اینکه تایم اوت کارخانه در امتیاز 20 بر 22 به سود پیکان روند بازی را تغییر داد و سرمایه داران با درخشش فرهاد نظری افشار موفق شدند بلاخره پیکان را به عقب برانند و اینبار اکبری درخواست تایم اوت کرد. دفاع های عالی موسوی هم نقش موثری بر برتری بانک سرمایه داشت. تقابل امیر غفور و شهرام محمودی هم در این ست جالب بود. در امتیاز 25 مساوی شهرام محمودی نسبت به رای داور اعتراض کرد و کارت زرد گرفت. این ست مهیج در نهایت با امتیاز 28 بر 26 به سود بانک سرمایه خاتمه یافت.
ست دوم هم در ابتدا با برتری تیم پیکان آغاز شد و شاگردان اکبری در حالی به وقت استراحت فنی اول رفتند که 8 بر 7 از حریف پیش بودند. اما در ادامه با افزایش خطاهای فردی بازیکنان این تیم و در آن سو درخشش ژیگادلو، موسوی و نظری افشار در کنار اسپک های دیدنی محمودی باز هم این بانک سرمایه بود که جبران کرد. در این ست ورمیلیو به دلیل شادی به سمت تیم بانک سرمایه از داور کارت زرد گرفت. البته این پاسور ایتالیایی در ست دوم نتوانست انتظارات را برآورده کند و نقش موثری در ضعف تیمی پیکان داشت. این ست هم در نهایت 25 بر 21 به سود بانک سرمایه شد.


شاگردان کارخانه که در بازی اول هم ابتدا 2 ست را پیش بودند اما در نهایت با حساب 3 بر 2 شکست خوردند تلاش کردند ست سوم را از همان ابتدا پرقدرت آغاز کرده و فرصت عرض اندام به حریفی که استاد بازگشت به بازی است ندهند. البته آنها موفق هم بودند و کار را بهتر از پیکان شروع کرده و به پایان بردند. از نکات تاسف برانگیز این ست اعتراضات مکرر بازیکنان دو تیم نسبت به عملکرد تیم داوری بود که بارها و بارها اتفاق افتاد و البته امیر غفور در متن اصلی این حواشی بود. در این ست بازیکنان دو تیم بارها سرویس های خود را از دست دادند و بازی به لحاظ فنی خیلی دیدنی نبود و در نهایت هم با حساب 25 بر 20 به سود بانک سرمایه و در مجموع با نتیجه 3 بر صفر به سود همین تیم خاتمه یافت.

بازی سوم دو تیم ساعت 17 روز پنج شنبه هفته جاری ( 20 اسفند) برگزار خواهد شد.


🔵 نتیجه نهایی فینال دوم :

بانک سرمایه 3 - 0 پیکان
26 - 28
21 - 25
20 - 25


 

javadirai یکشنبه 16 اسفند 1394
 


سازمان لیگ فدراسیون والیبال تماشاگران دو تیم پیکان و بانک سرمایه را از حضور در بازی دوم فینال محروم کرد.

بر اساس اعلام سازمان لیگ، تماشاگران دو تیم پیکان تهران و بانک سرمایه به علت رفتار ناشایست، استفاده از الفاظ و شعار های نامناسب و پرتاب اشیا در زمین مسابقه (در بازی اول)؛ از حضور در سالن در بازی دوم فینال لیگ برتر محروم شدند.
بدین ترتیب مسابقه دوم فینال لیگ برتر که از ساعت 15:30 فردا دوشنبه در خانه والیبال تهران آغاز می شود، بدون تماشاگر خواهد بود.

 

javadirai یکشنبه 16 اسفند 1394

تیم پیکان در نخستین مسابقه دیدار نهایی لیگ برتر والیبال موفق به شکست حریف خود شد.

شاگردان پیمان اکبری سرمربی پیکان تهران در این مسابقه نزدیک و نفسگیر همانند دیدار سوم با شهرداری ارومیه در مرحله نیمه نهایی سه بر دو به پیروزی رسیدند.
شاگردان مصطفی کارخانه در دو ست اول و دوم با دریافت های خوب و طراحی حمله های متنوع موفق شدند با حساب  25 بر 21 و 25 بر 23 پیروز شوند اما در ست های سوم تا پنجم این پیکانی ها بودند  که با تغییرات تاکنیکی با امتیازات 25 بر 16، 25 بر 20 و 15 بر 11 پیروز شدند تا فاتح نخستین جدال فینال لیگ برتر 94 جام گرامیداشت 200 شهید والیبالیست شدند.


خوان سیچلو مربی تیم ملی والیبال، مربیان حاضر در اردوی تیم ب و بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی ب از جمله 800 تماشاگر این مسابقه بودند.
در این دیدار که 128 دقیقه به طول انجامید، مسعود یزدان پناه و علیرضا قریب داوران اول و دوم این مسابقه بودند.
عادل غلامی بازیکن بانک سرمایه در ست چهارم این دیدار یک کارت زرد دریافت کرد.


پرتاب اشیا به داخل زمین از سوی تماشاگران بانک سرمایه و توقف چند لحظه ای بازی از جمله حاشیه های این دیدار بود.
همچنین امیدوار حاتمی و خلیل یگانه مجد نظارت بر این مسابقه را بر عهده داشتند.
تیم های بانک سرمایه و پیکان از ساعت 15 و 30 دقیقه فردا دوشنبه در دومین مسابقه رفت دیدار نهایی لیگ برتر والیبال به مصاف یکدیگر می روند.

 

javadirai جمعه 14 اسفند 1394
اطلاعیه سازمان لیگ در خصوص برنامه مسابقه فینال لیگ برتر


سازمان لیگ فدراسیون والیبال طی اطلاعیه برنامه برگزاری مسابقه فینال را اعلام کرد:


بازی رفت
یکشنبه 16 اسفندماه : بانک سرمایه – پیکان تهران
دوشنبه 17 اسفندماه: بانک سرمایه – پیکان تهران

بازی برگشت
پنج شنبه 20 اسفندماه: پیکان تهران – بانک سرمایه
جمعه 21 اسفندماه: پیکان تهران – بانک سرمایه

بازی پنجم
دوشنبه 24 اسفندماه: بانک سرمایه – پیکان تهران

لازم به ذکر است هر پنج مسابقه از ساعت 17 در خانه والیبال تهران برگزار خواهد شد.

 

javadirai چهارشنبه 12 اسفند 1394

 


تیم والیبال پیکان تهران با شکست شهرداری ارومیه در دیدار سوم مرحله نیمه نهایی راهی دیدار نهایی و حریف بانک سرمایه شد.
دیدار سوم دو تیم شهرداری ارومیه و پیکان تهران از ساعت 15 و 30 دقیقه امروز در خانه والیبال تهران آغاز شد. دو تیم در دو مسابقه قبلی یک بر یک مساوی شده بودند.
تیم والیبال پیکان تهران که 12 قهرمانی در لیگ برتر والیبال در پرونده کاری خود دارد، در این مسابقه حساس سه بر دو به پیروزی رسید تا در دیدار نهایی جام بیست و نهم حریف بانک سرمایه شود.


شاگردان پیمان اکبری در ست های اول و دوم 25 بر 23 و 25 بر 22 مغلوب شهرداری ارومیه شد اما در ست های سوم تا پنجم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 20، 25 بر 18 و 15 بر 9 به پیروزی رسید تا برای شانزدهمین بار برای کسب یکی از رتبه های اول یا دوم لیگ برتر تلاش کند.
تیم پیکان این مسابقه را با ترکیب فرهاد قائمی، محمد جواد معنوی نژاد، ,والریو ورمیلیو، امیر غفور، مهدی مرندی، نیکولای نیکلوف و مسعود غلامی آغاز کرد.


جهانگیر سیدعباسی سرمربی شهرداری ارومیه نیز از حامد رضایی؛ آرمین تشکری، میلاد عبادی پور، سعید معروف، عبدالرضا علیزاده،  حامد تارودی در ابتدای این مسابقه استفاده کرد.
محمد شاهمیری و داود نافعی به عنوان داوران اول و دوم قضاوت این مسابقه را بر عهده داشتند.
سرپرست، مربی و کمک مربیان تیم ملی والیبال نیز این مسابقه را از نزدیک در سالن نظاره گر بودند.
امیدوار حاتمی و محمد حسن خوشدل نظارت این دیدار را عهده دار بودند.


17 بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی نیز از نزدیک شاهد رقابت دو تیم پیکان و شهرداری ارومیه بودند.
در ست سوم این مسابقه حامد تاروردی از شهرداری ارومیه و ورمیلیو از پیکان کارت زرد از داور اول دریافت کردند. در ست چهارم نیز سعید معروف کارت قرمز از داور اول دریافت کرد.


تیم بانک سرمایه قبلا با شکست ثامن الحجج خراسان در دو مسابقه متوالی جواز حضور در دیدار نهایی لیگ برتر والیبال را کسب کرده بود و حریف پیکان تهران شد. تیم های شهرداری ارومیه و ثامن الحجج خراسان نیز برای مقام سومی به مصاف یکدیگر می روند.
مرحله نهایی لیگ برتر والیبال مردان ایران از یکشنبه هفته آینده 16 اسفندماه آغاز می شود.

 

 

javadirai چهارشنبه 12 اسفند 1394

 


بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی والیبال روز چهارشنبه نظاره گر دیدار سوم دو تیم پیکان تهران با شهرداری ارومیه در خانه والیبال خواهند بود.

خوان سیچلو مربی تیم ملی والیبال 17 بازیکن حاضر در اردوی تیم ملی را به خانه والیبال می برد تا از نزدیک شاهد این دیدار باشند و همزمان با برگزاری این مسابقه نکات مهم و کلیدی را به آنها یادآوری کند.
گفتنی است که دو تیم شهرداری ارومیه و پیکان تهران بیش از 10 بازیکن تیم ملی والیبال ایران را در اختیار دارد که عملکرد آنان می تواند برای ملی پوشان ب کشورمان الگویی برای یادگیری و آموزش باشد.
تیم برنده این مسابقه حریف بانک سرمایه در دیدار نهایی خواهد شد و تیم بازنده در مسابقه رده بندی به مصاف ثامن الحجج خراسان می رود.

 

javadirai چهارشنبه 12 اسفند 1394

سرانجام دو تیم پیکان تهران و شهرداری ارومیه برای رسیدن به فینال امروز مشخص میشود.این بازی که ساعت سه و نیم بعد از ظهر از شبکه سه پخش خواهد شد تعیین کننده سرنوشت این دو تیم برای رسیدن به جام 94 خواهد بود.

 

🔸پیکان تهران - شهرداری ارومیه🔸


نیمه نهایی لیگ برتر
چهارشنبه/ ۱۲ اسفند/ ساعت ۱۵:۳۰
سالن: خانه والیبال/ تهران


پخش زنده:🔻شبکه سه


داور اول: محمد شاهمیری/ داور دوم: داوود نافعی/ ناظر: محمود حداد▪️ پیکان به دلیل اینکه در جدول مقدماتی رتبه‌ی بالاتری داشته است در این دیدار میزبان است
▪️ بازی از رادیو ورزش نیز گزارش خواهد شد

 

javadirai دوشنبه 10 اسفند 1394

 


تیم والیبال شهرداری ارومیه با شکست پیکان تهران امیدش برای صعود به دیدار نهایی زنده ماند.
تیم شهرداری ارومیه امروز میزبان پیکان تهران بود و سه بر یک حریف خود را شکست داد تا امیدش به صعود زنده بماند. این مسابقه که 130 دقیقه طول کشید بیش از پنج هزار تماشاگر داشت.
شاگردان جهانگیر سیدعباسی سرمربی تیم شهرداری ارومیه در ست دوم این مسابقه 28 بر 26 مغلوب پیکان پرافتخارترین تیم این رقابت ها شدند، اما در ست های اول، دوم و سوم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 22، 25 بر 20 و 25 بر 14 به پیروزی رسیدند.


پیکان با پذیرش این شکست روز چهارشنبه 12 اسفندماه در دیدار سوم مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال میزبان شهرداری ارومیه خواهد بود تا تیم صعود کننده در این مسابقه مشخص شود.
ابراهیم فیروزی و مهدی نویدی به عنوان داوران اول و دوم قضاوت این مسابقه را بر عهده داشتند و شهباز صدری و یونس حسن زاده نیز نظارت بر این دیدار حساس را بر عهده داشتند.


سعید معروف از شهرداری ارومیه و نیکولای نیکولف از پیکان در این دیدار از داور نخست مسابقه کارت قرمز دریافت کردند. همچنین ورمیلیو و فرهاد سال افزون از تیم پیکان تهران کارت زرد دریافت کردند.
همزمان با این مسابقه، تیم بانک سرمایه با شکست سه بر یک ثامن به دیدار نهایی لیگ برتر سال 94 صعود کرد.

javadirai دوشنبه 10 اسفند 1394

 


تیم والیبال بانک سرمایه با شکست ثامن الحجج خراسان به دیدار نهایی لیگ برتر والیبال صعود کرد.دیدارهای برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال یادواره 200 شهید والیبالیست (یکشنبه) در شهرهای مشهد و ارومیه پیگیری شد.


در سالن مهران مشهد تیم های ثامن الحجج خراسان و بانک سرمایه به مصاف یکدیگر رفتند و شاگردان جبار قوچان نژاد سرمربی ثامن با پذیرش شکست سه بر یک برابر میهمان خود از راه یابی به دیدار نهایی بازماندند.
تیم بانک سرمایه در ست نخست این مسابقه 28 بر 26 مغلوب ثامن شد، اما در ست های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیازهای 26 بر 24، 25 بر 22 و 25 بر 20 به پیروزی رسید تا به دیدار نهایی این رقابت ها صعود کند.
این مسابقه 130 دقیقه طول کشید و دو هزار و 500 تماشاگر در سالن مهران مشهد داشت.


محمد شاهمیری و وحید پورکاشیان به عنوان داور اول و دوم، محمد حسن خوشدل و حمید حق بین به عنوان ناظران، قضاوت و نظارت این دیدار را بر عهده داشتند.
مصطفی کارخانه سرمربی بانک سرمایه در این مسابقه کارت زرد دریافت کرد.
در دیدار همزمان با این مسابقه، تیم پیکان سه بر یک مغلوب شهرداری ارومیه شد تا دیدار سوم دو تیم تعیین کننده دیگر فینالیست این رقابت ها باشد.

 

javadirai پنجشنبه 06 اسفند 1394

دور رفت مرحله نیمه نهایی بیست و نهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران یادواره 200 شهید والیبالیست امروز چهارشنبه با دو دیدار در خانه والیبال تهران پیگیری شد.
تیم های بانک سرمایه و ثامن الحجج خراسان در دومین مسابقه امروز خانه والیبال به مصاف یکدیگر رفتند که شاگردان مصطفی کارخانه سرمربی بانک سرمایه به سختی و سه بر یک حریف خود را شکست دادند.
تیم بانک سرمایه در ست دوم این مسابقه 30 بر 28 مغلوب ثامن شد، اما در ست های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 21، 25 بر 23 و 27 بر 25 به پیروزی رسید تا یک برد دیگر این تیم را راهی دیدار نهایی بیست و نهمین دوره لیگ برتر والیبال کند.
این مسابقه که دو ساعت و هشت دقیقه به طول انجامید پنج کارت قرمز و زرد داشت که ادریس دانشفر از تیم ثامن و سید محمد موسوی از بانک سرمایه در ست دوم به دلیل کری خواندن برای یکدیگر در زیر تور مسابقه از داور اول کارت قرمز دریافت کردند.
همچنین در ست دوم علیرضا مباشری بازیکن بانک سرمایه به دلیل درگیری لفظی با مربی تیم حریف کارت زرد دریافت کرد. جبار قوچان نژاد سرمربی تیم ثامن الحجج نیز دو کارت زرد و قرمز در ست چهارم دریافت کرد و زمین مسابقه اخراج شد.
کیوان عابدزاده و محسن ترابی به عنوان داوران اول و دوم قضاوت این مسابقه را بر عهده داشتند و خلیل یگانه مجد نیز به عنوان ناظر، نظارت بر این دیدار را عهده دار بود.
خوان سیچلو مربی تیم ملی والیبال، امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی، مایدا چیچیچ سرمربی جدید تیم ملی والیبال بانوان به همراه زهره میرسپاسی نایب رئیس بانوان از جمله تماشاگران این مسابقه در خانه والیبال بودند که یک هزار تماشاگر داشت.
مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال به صورت دو برد از سه مسابقه برگزار می شود و دیدار برگشت این دو تیم روز یکشنبه در سالن مهران مشهد برگزار خواهد شد. در صورتی که تیم بانک سرمایه در این مسابقه دومین برد خود را کسب نکند، دیدار سوم روز چهارشنبه هفته آینده (12 اسفندماه) در تهران تعیین کننده تیم صعود کننده از این مرحله خواهد بود.
دو تیم پیکان تهران و شهرداری ارومیه قبل از این مسابقه به مصاف یکدیگر رفتند که پیکان سه بر یک به پیروزی رسید.

javadirai پنجشنبه 06 اسفند 1394

دور رفت مرحله نیمه نهایی بیست و نهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران یادواره 200 شهید والیبالیست امروز چهارشنبه با دو دیدار در خانه والیبال تهران پیگیری خواهد شد.
در نخستین مسابقه و از ساعت 15 و 30 تیم پیکان تهران میزبان شهرداری ارومیه بود و سه بر یک به پیروزی رسید.
تیم پیکان تهران در ست نخست این مسابقه 25 بر 17 مغلوب میهمان خود شهرداری ارومیه شد اما در ست های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 23، 25 بر 23 و 25 بر 22 به پیروزی رسید تا در نخستین گام مرحله نیمه نهایی تیم فاتح میدان باشد.
مرتضی اکرمی و علیرضا قریب به عنوان داوران اول و دوم قضاوت این مسابقه را بر عهده داشتند و محمدحسن خوشدل نیز به عنوان ناظر، نظارت بر این دیدار را عهده دار بود.
والری ورمیلیو کاپیتان و پاسور پیکان و سعید معروف کاپیتان و پاسور شهرداری ارومیه در این دیدار به دلیل اعتراض به داوری کارت زرد دریافت کردند.
خوان سیچلو مربی تیم ملی والیبال، امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی، مایدا چیچیچ گزینه هدایت تیم ملی والیبال بانوان به همراه زهره میرسپاسی نایب رئیس بانوان فدراسیون از جمله دو هزار تماشاگر این مسابقه بودند که به مدت دو ساعت و 10 دقیقه طول کشید.
مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال به صورت دو برد از سه مسابقه برگزار می شود و دیدار برگشت این دو تیم روز یکشنبه در سالن غدیر ارومیه برگزار خواهد شد. در صورتی که تیم پیکان در این مسابقه دومین برد خود را کسب نکند، دیدار سوم روز چهارشنبه هفته آینده (دوازدهم اسفند ماه) در تهران تعیین کننده تیم صعود کننده از این مرحله خواهد بود.
دو تیم بانک سرمایه و ثامن الحجج خراسان از دقایقی دیگر و در چارچوب دومین دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال در خانه والیبال به مصاف یکدیگر می روند.

javadirai دوشنبه 03 اسفند 1394

مرحله نیمه نهایی بیست و نهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران روز چهارشنبه با برگزاری دو دیدار در تهران آغاز می شود.


تیم های شهرداری ارومیه، بانک سرمایه، ثامن الحجج خراسان و پیکان تهران به مرحله نیمه نهایی صعود کردند که در مرحله نیمه نهایی بانک سرمایه با ثامن الحجج خراسان و تیم های پیکان تهران و شهرداری ارومیه به مصاف یکدیگر می روند.


این مرحله از رقابت های لیگ برتر به صورت دو برد از سه مسابقه برگزار می شود که دور رفت پنجم اسفندماه در تهران و دور برگشت یکشنبه نهم اسفندماه در شهرهای مشهد و ارومیه برگزار خواهد شد.


در صورتی که تیم های صعود کننده به دیدار نهایی در این دو مسابقه مشخص نشوند، روز چهارشنبه 12 اسفندماه دوباره تیم ها در تهران به مصاف یکدیگر می روند.


تیم های بازنده این مرحله به دیدار رده بندی که به صورت دو برد از سه مسابقه برگزار می شود، صعود می کنند و تیم های برنده به دیدار نهایی که به صورت سه برد از پنج مسابقه خواهد بود.

javadirai دوشنبه 03 اسفند 1394

دیدارهای سوم مرحله نخست پلی آف لیگ برتر مردان والیبال ایران عصر امروز در شهرهای تهران و مشهد برگزار شد که در پایان تیم های پیکان تهران و ثامن الحجج خراسان موفق به شکست حریفان خود و صعود به دور دوم پلی آف شدند.

در نخستین دیدار امروز دو تیم جنگنده پیکان تهران و متین ورامین ساعت 17 در خانه والیبال تهران و در حضور تماشاگران دو تیم برابر هم صف آرایی کردند که در پایان شاگردان اکبری با حساب 3 بر یک میهمان خود را از پیش رو برداشتند و راهی دور دوم پلی آف شدند. پیکان در مرحله بعدی مسابقات حریف شهرداری ارومیه خواهد بود.

دومین دیدار امروز نیز ساعت 17 در سالن مملو از جمعیت مهران مشهد مابین تیم های ثامن الحجج خراسان و شهرداری تبریز برگزار شد. شاگردان قوچان نژاد تحت حمایت پرشور تماشاگران خود با نتیجه 3 بر یک از سد حریف خود عبور کردند تا در نهایت پیروز 4 دیدار پیاپی دو تیم در مراحل مقدماتی و دورنخست پلی آف شده و جشن صعود را در خانه برگزار کنند. خراسانی ها در دور دوم پلی آف با بانک سرمایه به رقابت خواهند پرداخت.

شایان ذکر است، در دیدارهای رفت و برگشت مرحله نخست پلی آف لیگ برتر دو تیم والیبال شهرداری ارومیه و بانک سرمایه به ترتیب با کسب دو پیروزی پیاپی برابر تیم های آرمان اردکان و سایپا تهران کار صعود خود به دور دوم را یکسره کرده بودند.

 

** نتایج کامل دیدارهای مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال مردان ایران به شرح زیر می باشد:

 

* نتایج دیدارهای رفت

شماره

تاریخ تیم ها نتیجه مجموع نتایج ست ها مجموع پوئن
1 2 3 4 5
129 94/11/25 بانک سرمایه - آرمان اردکان 0-3 22-25 12-25 19-25 - - 52-75
130 94/11/25 شهرداری ارومیه - سایپا تهران 1-3 26-28 15-25 27-25 16-25 - 84-103
131 94/11/25 ثامن الحجج خراسان - شهرداری تبریز 1-3 24-26 24-26 25-22 23-25 - 96-99
132 94/11/25 پیکان تهران - متین ورامین 2-3 29-27 15-25 21-25 25-21 16-18 106-116

 

* نتایج دیدارهای برگشت

شماره

تاریخ تیم ها نتیجه مجموع نتایج ست ها مجموع پوئن
1 2 3 4 5
133 94/11/28 آرمان اردکان - بانک سرمایه 3-0 25-22 25-21 25-23 - - 75-66

134

94/11/28 سایپا تهران - شهرداری ارومیه 3-0 25-18 25-19 25-22 - - 75-59
135 94/11/28 شهرداری تبریز - ثامن الحجج خراسان 0-3 16-25 22-25 23-25 - - 61-75
136 94/11/28 متین ورامین - پیکان تهران 0-3 23-25 24-26 19-25 - - 66-76

 

* نتایج دیدارهای سوم

شماره

تاریخ تیم ها نتیجه مجموع نتایج ست ها مجموع پوئن
1 2 3 4 5
137 94/12/02 پیکان تهران - متین ورامین 1-3 21-25 21-25 25-17 22-25 - 89-92

138

94/12/02 ثامن الحجج خراسان - شهرداری تبریز 1-3 29-27 22-25 18-25 21-25 - 90-102

 

javadirai شنبه 01 اسفند 1394

🔴 یکشنبه ٢ اسفند | سومین مسابقه


⬅️ پیکان تهران - متین ورامین
🕔 ساعت ١٧ | ⭕️ تهران ، خانه والیبال
📺 پخش نامعلوم
📝 پیکان در مسابقه دور رفت مرحله نخست پلی آف به سختی و سه بر دو متین را شکست داد و در دور برگشت سه بر صفر مغلوب این تیم شد و حالا برای صعود به مرحله بعد نیاز به یک برد دیگر دارد. تیم پیکان تهران در دیدار رفت دور مقدماتی سه بر دو و در دیدار برگشت سه بر یک برابر متین به پیروزی رسید.
پیکان پرافتخارترین تیم لیگ برتر والیبال در این دیدار که حکم مرگ و زندگی را دارد، باید به گونه ای عمل کند که در سه ست متوالی مقابل متین به پیروزی برسد، زیرا در مسابقه فرسایشی و طولانی مدت متینی ها ابتکار عمل را به دست می گیرند و کار برای پیکان به مراتب سخت تر می شود. پیکان باید از امتیاز میزبانی به نحوی مقتضی در این مسابقه نیز بهره ببرد.


⬅️ ثامن الحجج خراسان - شهرداری تبریز
🕔 ساعت ١٧ | ⭕️ مشهد ، سالن مهران
📺 احتمال پخش از شبکه خراسان رضوی
📝 ثامن در مشهد و در بازی دور رفت مرحله نخست پلی آف به پیروزی رسید، اما در تبریز و در مسابقه دور برگشت سه بر صفر مغلوب تبریز شد. حال ثامنی ها باید در سالن مهران مشهد کار را تمام کنند. تیم شهرداری تبریز سابقه شکست میزان در مشهد را در دور رفت مرحله مقدماتی لیگ برتر امسال دارد و می تواند از این تجربه در این دیدار حساس نیز استفاده کند. تیم فاتح این جدال بزرگ حریف بانک سرمایه در مرحله دوم پلی آف لیگ برتر والیبال می شود و در آینده نیز کار سختی پیش رو خواهد داشت.
 

javadirai چهارشنبه 28 بهمن 1394

دور برگشت مرحله نخست رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور  با برگزاری 4 دیدار همزمان در شهرهای تهران، اردکان، تبریز و ورامین پیگیری شد که در پایان تیم های شهرداری ارومیه و بانک سرمایه موفق شدند با کسب دومین پیروزی متوالی خود به ترتیب مقابل تیم های سایپا و آرمان ورزشی اردکان صعود خود به دور دوم پلی آف را قطعی کنند اما تیم های پیکان تهران و ثامن الحجج خراسان به ترتیب برابر تیم های متین ورامین و شهرداری تبریز شکست خوردند تا کار صعودشان به بازی سوم کشیده شود.

در اولین دیدار امروز، تیم والیبال شهرداری ارومیه که در خانه والیبال تهران هم از حمایت هواداران خود برخودار بود، در 3 ست متوالی میزبانش سایپا را شکست داد تا با کسب دومین پیروزی متوالی خود برابر نارنجی پوشان تهرانی به عنوان اولین تیم راهی مرحله دوم پلی آف شود. شاگردان شهنازی هم که امروز نمایش خوبی از خود ارائه نکردند از لیگ بیست و نهم کنار رفتند.

دومین دیدار این هفته نیز در اردکان برگزار شد و تیم کهکشانی بانک سرمایه توانست با کسب دومین پیروزی متوالی خود مقابل آرمان ورزشی اولین حضور خود در لیگ برتر را تجربه کند. نماینده اردکان هم که نتیجه رفت را با حساب 3 بر صفر واگذار کرده بود، با لیگ بیست و نهم وداع کرد.

اما حساس ترین دیدار امروز نیز در سالن شهید اقدمی ورامین برگزار شد و تیم متین ورامین که در بازی رفت هم شایسته نشان داد موفق شد با حمایت هواداران پرشور خود پیکان را شکست داده و برای انجام بازی سوم راهی تهران شود. دیدار رفت دو تیم نیز با نتیجه 3 بر 2 به سود پیکان شده بود و دیدار سوم تکلیف تیم صعود کننده را مشخص خواهد کرد.

دیگر دیدار نزدیک و حساس دور برگشت هم در تبریز برگزار شد و شاگردان عادل بناکار موفق شدند در خانه با جبران شکست دور رفت و برتری 3 بر صفر مقابل ثامن، بلیت مشهد را اکی کرده و برای برگزاری بازی سوم راهی دیار امام رضا (ع) شوند.

 

نتایج دیدارهای برگشت مرحله نخست پلی آف لیگ برتر به شرح زیر می باشد:

 

شماره

تاریخ تیم ها نتیجه مجموع نتایج ست ها مجموع پوئن
1 2 3 4 5
133 94/11/28 آرمان اردکان - بانک سرمایه 3-0 25-22 25-21 25-23 - - 75-66

134

94/11/28 سایپا تهران - شهرداری ارومیه 3-0 25-18 25-19 25-22 - - 75-59
135 94/11/28 شهرداری تبریز - ثامن الحجج خراسان 0-3 16-25 22-25 23-25 - - 61-75
136 94/11/28 متین ورامین - پیکان تهران 0-3 23-25 24-26 19-25 - - 66-76

 

 

javadirai دوشنبه 26 بهمن 1394

به گزارش هواداران والیبال ایران،دور رفت مرحله نخست پلی آف لیگ برتر والیبال مردان ایران، جام 200 شهید والیبالیست یکشنبه با برگزاری چهار دیدار در شهرهای تهران (2 دیدار)، ارومیه و مشهد پیگیری شد

نخستین دیدار ساعت 16 در خانه والیبال و مابین تیم های بانک سرمایه و آرمان ورزش اردکان در حضور خوان سیچلو مربی تیم ملی والیبال ایران برگزار شد. بانک سرمایه در این مصاف خانگی کاملا تیم برتر میدان بود و با نتیجه قاطع 3 بر صفر از سد حریف خود عبور کرد تا نخستین گام را برای صعود به دور بعد محکم برداشته باشد.

در دومین دیدارساعت 17 تیم والیبال شهرداری ارومیه در سالن غدیر این شهر میزبان سایپا تهران بود. شاگردان جوان ناصر شهنازی در حالی با نتیجه 3 بر یک مغلوب شهرداری ارومیه شدند که یک بازی تماشایی را از خود به نمایش گذاشتند و حریف را در خانه تحت فشار زیادی قرار دادند. سفید، نارنجی پوشان تهرانی در این دیدار بارها بازی را کاملا به دست گرفته و با اختلاف امتیاز بسیار بالا تاکتیک خود را به رخ کشیده و ستارگان باتجربه حریف را تحقیر کردند. در این مصاف پیروت پور ستاره بی چون و چرای ارومیه و تاثیرگذارترین بازیکن در پیروزی این تیم بود.

سالن والیبال مهران مشهد میزبان سومین دیدار امروز بود. دو تیم ثامن الحجج خراسان و شهرداری تبریز ساعت 17 در دومین دیدار پیاپی خود به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان قوچان نژاد موفق به غلبه 3 بر یک بر میهمان تبریزی خود شدند. خراسانی ها در حالی به این پیروزی دست یافتند که در هر ست بازی بسیار پایاپای، تماشایی و دشوار دنبال شد.

آخرین دیدار امروز و دومین دیدار پایتخت مصاف دو تیم والیبال پیکان تهران و متین ورامین بود. این دیدار یک جدال تمام عیار و تماشایی بود که ساعت 18 زیر ذره بین مربی تیم ملی برگزار شد. در این دیدار هیچ یک از دو تیم به دیگری باج نمی داد و بازی تماشایی تا ست پنجم ادامه پیدا کرد که در پایان شاگردان پیمان اکبری به سختی از سد حریف جنگنده خود عبور کردند.

دیدارهای برگشت مرحله نخست پلی آف لیگ برتر چهارشنبه 28 بهمن ماه برگزار می شود تا تیم های میزبان امروز در دومین دیدار در خانه میهمان به مصاف آنها بروند.

 

* نتایج کامل دیدارهای دور رفت مرحله نخست پلی آف لیگ برتر والیبال ایران به شرح زیر می باشد:

 

شماره

تاریخ تیم ها نتیجه مجموع نتایج ست ها مجموع پوئن
1 2 3 4 5
129 94/11/25 بانک سرمایه - آرمان اردکان 0-3 22-25 12-25 19-25 - - 52-75
130 94/11/25 شهرداری ارومیه - سایپا تهران 1-3 26-28 15-25 27-25 16-25 - 84-103
131 94/11/25 ثامن الحجج خراسان - شهرداری تبریز 1-3 24-26 24-26 25-22 23-25 - 96-99
132 94/11/25 پیکان تهران - متین ورامین 2-3 29-27 15-25 21-25 25-21 16-18 106-116

 

javadirai پنجشنبه 22 بهمن 1394

مرحله اول و دوم پلی آف لیگ برتر والیبال امسال در سه مرحله برگزار خواهد شد که در مرحله نخست هشت تیم برتر جدول دور مقدماتی (تیم های اول با هشتم، دوم با هفتم، سوم با ششم و چهارم با پنجم) به مصاف یکدیگر می روند و هر تیمی که موفق به کسب دو برد در سه دیدار شود به مرحله دوم پلی آف صعود می کند و تنها بازی فینال به صورت سه از پنج برگزار خواهد شد.

دور رفت مرحله نخست پلی آف لیگ برتر والیبال یکشنبه 25 بهمن ماه به میزبانی چهار تیم برتر جدول برگزار می شود و چهار دیدار دور برگشت نیز چهارشنبه 28 بهمن در شهرهای تیم های پایین جدول دور مقدماتی پیگیری خواهد شد. در صورتی که برای تعیین تیم صعود کننده نیاز به مسابقه سوم باشد، روز یکشنبه دوم اسفندماه دیدارهای سوم در شهرهای تیم های اول تا چهارم برگزار می شود.


برنامه چهار دیدار دور رفت و برگشت مرحله نخست پلی آف لیگ برتر والیبال:


** یکشنبه 25 بهمن ماه:


تهران- ساعت16
بانک سرمایه - آرمان ورزشی اردکان

تهران- ساعت18
پیکان تهران – متین صالحین وارمین

ارومیه- ساعت 17
شهرداری ارومیه - سایپا تهران

مشهد- ساعت17
 خراسان رضوی – شهرداری تبریز

** چهارشنبه 28 بهمن ماه:
اردکان- ساعت17
آرمان ورزشی اردکان – بانک سرمایه

ورامین- ساعت17
متین صالحین وارمین – پیکان تهران
تهران- ساعت17
سایپا تهران – شهرداری ارومیه

تبریز-ساعت17
شهرداری تبریز - خراسان رضوی

 

با دنبال کردن ما در تلگرام میتوانید از اخرین تصاویر اخبار مصاحبه ها و کلیپ های دیدنی والیبال بهره مند شوید:

javadirai پنجشنبه 22 بهمن 1394
 


تیم های متین صالحین ورامین، بانک سرمایه، خراسان رضوی و شهرداری ارومیه در هفته یازدهم دور برگشت لیگ برتر والیبال برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند.
هفته پایانی دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی مردان باشگاه های ایران یادواره 200 شهید والیبالیست امروز چهارشنبه با چهار دیدار پیگیری شد.
در این بازی های دو تیم میزبان متین و شهرداری ارومیه و دو تیم میهمان بانک سرمایه و خراسان رضوی به پیروزی رسیدند.
در پنجمین دیدار این هفته تیم کاله مازندران از رویارویی با سایپا انصراف داد و باخت فنی روبرو شد.
نتایج کامل هفته پایانی دور مقدماتی لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:
بازرگانی جواهری گنبد یک – بانک سرمایه 3 (19 بر 25، 25 بر 17، 23 بر 25 و 17 بر 25) 
شهرداری ارومیه 3 – پیکان تهران یک (25 بر 23، 19 بر 25، 25 بر 23 و 25 بر 15) 
شهرداری تبریز 3 – ثامن الحجج خراسان 2 (17 بر 25، 22 بر 25، 25 بر 9، 25 بر 23 و 15 بر 11) 
متین صالحین ورامین 3 – آلومینیوم المهدی هرمزگان صفر (29 بر 27، 25 بر 15 و 26 بر 24) 
کاله مازندران صفر – سایپای تهران 3 (باخت فنی سه ست 25 بر صفر)

جدول لیگ برتر والیبال در پایان دور مقدماتی به قرار زیر است:


 

رده

تیم

تعداد برد

امتیاز

معدل ست

معدل پوئن

1

بانک سرمایه

17

50

2.94

1.13

2

پیکان تهران

16

45

2.16

1.10

3

شهرداری ارومیه

15

46

1.92

1.10

4

خراسان رضوی

11

34

1.13

1.03

5

شهرداری تبریز

11

32

1.15

1.03

6

سایپا

10

29

1.02

1.04

7

متین صالحین ورامین

9

30

1.00

1.02

8

آرمان ورزش اردکان

9

23

0.78

0.93

9

کاله مازندران

7

22

0.69

0.91

10

بازرگانی جواهری گنبد

4

11

0.38

0.85

11

آلومینیوم المهدی هرمزگان

1

8

0.27

0.

 
javadirai چهارشنبه 21 بهمن 1394
 

هفته بیست و دوم و پایانی دور مقدماتی لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه 21 بهمن ماه پیگیری می شود تا هشت تیم برتر برای جایگاه بهتر تلاش خواهند کرد.
هفته پایانی دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان ایران یادوارده 200 شهید والیبالیست روز چهارشنبه 21 بهمن ماه در شهرهای گنبد، ارومیه، ورامین و تبریز پیگیری خواهد شد.
در نخستین مسابقه این هفته تیم بازرگانی جواهری گنبد که با 11 امتیاز در رتبه دهم جدول قرار دارد در سالن المپیک گنبد میزبان بانک سرمایه صدرنشین این رقابت ها خواهد بود. بانک سرمایه در هفته گذشته مغلوب شهرداری تبریز شد و این هفته برای ماندن در صدر جدول نیاز مبرم به پیروزی دارد.
بانک سرمایه و پیکان تهران با 16 برد و 47 و 45 امتیاز در رتبه های اول و دوم جدول قرار دارند و اگر این هفته بانک سرمایه مغلوب شود و پیکان پیروز، باید در پایان دور مقدماتی صدرنشینی را به پیکان تهران دهد.
از سوی دیگر پیکان تهران در هفته پایانی دور مقدماتی مسابقه سختی در ارومیه و در مصاف شهرداری این شهر خواهد داشت. شهرداری ارومیه با 14 برد و 43 امتیاز در رتبه سوم جدول است و برد و باخت در این دیدار برایش فرقی نخواهد داشت زیرا رتبه سومی اش برای صعود به پلی آف قطعی است، اما پیکان برای صدرنشینی امید کمی دارد و گفته می شود با بازیکنان جوان تر خود در این مسابقه حاضر می شود.

حساس ترین مسابقه هفته بیست و دوم لیگ برتر والیبال در سالن شهید اقدمی تبریز برگزار می شود که جدال برای رتبه چهارمی جدول است. ثامن میهمان این مسابقه هم اکنون با 33 امتیاز از 11 برد در رتبه چهارم است و شهرداری تبریز با 30 امتیاز از 10 برد در جایگاه پنجم قرار دارد. اگر تبریزی ها موفق به کسب برد سه امتیازی شوند، شرایط دو تیم یکسان می شود و معدل ست های جایگاه تیم چهارم را تعیین خواهد کرد.

نکته جالب تر این مسابقه این است که اگر شهرداری تبریز فاتح این مسابقه شود، دو تیم حتما حریف یکدیگر در مرحله پلی آف خواهند شد و باید دید کدام تیم رتبه چهارم و میزبانی نخست پلی آف را به دست می آورد. شهرداری تبریز در دو هفته گذشته لیگ برتر شگفتی ساز شده و تیم های شهرداری ارومیه و بانک سرمایه را از پیش رو برداشته است.
در آخرین دیدار دور مقدماتی لیگ برتر والیبال سال 94 تیم های متین صالحین ورامین و آلومینوم المهدی هرمزگان در سالن شهید گل عباسی ورامین به مصاف یکدیگر می روند. آلومینیوم با یک برد و چهار امتیاز در رتبه یازدهم جدول قرار دارد و سقوطش به لیگ دسته یک قطعی شده است و نتیجه این مسابقه برایش هیچ تاثیری ندارد. اما برد متین این تیم را به رتبه هفتم جدول می رساند و آرمان ورزشی اردکان که این هفته استراحت دارد به جایگاه هشتم می رود.

همچنین بر اساس اعلام سازمان لیگ، تیم کاله مازندران نیز در هفته پایانی با سایپای تهران بازی داشت که باشگاه کاله در نامه ای به سازمان لیگ از شرکت نکردن در این مسابقه خبر داد و با باخت فنی (سه بر صفر با امتیازات 25 بر صفر) روبرو شد. کاله با 22 امتیاز در رتبه نهم جدول قرار دارد و دیگر امیدی برای صعود به پلی آف ندارد و نتیجه این مسابقه نیز برایش بی تاثیر است. سایپا نیز با کسب سه امتیاز این مسابقه در همان رتبه ششم باقی خواهد ماند.

 


برنامه هفته پایانی دور مقدماتی لیگ برتر والیبال به قرار زیراست:
گنبد، ساعت 17: سالن المپیک
بازرگانی جواهری گنبد – بانک سرمایه

ارومیه، ساعت 17: سالن غدیر
شهرداری ارومیه – پیکان تهران

تبریز، ساعت 17: سالن شهید اقدمی
شهرداری تبریز – ثامن الحجج خراسان

ورامین، ساعت 17: سالن شهید گل عباسی
متین صالحین ورامین – آلومینیوم المهدی هرمزگان

javadirai شنبه 17 بهمن 1394

🔹پلی آف در یک نگاه


🔸۸ تیم بالای جدول به پلی آف صعود کردند

🔸پس از پایان دور مقدماتی، تیم های اول تا چهارم به صورت ضربدری با تیم های پنجم تا هشتم مسابقه خواهند داد ( ۱ با ۸ ، ۲ با ۷ و ...)

🔸در دو مرحله‌ی اول بازی ها به صورت ۲ برد از ۳ مسابقه خواهد بود و تنها در مرحله‌ی فینال به شکل ۳ برد از ۵ بازی می‌باشد.

🔸 تیمی که رتبه‌ی بالاتری در جدول داشته باشد
بازی اول و سوم(درصورت نیاز) در دو مرحله‌ی اول
و بازی اول، دوم و پنجم(در صورت نیاز) در فینال
را میزبان خواهد بود
 

javadirai شنبه 17 بهمن 1394

◀️ ماجرای ورود وکلای ایتالیایی بعد از درگیری ورمیلیو و مهدوی خبر از ماجرایی طولانی می داد اما گفته می شود فدراسیون والیبال جریمه ورمیلیو را خواهد بخشید تا بعد از آن او شکایت خود را پس بگیرد.
.
■ محمود شیعی مدیرعامل باشگاه پیکان با تایید این خبر می گوید: «سرپرست تیم و ورمیلیو در حال گفت و گو هستند تا موضوع به خیر خوشی تمام شود اما هنوز شکایت پس گرفته نشده است.»
.
■ شیعی در مورد مساله ای که گفته می شود جریمه ورمیلیو بخشیده خواهد شد و او شکایت خود را پس بگیرد، هم گفت: «بله، این بحث بوده است ولی من هنوز نامه را خودم ندیده ام اما شنیده ام چنین نامه ای در حال نوشته شدن یا ارسال است.»
.
⇦ شیعی می گوید: «طبیعی است ما هم منافع ملی را در نظر می گیریم و قصد داریم موضوع به خوشی تمام شود. ورمیلو هم خودش بی میل نیست شکایت خود را پس بگیرد تا با خاطره خوش از ایران برود.» 👏
 

***آدرس سایت جدید ما ***

مجموعه هواداران والیبال ایران به

"والیبال آنلاین" تغییر اسم داده است

آدرس سایت جدید:

www.volleyballonline.ir

تعداد صفحات : 9

نظرسنجی
به نظر شما تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی 2017 چه مقامی کسب خواهد کرد؟؟
ابزار هدايت به بالاي صفحه