close
تبلیغات در اینترنت
اخبار لیگ برتر بانوان ایران
loading...

هواداران والیبال ایران

اخبار تصاویر مصاحبه بانوان

javadirai جمعه 14 اسفند 1394
 

تیم والیبال گاز تهران که قهرمانی اش در لیگ برتر بانوان قبلا مسجل شده بود، امروز جمعه در آخرین مسابقه این رقابت ها موفق به شکست دانشگاه آزاد شد.

گازی ها در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 17، 25 بر 22 و 25 بر 23 به پیروزی رسیدند تا با 12 برد متوالی و کسب 35 امتیاز عنوان قهرمانی این رقابت ها را از آن خود کنند.
تیم دانشگاه آزاد نیز با پذیرش این شکست که دومین ناکامی این تیم برابر گاز در این رقابت ها بود، با 9 برد و 29 امتیاز عنوان نایب قهرمانی را به دست آورد.
این مسابقه آخرین دیدار لیگ برتر والیبال بانوان در سال 94 بود و شهناز برادران مهاجری و ماندانا مطیعی به عنوان داوران اول و دوم، قضاوت این مسابقه را بر عهده داشتند. منیژه صادقی نیز نظارت بر این مسابقه که چهل و دومین دیدار لیگ برتر والیبال بانوان بود، بر عهده داشت.
محمود افشاردوست دبیرکل فدراسیون والیبال، زهره میرسپاسی نایب رئیس بانوان از جمله مهمانان ویژه این مسابقه بودند.
چهاردهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر بانوان ایران که از پنجم آذرماه با حضور هفت تیم در یک گروه مقدماتی آغاز شده بود، عصر امروز به پایان رسید و تیم های گاز تهران، دانشگاه آزاد، ذوب آهن اصفهان، برق جدید فارس، سایپای تهران، شهرداری ارومیه و شهرداری تبریز در رتبه اول تا هفتم این رقابت ها قرار گرفتند.
javadirai چهارشنبه 12 اسفند 1394

تیم والیبال گاز تهران که قهرمانی اش در لیگ برتر بانوان قطعی شده است در آخرین مسابقه این رقابت ها به مصاف دانشگاه آزاد می رود.


 جمعه 14 اسفندماه-تهران


در این مسابقه تیم والیبال گاز تهران که با 11 برد و 32 امتیاز قهرمانی اش مشخص شده است، به مصاف تیم دانشگاه آزاد که با 9 برد و 29 امتیاز در رتبه دوم جدول قرار دارد، می رود.
نتیجه این مسابقه برای جایگاه دو تیم هیچ تاثیری ندارد، اما گازی ها برای اثبات اقتدار خود به میدان می روند تا دوازدهمین برد خود را به دست آوردند و بدون شکست لیگ برتر والیبال بانوان را به پایان رسانند.
از سوی دیگر دانشگاه آزاد که در دیدار رفت (17 دیماه) در دیداری نزدیک دو بر سه مغلوب گاز تهران شد، برای جبران این نتیجه به میدان می آید تا تعداد بردهای خود را در این رقابت ها دو رقمی کند.
این مسابقه آخرین دیدار لیگ برتر والیبال بانوان در سال 94 خواهد بود و بعد از آن نیز مراسم اهدای مدال و کاپ تیم های برتر انجام می شود، بنا براین مسئولین فدراسیون و تیم های ملی نیز حضور خواهند داشت، این موضوع نیز انگیزه ای برای تلاش بازیکنان دو تیم خواهد بود که در فهرست دعوت شدگان به تیم ملی بانوان ایران قرار گیرند.
شهناز برادران مهاجری و ماندانا مطیعی داوران اول و دوم این مسابقه خواهند بود و منیژه صادقی نیز نظارت بر چهل و دومین دیدار لیگ برتر والیبال بانوان را بر عهده خواهد داشت.
چهاردهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر بانوان ایران از پنجم آذرماه با حضور هفت تیم در یک گروه مقدماتی آغاز شد. تیم های گاز تهران، دانشگاه آزاد، ذوب آهن اصفهان، برق جدید فارس، سایپای تهران، شهرداری ارومیه و شهرداری تبریز هفت تیم شرکت کننده در این رقابت ها هستند که بعد از برگزاری 42 دیدار در رتبه اول تا هفتم قرار گرفتند.

javadirai پنجشنبه 06 اسفند 1394

در نخستین دیدار هفته یازدهم لیگ برتر والیبال زنان ایران دو تیم والیبال ذوب آهن اصفهان و شهرداری تبریز برابر هم صف آرایی کردند که در پایان اصفهانی ها موفق به شکست حریف خود شدند.

 

در این دیدار ذوب آهن میزبان در حضور تماشاگران خود سه ست پیاپی را با نتایج 25 بر 6، 25 بر11 و 25 بر 8 حریف را مغلوب قدرت خود ساخت تا هشتمین پیروزی خود را رقم زده باشد.

 

ذوب آهن اصفهان با این پیروزی 23 امتیازی شد و در جایگاه سوم خود باقی ماند. شهرداری تبریز نیز بدون پیروزی و امتیاز همچنان قعرنشین جدول رده بندی باقی ماند.

 

در ادامه رقابت های هفته یازدهم لیگ برتر بانوان ایران 4 دیدار دیگر نیز در روزهای آتی برگزار خواهد شد.

 

برنامه ادامه دیدارهای هفته یازدهم به شرح زیر می باشد:

پنج شنبه ششم اسفندماه

تهران، ساعت 15: سایپای تهران – دانشگاه آزاد
اصفهان، ساعت 15: برق جدید فارس – شهرداری تبریز

جمعه هفتم اسفندماه
اصفهان، ساعت 12: ذوب آهن اصفهان – برق جدید فارس

شنبه هشتم اسفندماه
تهران، ساعت 14: گاز تهران – سایپای تهران

javadirai چهارشنبه 21 بهمن 1394
 


هفته نهم لیگ برتر والیبال بانوان روزهای 21 و 23 بهمن ماه با چهار دیدار پیگیری می شود که سه دیدار به میزبانی تهران خواهد بود.
هفته سوم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های بانوان روز های چهارشنبه و جمعه 21 و 23 بهمن ماه با چهار دیدار در شهرهای تهران (سه دیدار) و اصفهان پیگیری خواهد شد.
در نخستین مسابقه این هفته که به میزبانی خانه والیبال تهران برگزار می شود؛ گاز تهران صدرنشین این رقابت ها که هفت برد و 20 امتیاز در پرونده خود ثبت کرده است و در هفته گذشته نیز استراحت داشت، به مصاف شهرداری ارومیه می رود.
شهرداری ارومیه با دو برد و 6 امتیاز در جایگاه ششم جدول است و در این دیدار رقابت سختی با گاز تهران خواهد داشت زیرا گازی ها در دیدار خانگیشان برای افزایش امتیازهای خود با تیم دانشگاه آزاد تیم دوم جدول به میدان می روند.
سه دیدار دیگر این هفته لیگ برتر والیبال روز جمعه 23 بهمن ماه پیگیری خواهد شد و در نخستین مسابقه تیم گاز تهران در دومین دیدار این هفته به مصاف شهرداری تبریز می رود.
شهرداری تبریز 9 شکست متوالی در پرونده کاری خود در این فصل از رقابت ها ثبت کرده است و بدون امتیاز در انتهای جدول قرار دارد. این تیم در جدال با صدرنشین به دنبال تجربه اندوزی است و نیم نگاهی نیز به کسب امتیاز خواهد داشت.
ساعت دقیق این مسابقه مشخص نیست، زیرا بر اساس اعلام کمیته بانوان فدراسیون والیبال، دیدار دو تیم گاز تهران و شهرداری تبریز بعد از مسابقات فینال دسته یک استان تهران که از ساعت 13 به میزبانی خانه والیبال شروع می شود، برگزار خواهد شد.
سالن علوم تحقیقات تهران در سومین مسابقه هفته نهم لیگ برتر بانوان میزبان دو تیم دانشگاه آزاد و برق جدید فارس خواهد بود. دانشگاه آزاد هم اکنون 6 برد و 20 امتیاز دارد و در جایگاه دوم جدول قرار دارد. این تیم نسبت به گاز صدرنشین یک مسابقه نیز بیشتر انجام داده است.
برق جدید فارس نیز تا کنون پنج برد و 15 امتیاز کسب کرده است و در رتبه چهارم جدول قرار دارد. این تیم در صورت شکست دانشگاه آزاد امکان صعود یک پله ای خواهد داشت.
آخرین دیدار هفته سوم دور برگشت لیگ برتر والیبال در سالن ملت شهر اصفهان برگزار خواهد شد و ذوب آهن اصفهان از تیم سایپای تهران پذیرایی خواهد کرد. ذوبی های میزبان با 6 برد و 17 امتیاز در رتبه سوم جدول لیگ برتر بانوان قرار دارند و نارنجی پوشان سایپا با سه برد و 9 امتیاز در جایگاه پنجم هستند.
ذوب آهن در صورت پیروزی در این مسابقه احتمال صعود یک پله ای خواهد داشت اما سایپا در صورت برد جایگاهش تثبیت می شود.
برنامه کامل هفته نهم لیگ برتر بانوان به قرار زیر است:
چهارشنبه 21 بهمن ماه
تهران،ساعت 15، خانه والیبال: گاز تهران – شهرداری ارومیه
جمعه 23 بهمن ماه
تهران، ساعت 15، سالن علوم تحقیقات: دانشگاه آزاد – برق جدید فارس
اصفهان، ساعت 15، سالن ملت: ذوب آهن اصفهان – سایپای تهران

تهران، ساعت نامشخص ، خانه والیبال: گاز تهران – شهرداری تبریز

javadirai جمعه 18 دي 1394

هفته پایانی نیم فصل نخست رقابت های لیگ برتر والیبال بانوان کشور امروز با برگزاری 2 دیدار پیگیری شد و در پایان تیم های گاز تهران و ذوب آهن اصفهان موفق شدند با غلبه بر رقبای خود به ترتیب رده های اول و دوم جدول را به خود اختصاص دهند.

در اولین دیدار شاگردان سبز پوش فریبا صادقی در شیراز با حساب 3 بر صفر از سد برق جدید فارس گذشتند تا جمع امتیازات خود را به عدد 14 رسانده و بالاتر از دانشگاه آزاد در رده دوم قرار بگیرند. ذوب آهن این بازی را با امتیازات 25 بر 12، 25 بر 17 و 25 بر 20 به سود خود خاتمه داد.

 

در دیگر دیدار این هفته نیز دربی حساس پایتخت بین دو تیم مدعی گاز و دانشگاه آزاد برگزار شد که شاگردان سیما صدیقی در تیم گاز موفق شدند با برتری 3 بر 2 مقابل یاران مریم هاشمی ضمن پیروزی در این مسابقه، نیم فصل نخست را نیز با قهرمانی به پایان ببرند.

 

دانشگاه آزاد در ست های اول و دوم این دیدار که دو ساعت و 35 دقیقه طول کشید، با امتیازهای 25 بر 12 و 28 بر 26 به پیروزی رسید اما در ست های سوم، چهارم و پنجم با امتیازهای 25 بر 19، 25 بر 20 و 15 بر 8 مغلوب گاز شد تا با 14 امتیاز در رتبه سوم قرار گیرد.

 

بدین ترتیب نیم فصل اول لیگ برتر با قهرمانی گاز تهران، نائب قهرمانی ذوب آهن اصفهان و کسب عنوان سومی دانشگاه آزاد تهران به پایان رسید.

 

نتایج کامل دیدارهای هفته ششم به شرح زیر است:

برق جدید فارس صفر – ذوب آهن اصفهان 3 (12 بر 25، 17 بر 25 و 20 بر 25)
دانشگاه آزاد 2 – گاز تهران 3 (25 بر 12، 28 بر 26، 19 بر 25، 20 بر 25 و 8 بر 15)

رتبه تیم امتیاز برده باخته
1. gaz گاز تهران 17 6 0
2. zobahan ذوب آهن 14 5 1
3. daneshgah azad دانشگاه آزاد 14 4 2
4. bargh برق شیراز 9 3 3
5. saypa سایپا تهران 6 2 4
6. shahrdari oromiee شهرداری ارومیه 3 1 5
7. shahrdari tabriz شهرداری تبریز 0 0 6
آخرین به روزرسانی: پایان نیم فصل / 17 دی ماه

 

javadirai جمعه 11 دي 1394

هفته پنجم لیگ برتر والیبال بانوان با دو شکست متوالی برای تیم های شهرداری تبریز و سایپای تهران پیگیری شد.


در دو مسابقه این رقابت ها تیم های شهرداری تبریز و سایپا تهران مغلوب حریفان خود شدند.
در نخستین مسابقه تیم شهرداری تبریز در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 22، 25 بر 14 و 25 بر 12 مغلوب میهمان خود برق جدید شیراز شد تا این تیم به سومین پیروزی خود در این رقابت ها دست یابد.
دیگر مسابقه روز جمعه هفته پنجم لیگ برتر والیبال بانوان در شهر تهران برگزار شد که تیم سایپا در دیدار خانگی به مصاف گاز، صدرنشین این رقابت ها رفت.
نارنجی پوشان سایپا در این مسابقه سه بر صفر مغلوب شدند تا دومین شکست خود در هفته پنجم را تجربه کنند.
گاز تهران که در این دیدار که 150 تماشاگر داشت و به مدت یک ساعت و 25 دقیقه طول کشید، سه امتیاز کسب کرد و با 15 امتیاز و بدون شکست در صدر جدول لیگ برتر باقی ماند.
روزهای چهارشنبه و پنج شنبه نیز تیم های ذوب آهن اصفهان و دانشگاه آزاد اسلامی موفق به شکست شهرداری تبریز و سایپای تهران شده بودند.

نتایج کامل هفته پنجم لیگ برتر والیبال زنان به قرار زیر است:

شهرداری تبریز صفر – ذوب آهن اصفهان 3 (7 بر 25، 8 بر 25 و 9 بر 25)
دانشگاه آزاد 3– سایپا تهران صفر (25 بر 12، 25 بر 17 و 25 بر 22)
شهرداری تبریز صفر – برق جدید شیراز 3 (22 بر 25، 14 بر 25 و 12 بر 25)
سایپا تهران صفر – گاز تهران 3 (9 بر 25، 14 بر 25 و 20 بر 25)

 

جدول لیگ برتر والیبال زنان در پایان هفته پنجم به قرار زیر است:
 

رده

تیم

امتیاز

تعداد بازی

تعداد برد

معدل ست

معدل پوئن

1

گاز تهران

15

5

5

15.00

1.53

2

دانشگاه آزاد

13

5

4

4.66

1.46

3

ذوب آهن

11

5

4

2.60

1.31

4

برق شیراز

9

5

3

1.50

1.08

5

سایپا تهران

6

6

2

0.42

0.81

6

شهرداری ارومیه

3

6

1

0.26

0.75

7

شهرداری تبریز

0

6

0

0.05

0.59

 

 

 

javadirai پنجشنبه 03 دي 1394

 


هفته چهارم لیگ برتر بانوان امروز پنج شنبه با پیروزی تیم های دانشگاه آزاد و گاز تهران برابر حریفان آغاز شد.
در نخستین مسابقه امروز و در شهر تهران تیم والیبال دانشگاه آزاد در سالن والیبال علوم تحقیقات و با همراهی 60 تماشاگر به مصاف شهرداری ارومیه رفت و بعد از یک ساعت و 25 دقیقه تلاش سه بر صفر به پیروزی رسید.
دانشگاه آزاد که مدافع عنوان قهرمانی این رقابت ها است، در سه ست متوالی و با امیتازهای 27 بر 25، 25 بر 10 و 25 بر 16 به پیروزی رسید تا با 10 امتیاز از سه برد به رتبه دوم جدول صعود کند.
تیم های گاز تهران و ذوب آهن اصفهان که با 9 و 8 امتیاز از سه برد در رتبه های اول و دوم جدول این رقابت ها قرار داشتند، در اصفهان به مصاف یکدیگر رفتند و گازی ها سه بر یک میزبان خود را شکست دادند و با 12 امتیاز صدرنشین ماندند.
ذوب آهن در ست سوم 25 بر 15 میهمان خود را شکست داد اما در ست های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 26 بر 24، 25 بر 13 و 25 بر 23 مغلوب گاز تهران شد تا با پذیرش این شکست رتبه دوم جدول را نیز از دست بدهد.
دیدار دو تیم گاز تهران و ذوب آهن اصفهان 115 دقیقه زمان برد و 400 تماشاگر داشت. در این دیدار شبنم علیخانی بازیکن شماره 6 گاز تهران کارت زرد از داور اول دریافت کرد.
سومین دیدار این هفته لیگ برتر والیبال زنان فردا جمعه برگزار می شود و تیم والیبال بانوان سایپا میزبان شهرداری ارومیه خواهد بود.

javadirai سه شنبه 01 دي 1394
 

هفته چهارم لیگ برتر والیبال بانوان روزهای پنج شنبه و جمعه سوم و چهارم دیماه با سه دیدار پیگیری خواهد شد.
 هفته چهارم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های بانوان کشور یادواره 200 شهید والیبالیست روزهای پنج شنبه و جمعه سوم و چهارم دیماه با سه دیدار در شهرهای تهران (دو دیدار) و اصفهان پیگیری خواهد شد.
براساس اعلام سازمان لیگ فدراسیون والیبال، اسامی ناظران و داوران دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر بانوان به قرار زیر است:
پنج شنبه سوم دیماه:
تهران، ساعت 15: دانشگاه آزاد – شهرداری ارومیه
داور اول: هدیه صابری، داور دوم: هنگامه پورحسن و ناظر: نسرین پورسعید
اصفهان، ساعت 15: ذوب آهن اصفهان – گاز تهران
داور اول: شهناز مهاجری، داور دوم: فرحناز قویدل و ناظر: منیژه صادقی
جمعه چهارم دیماه:
تهران، ساعت 15: سایپا تهران – شهرداری ارومیه
داور اول: زهرا شیری، داور دوم: زینب حقی و ناظر: اکرم ابن یمین

javadirai جمعه 13 آذر 1394

 


هفته دوم  لیگ برتر والبیال بانوان  با پیروزی تیم  دانشگاه آزاد و برق جدید شیراز برابر حریفان آغاز شد.
هفته دوم چهاردهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر بانوان ایران «یادواره 200 شهید والیبالیست» با چهار دیدار از امروز تا شنبه پیگیری می شود.
تیم والیبال برق جدید فارس در نخستین مسابقه این هفته در دیدار خانگی خود به مصاف شهرداری ارومیه رفت و سه بر صفر به پیروزی رسید.
نماینده شیراز در سه ست این مسابقه با امتیازهای 25 بر 8، 25 بر 15 و 25 بر 16 به پیروزی رسید تا 6 امتیازی شود و در صدر جدول این رقابت ها قرار گرفت.
در دومین مسابقه امروز پنج شنبه این رقابت ها تیم دانشگاه آزاد در سالن علوم تحقیقات میزبان شهرداری تبریز بود و حریف خود را سه بر صفر شکست داد و با 4 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفت.
نماینده تبریز در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 17، 25 بر 5 و 25 بر 12 مغلوب دانشگاه آزاد شد تا همچنان بدون امتیاز در انتهای جدول این رقابت ها بماند.
در ادامه این رقابت ها تیم والیبال سایپا فردا جمعه 13 آذرماه در دومین مسابقه خود در لیگ برتر والیبال میزبان شهرداری تبریز خواهد بود.
آخرین مسابقه هفته دوم لیگ برتر والیبال زنان روز شنبه 14 آذرماه در اصفهان برگزار خواهد شد و شهرداری ارومیه به مصاف ذوب آهن پرافتخارترین تیم این رقابت ها خواهد رفت.

 

javadirai سه شنبه 03 آذر 1394

چهاردهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر بانوان ایران «یادواره 200 شهید والیبالیست» از پنج شنبه در یک گروه مقدماتی و با حضور هفت تیم آغاز می شود.
براساس اعلام سازمان لیگ فدراسیون والیبال، اسامی ناظران و داوران دیدارهای هفته نخست لیگ برتر زنان به قرار زیر است:

پنج شنبه پنجم آذرماه:
اصفهان، ساعت 15: ذوب آهن اصفهان – دانشگاه آزاد
داور اول: شهناز برادران مهاجری، داور دوم: ماندانا مطیعی و ناظر: محبوبه زرنویس زاده

شیراز، ساعت 15: برق جدید فارس – گاز تهران
داور اول: ملیحه نوری، داور دوم: هنگامه پورحسن و ناظر: اکرم ابن یمین

ارومیه، ساعت 15: شهرداری ارومیه – شهرداری تبریز
داور اول: نسرین حق شناس، داور دوم: فریبا احمدی و ناظر: لیلی توکلی

جمعه ششم آبان ماه:
شیراز، ساعت 15: برق جدید فارس – سایپا تهران
داور اول: ملیحه نوری، داور دوم: هنگامه پورحسن و ناظر: اکرم ابن یمین

javadirai چهارشنبه 08 مهر 1394

نشست برنامه ریزی لیگ دسته یک زنان سال 94 امروز در سازمان لیگ فدراسیون والیبال برگزار شد.
این نشست با حضور زهره میرسپاسی نایب رییس بانوان، منوچهر پورحسن رییس سازمان لیگ، نمایندگان تیم های شهرداری ارومیه، کرج، اصفهان و مجتمع کود ایرانیان قم و دیگر اعضا مرتبط با والیبال زنان برگزار شد.
نحوه برگزاری لیگ دسته یک زنان سال 94 یکی از موضوعات مورد بررسی در این نشست بود که اینگونه تصمیم گیری شد.
لیگ دسته یک زنان از 20 آبان ماه آغاز می شود و مرحله مقدماتی و پلی آف به صورت متمرکز برگزار خواهد شد.
اگر تعداد تیم های شرکت کننده کمتر از شش تیم بود در یک گروه دور مقدماتی انجام می شود و اگر شش تیم یا بیشتر شرکت کردند، دور مقدماتی در دو گروه انجام می شود.
در این جلسه نمایندگان چهار تیم شرکت کردند اما دو تیم دیگر نیز برای شرکت اعلام آمادگی کردند و خواستار فرصت بیشتر برای انجام کارهای اجرایی آن شدند.

لباس بازیکنان تیم های شرکت کننده در لیگ دسته یک نیز همانند برتر، بر اساس مصوبه تیم ملی خواهد بود.

javadirai شنبه 20 تير 1394

مسابقات والیبال امید بانوان قهرمانی کشور از 30 تیر ماه در شهرهای بابلسر، زاهدان و ایلام آغاز می شود.
گروه بندی تیم های حاضر در مسابقات امید بانوان در دسته های یک،دو و سوم اعلام شد.
طبق این گروه بندی، مسابقات از 30 تیرماه سال جاری آغاز می شود و تا چهارم مرداد ماه، ادامه دارد.
. شهرهای بابلسر، زاهدان و ایلام، به ترتیب، میزبانان این رقابت ها در دسته های یک تا سه هستند.
گروه بندی تیم های شرکت کننده به شرح زیر است:

 

دسته یک بانوان:
اصفهان، تهران، کرمان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، خراسان رضوی، مازندران و فارس

 

دسته دو بانوان:
بوشهر، البرز، مرکزی، سیستان و بلوچستان، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، گلستان و زنجان

 

دسته سوم بانوان:
قم، خوزستان، کرمانشاه، همدان، ایلام، سمنان، قزوین

navid جمعه 10 بهمن 1393

هفته هشتم مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان ظهر امروز با انجام 3 دیدار پیگیری شد که در حساس ترین بازی این هفته تیم های اول و سوم جدول به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت برد  و 3 امتیاز از آن شاگردان هاشمی شد.

در این مسابقه که به میزبانی دانشگاه آزاد برگزار شد، صدرنشین با حساب 3 بر یک از سد میزان خراسان گذشت تا با کسب 22 امتیاز جای خود را در جایگاه نخست جدول محکم تر کند. دانشگاه آزادی ها برای قهرمانی در این رقابت ها تنها به 2 امتیاز دیگر احتیاج دارند. میزان خراسان نیز با این نتیجه و عدم افزایش اندوخته 13 امتیازی قبلی خود در رده چهارم ایستاد.

 

در دیگر دیدار این هفته تیم قعرنشین شهرداری در ارومیه میزبان گاز بود که با قبول شکست 3 بر صفر برابر این تیم همچنان بدون امتیاز و قعر نشین باقی ماند. شاگردان صدیقی هم با کسب این پیروزی خارج از خانه جمع امتیازات خود را به عدد 17 افزایش داده اما به دلیل ست برده کمتر نسبت به ذوب آهن در رده سوم قرار گرفتند.

 

و سرانجام آخرین دیدار هفته نیز در شیراز و بین دو تیم ذوب آهن اصفهان و هیات فارس برگزار شد و همانطور که پیش بینی می شد ذوبی ها موفق شدند با حساب 3 بر صفر از سد میزبان گذشته و با 17 امتیاز در رده دوم بایستند. هیات فارس نیز 3 امتیازی است و در جایگاه پنجم قرار دارد.

 
navid شنبه 04 بهمن 1393

لیگ برتر والیبال زنان امروز جمعه با دو دیدار در چارچوب هفته دوم دور برگشت این رقابت ها پیگیری شد که تیم دانشگاه آزاد یعد از 21 روز تعطیلی با اقتدار مسابقات را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر زنان جام زنده یاد حسین معدنی که از 12 دیماه به دلیل امتحانات دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی تعطیل شده بود، دیروز و امروز با سه دیدار پیگیری شد.

در حساس ترین مسابقه این هفته تیم والیبال دانشگاه آزاد موفق به شکست سه بر صفر گاز تهران مدافع عنوان قهرمانی این رقابت ها شد تا با 19 امتیاز همچنان در صدر بماند.

تیم گاز تهران نیز با پذیرش این شکست 14 امتیازی و با یک پله سقوط در رتبه سوم جدول قرار گرفت تا اختلاف امتیازش با صدرنشین این رقابت ها پنج امتیاز و جبران آن به مراتب مشکل شود.

در دیگر مسابقه امروز هفته هفتم لیگ برتر زنان، میزان مشهد در سالن مهران به مصاف هیات فارس رفت و این تیم را سه بر صفر شکست داد تا تنها میزبان پیروز این هفته باشد. میزان 13 امتیازی شد و در جایگاه چهارم ماند و هیات فارس نیز با 3 امتیاز قبلی در رتبه پنجم ماند.

هیات فارس در این مسابقه تنها 33 پوئن به دست آورد و 75 پوئن به حریف خود واگذار کرد.

روز گذشته (پنج شنبه) در نخستین مسابقه لیگ برتر زنان در هفته هفتم، دو تیم شهرداری ارومیه و ذوب آهن اصفهان به مصاف یکدیگر رفتند که ذوبی ها سه بر صفر به پیروزی رسیدند تا ذوب آهن اصفهان نیز هم امتیاز گاز تهران شود و با یک پله صعود به رتبه دوم آید.

نتایج کامل هفته هفتم لیگ برتر زنان به قرار زیر است:

پنجشنبه دوم بهمن ماه :

شهرداری ارومیه صفر -  ذوب آهن اصفهان 3

(15 بر 25، 15 بر 25 و 15 بر 25)

جمعه 3 بهمن ماه :

گاز تهران  صفر -  دانشگاه آزاد 3

(22 بر 25، 16 بر 25 و 17 بر 25)

میزان خراسان 3 – هیات فارس صفر

(25 بر 10، 25 بر 12 و 25 بر 11)

جدول رده بندی این رقابت ها در پایان هفته دوم دور برگشت به قرار زیر است:

1-   دانشگاه آزاد 19 امتیاز

2-   ذوب آهن 14 امتیاز

3-   گاز تهران 14 امتیاز

4-   میزان خراسان 13 امتیاز

5-   هیات فارس 3 امتیاز

6-   شهرداری ارومیه بدون امتیاز

navid پنجشنبه 02 بهمن 1393

مجمع سالیانه فدراسیون والیبال در سالن همایش‌های آکادمی ملی المپیک با حضور نصرالله سجادی معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزیر ورزش و محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون برگزار شد.

در این مجمع پس از پخش کلیپی از روند موفقیت‌های والیبال ایران در سال‌های گذشته رئیس فدراسیون والیبال اظهار داشت: والیبال ثابت کرده با وجود سختی‌ها و تحریم‌ها ایران یک کشور بزرگ، ثروتمند و پر از استعدادهای ناب است. ما افتخار می‌کنیم که از طرف فدراسیون جهانی و کنفدراسیون والیبال آسیا با وجود دسیسه‌ها و توطئه‌ها به عنوان الگو معرفی شدیم. همچنان کارهای زیادی باقی مانده و راه سختی پیش رو داریم. ما با همدلی می‌توانیم به قله‌های موفقیت و المپیک برسیم. همان طور که گفتم سکوی المپیک یکی از اهداف‌مان است.

داورزنی ادامه داد: برخی معتقدند نام بردن سکوهای المپیک به عنوان هدف در مجموعه والیبال ایجاد استرس می‌کند ولی من بر این باور هستم که می‌توانیم به سکوی المپیک برسیم. به جرات می‌گویم والیبال به صورت شبانه‌روزی کار کرده تا بتواند حرف اول را در آسیا بزند. حال به کار مضاعفی برای موفقیت بیشتر در میادین جهانی احتیاج داریم.

رئیس فدراسیون والیبال گفت: از همه کسانی که در این راه تلاش کردند تشکر می‌کنم چون هیچ کدام از برنامه‌های ما در 2 سال گذشته لغو نشد و نتیجه آن موفقیت‌هایی بود که همه دیدید. در زمینه مالی هم به آقای سجادی و وزیر ورزش گفتم که ما خودکفا شده‌ایم اما باز هم به کمک‌های دولت برای کمک به استان‌ها نیاز داریم، البته قسمتی از پول ما برای شرکت در لیگ جهانی نزد فدراسیون جهانی والیبال محفوظ است که پس از پرداخت بدهی صدا و سیما به حساب ما واریز خواهد شد.

در ادامه مجمع، گزارش مالی فدراسیون در 3 سال گذشته توسط خزانه‌دار فدراسیون والیبال ارائه شد که نصرالله سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در این مورد گفت: این گزارش نقص دارد و تنها یک صورت عملکرد مالی است و تراز به حساب نمی‌آید. در این گزارش وضعیت موجودی حساب‌های فدراسیون درج نشده و همچنین امضاهای مجاز فدراسیون در پای این گزارش دیده نمی‌شود.

سجادی همچنین گفت: فدراسیون والیبال یکی از موفق‌ترین فدراسیون‌های ورزشی کشور است که حاصل کار برنامه‌ریزی شده و دقیق طی 6،7 سال گذشته به حساب می‌آید. همه ما نتایج آن را در سال‌های اخیر شاهد بوده‌ایم. این موفقیت‌ها نتیجه یک کار گروهی است، البته معمولا کسانی در این بین بیشتر دیده می‌شوند که به تیم ملی والیبال نزدیک‌تر هستند اما افراد دیگری هم بوده‌اند که موفقیت‌های والیبال مدیون آنهاست. والیبال می‌تواند الگویی برای سایر فدراسیون‌ها باشد که از یک فکر غیرممکن یک عمل ممکن ساختند.

وی ادامه داد: طبق تفاهم‌نامه قرار است 15 درصد اعتبار فدراسیون‌ها در هر سال به هیئت استان‌ها برسد و پرداخت بودجه 3 ماهه آخر سال منوط به رعایت شدن تمام مفاد این تفاهم‌نامه است. به نظرم تنها فدراسیونی که 100 درصد بودجه تصویب شده را به استان‌های خود اختصاص داده والیبال است. فدراسیون والیبال قصد دارد در سال 94 تمام هزینه‌های خود را از طریق حامیان مالی تامین کند.

در پایان داورزنی تصریح کرد: ما در سال‌های 92 و 93 پرداختی‌های تمام مربیان خارجی را با بودجه خودمان انجام دادیم. البته ولاسکو و کواچ که قرارداد سالانه دارند در این مورد استثنا هستند. سایر همکاران این مربیان خارجی نیز برحسب مدتی که در ایران بودند، دستمزد خود را دریافت کردند. اصولا مشکلی که برای استخدام مربیانی مثل آناستازی، پراندلی و برناردی داشتیم و به توافق نرسیدیم این بود که هر کدام از آنها 4 یا 5 همکار داشتند که می‌خواستند برای 3 سال از ما حقوق بگیرند. ما نیز با توجه به مدیریت منابع مالی نتوانستیم این شرط را قبول کنیم. در حال حاضر تنها کواچ تا پایان المپیک به صورت ماهیانه از ما حقوق دریافت می‌کند. رمز موفقیت والیبال در سال‌های گذشته برنامه‌ریزی دقیق و پیش‌بینی‌های لازم در هر مورد بوده است.

javadirai چهارشنبه 01 بهمن 1393

به نقل از فدراسیون والیبال، هفته دوم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر زنان ایران جام زنده یاد حسین معدنی در روزهای پنج شنبه و جمعه در شهرهای ارومیه، تهران و مشهد پیگیری خواهد شد.

براساس اعلام سازمان لیگ فدراسیون والیبال دیدار تیم‌های گاز تهران – دانشگاه آزاد که قرار بود پنجشنبه (۲ بهمن ماه) برگزار شود به علت برگزاری مسابقات لیگ برتر مردان در این روز، به روز جمعه (۳ بهمن ماه )موکول شد.

در حال حاضر تیم دانشگاه آزاد تهران با ۱۶ امتیاز صدر نشین این رقابت‌ها است و تیم‌های گاز تهران با ۱۴ امتیاز و ذوب آهن اصفهان با ۱۱ امتیاز به ترتیب رده دوم و سوم جدول را در اختیار دارند .

و تیم‌های میزان خراسان با ۱۰ امتیاز ، هیات فارس با سه امتیاز و شهرداری ارومیه بدون امتیاز به ترتیب رده چهارم تا ششم را در اختیار دارند.

* برنامه مسابقات و اسامی‌داوران و ناظران هفته هفتم لیگ به شرح زیر است :

پنجشنبه – ۲ بهمن ماه

ارومیه؛ ساعت ۱۵: شهرداری ارومیه – ذوب آهن اصفهان
ناظر:‌هاجر نجاتی زاده ، داور : زهرا شیری و فرحناز قویدل

جمعه – ۳ بهمن ماه

تهران؛ خانه والیبال ساعت ۱۵: گاز تهران – دانشگاه آزاد
ناظر: فاطمه زندی، داوران : ملیحه نوری و شهناز مهاجری

مشهد؛ سالن مهران – ساعت ۱۵: مییزان خراسان – هیات فارس
ناظر: الهام یافتیان ، داوران : نرگس افشین و زینب حقی

javadirai جمعه 21 آذر 1393

هفته چهارم رقابت های والیبال قهرمانی باشگاه های برتر بانوان ایران « جام زنده یاد حسین معدنی » پنج شنبه با برگزاری سه مسابقه در شهرهای تهران (دو دیدار) و اورمیه پیگیری شد.

تیم های گاز تهران و ذوب آهن اصفهان که با هشت امتیاز در رده های اول و دوم جدول قرار داشتند، در مهمترین دیدار این هفته در خانه والیبال به مصاف یکدیگر رفتند و مدافع عنوان قهرمانی موفق به شکست ۳ بر یک ذوب آهن شد.

تیم والیبال بانوان شهرداری اورمیه نیز در یازدهمین مسابقه لیگ برتر والیبال بانوان امسال در اورمیه میزبان میزان مشهد بود که در نهایت با حساب ۳ بر صفر مغلوب حریف خود شد تا همچنان بدون امتیاز در قعر جدول این رقابت ها باقی بماند.

شهرداری اورمیه در ست های اول و دوم این مسابقه ۲۵ بر ۹ مغلوب شدند اما در ست ست تا امتیاز ۲۴ استقامت کردند ولی در نهایت مغلوب شدند.

در دیگر دیدار هفته چهارم لیگ برتر والیبال و در سالن فتح دانشگاه علوم تحقیقات، تیم دانشگاه آزاد میزبان هیات فارس بود و سه بر صفر به پیروزی رسید و به رتبه دوم جدول صعود کرد.

هیات فارس نیز همچنان تیم بدون امتیاز این رقابت هاست و در رتبه پنجم جدول قرار دارد.

* نتایج کامل دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر زنان به قرار زیر است:

دانشگاه آزاد ۳ – هیات فارس صفر
(۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۲ و ۲۵ بر ۱۴)

گاز تهران ۳ – ذوب آهن اصفهان یک
(۲۳ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۸ بر ۲۶)

شهرداری اورمیه صفر – میزان مشهد ۳
(۹ بر ۲۵، ۹ بر ۲۵ و ۲۴ بر ۲۶)

* رده بندی لیگ برتر والیبال بانوان در پایان هفته چهارم به قرار زیر می باشد:

۱- گاز تهران ۱۱ امتیاز

۲- دانشگاه آزاد ۱۰ امتیاز

۳- ذوب آهن ۸ امتیاز

۴- میزان مشهد ۷ امتیاز

۵- هیات فارس بدون امتیاز

۶- شهرداری اورمیه بدون امتیاز

javadirai چهارشنبه 19 آذر 1393


 هفته چهارم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر زنان ایران «جام زنده یاد حسین معدنی» روز پنج شنبه 20 آذرماه با سه دیدار در شهرهای تهران (دو دیدار) و ارومیه پیگیری خواهد شد.
تیم های گاز تهران و دانشگاه آزاد که با هشت امتیاز در رتبه های اول و دوم جدول لیگ برتر والیبال قرار دارند، در مهمترین مسابقه این هفته در خانه والیبال به مصاف یکدیگر می روند تا پیروز این میدان حداقل یک امتیاز از حریف خود پیشی گیرد و تنها تیم جدول این رقابت ها باشد که چهار پیروزی متوالی به دست آورده باشد.
گاز تهران در این مسابقه میزبان است و در صورت کسب پیروزی امیدش به صدرنشینی در نیم فصل نخست افزایش چشمگیری خواهد یافت.
تیم والیبال زنان شهرداری ارومیه در یازدهمین مسابقه لیگ برتر والیبال زنان امسال در ارومیه از میزان خراسان پذیرایی خواهد کرد. میزانی ها هفته گذشته در بازی خانگی مغلوب دانشگاه آزاد شدند و اگر این هفته نیز شکست را بپذیرند، وضعیتشان در جدول این رقابت ها به مراتب بدتر خواهد شد و تمام تلاش خود را برای پیروزی در این دیدار و کسب هر سه امتیاز مسابقه خواهند کرد. از سوی دیگر نماینده ارومیه که بدون امتیاز در رتبه ششم جدول است برای رهایی از قعر نشینی نیاز مبرم به پیروزی در این دیدار خانگی دارد.
در دیگر دیدار هفته چهارم لیگ برتر والیبال و در سالن فتح دانشگاه علوم و تحقیقات تیم دانشگاه آزاد میزبان هیات فارس خواهد بود. دانشگاه آزاد که با هفت امتیاز در رتبه سوم جدول قرار دارد، برای حفظ جایگاه سومی خود باید در این مسابقه پیروز میدان شود. هیات فارس دیگر تیم بدون امتیاز این رقابت هاست که برای کسب نخستین پیروزی خود در تهران به میدان می رود. 

برنامه کامل دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر زنان به قرار زیر است:
تهران، دانشگاه علوم تحقیقات، ساعت 13
دانشگاه آزاد – هیات فارس

تهران، خانه والیبال، ساعت 15 
گاز تهران – ذوب آهن اصفهان 

ارومیه، سالن سه هزار نفری، ساعت 15
شهرداری ارومیه – میزان خراسان

javadirai پنجشنبه 13 آذر 1393
 

 

هفته سوم لیگ برتر والیبال زنان ایران امروز پنج شنبه با دو دیدار پیگیری شد و گاز تهران از رتبه دوم جدول به صدر آمد.

هفته سوم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر زنان ایران «جام زنده یاد حسین معدنی» در شهرهای مشهد، تهران و اصفهان امروز و فردا پیگیری خواهد شد.
در تهران دو تیم گاز و شهرداری ارومیه در خانه والیبال به مصاف هم رفتند که میزبان با شکست سه بر صفر نماینده ارومیه با هشت امتیاز صدرنشین شد.

در دیگر مسابقه امروز لیگ برتر زنان ذوب آهن در اصفهان برابر هیات فارس قرار گرفت و سه بر صفر به پیروزی رسید اما به دلیل اختلاف معدل پوئن ها از صدر جدول به جایگاه دوم سقوط کرد.

سومین مسابقه این هفته فردا جمعه برگزار خواهد شد و تیم های دانشگاه آزاد و میزان خراسان در مشهد به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

نتایج کامل دو دیدار هفته سوم لیگ برتر زنان به قرار زیر است:

گاز تهران 3 – شهرداری ارومیه صفر

(25 بر 8، 25 بر 12 و 25 بر 19)

ذوب آهن اصفهان 3–  هیات فارس صفر

(25 بر 13، 25 بر 19 و 25 بر 18)

 

javadirai چهارشنبه 28 آبان 1393
 


هفته نخست لیگ برتر زنان از فردا پنج شنبه آغاز می شود و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.

هفته نخست لیگ برتر زنان در شهرهای ارومیه، شیراز و مشهد پیگیری خواهد شد.

براساس اعلام سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای هفته نخست لیگ برتر زنان والیبال به قرار زیر است:

ارومیه، ساعت 15 – سالن آهن دوست
شهرداری ارومیه – دانشگاه آزاد
ناظر: طوبی بهپوری، داور اول: نسرین حق شناس و داور دوم: ماندا مطیعی

شیراز، ساعت 15 -  سالن شهید دستغیب
هیات فارس – گاز تهران
ناظر: اکرم ابن یمین، داور اول: سهیلا فراهانی و داور دوم: هدیه صابری

مشهد، ساعت 15 -  سالن مهران
میزان خراسان – ذوب آهن اصفهان
ناظر: اکرم زندی، داور اول: شیرین مهاجری و داور دوم: نرگس افشین

mohammad mahdavi چهارشنبه 28 اسفند 1392

تیم والیبال بانوان گاز تهران در جام باشگاه های آسیا با نام و حمایت متین ورامین شرکت می کند.

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) تیم والیبال بانوان گاز تهران که با قهرمانی در لیگ نماینده ایران در رقابت های جام باشگاه های زنان آسیا است با تغییر نام قرار است با عنوان متین ورامین و با حمایت این شرکت در این رقابت ها شرکت حضور داشته باشد.

 

سیما صدیقی سرمربی تیم گاز در این باره گفت: گاز به دلیل سیاست های اقتصادی و اینکه بودجه اول سال آن ها هنوز مشخص نشده است نمی تواند تیم ما را در جام باشگاه های آسیا همراهی کند و با همکاری آقای داورزنی و حمایت مسئولان متین ورامین تصمیم گرفتیم با نام متین در این جام شرکت کنیم.

 

او درباره اضافه شدن بازیکن خارجی تصریح کرد: به دلیل اینکه تغییراتی ایجاد شده است نمی توانیم به این زودی مقدمات حضور بازیکن خارجی را مهیا کنیم ونمی توانیم سریع برای آن ها ویزا بگیریم و به همین دلیل حضور آن ها در تیم ما کنسل شده است.

javadirai شنبه 10 اسفند 1392

 

تیم والیبال گاز ایران که در دوره قبل لیگ برتر والیبال زنان عنوان سومی را به دست آورده بود، در رقابت های امسال عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دوازدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر زنان ایران که از 17 آبان ماه سال جاری با حضور هفت تیم سنگ تاش شیراز، ذوب آهن اصفهان، شهرداری سمنان، گاز تهران، دانشگاه آزاد اسلامی، اسلامشهر و شهید اسماعیل زاده بابلسر آغاز شده بود، امروز پنج شنبه با قهرمانی گاز ایران به پایان می رسد.
در این دوره از رقابت ها 42 بازی انجام شد که تیم گاز ایران در نهایت با 11 پیروزی از 12 دیدار و کسب 32 امتیاز عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. این تیم تنها در آخرین بازی خود پیروزی دو امتیازه کسب کرد اما در 10 برد دیگر خود 30 امتیاز به دست آورده بود. گاز ایران تنها یک شکست در برابر ذوب آهن پرافتخارترین تیم این رقابت ها داشت.
تیم والیبال ذوب آهن اصفهان پرافتخارترین تیم لیگ برتر والیبال زنان در این دوره از رقابت ها 29 امتیاز کسب کرد و عنوان نایب قهرمانی را به اندوخته های خود در این رقابت ها افزود.
تیم والیبال ذوب آهن اصفهان تا قبل از این دوره از رقابت ها پنج مقام قهرمانی، دو نایب قهرمان و یک مقام سومی در پرونده افتخارات خود داشت و با نایب قهرمانی امسال برای نهمین بار بر روی یکی از سکوی های این رقابت ها رفت.
این تیم در سال های 84 تا 88 پنج قهرمانی متوالی در این رقابت ها کسب کرده بود، در سال 89 و 91 نایب قهرمانی و در سال 90 نیز عنوان سومی لیگ برتر والیبال زنان را به دست آورد.
 تیم دانشگاه آزاد نیز با پذیرش شکست در آخرین بازی این رقابت ها در برابر گاز که امروز در خانه والیبال برگزار شد، 29 امتیازه شد و عنوان سومی این رقابت ها را به دست آورد. تیم های ذوب آهن و دانشگاه آزاد 29 امیتازه بودند اما به دلیل اینکه دانشگاه آزاد یک پیروزی کمتر از ذوب آهن داشت در رتبه سوم قرار گرفت.
تیم های اسلامشهر، بابلسر، سنگ تاش شیراز و شهرداری سمنان نیز رتبه های چهارم تا هفتم این رقابت ها را در پایان این رقابت ها از آن خود کردند.

جدول نهایی لیگ برتر والیبال زنان به قرار زیر است:
گاز ایران 32 امتیاز / 11 پیروزی و یک شکست
ذوب آهن 29 امتیاز/ 10 پیروزی و دو شکست
دانشگاه آزاد 29 امتیاز / پیروزی و سه شکست
اسلامشهر 12 امتیاز/ چهار پیروزی و هشت شکست
بابلسر 11 امتیاز/ سه پیروزی و 9 شکست
سنگ تاش شیراز 9 امتیاز/ سه پیروزی و 9 شکست
شهرداری سمنان 4 امتیاز/ دو پیروزی و 10 شکست

در لیگ برتر والیبال زنان سال گذشته (1391) که با حضور شش تیم برگزار شده بود، تیم‌های گیتی پسند و ذوب آهن اصفهان به ترتیب به مقام‌های اول و دوم دست یافتند و تیم گاز تهران سوم شد.

 

javadirai چهارشنبه 07 اسفند 1392
 
مذاکرات داورزنی کار خودش را کرد!!
 
آندره آناستازی را بیشتر بشناسیم


سرانجام پس از مذاکرات متعدد دکتر داورزنی، آندره آناستازی مربی پرافتخار والیبال دنیا اعلام آمادگی خود را برای پذیرفتن سکان هدایت تیم ملی ایران علام کرد.پس از اینکه مسئولان فدراسیون والیبال برای انتخاب سرمربی تیم ملی با گزینه هایی چون..

 

برای خواندن کامل این خبر به ادامه مطلب بروید..

 

javadirai پنجشنبه 10 بهمن 1392

 

هفته سوم دور برگشت لیگ برتر والیبال زنان امروز پنج شنبه با سه بازی پیگیری شد که در هر سه بازی میزبانان به پیروزی رسیدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته دهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران در شهرهای بابلسر، تهران و اصفهان پیگیری شد که هر سه بازی نیز سه بر صفر به سود میزبانان به اتمام رسید.
در نخستین بازی این هفته لیگ برتر والیبال زنان تیم والیبال زنان ذوب آهن در سالن ملت اصفهان به مصاف نماینده  اسلامشهر رفت و با شکست سه بر صفر این تیم از رتبه سوم جدول به جایگاه دوم آمد.
تیم والیبال زنان اسلامشهر نیز به رغم پذیرش این شکست با 12 امتیاز در همان رتبه چهارم جدول باقی ماند.
دومین بازی هفته سوم دور برگشت لیگ برتر والیبال زنان در خانه والیبال تهران برگزار شد و گاز ایران صدرنشین این رقابت ها با شکست سه بر صفر سنگ تاش شیراز همچنان در صدر ماند. سنگ تاش نیز مانند تیم مغلوب بازی اول تغییری در جایگاه نداشت و با پنج امتیاز رتبه پنجم جدول را در اختیار دارد.
تیم های بابلسر و شهرداری سمنان در سومین و آخرین این هفته لیگ برتر والیبال زنان در سالن سرداران نوبخت بابلسر به مصاف یکدیگر رفتند که میزبان سه بر صفر به پیروزی رسید و جایگاه ششم جدول را از حریف خود گرفت. شهرداری سمنان در برابر این حریف بسیار ناکارآمد ظاهر شد و تنها موفق به کسب 34 پوئن شد و 75 پوئن به میزبان داد.
نتایج دیدارهای هفته دهم لیگ برتر والیبال زنان به قرار زیر است:
بابلسر 3– شهرداری سمنان صفر
(25 بر 9، 25 بر 10 و 25 بر 15)
گاز تهران 3– سنگ تاش شیراز صفر
(25 بر 14، 25 بر 9 و 25 بر 13)
ذوب آهن اصفهان 3 – اسلامشهر صفر
(25 بر 14، 25 بر 10 و 25 بر 10)
جدول لیگ برتر والیبال زنان به شرح زیر است:
1-    گاز ایران 26 امتیاز
2-      ذوب آهن اصفهان 22 امتیاز
3-      دانشگاه آزاد 19 امتیاز
4-      اسلامشهر 15 امتیاز
5-      سنگ تاش شیراز 5 امتیاز
6-      بابلسر 5 امتیاز
7-      شهرداری سمنان 2 امتیاز

javadirai چهارشنبه 25 دي 1392

۱۳۹۲/۱۰/۲6

اصفهان، سالن ملت، ساعت 12
ذوب آهن اصفهان – سنگ تاش شیراز
ناظر: طوبی بهبودی، داور اول: هدی صابری و داور دوم: زینب حقی

تهران، خانه والیبال، ساعت 15
گاز تهران – شهرداری سمنان
ناظر: پورسعید، داور اول: صدیقه فراهانی و داور دوم: فاطمه اسماعیل زاده
بابلسر، سالن سرداران نوبخت، ساعت 15

بابلسر – دانشگاه آزاد
ناظر: جعفری، داور اول: نرگس افشین و داور دوم: زهرا شیری

تیم های گاز ایران، ذوب آهن اصفهان و دانشگاه آزاد به ترتیب با 17، 15 و 13امتیاز در رتبه های اول تا سوم جدول این رقابت ها قرار دارند.

 

***آدرس سایت جدید ما ***

مجموعه هواداران والیبال ایران به

"والیبال آنلاین" تغییر اسم داده است

آدرس سایت جدید:

www.volleyballonline.ir

نظرسنجی
به نظر شما تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی 2017 چه مقامی کسب خواهد کرد؟؟
ابزار هدايت به بالاي صفحه