close
تبلیغات در اینترنت
بیوگرافی بازیکنان والیبال
loading...

هواداران والیبال ایران

بیوگرافی سعید معروف بیوگرافی محمد موسوی بیوگرافی عادل غلامی بیوگرافی سرمربی

javadirai شنبه 16 مرداد 1395

مصاحبه های فراوانی از بهنام محمودی در فضای مجازی انتشار یافته که تیتر های آن کمی سیرداغ اضافه کردن به ماجراست.

ملیپوش اسبق تیم ملی از مردم درخواست حمایت و در اینستاگرام خود متن زیر را انتشار داده است:

«با سلام درود،١ روز مانده به شروع بازيهاى مهم و تاريخى المپيك كه ما هميشه آرزو داشتيم تو المپيك باشيم و ازهمه مردم خواهش دارم اين قهرمانانو دعا كنن كه خوب بازى كردن اين بازيكنان باعث افتخار ايران هستن،و متاسفانه از اين حرفهايي كه بدونه هيچ منطقى زده ميشه كه من گفتم بايد با اين ٣ بازيكن كه تو مراسم رژه شركت نكردن جرم انجام دادن برخورد بشه اصلا صحت نداره و بچه ها با تمام توان به فكر بازي باشن كنار هم تيميهاشون و آرزوى موفقيت.و اين وظيفه سرپرست تيم كه توضيحات لازم را بدن»

javadirai چهارشنبه 30 تير 1395

به گزارش هواداران والیبال ایران،بخش بیوگرافی و معرفی بازیکنان:

میر سعید معروف لکرانی متولد ۲۸ مهرماه سال ۱۳۶۴ در ارومیه است. او والیبال باشگاهی را از تیم مقاومت ارومیه شروع کرد و سابقه بازی در تیم‌های پگاه، صنام، استقلال گنبد، سایپا، داماش، کاله و شهرداری ارومیه و متین ورامین را دارد.

معروف در سال ۱۳۸۳ اولین قهرمانی لیگ خود را با صنام تجربه کرد و در فصل ۱۳۹۰ با کاله برای دومین بار به قهرمانی لیگ دست یافت.

 


 

او در جام باشگاه‌های والیبال آسیا در سال ۲۰۱۳ مانیل با متین ورامین به قهرمانی رسید و در سال ۱۳۹۳ با قراردادی دو ساله دوباره به شهرداری ارومیه بازگشت و در نیم فصل قرارداد خود را فسخ کرد و به زنیت کازان روسيه پیوست و در لیگ ۹۴ دوباره به شهرداری ارومیه رفت.

سعید معروف در اواخر سال ۲۰۱۴ با پیشنهاد یک میلیون یورویی زنیت کازان مواجه شد. معروف که به همراه شهرداری ارومیه نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر را بدون شکست پشت‌سر گذاشته بود، خواهان فسخ قرارداد خود شد ولی درخواست او با مخالفت باشگاه شهرداری ارومیه روبرو شد، اما پس از چند روز رضایت نامه‌اش صادر و قرارداد زنیت کازان برای او فرستاده شد.
قرارداد معروف با اعلام مسئولین باشگاه زنیت کازان در ۲۸ دسامبر ۲۰۱۴ نهایی شد و وي رسماً به زنیت کازان روسیه پیوست.

پس از انعقاد این قرارداد، سعید معروف به عنوان هفتمین بازیکن پردرآمد والیبال جهان در سال ۱۵-۲۰۱۴ تبدیل شد و با رقم قراردادی بالا به عنوان یکی از لژیونرهای ورزش و والیبال ایران شناخته شد. معروف در اولین سال حضور خود در کازان عملکرد بسیار خوبی داشت و با زنیت به قهرمانی لیگ قهرمانان والیبال اروپا ۱۵ --۲۰۱۴ دست یافت.
معروف در سال ۱۳۸۰ وارد تیم ملی نوجوانان و از سال ۱۳۸۴ هم رسماً عضو تیم ملی بزرگسالان شد. او که از سال ۲۰۰۷ عضو تیم ملی بود، درسال ۲۰۱۱ با توجه به حضور امیر حسینی به عنوان پاسور اول، ترجیح داد از تیم ملی کناره‌گیری کند، اما سرانجام در سال ۲۰۱۲ به تیم ملی والیبال بازگشت. معروف پس از عدم دعوت علیرضا نادی توسط خولیو ولاسکو، از سوی کادر فنی و بازیکنان به عنوان کاپیتان تیم ملی والیبال ایران انتخاب شد.

 


    افتخارات ملی

مدال طلا بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴

مدال طلا قهرمانی آسیا ۲۰۱۳

مدال نقره قهرمانی آسیا ۲۰۰۹

مدال نقره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۰

مدال طلا جام کنفدراسیون والیبال آسیا ۲۰۱۰

مدال طلا جام کنفدراسیون والیبال آسیا ۲۰۰۸

مدال نقره قهرمانی جوانان آسیا ۲۰۰۳

مدال برنز قهرمانی جوانان جهان ۲۰۰۳