close
تبلیغات در اینترنت
والیبال بانوان
loading...

هواداران والیبال ایران

اخبار تصاویر تیم ملی والیبال بانوان ایران اخبار رده بندی لیگ برتر بانوان

javadirai یکشنبه 08 فروردين 1395

گزینه هدایت تیم ملی والیبال بانوان ایران: زنان ایرانی شرایط خوبی دارند و برای رسیدن به آرزوهای خود تلاش می کنند.

وی با بیان اینکه والیبال زنان ایران می تواند خیلی بهتر از شرایط فعلی داشته باشد، گفت: به مدت 15 روز با نوجوانانی کار کردم که عاشق والیبال هستند و دوست دارند تمرین کنند. اگر بازیکنان انگیزه برای تمرین داشته باشند، خسته نمی شوند که نوجوانان دختر ایران را اینگونه دیدم.
گزینه هدایت تیم ملی والیبال زنان تصریح کرد: لحظه های زیبا در اردو با دختران ایران داشتم و مربیان ایرانی نیز که به عنوان کمک همراه من بودند که جا دارد از آنان تشکر و قدردانی کنم. این مربیان با علاقه کار می کردند چون هدف زنان اهداف بزرگی در پیش دارد و هر روز نیز بهتر می شود.
وی سرعت رشد والیبال زنان را کم دانست، اما تاکید کرد: والیبالیست های زن ایرانی با گام های کوتاه قدم بر می دارند، اما در حال پیشرفت هستند و اگر این روند را در باشگاه های خود دنبال کنند، حتما بهتر می شوند. مربیانی که با سننی پایه کار می کنند، باید به کمک آنان بیایند.
مایدا درباره زمان بازگشت به ایران گفت: انشاالله برمی گردم اما زمان آن هنوز مشخص نیست.
وی درباره پوشش اسلامی در ایران و اینکه مانعی برای ورزش محسوب می شود، گفت: من از قبل می دانستم که باید با پوشش در ایران باشم، بعد از مدتی پوشش برایم عادی شد و به نظرم مانعی برای ورزشی نیست زیرا بانوان ایران به آن عادت دارند.
وی تاکید کرد: هر جامعی قوانیی دارد و باید به آنان احترام بگذارند. وقتی من می دانم در ایران داشتن پوشش قانون است، دیگر ناراحتی ندارد.
مایدا در پاسخ به این سئوال که در بین 30 بازیکنی که مدت 15 روز با آنان تمرین کردید، کدام بازیکنان بهتر تمرین کردند؟ گفت: از نظر روانشناسی، روحی و روانی کار درستی نیست که اسمی ببریم، می دانم که کدام بازیکنان خوب بودند اما در این برهه از زمان نباید اسمی برده شود که احتمال آسیب دیدگی روحی برخی بازیکنان وجود دارد.

 

 

javadirai چهارشنبه 18 آذر 1394

محمود افشاردوست با بیان اینکه مهمترین مشکل والیبال زنان ایران ضعف تکنیک در سنین پایه است، گفت: در بررسی این مشکلات به این نتیجه رسیدیم که باید یک مربی خارجی برای کار اصولی در این زمینه جذب کنیم. البته این موضوع سختی بود. چرا که در دنیا مربیان زن با دانش و توانمند کم است ولی ما رزومه های بسیاری را بررسی کردیم و در نهایت به این گزینه از کره جنوبی رسیدیم.

 

وی با تاکید بر اینکه در نشست روز گذشته با رییس فدراسیون والیبال و نایب رئیس بانوان، خانم یون از کره جنوبی در بین گزینه های معرفی شده انتخاب و قرار شد وی در اولین فرصت ممکن برای کار یک ماهه آزمایشی به ایران بیاید.


دبیرکل فدراسیون والیبال تصریح کرد: این مربی به مدت یک ماه بر سر تمرینات استعدادیابی دختران حاضر می شود و این تیم را تمرین خواهد داد و در صورت تایید توانایی هایش برای هدایت تیم ملی زنان و نظارت بر تیم های رده سنی زنان انتخاب خواهد شد. همچنین وی با حضور در ایران می تواند لیگ برتر ما را از نزدیک ببیند و با بازیکنانمان آشنا شود.وی با بیان اینکه مربی زن مطرح در سطح جهان و آسیا بسیار کم است، گفت: فدراسیون والیبال به دنبال کسی است که در رده سنی پایه سابقه و کار کرده باشد.


افشاردوست در باره پرونده کاری این مربی گفت: یون در زمان بازیگری تجربه حضور در مسابقات جهانی و المپیک را به همراه تیم ملی والیبال زنان کره جنوبی در پرونده خود دارد و از این نظر شرایط مناسبی دارد. سالها نیز تجربه کار در ورزش والیبال رده های سنی مدارس کره جنوبی نیز انجام داده است.

 

وی درباره زمان حضور یون در ایران گفت: در جلسه روز گذشته به این جمع بندی رسیدیم، پس از انجام مذاکرات با یون با توجه به برنامه های امتحانات آموزش و پرورش زمانی را برای حضورش در تهران تعیین خواهیم کرد تا در تمرین تیم ملی والیبال نوجوانان دختر حضور یابد.

 

دبیرکل فدراسیون والیبال در پاسخ به این سئوال که آیا پارک سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران نقشی در معرفی این مربی دارد، گفت: پارک در حال حاضر علاوه بر مسئولیت کمیته روابط بین الملل فدراسیون کره جنوبی، به تازگی سرمربی تیم ملی والیبال مردان این کشور نیز شده است. از سوی دیگر این مربی مسئولیت کمیته مربیان کنفدراسیون والیبال آسیا را نیز در اجلاس ریاض به دست آورد. بنابر این طبیعی است که برای انتحاب یک مربی با وی مشورت کنیم، اما اگر مشورتی باشد از سوی فدراسیون والیبال ایران بوده است و مطمئنا وی نقشی در معرفی این مربی نداشته است.

javadirai شنبه 20 تير 1394

مسابقات والیبال امید بانوان قهرمانی کشور از 30 تیر ماه در شهرهای بابلسر، زاهدان و ایلام آغاز می شود.
گروه بندی تیم های حاضر در مسابقات امید بانوان در دسته های یک،دو و سوم اعلام شد.
طبق این گروه بندی، مسابقات از 30 تیرماه سال جاری آغاز می شود و تا چهارم مرداد ماه، ادامه دارد.
. شهرهای بابلسر، زاهدان و ایلام، به ترتیب، میزبانان این رقابت ها در دسته های یک تا سه هستند.
گروه بندی تیم های شرکت کننده به شرح زیر است:

 

دسته یک بانوان:
اصفهان، تهران، کرمان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، خراسان رضوی، مازندران و فارس

 

دسته دو بانوان:
بوشهر، البرز، مرکزی، سیستان و بلوچستان، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، گلستان و زنجان

 

دسته سوم بانوان:
قم، خوزستان، کرمانشاه، همدان، ایلام، سمنان، قزوین

javadirai پنجشنبه 31 ارديبهشت 1394

صعود تیم ملی والیبال بانوان ایران با پیروزی تیم چین برابر هند به دور دوم مسابقات قهرمانی آسیا قطعی شد.
در روز دوم مسابقات قهرمانی والیبال بانوان آسیا که در شهر تیانجین چین در حال برگزاری است، تیم ملی چین موفق شد با نتیجه 3 بر صفر هند را شکست دهد تا به همراه ایران به مرحله دوم مسابقات راه پیدا کند. دیدار تیم های ملی ایران و چین نیز برای تعیین سرگروهی انجام می شود. این بازی ساعت 19:30 فردا به وقت محلی و 16 به وقت تهران در سالن تیانجین برگزار خواهد شد. نتایج بازی های روز دوم مسابقات قهرمانی آسیا به شرح زیر است:
گروه اول
 چین 3 - هند صفر
امتیازات:
(25-8/ 25-12/ 25-12)
گروه دوم
 تایلند3 - هنگ کنگ صفر
امتیازات:
(25-7/ 25-6/ 25-10)
 چین تایپه3 - سریلانکا صفر
امتیازات:
(25-10/ 25-23/ 25-10)
گروه سوم
 ویتنام3 - مغولستان صفر
امتیازات:
(25-18/ 25-14/ 25-13)
گروه چهارم 
کره جنوبی 3- استرالیا یک
امتیازات:
(25-11/ 24-26/ 25-11/ 25-14)
 قزاقستان 3 - فیلیپین صفر
امتیازات:
(25-11/ 25-10/ 25-13)
برنامه مسابقات فردا به شرح زیر است: (ساعتها به وقت محلی)
گروه اول
ساعت 19:30 ایران-چین
گروه دوم
ساعت 12 هنگ کنگ-چین تایپه
ساعت 16 تایلند-سریلانکا
گروه سوم
ساعت 12 ژاپن-مغولستان
گروه چهارم
ساعت 16 فیلیپین-کره جنوبی
ساعت 19:30 استرالیا-قزاقستان

javadirai چهارشنبه 30 ارديبهشت 1394

سرعتی زن تیم ملی والیبال بانوان پس از پیروزی ایران برابر تیم ملی هند گفت: رقابت با هند مهمترین بازی ما در مسابقات قهرمانی آسیا بود که خوشبختانه موفق به کسب سه امتیاز این بازی شدیم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال فرنوش شیخی افزود: توقع داشتیم در این بازی با نتیجه 3 بر صفر پیروز شویم اما به دلیل فضای حاکم بر سالن و شرایط آب و هوایی نتوانستیم کاری که مربیان از ما در ست اول می خواستند را انجام دهیم.
وی اظهار داشت: از ست دوم با راهنمایی های مربیان توانستیم بازی را به نفع خودمان به پایان ببریم.
ملی پوش والیبال کشورمان درخصوص بازی دوم ایران برابر تیم ملی چین گفت: کار خیلی سختی برابر چین داریم اما اسم این تیم و قدرت زیادش اهمیتی ندارد و ما به فکر کسب نتیجه خوب برابر این تیم هستیم. این تیم چندین مقام قهرمانی در کارنامه دارد اما ما کاری با اسم این تیم نداریم و فقط تلاشمان را برای عملکرد خوب انجام می دهیم.

javadirai چهارشنبه 30 ارديبهشت 1394

تیم ملی والیبال بانوان ایران در نخستین بازی خود در رقابتهای قهرمانی آسیا 3 بر یک تیم ملی هند را شکست داد تا شانس بیشتری برای صعود به مرحله دوم داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، ملی پوشان ایران در نخستین بازی خود در مسابقات قهرمانی آسیا مقابل تیم هند قرار گرفتند و با نتیجه 3 بر یک پیروز شدند.
ملی پوشان ایران در ست اول با ترکیب مینا روستا، شبنم علیخانی، زینب گیوه، مائده برهانی، مهدیه خواجه کلایی، فرنوش شیخی و نگار کیانی به میدان رفتند و به دلیل دریافت ها و سرویس های ضعیف نتیجه را واگذار کردند در این ست سرمربی تیم ملی ایران مهدیه خواجه کلایی، الهام فلاح و ندا چملانیان را تعویض کرد که در نهایت با نتیجه 25 بر 20 به نفع حریف به پایان رسید. اما در ست دوم بازیکنان ایران با هماهنگی بیشتر و اشتباهات فردی کمتر به برتری 25 بر 17 دست یافتند. این پیروزیها ادامه یافت و در دو ست پایانی تماشاگران را به وجد آوردند تا بازیکنان ایرانی را تشویق کنند. ست سوم و چهارم با عملکرد بهتر و نمایش زیبای بازیکنان دو تیم با نتیجه مشابه 25 بر 20 به سود ایران به پایان رسید تا در نهایت ملی پوشان ایران با حساب 3 بر یک برنده میدان شده و شانس بیشتری برای رسیدن به مرحله دوم داشته باشند. تیم مل ایران به دلیل انصراف تیم ملی فیجی فردا استراحت می کند و روز جمعه ساعت 19:30 به وقت محلی و 16 به وقت تهران به مصاف تیم ملی چین خواهد رفت.

javadirai چهارشنبه 30 ارديبهشت 1394

تیم ملی بانوان فیجی که قرار بود روز پنج شنبه مقابل ملی پوشان کشورمان قرار گیرد انصراف خود را از شرکت در مسابقات اعلام کرد تا بازیکنان ایران شانس بیشتری برای صعود به مرحله دوم رقابتها داشته باشد.

تیم ملی بانوان ایران در گروه اول این بازیها با تیم های فیجی, هند و چین هم گروه است که با انصراف فیجی روز چهارشنبه 30 اردیبهشت ماه ساعت 16 به وقت تهران به مصاف هند می رود و پنج شنبه 31 اردیبهشت ماه به دلیل انصراف فیجی استراحت می کند و روز جمعه اول خرداد مقابل تیم ملی چین به میدان خواهد رفت. در پایان مرحله مقدماتی این رقابتها دو تیم از هر گروه به مرحله بعد صعود می کنند که با انصراف فیجی ایران می تواند با شکست هند به مرحله بعدی راه پیدا کند.


 
javadirai شنبه 12 ارديبهشت 1394

روز دوم از مسابقات والیبال بانوان زیر 23 سال آسیا با برگزاری 4 دیدار فردا (شنبه) پیگیری می شود.

روز دوم از مسابقات والیبال بانوان زیر 23 سال آسیا فردا (شنبه) با برگزاری 4 دیدار پیگیری می شود که ملی پوشان کشورمان استراحت دارند و قرار است با برگزاری دو نوبت تمرین، مسابقه قزاقستان و فیلیپین را تماشا و آنالیز کنند.

برنامه کامل روز دوم به شرح زیر است:

کره جنوبی – ازبکستان، ساعت 8:30
قزاقستان – فیلیپین، ساعت 11
چین – هند، ساعت 13
چین تایپه – ژاپن، ساعت 15
زمان برگزاری مسابقات به وقت تهران است.

 

نتایج کامل روز نخست به شرح زیر است:

هند 3 – ماکائو صفر (25 بر 10، 25 بر 14 و 25 بر 19)
ازبکستان صفر – تایلند 3 (14 بر 25، 10 بر 25 و 13 بر 25)
فیلیپین یک – ایران 3 (22 بر 25، 22 بر 25، 25 بر 19 و 20 بر 25)
ژاپن 3 – مالدیو صفر (25 بر 4، 25 بر 11 و 25 بر 3)

javadirai یکشنبه 23 فروردين 1394

 دکتر محمدرضا داورزنی در حکمی زهره میرسپاسی را به عنوان نایب رییس بانوان فدراسیون والیبال منصوب کرد.

 

مراسم معارفه میرسپاسی امروز شنبه 22 فروردین ماه همزمان با ولادت حضرت فاطمه (ص) و هفته گرامیداشت زن با حضور رییس، دبیرکل و زنان شاغل در فدراسیون والیبال، برگزار شد.میرسپاسی که متولد سال ۱۳۴۶ است، دکتری رشته علوم تربیتی با گرایش برنامه ریزی آموزشی دارد.

کارشناسی و کارشناسی ارشد وی در رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی است.


وی در زمینه مدیریت ورزشی نیز تجارب زیادی از جمله راه اندازی ورزش زنان دانشگاه امام حسین (ع) و مشاور ورزش صدا و سیما را در پرونده کاری خود دارد.


تدریس در دوره های ورزشی آمادگي جسماني، شنا، بدمينتون، رشد و تكامل حركتي، تربيت بدني در مدارس، روش هاي آموزش تربيت بدني و سنجش و اندازه گيري در تربيت بدني از دوره هایی است که میرسپاسی اجرای آن را بر عهده داشته است.

 
javadirai چهارشنبه 21 آبان 1393

فدراسیون جهانی والیبال،‌ تقویم مسابقات زیر نظر خود در سال 2015  را اعلام کرد که در این تقویم طبق اعلام قبلی فدراسیون جهانی، میزبانی از مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان به کشور آرژانتین تعلق گرفته و مرحله مقدماتی رقابت های لیگ جهانی هم در کشورهای مختلف پیگیری می شود.  بر این اساس، تاریخ و محل برگزاری رقابت‌های مختلف فدراسیون جهانی که به تصویب کمیته مسابقات رسیده به شرح زیر است:

javadirai پنجشنبه 24 مهر 1393
 


تیم ملی والیبال دختران زیر 17 سال ایران در بازی مقابل ویتنام، به دلیل شرکت 3 بازیکن تیم ویتنام در دوره گذشته سه بر صفر پیروز مسابقه شناخته شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال, بر اساس قوانین مسابقات نوجوانان و جوانان والیبال در سراسر دنیا، هر بازیکن تنها اجازه دارد یک دوره در مسابقات نوجوانان (آسیا) و دو دوره در مسابقات جوانان (آسیا) شرکت کند با توجه به اینکه سه بازیکن ویتنام در دوره پیش در مسابقات نوجوانان آسیا حضور داشتند و در دیدار امروز مقابل ایران به میدان رفتند، از سوی کمیته برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان دختر آسیا در تایلند تیم ویتنام به علت این تخلف در دیدار مقابل ایران بازنده معرفی شد.
این در حالی بود که عصر امروز از ساعت 16 به وقت محلی دو تیم ایران و ویتنام برای تعیین مقام های نهم تا سیزدهم مسابقات والیبال دختران نوجوان زیر 17 سال آسیا به مصاف هم رفتند و ویتنامی ها در سه ست پیاپی با امتیاز 25 بر 17، 25 بر 16 و 25 بر 21 پیروز شدند ولی در پایان این دیدار کمیته برگزاری این مسابقات، نتیجه این مسابقه را سه بر صفر با امتیازات 25 بر صفر  به سود تیم ملی نوجوانان ایران اعلام کرد.
بدین ترتیب شاگردان فریبا صادقی برای  کسب مقام نهم و دهم به مصاف هنگ کنگ خواهند رفت.

Number-5 دوشنبه 21 مهر 1393

 

تيم ملي زیر 17 سال دختران کشور در دومين ديدار خود در دهمین دوره رقابت‌هاي آسیایی برابر کره جنوبی مغلوب شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال, تیم‌ والیبال نوجوانان دختر ایران در دیدار دوم خود در دور مقدماتی مسابقات زیر 17 سال آسیا به مصاف کره جنوبی

 سومین تیم پر افتخار این رقابت ها رفت. این دیدار که از ساعت 10 صبح به وقت محلی در شهر ناخون راچاسیمای تایلند آغاز شد با نتیجه 3 بر صفر به سود

 شاگردان کیم خاتمه پیدا کرد.


 شاگردان فریبا صادقی ست نخست را با نتیجه 25 بر 10 به کره جنوبی واگذار کردند. ست دوم و سوم نیز با نتیجه 25 بر 17 و 25 بر 13 به سود شاگردان کیم

 در کره جنوبی به پایان رسید.


فریبا صادقی در این مسابقه ریحانه موسوی، مهشادبزرگ، زهرا باقری، سوگند حق پرست، حنانه کرمی, محدثه مشتاقی و زهرا قنواتی به عنوان ترکیب آغاز

کننده ایران به میدان فرستاد؛ سارا نظری، مریم وصالی، زهرا هاشمی، یاسمن یزدان بخش و هانیه براتی نیز بازیکنان ذخیره ایران در این بازی بودند.


دهمین دوره مسابقات والیبال دختران زیر17 آسیا با حضور 13 تیم از نوزدهم مهرماه در کشور تایلند در حال برگزاری است و تیم ملی  والیبال دختران کشور در

 دور مقدماتی این رقابت ها با تیم های چین تایپه و کره جنوبی همگروه می باشد.


بدین تریب ملی پوشان نوجوان دختر کشورمان با پذیرش این شکست پس از دو روز استراحت از روز پنجشنبه برای تعیین مقام نهم تا سیزدهم مسابقه می

 دهند.


 

javadirai شنبه 19 مهر 1393
 

آغاز مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان دختر آسیا


دهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی دختران زیر 17 سال آسیا در تایلند طی مراسمی افتتاح شد.
 افتتاحیه این مسابقات عصر روز گذشته (جمعه) در هتل سیماتاهانی شهر ناخون راچاسیما واقع در شمال شرقی تایلند با حضور 13 تیم شرکت کننده برگزار شد.
این مراسم باسخنرانی رئیس فدراسیون والیبال تایلند آغاز شد و بعد از آن نمایندگان تیم ها برای معرفی به روی سن آمدند.
اهدای لوح تقدیر و ضیافت شام از دیگر برنامه های مراسم افتتاحیه دهمین دوره مسابقات والیبال دختران زیر17 سال آسیا بود.
آخرین تمرین تیم والیبال دختران نوجوان ایران نیز پیش از حضور در مسابقات آسیایی برگزار شد.
دختران والیبالیست ایران آخرین تمرین آمادگی خود پیش از رویایی با چین تایپه را انجام دادند تا ساعت 14 و 30 دقیقه امروز به وقت تهران به مصاف نخستین رقیب خود بروند.
دور مقدماتی مسابقات والیبال دختران زیر 17سال آسیا از امروز شنبه 19مهرماه آغاز و به مدت 3 روز برگزار می شود.
تیم ملی والیبال زیر 17 سال دختران ایران عصر روز (پنج شنبه) نیز نخستین تمرین خود را در سالن اصلی مسابقات والیبال قهرمانی جوانان آسیا در شهر ناخون راچاسیما برگزار کرد.
دهمین دوره رقابت های والیبال دختران زیر 17 سال آسیا با شرکت 13 تیم در چهار گروه مقدماتی برگزار خواهد شد که تیم ایران با تیم های کره جنوبی و چین تایپه هم گروه است.
زهرا قنواتی، زهرا سادات هاشمی، هانیه براتی، مریم وصالی، زهرا باقری، سارا نظری، یاسمن یزدان بخش، حنانه کرمی، مهشاد بزرگ، سوگند حق پرست ، محدثه مشتاقی و ریحانه سادات موسوی بازیکنان اعزامی ایران به این رقابت ها هستند.
فریبا صادقی به عنوان سرمربی، الهام یافتیان (سرپرست)، فرهاد کاوه و محمد رجالی (مربیان)، عباس صالحی کیا (تمرین دهنده)، عفت نصر آبادی (فیزیوتراب) و ملیحه نوری به عنوان داور اعزامی ایران، تیم ملی والیبال نوجوانان دختر را در این سفر همراهی می کنند.
تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران تنها تیم محجبه حاضر در رقابت های زیر 17 سال دختران آسیا است. به نظر می آید حجاب تیم دختران ایران برای میزبان مسابقات یعنی تایلند نیز دارای اهمیت باشد، چرا که لیدر زن مسلمان از همین کشور برای تیم برگزیده اند و حتی در سالن غذاخوری نیز غذاهای مناسب با شرع اسلام فراهم کرده اند.
دختران ایران نیز در تلاش هستند تا الگویی شایسته از زن مسلمان ایرانی در این مسابقات ارائه کنند.

تمرین تیم ملی نوجوانان دختر عکس 1 تمرین تیم ملی نوجوانان دختر عکس 2
تمرین تیم ملی نوجوانان دختر عکس 3 تمرین تیم ملی نوجوانان دختر عکس 4
تمرین تیم ملی نوجوانان دختر عکس 5 تمرین تیم ملی نوجوانان دختر عکس 6
تمرین تیم ملی نوجوانان دختر عکس 7 تمرین تیم ملی نوجوانان دختر عکس 8
تمرین تیم ملی نوجوانان دختر عکس 9 تمرین تیم ملی نوجوانان دختر عکس 10
تمرین تیم ملی نوجوانان دختر عکس 11 تمرین تیم ملی نوجوانان دختر عکس 12
تمرین تیم ملی نوجوانان دختر عکس 13 تمرین تیم ملی نوجوانان دختر عکس 14
تمرین تیم ملی نوجوانان دختر عکس 15 تمرین تیم ملی نوجوانان دختر عکس 16
تمرین تیم ملی نوجوانان دختر عکس 17 تمرین تیم ملی نوجوانان دختر عکس 18
تمرین تیم ملی نوجوانان دختر عکس 19 تمرین تیم ملی نوجوانان دختر عکس 20
تمرین تیم ملی نوجوانان دختر عکس 21 تمرین تیم ملی نوجوانان دختر عکس 22
تمرین تیم ملی نوجوانان دختر عکس 23 تمرین تیم ملی نوجوانان دختر عکس 24
تمرین تیم ملی نوجوانان دختر عکس 25

 

***آدرس سایت جدید ما ***

مجموعه هواداران والیبال ایران به

"والیبال آنلاین" تغییر اسم داده است

آدرس سایت جدید:

www.volleyballonline.ir

نظرسنجی
به نظر شما تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی 2017 چه مقامی کسب خواهد کرد؟؟
ابزار هدايت به بالاي صفحه