close
تبلیغات در اینترنت
هواداران والیبال ایران - 10
loading...

هواداران والیبال ایران

اولین سایت اختصاصی جامعه مجازی والیبال ایران

javadirai شنبه 12 تير 1395

ملی پوشان آرژانتین پس از گشت و گذار در تهران و خرید،عکسی را از خود در اینستاگرام منتشر کردند که به مزاج ایرانی ها خوش نیامد!

کاربران غیور ایرانی بار دیگر با حمایتی خود جوش و دسته جمعی با کامنت ها و ریپورت های فراوان باعث شدند این بازیکن شخصا عذر خواهی و پیج خود را از حالت عمومی،به حالت خصوصی باز گرداند!


عذر خواهى فاكوند ايمهوف بازيكن آرژانتينى در پاسخ به كامنت هاى ايرانيان:
:((متاسفم،ما نمى دانستيم كه اين عكس ممكن است براى شما ممكن است توهين آميز باشد.ما نمى خواستيم كسى رو برنجانيم.ببخشيد.))

javadirai شنبه 12 تير 1395

به گزارش هواداران والیبا ایران،لوزانو در نشست خبری بعد بازی گفت: شب فراموش‌نشدنی برای من بود. تماشاگران جو فوق‌العاده‌ای در سالن ساختند.

رائول لوزانو در مورد برد 3 بر 2 شاگردانش مقابل صربستان در هفته سوم لیگ جهانی والیبال اظهار داشت: شب فراموش‌نشدنی برای من بود، تماشاگران جو فوق‌العاده‌ای در سالن ساختند و من از عملکرد تیمم رضایت کامل دارم که آنها بعد از 2 ست شکست به بازی برگشتند و جریان مسابقه را در دست گرفتند.

وی ادامه داد: به دوستم نیکولا گربیچ سرمربی تیم والیبال صربستان تبریک می‌گویم، تیم او در مسیر خوبی قرار دارد و در این مسیر به خوبی پیش می‌رود. صربستان سطح بالایی از والیبال را ارائه می‌دهد ولی به خاطر فرمول مسابقات انتخابی المپیک نتوانست به المپیک راه پیدا کند.ما بعد از 2 ست توانستیم به بازی برگردیم که برای من جای خوشحالی دارد.

اخبار  و تصاویر به روز در کانال تلگرامی ما:

 

javadirai شنبه 12 تير 1395

«سعید معروف» جمعه شب در نشست خبری بعد از پیروزی درخشان 3 بر 2 تیم ملی والیبال ایران مقابل صربستان در مرحله گروهی لیگ جهانی، تصریح کرد: مقابل تیمی که نخستین شکست خود را تجربه می کرد، پیروزی شیرینی کسب کردیم.
وی با تاکید براینکه بازیکنان ایران به قدرت حریف آشنایی کاملی داشته و برای رسیدن به موفقیت روی سرویس ها برنامه ریزی کرده بودند، ادامه داد: شروع بازی به نفع حریف بود و آنان خیلی زود بر میدان مسلط شدند و اختلاف امتیازها اجازه نداد در شروع این دیدار، عملکرد خوبی داشته باشیم، اما خوشحالم که از ست سوم به بازی برگشتیم.
کاپیتان تیم ملی والیبال ایران عنوان کرد: نمایش واقعی والیبال ایران از ست سوم بود و توانستیم به بازی برگردیم. ضمن اینکه معتقدم در ست پنجم، هنر فردی تک تک بازیکنان به کمک ما آمد.
وی در پایان با شیرین توصیف کردن این پیروزی عنوان کرد: باید در دو دیدار آینده نیز به برتری دست یابیم.از حمایت هواداران پرشور تیم ملی سپاس گزاریم و تشویق های آنها باعث این پیروزی بود.

javadirai شنبه 12 تير 1395

جدول رده بندی لیگ جهانی

تیم ملی والیبال ایران در رده هشتم قرار دارد

این جدول برای بعد از بازی تیم ملی والیبال ایران با صربستان در 11 تیر میباشد.

برای مشاهده جدول به روز از ستون سایت استفاده کنید.

تیم ایران از هفت مسابقه سه برد و چهار شکست را متحمل شده است.

با این نتایج تیم ملی والیبال ایران از رسیدن به مرحله بعد باز ماند.

 

javadirai جمعه 11 تير 1395

تیم ملی والیبال ایران توانست در اولین دیدار خود در آزادی و در لیگ جهانی 2016 تیم صربستان را شکست دهد.

صربستان در این لیگ تا به حال شکستی را متحمل نشده و با توجه به راه نیافتن به المپیک،گام های محکمی را در لیگ جهانی برداشته است.

 

🔴 #نتیجه_زنده:

ست اول:
🇮🇷 18
🇷🇸 25
ست دوم:
🇮🇷 22
🇷🇸 25
ست سوم:
🇮🇷 25
🇷🇸 22
ست چهارم:
🇮🇷 25
🇷🇸 23
ست پنجم:
🇮🇷 16
🇷🇸 14
🇮🇷 ایران      3
🇷🇸 صربستان  2

Marko Ivovic از صربستان با 19 امتیاز و سید از ایران با 17 امتیاز،امتیاز آور ترین ها شدند

 

ست اول/ ایران 18 صربستان 25

 
 تیم باتجربه صربستان که چندین بار در سالن مملو از تماشاگر آزادی طعم شکست را چشیده، این بار در همان بدو بازی و امتیازات نخستین با استفاده از هیجان بی اندازه و گاها اضافه در این سالن بزرگ، از میزبان پیشی گرفت و موفق شد همین روند را تا پایان ست ادامه دهد.
صرب ها هر دو وقت فنی مسابقه در ست نخست را به سود خود رقم زدند و در سراسر ست اجازه نزدیک شدن ایران به امتیازات اندوخته خود را ندادند.
صرب ها در این ست با برتری مطلق روی تور و زدن سرویس های قدرتی فاصله زیادی با تیم ایران ایجاد کردند و به حق خود هم رسیدند.بازی ضعیف شهرام محمودی در این ست و همچنین دریافت های ضعبف در زمین ایران مشهود بود.

ست دوم/ ایران 22 صربستان 25
 
داستان ست دوم شروعی مشابه ست اول داشت اما در ادامه و در اواسط این ست، ماجرا فرق کرد. شاگردان لوزانو هر دو امتیاز آغازین را واگذار کردند اما در ادامه تیم ایران جبران کرد. اشتباهات فردی باعث شد وقت اول فنی باز هم به سود صرب ها باشد و در ادامه اختلاف پیش از امتیاز 10، به سه پوئن رسید. 
وقتی تابلوی امتیازات امتیازات 13 بر 8 را به سود صرب ها نشان می داد چیزی که سالن ساکت شده آزادی منتظرش بود فرا رسید. با ورود میرزاجانپور و جان گرفتن زرینی ، چهاردفاع پیاپی روی تور صرب ها را منکوب قدرت ایران کرد. موسوی و میرزاجانپور امان صرب ها را بریدند و آنها را مجبور به درخواست وقت استراحت کردند. 
 
از این به بعد خطاهای متعدد سرویس برای صرب ها باعث شد تا امتیاز 21 دو تیم دوشادوش پیش بروند و برای نخستین بار ایران در امتیاز 22 از حریف قدرتمند پیشی بگیرد. همه منتظر پیروزی ایران در این ست حساس و تعیین کننده بودند اما صرب ها ناگهان گویی از خواب برخواستند و هر چهار امتیاز پایانی را به نام خود کردند. در این راه وقت استراحت لوزانو هم تاثیری نداشت.

ست دوم/ ایران 25 صربستان 22
 
هرچقدر تیم صربستان در ست های قبلی دچار مشکل در زدن سرویس بود اما در این ست با سرویس های بی نقص و عالی خود امتیاز پشت امتیاز از ایران گرفت به نحوی که تا امتیاز 7، تیم صربستان پنج امتیاز مستقیم از سرویس های جهشی و محکم خود کسب کرده بود.
با اینحال تیم ایران که با انگیزه تغییر نتیجه به میدان آمده بود وقت فنی نخست را تنها با یک پوئن اختلاف به صرب ها واگذار کرد. در ادامه اما تیم ایران هم در دفاع و توپ گیزی و هم در سرویس متحول شد و موفق شدصرب ها را پشت تور اسیر دستان بلند مدافعان خود کند. 
 
از همین فرصت اخنلاف سه امتیازی را در نتیجه 13 بر 10 ایجاد کند. این فاصله تا امتیاز 22 بر 19 باقی ماند تا اینکه بار دیگر در امتیازات پایانی تیم ایران دچار لغزش شد و نتیجه را 23 بر 22 دید. وقت استراحت لوزانو و توصیه های او باعث شد تا امتیاز سرنوشت ساز 24 را میرزاجانپور بگیرد و در ادامه نیز تیم ایران با دفاع روی تور همین بازیکن کار را تمام کند.
 
بازی بسیار خوب حمزه زرینی و میرزاجانپور نشان داد که اصرار روی استفاده از شهرام محمودی اشتباه است. همچنین پاس های عالی معروف و تنوع این مغز متفکر تیم ایران در ست سوم بیانگر نقش مهم توپ رسانی به پاسور بود.

ست چهارم/ ایران 25 صربستان 23
 
تیم ایران این ست را هم با دو سرویس عالی صرب ها عقب افتاد اما مثل ست قبلی با سرویس های خوب میرزاجانپور و تک دفاع روی تور جبران کرد. تیم ایران در ادامه با وسواس روی زدن سرویس های دقیق و تکیه روی دفاع روی تور وقت فنی نخست را به سود خود رقم زد. در ورود مجدد دو تیم به میدان ، شاگردان لوزانو نتیجه 10 بر 8 را رقم زدند اما وجود درگیری و حساسیت بین دو تیم زیر تور، باعث شد تا ایران اختلاف خود را از دست بدهد و بازی برابر 11 شود.
 
نکته عجیب خراب شدن همه سرویس های پرشی موسوی در این بازی بود که اصرار به زدن این گونه سرویس ها داشت. تیم ایران بعد از این درگیری و دعوا که با کارت زرد برای معروف توام شده بود، عبادی پور را به بازی فرا خواند تا جای زرینی پرتلاش را بگیرد. همین تعویض هم جواب داد و تیم ایران به هر شکلی بود موفق شد وقت دوم فنی را هم با همان یک اختلاف امتیاز به سود خود رقم بزند.
 
میلاد عبادی پور در زمین ماند تا تیم ایران با دو امتیاز سرویس او در ادامه به امتیاز 20 برسد و دو امتیاز از صرب ها فاصله بگیرد. در امتیاز 21 محمد موسوی باز هم سرویس را به تور کوبید! با اینحال تیم ایران به امتیاز 23 هم رسید اما در این امتیاز روی یک والی جذاب موفق نشد امتیاز 24 را بگیرد و همین موضوع روحیه را به صرب ها برگرداند و صربها به یک امتیازی ایران رسیدند و اگر سرویس خراب کردن میهمان نبود کار همینجا گره می خورد. همین خطای شیرین سرویس باعث شد تا در پوئن آخر ، تیم ایران با استفاده از احتیاط در سرویس صرب ها امتیاز پایانی را توسط میرزاجانپور کسب کند و طلسم صرب های صدرنشین را بشکند. ایران تنها تیمی است که در فصل 2016 موفق به گرفتن امتیاز از این تیم قدرتمند شده چرا که آنها همه تیم ها را در نهایتا چهار ست شکست دهند.

ست پنجم/ ایران 11 صربستان 9
 
ست پایانی و حساس ، جولانگاه میرزاجانپور شد. او هر چهار امتیاز نخست این ست را برای ایران گرفت و جای محمودی را با شایستگی پر کرد. در ادامه تیم ایران تحت تاثیر بازی خوب ایبوویچ ستاره صرب ها قرار گرفت و وقت فنی را 8 بر 6 باخت. اما در بازگشت مجدد دو تیم به میدان کسی فکرش را هم نمی کرد که ایران سه پوئن پیاپی با دفاع بی نقص روی تور کسب کند. بازی کم نقص شاگردان لوزانو ورق را کاملا برگردانده بود و یک دفاع عالی از سعید معروف باعث شد ایران در امتیاز 11 دو امتیاز فاصله بگیرد.
 
پس از آن سرویس های کم جان تیم ایران این ابتکار عمل را به صرب ها داد که با کواچوویچ فاصله را جبران کند و در حمله ابتکار عمل داشته باشد. امتیازات پر التهاب با خطای برخورد دست پاسور صربستان به تور به نفع ایران رقم خورد اما دو امتیاز پیاپی صرب ها باعث شد امتیاز 13 بر 12 به سود صدرنشین لیگ جهانی بدست بیاید.
javadirai جمعه 11 تير 1395

جمعه یازده تیر ماه اولین بازی تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی 2016 به میزبانی تهران میباشد.این درحالی هست که با پافشاری فدراسیون جهانی ورود بانوان باید به استادیوم آزادی،آزاد باشد!

در کنار جایگاه ویژه مهمانان، تعداد صندلی خالی وجود دارد که فعلا حدود 50 علاقمند بانو در آنجا مستقر شدند و قرار است خانواده بازیکنان، ملی پوشان رده های مختلف سنی زنان ایران و کارمندان زن فدراسیون والیبال در آنجا مستقر شوند. این قسمت حدود 200 نفر ظرفیت دارد.
تیم ملی والیبال ایران از ساعت 21 امشب در نخستین مسابقه خود به مصاف صربستان صدرنشین بدون شکست این رقابت ها می رود.

این درحالی بود که فدراسیون در سایت فروش بلیط قسمت اختصاصی فروش بانوان تهیه کرده بود ولی در نخستین ثانیه های آغاز فروش بلیط ظرفیت برای بانوان تکمیل شده بوده است!!

javadirai پنجشنبه 10 تير 1395

اسامی بازیکنان #ایران در هفته سوم #لیگ_جهانی


🔹1. شهرام محمودی

🔹2.میلاد عبادی پور

🔹3. سعید معروف (کاپیتان)

🔹6. سید محمد موسوی

🔹7. حمزه زرینی

🔹8. فرهاد ظریف

🔹9. عادل غلامی

🔹12. مجتبی میرزاجانپور

🔹13. مهدی مهدوی

🔹14. محمد جواد معنوی نژاد

🔹15. مصطفی شریفات

🔹16. آرمین تشکری

🔹19. مهدی مرندی

🔹20. علیرضا مباشری

 

***آدرس سایت جدید ما ***

مجموعه هواداران والیبال ایران به

"والیبال آنلاین" تغییر اسم داده است

آدرس سایت جدید:

www.volleyballonline.ir

تعداد صفحات : 205

نظرسنجی
به نظر شما تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی 2017 چه مقامی کسب خواهد کرد؟؟
ابزار هدايت به بالاي صفحه