close
تبلیغات در اینترنت
هواداران والیبال ایران - 196
loading...

هواداران والیبال ایران

اولین سایت اختصاصی جامعه مجازی والیبال ایران

mohammad mahdavi دوشنبه 07 مرداد 1392

تیم ملی والیبال جوانان ایران در چهارمین بازی تدارکاتی و دوستانه خود برابر ترکیه به سومین پیروزی خود دست یافت.

خبرگزاری فارس: جوانان والیبالیست ایران باز هم از سد ترکیه گذشتند

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی والیبال جوانان ایران در ادامه اردوی برون مرزی خود در کمپ فدراسیون والیبال ترکیه در شهر استانبول برای چهارمین بار به مصاف جوانان ترکیه رفت.

ملی‌پوشان جوان در این دیدار سه بر یک مقابل جوانان ترکیه به پیروزی رسیدند. شاگردان فرهاد نفرزاده در ست نخست این بازی 25 بر 23 مغلوب شدند، اما در ست‌های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 19، 25 بر 18 و 25 بر 19 به پیروزی رسیدند.

تیم ملی جوانان ایران در این اردوی تدارکاتی خود در ترکیه چهار بازی مقابل تیم ملی جوانان این کشور برگزار کرد که در بازی نخست مغلوب شد، اما در 3 بازی بعدی به پیروزی رسید.

عملکرد ملی‌پوشان جوان ایران در هر بازی بهتر از بازی گذشته بود؛ به گونه‌ای که دیدارهای دوم و سوم را سه بر دو پیروز شدند، اما در مسابقه چهارم سه بر یک حریف خود را از پیش رو برداشتند.

مصطفی باقری، حمید حمودی، ابوالفضل قلی پور، جواد حسین آبادی، آرمین رنجبر، میلاد عبادی پور، قاسم کارخانه، سید آرش تقوی، محمد جواد معنوی نژاد، محمد رضی پور، امیر علی محمد فتحعلی و سهند الله وردیان 12 بازیکن اعزامی تیم جوانان به اردوی ترکیه هستند.

فرهاد نفر زاده سرمربی، سید امید هاشمی سرپرست، فرشاد سعیدی و اکبر محمدی (مربیان)، حمید جعفرزاده (کمک مربی)، هانی فرخی فرد آنالیزور و میر ابوالفضل معصوم زاده ماساژور تیم ملی والیبال جوانان را در این اردو همراهی می‌کنند.

تیم ملی والیبال جوانان خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان که از یکم تا دهم شهریورماه سال جاری به میزبانی ترکیه برگزار خواهد شد، آماده می‌کند. تیم ایران با تیم‌های آرژانتین، ژاپن، مکزیک و استونی در گروه دوم این رقابت‌ها همگروه است.

mohammad mahdavi دوشنبه 07 مرداد 1392
همایش تجلیل از ورزشکاران جوانمرد بدون حضور وزیر ورزش برگزار شد
 

در مراسم تجلیل از ورزشکاران جوانمرد، والیبالیست‌ها سفر کربلا هدیه گرفتند.

خبرگزاری فارس: ملی‌پوشان والیبال سفر کربلا هدیه گرفتند/ عکس یادگاری پروین با والیبالیست‌ها

به گزارش خبرگزاری فارس، مراسم تجلیل از ورزشکاران جوانمرد دقایقی پیش توسط سازمان بسیج ورزشکاران در سازمان صدا و سیما برگزار شد.

در این مراسم که پیش از این اعلام شده بود مسئولان وزارت ورزش حضور خواهند داشت خبری از محمد عباسی وزیر ورزش نشد.

همچنین در این مراسم که رؤسای فدراسیون‌ها و ورزشکاران مختلف حضور داشتند به والیبالیست‌ها سفر کربلا هدیه داده شد.

در این مراسم همچنین پیشکسوتان فوتبال ایران از جمله علی پروین، استیلی و مظلومی حضور داشتند که در پایان علی پروین با والیبالیست‌ها عکس یادگاری گرفت.

وی خطاب به والیبالیست‌ها گفت: زمانی که شما امتیاز می‌گرفتید از خوشحالی به گونه‌ای می‌پریدم که سرم به سقف می‌خورد.

mohammad mahdavi یکشنبه 06 مرداد 1392

تیم ملی والیبال جوانان ایران در سومین بازی تدارکاتی و دوستانه‌اش در برابر ترکیه به دومین پیروزی خود دست یافت.

خبرگزاری فارس: تیم ملی والیبال جوانان برای دومین بار ترکیه را شکست داد
  •  

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی والیبال جوانان ایران از چهارشنبه اردوی برون مرزی خود را در کمپ فدراسیون والیبال ترکیه در شهر استانبول ترکیه آغاز کرده است که به مدت هشت روز ادامه خواهد داشت.

شاگردان فرهاد نفرزاده، سرمربی تیم ملی والیبال در سومین بازی تدارکاتی و دوستانه خود به مصاف ترکیه رفتند که همانند بازی قبل 3 بر 2 موفق به شکست میزبان شدند.

ملی‌پوشان جوان ایران در بازی نخست خود 3 بر  یک مغلوب شده بودند و یک دیدار دیگر نیز با تیم جوانان ترکیه برگزار خواهند کرد.

مصطفی باقری، حمید حمودی، ابوالفضل قلی پور، جواد حسین آبادی، آرمین رنجبر ، میلاد عبادی پور، قاسم کارخانه، سید آرش تقوی، محمد جواد معنوی نژاد، محمد رضی پور، امیر علی محمد فتحعلی و سهند اله وردیان 12 بازیکن اعزامی تیم جوانان به اردوی ترکیه هستند.

فرهاد نفر زاده سرمربی، سید امید هاشمی سرپرست، فرشاد سعیدی و اکبر محمدی (مربیان)، حمید جعفرزاده (کمک مربی)، هانی فرخی فرد آنالیزور و میر ابوالفضل معصوم زاده ماساژور تیم ملی والیبال جوانان را در این اردو همراهی می کنند.

تیم ملی والیبال جوانان کشورمان خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان که از یکم تا دهم شهریورماه سال جاری به میزبانی ترکیه برگزار خواهد شد، آماده می‌کند. تیم ایران با تیم‌های آرژانتین، ژاپن، مکزیک و استونی در گروه دوم این رقابت‌ها هم‌گروه است.

mohammad mahdavi یکشنبه 06 مرداد 1392
 

کارشناس والیبال با ارزیابی عملکرد تیم ملی در لیگ جهانی گفت: والیبال ایران در سال‌های اخیر پیشرفت زیادی داشته است و حتی تیم دوم ایران هم می‌تواند در آسیا قهرمان شود.

 

داود آهنگری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: ....

mohammad mahdavi شنبه 05 مرداد 1392

دبیر فدراسیون والیبال به دنبال اظهار نظر‌های مظفری درباره کناره گیری از هدایت تیم ملی نوجوان گفت: فعلا درباره کادرفنی این تیم هیچ تصمیمی نگرفته‌ایم.

 

محمود افشار‌دوست در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: فعلا درباره کادر فنی تیم ملی والیبال نوجوانان هیچ تصمیم گیری نشده است. من هم شنیدم که ایرج مظفری قبل از اعزام به مسابقات جهانی مصاحبه‌ای کرده بود و گفته بود دیگر تمایلی به همکاری ندارد. البته هنوز این موضوع به صورت رسمی به فدراسیون والیبال اعلام نشده است.

 

وی افزود: تیم والیبال نوجوانان ایران در جهان چهارم شد. هدف ما هم این بود که در بین چهار تیم برتر باشیم که به این هدف رسیدیم. حتی می‌توانستیم فینالیست مسابقات هم باشیم. شاید اگر جدول مسابقات و برنامه‌ریزی تغییر نکرده بود به فینال می‌رفتیم. به هر حال مقام چهارمی جهان خیلی قابل توجه است. این تیم به عنوان قهرمان آسیا چهارم جهان شده است و این رتبه برای ما خیلی ارزشمند است.

 

دبیر فدراسیون والیبال در پاسخ به اینکه گفته شد فدراسیون تقدیری از تیم ملی نوجوانان به عمل نیاورده است، گفت: ما این تیم را مثل تیم ملی بزرگسال از جایگاه ویژه فرودگاه وارد کشور کردیم. این نخستین گام فدراسیون برای نشان دادن احترام به تیم ملی بزرگسال بود. همچنین سعی کردیم از نظر معنوی حق مطلب را به جای آوریم و قدردان زحمات تیم ملی نوجوانان باشیم.

 

افشاردوست در پایان گفت: اما اینکه چرا پاداشی از وزارت ورزش به تیم ملی نوجوانان اعطا نشد تا جایی که من می‌دانم دستورالعملی به عنوان پاداش برای مقام چهارمی جهان وجود ندارد. هرچند این مقام بسیار ارزشمند است. شاید من اطلاعی ندارم. اما فدراسیون با صحبت‌هایی که مسئولان انجام دادند ثابت کرد که قدردان تلاش تیم است.

mohammad mahdavi شنبه 05 مرداد 1392
تیم ملی والیبال جوانان ایران در دومین بازی تدارکاتی و دوستانه خود مقابل جوانان ترکیه پیروز شد.
خبرگزاری فارس: تیم ملی والیبال جوانان از سد ترکیه گذشت
 

به گزارش خبرگزاری فارسف تیم ملی والیبال جوانان ایران از روز چهارشنبه اردوی برون مرزی خود را در کمپ تیم‌های ملی والیبال ترکیه در شهر استانبول این کشور آغاز کرد.

ملی‌پوشان جوان ایران در این اردوی برون مرزی علاوه بر تمرینات روزانه، چهار دیدار تدارکاتی نیز با جوانان ترکیه خواهند داشت. شاگردان فرهاد نفرزاده شب گذشته در دومین بازی خود با جوانان ترکیه 3 بر 2 به پیروزی رسیدند. تیم ایران در نخستین بازی 3 بر یک مغلوب ترکیه شده بود.

تیم ملی والیبال جوانان در صورت قطعی شدن برنامه ها دو بازی تدارکاتی نیز با تیم ملی والیبال ترکیه انجام خواهد داد.

مصطفی باقری، حمید حمودی، ابوالفضل قلی پور، جواد حسین آبادی، آرمین رنجبر ، میلاد عبادی پور، قاسم کارخانه، سید آرش تقوی، محمد جواد معنوی نژاد، محمد رضی پور،  امیر علی محمد فتحعلی و سهند اله وردیان 12 بازیکن اعزامی تیم جوانان به اردوی ترکیه هستند.

فرهاد نفر زاده سرمربی، سید امید هاشمی سرپرست، فرشاد سعیدی و اکبر محمدی (مربیان)، حمید جعفرزاده (کمک مربی)، هانی فرخی فرد آنالیزور و میر ابوالفضل معصوم زاده ماساژور تیم ملی والیبال جوانان را در این اردو همراهی می کنند.

تیم ملی والیبال جوانان ایران خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان که از یکم تا دهم شهریورماه سال جاری به میزبانی ترکیه برگزار خواهد شد، آماده می‌کند. تیم ایران با تیم‌های آرژانتین، ژاپن، مکزیک و استونی در گروه دوم این رقابت‌ها همگروه است.

mohammad mahdavi شنبه 05 مرداد 1392
نسخه چاپيارسال به دوستان
عطایی در مصاحبه تفصیلی با فارس:

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با اشاره به اینکه ولاسکو تیم دوم آسیا را به لیگ جهانی رساند، گفت: این مربی ایتالیایی برای هدایت تیم ملی والیبال ایران ایده داشت.

خبرگزاری فارس: ولاسکو تیم دوم والیبال آسیا را به لیگ جهانی رساند/ سرمربی تیم ملی ایده داشت

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، والیبال یکی از رشته‌های پرفروغ ورزشی طی چند سال گذشته بوده که بعد از مدت‌ها با درخشش بازیکنان، کادرفنی و مربیان نام‌آشنایی که در آن حضور داشتند با پیشی‌ گرفتن از کشورهای صاحب‌نام آسیایی به لیگ جهانی دست یافت.

افتخار بزرگی که بسیاری از کارشناسان آن را حاصل دو دهه تلاش و کار در والیبال می‌دانند.

بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال کاله مازندران یکی از مربیان موفق و برتر کشورمان درباره عملکرد ایران اسلامی در لیگ جهانی، وضعیت درخشش بازیکنان ملی‌پوش، نقش ولاسکو در نتایج مقابل ابرقدرت‌های والیبال دنیا، هدف از سفر به صربستان در زمان انجام لیگ جهانی، نتایج گفت‌وگو با مربیان صاحب‌نام والیبال دنیا در این کشور، با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس همکلام شد.

البته عطایی طی پنج سال حضور کاله در لیگ برتر توانسته دو عنوان قهرمانی و دو عنوان سومی در بین تیم‌های قدرتمند کشور را کسب کند و کسب مدال قهرمانی و مقام سوم در جام باشگاه‌های آسیا نیز در کارنامه او خودنمایی می‌کند.

این مربی صاحب‌نام کشورمان که در سال‌های گذشته سرمربی تیم ملی نوجوانان و مربی تیم ملی بزرگسالان والیبال کشورمان بوده است چند ماه آینده با سبزجامه‌گان کاله عازم مسابقات جام باشگاه‌های جهان به میزبانی ریودوژانیروی برزیل است.. ......

mohammad mahdavi شنبه 05 مرداد 1392
 

کارشناس والیبال با تایید سیستم برگزاری اردوهای تیم ملی زیر نظر ولاسکو گفت: قهرمانی در آسیا انتظار نامعقولی نیست.

 

جهانگیر سید عباسی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: .......

mohammad mahdavi جمعه 04 مرداد 1392
پس از شدت گرفتن انتقادها نسبت به دعوت نشدن علی جدیدی به دور جدید اردوی تیم ملی والیبال ، ولاسکو او را به تمرینات ملی‌پوشان فراخواند.
ولاسکو عقب نشینی کرد

به گزارش افکارنیوز،خولیو ولاسکو، سرمربی تیم ملی والیبال ایران هفته گذشته اسامی ۲۶ بازیکن را برای شرکت در اردوی آمادگی تیم ملی الف و ب اعلام کرد. اما پس از اینکه نام چند بازیکن از جمله علی جدیدی، سرعتی زن جوان والیبال ایران در این لیست دیده نشد، انتقادها نسبت به این موضوع شدت گرفت. تا جایی که سرانجام کادرفنی تیم ملی والیبال تصمیم گرفت از جدیدی که در بازی مقابل آلمان در لیگ جهانی به میدان رفته بود، برای شرکت در تمرینات تیم ملی ب دعوت کند.

سعید معروف، مهدی مهدوی، امیر غفور، شهرام محمودی، محمد موسوی، عادل غلامی، مسعود غلامی، سامان فائزی، فرهاد قائمی، رحمان داوودی، علیرضا مباشری، حمزه زرینی، فرهاد ظریف و مهدی مرندی به تیم ملی الف دعوت شدند.

همچنین نام ۱۲ بازیکن به نام‌های محمد طاهر وادی، مجتبی یوسفی، رشید یوسفی، رضا قرا، رضا صفایی، آرمین تشکری، مصطفی شریفات، حسن حسین‌پور، محمد حسن سنوبری، آرش کشاورزی، پوریا فیاضی و آرش کمالوند نیز در لیست تیم ملی ب قرار دارد.

mohammad mahdavi جمعه 04 مرداد 1392

سرپرست تیم ملی والیبال در آستانه دور جدید اردوی تیم ملی گفت: بازیکنانی که در این دوره به اردو دعوت شده اند همگی در تمرینات قبلی تیم ملی رفت و آمد داشته اند و هنوز ترکیب بازیکنان اصلی تیم ملی برای مسابقات قهرمانی آسیا بسته نشده است.

 

امیر خوشخبر در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد:. .......

***آدرس سایت جدید ما ***

مجموعه هواداران والیبال ایران به

"والیبال آنلاین" تغییر اسم داده است

آدرس سایت جدید:

www.volleyballonline.ir

تعداد صفحات : 205

نظرسنجی
به نظر شما تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی 2017 چه مقامی کسب خواهد کرد؟؟
ابزار هدايت به بالاي صفحه