close
تبلیغات در اینترنت
هواداران والیبال ایران - 202
loading...

هواداران والیبال ایران

اولین سایت اختصاصی جامعه مجازی والیبال ایران

javadirai چهارشنبه 12 تير 1392

من بازي را به‌طور كامل ديدم و خيلي هم هيجان داشتم چون فوق‌العاده بودند و بايد به آنها خسته‌نباشيد گفت.

 سایت گل- موفقيت‌هاي تيم ملي واليبال كشورمان در رقابت‌هاي ليگ جهاني آنچنان چشمگير بوده كه تحسين اهالي ورزش را در تمام رشته‌ها برانگيخته است. علي كريمي هم يكي از كساني است كه با حساسيت خاص بازي‌هاي اين تيم را پيگيري مي‌كند. او روزهاي آرامي را در اردوي تراكتورسازي پشت سر مي‌گذارد.............................

 

 

javadirai چهارشنبه 12 تير 1392
اولین حضور تیم ملی کوبا در لیگ جهانی والیبال در سال 1991 بود. آنها 8 سال بعد به تنها عنوان قهرمانی خود در WL رسیدند. کوبا که همیشه با تیمی جوان در رقابت‌ها ظاهر شده، سال گذشته به  مقام چهارم لیگ جهانی رسید و نایب قهرمانی مسابقات قهرمانی جهان در سال 2010 را بدست آورد.
javadirai چهارشنبه 12 تير 1392
سئوالی که ذهن کارشناسان را مشغول کرده است، انگیزه کوبا برای پیروزی در این بازی ها چیست؟
تیم ملی والیبال کوبا دارنده مدال برنز دوره قبل لیگ جهانی والیبال در این دوره از لیگ جهانی پرونده درخشانی ندارد، این تیم تاکنون هشت بازی انجام داده که هفت شکست و یک پیروزی در برابر روسیه قهرمان المپیک را تجربه کرده است. این تیم دیگر شانسی برای صعود به مرحله نهایی ندارد زیرا در حال حاضر با سه امتیاز در مکان ششم جدول گروه دوم این رقابت ها قرار دارد.
javadirai چهارشنبه 12 تير 1392

 

  

 

شهر هاوانا را یکی از فاتحان اسپانیایی به نام دیگو ولازکز دکوئلار در سال ۱۵۱۵ میلادی بنیاد کرد.

جمعیت این شهر در سال ۲۰۰۲ برابر با ۲٬۲۰۱٬۶۱۰ نفر بود.

شهر هاوانا در سال ۱۵۱۵ بنیاد شده‌است.

شهر هاوانا همچنین تحت نام «Ciudad de la Habana» یکی از استان‌های چهارده‌گانه کوبا بشمار می‌آید.

هاوانا در شمال غربی جزیره کوبا قرار دارد و ساحل آن رو به تنگه‌های فلوریدا واقع شده.

فرودگاه بین‌المللی خوزه مارتی که اصلی‌ترین فرودگاه کوبا است، در ۱۵ کیلومتری جنوب-غربی شهر هاوانا قرار گرفته‌است.........................

javadirai چهارشنبه 12 تير 1392

سیامک افروزی پزشک و فیزیوتراپ تیم ملی که در این روزها با انواع مصدومیت های بازیکنان دست و پنجه نرم می کند و در این سفر زحمات زیادی را متقبل شده است، در خصوص وضعیت درمان فرهاد قادمی گفت: ما فرهاد را رها نکردیم و به طور دقیق به معالجه وی در تهران پرداخته ایم. وضعیت قائمی پس از تشخیص اولیه به محض ورود به تهران برای انجام معاینات تخصصی تر به یک متخصص ارجاع داده شد و با تایید مراحل درمان، انجام فیزیوتراپی توصیه و به علت اینکه من همراه با تیم ملی در کوبا هستم با در خواست من از دوست و همکار خوبم علی فرهادی که سالهای پیش دکتر و فیزیتوتراپ تیم ملی بوده و در حال حاضر بسیاری از بازیکنان والیبال زیر نظر وی در حال معالجه هستند، مرحمت فرمود و انجام مراحل درمان فرهاد قائمی را در تهران تقبل کرد. من مطمئن هستم با زحمت دکتر فرهادی مراحل درمان قائمی به نحو احسن در تهران انجام خواهد شد.
وی افزود: در این روز ها طی تماس تلفنی با دکتر فرهادی از وضعیت درمان قائمی آگاه شده ام و تمام سعی خود را می کنیم تا بتوانیم قائمی را برای بازی با آلمان آماده کنیم تا بتواند در پست دریافت کننده قدرتی با داشتن سلامت کامل بدون هیچ ریسکی به تیم ملی کمک کند. چرا که در صورتی که قائمی در صورتی که به سلامت کامل خود دست پیدا کند می تواند در ترکیب تیم ملی قرار گیرد و در صورت وجود ریسکی از حضور وی در تیم ملی جلوگیری می کنم. چرا که سلامت بازیکن در اولویت است.

javadirai سه شنبه 11 تير 1392

ساساری  - لیگ جهانی والیبال
سعید معروف در خصوص دیدار مقابل ایتالیا گفت: ماندگار ترین بازی های خود را در تاریخ والیبال برگزار کردیم. درست لست ما صربستان را هم که قهرمان اروپاست شکست دادیم ولی شکست ایتالیا در خانه و کسب 4 امتیاز کار بزرگی است که شاید دیگر تکرار نشود.ما نشان دادیم والیبال ایران آنقدر بازیکن خوب دارد که با وجود تغییرات زیادی که در این چند مسابقه انجام دادیم باز هم بازیکنان جانشین خوب عمل کردند و توانستیم نمره قبولی در بازی های خود کسب کنیم.
پاسور تیم ملی کشورمان افزود: این موضوع دست مربی را برای تغییرات و هدایت تیم باز می کند. اینکه بازیکنان به این پیشرفت فکری و شخصیتی رسیدند نکته مهم و حائز اهمیتی است. امیدوارم بتوانیم در بازی های آینده و در لیگ جهانی بعد هم همین طور ظاهر شویم.
وی افزود: من شخصا آرزویم این بود، وقتی در یک تورنمنت بین المللی که در سطح جهانی برگزار می شود، تیم ایران به عنوان یک مدعی به میدان بیاید و امروز شاهد این هستیم که این اتفاق افتاده و دنیا بر روی والبیال ایران حساب ویژه ای باز کرده است و دیگر در مسابقات جهانی ایران یکی از مدعیان والیبال دنیاست.
کاپیتان تیم ملی در خصوص بازی با کوبا گفت: دو بازی خیلی سخت در هاوانا خواهیم داشت و بعد مسافت و سفر طولانی کار ما را بسیار سخت ترمی کند. آنها با برد مقابل روسیه روحیه خوبی دارند و جنگنده تر شده اند. امیدوارم بتوانیم بازی خوب و قابل قبولی مقابل کوبا انجام دهیم.

javadirai سه شنبه 11 تير 1392

ساساری  - لیگ جهانی والیبال
عادل غلامی در خصوص مصاف ایران و ایتالیا در چارچوب لیگ جهانی والیبال گفت: بازی خیلی خوب و سنگینی بود. با شرایط سختی که در بازی اول داشتیم. مصدومیت ها، سفر ها و مریضی چند بازیکن شرایطی را برای ما به وجود آورده بود  که فکر نمی کردیم پیروز شویم. ولی در بازی اول بچه ها با همت ظاهر شدند و توانستیم این ایتالیا را شکست دهیم. در دومین بازی مقابل این تیم کاملا مشخص بود به نا داوری باختیم و این باخت هیچ ارزشی از تیم ما کم نکرد.
سرعتی زن تیم ملی والیبال کشورمان درباره بازی کوبا گفت: کوبا یکی از قدرت های والیبال دنیاست. مطمئنا بازی خیلی سنگینی خواهیم داشت. در سال های اخیر هر بار با کوبا بازی کرده ایم بازنده شده ایم و فکر می کنم تا به حال امتیازی از آن نگرفتیم. ما تمام تلاش خود را برای پیروزی خواهیم کرد و تا اخرین لحظه می جنگیم تا بتوانیم با کسب امتیاز بازی از زمین خارج شویم.
وی افزود: لیگ جهانی سطحی کاملا متفاوت دارد. تا به حال این شرایط سخت را تجربه نکرده بودم. این شرایط مسابقه را ندیده بودم. این مسابقات با همه مسابقات تفاوت دارد و تجربه ای گرانبها برای بازیکنان می باشد.

javadirai دوشنبه 10 تير 1392

به گزارش والیبال ایران ، علی لاریجانی ، رئیس مجلس شورای اسلامی ، در پیامی موفقیت های تیم ملی والیبال ایران را به قهرمانان این تیم و ملت ایران تبریگ گفت .

متن این پیام به شرح زیر است .

 «بسم‌الله الرحمن الرحیم

کسب موفقیت‌های درخشان تیم ملی والیبال در رقابت‌های لیگ جهانی را به بازیکنان، مربیان و ملت شریف ایران از سوی خود و نمایندگان مجلس شورای اسلامی تبریک گفته و امیدوارم در ادامه این مسابقات شاهد استمرار پیروزی‌ها و درخشش جوانان برومند کشورمان باشیم.»

mobinah دوشنبه 10 تير 1392

بازیکن سابق تیم ملی والیبال گفت: کوبا هرچند تیم قدرتمندی است اما والیبال ایران شانس پیروزی مقابل این تیم را دارد.

بهنام محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با تبریک عملکرد موفق تیم والیبال ایران در دومین دیدار خود برابر ایتالیا خاطرنشان کرد: هرچند در این دیدار ایتالیا پیروز میدان بود، اما در عین حال جا دارد موفقیت خوب تیم ملی والیبال کشورمان را به مربیان، جامعه والیبال و مدیریت فدراسیون تبریک بگویم؛ چون به هر صورت ایتالیا تیمی نیست که بتوان آن را به راحتی شکست داد. ایران با چنین شرایط و روحیه‌ی جنگندگی در برابر این تیم ظاهر شد و از 6 امتیاز این دو دیدار، 4 امتیاز را کسب کرد...........

***آدرس سایت جدید ما ***

مجموعه هواداران والیبال ایران به

"والیبال آنلاین" تغییر اسم داده است

آدرس سایت جدید:

www.volleyballonline.ir

تعداد صفحات : 205

نظرسنجی
به نظر شما تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی 2017 چه مقامی کسب خواهد کرد؟؟
ابزار هدايت به بالاي صفحه