close
تبلیغات در اینترنت
هواداران والیبال ایران - 203
loading...

هواداران والیبال ایران

اولین سایت اختصاصی جامعه مجازی والیبال ایران

javadirai دوشنبه 10 تير 1392

 

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان با بیان اینکه به نظر من عملکرد تیم ایران در دو بازی برابر ایتالیا غیر قابل توصیف است، گفت: ما در خاک ایتالیا از این تیم چهار امتیاز گرفتیم و این خیلی با ارزش است........

 

javadirai دوشنبه 10 تير 1392

تيم ملي واليبال ايران در دومين مسابقه در هفته پنجم ليگ جهاني برابر ايتاليا قرار گرفت و بازي را به ميزبان قدرتمند خود واگذار کرد.

دومين ديدار تيم‌هاي واليبال ايران و ايتاليا از هفته پنجم رقابت‌هاي ليگ جهاني واليبال از ساعت21:30 به وقت تهران در سالن مملو از تماشاگر پالاسراديميگني شهر ساساري در حالي که بازي نخست با نتيجه 3 بر يک به سود ايران خاتمه پيدا کرده بود، برگزار شد که در پايان شاگردان خوليو ولاسکو با نتيجه 3 بر 2 (25 - 22، 25 - 20، 20 - 25، 18 - 25 و 15 - 13) به حريف قدرتمند خود واگذار کرد.............

javadirai دوشنبه 10 تير 1392
 
تيم ملي واليبال نوجوانان ايران مقابل فرانسه با نتيجه‌ سه بر صفر به پيروزي رسيد.
در ادامه مسابقات جام جهاني واليبال نوجوانان در مکزيک؛ ساعاتي پيش تيم ملي ايران به مصاف فرانسه تيم چهارم اروپا رفت که در پايان با نتيجه‌ سه بر صفر با امتيازهاي 25 - 20 ، 25 – 18 و 25 – 15 توانست اين تيم قدرتمند را از پيش‌روي خود بردارد.
mobinah یکشنبه 09 تير 1392

امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی در خصوص انتشار مطلب کذب روزنامه ایران گفت: در چنین شرایط حساسی ضربه بزرگی بود که از طرف خودمان به تیم وارد شد. این موضوع از طرف خانواده بچه ها به گوش آنها رسید و همه را ناراحت کرد. من نمی دانم انتشار این مطلب در این روز مهم و در چنین شرایط حساس چه توجیهی دارد. آن هم از سوی یکی از روزنامه های مهم کشور. مطلبی که سرتا پا دروغ است. واقعا متاسفم که ما باید از جایی که اصلا فکرش را هم نمی کردیم ضربه بخوریم. رسانه ها و روزنامه های ایتالیایی از تیم ایران تعریف و تمجید می کنند و باعث افزایش روحیه تیم می شوند، آن وقت یکی از روزنامه های خود ما موجب وارد شدن شوک روحی به تیم می شود. مسئولیت عواقب این موضوع برگردن کسانی است که این مطلب را منتشر کردند و باید پاسخ گو باشند.

javadirai یکشنبه 09 تير 1392

دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در خصوص انتشار مطلب  کذب یکی از روزنامه های امروز گفت: این موضوع را از طریق مراجع قانونی پیگیری می کنیم. این خبر اصلا صحت ندارد و از ریشه کذب است. بازیکنان ما کاملا حرفه ای هستند و هرگز چنین خطایی نکرده اند. درست نیست که در این شرایط و در حالی که همه جهان از والیبال ایران تمجید می کنند و تمامی رسانه ها ی ایران هم به معنای واقعی از تیم ملی پشتیبانی کرده اند، برخی ها با انتشار اخباری دروغین که منبع درستی هم ندارد موجب بر هم زدن تمرکز و روحیه بازیکنان و ضربه زدن به تیم ملی و منافع ملی شوند. این موضع را از طریق ذیصلاح پیگیری می کنیم و با خاطیان برخوردی جدی خواهیم کرد.

 

javadirai یکشنبه 09 تير 1392

کاریکوف :ایران و روسیه به دیدار نهایی نوجوانان جهان می رسند

سرمربی تیم والیبال نوجوانان روسیه گفت: دو تیم ایران و روسیه به دیدار نهایی مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان جهان راه خواهند یافت.
الکساندر کاریکوف در گفت وگو با خبرنگار اعزامی فدراسیون والیبال افزود: تیم ایران واقعا خیلی خوب و جنگنده است. روسیه شانس آورد که در برابر ایران پیروز شد.
javadirai شنبه 08 تير 1392

مودنا - لیگ جهانی والیبال
خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان در این چند روز در مودنای ایتالیا روز های پر استرسی را پشت سر گذاشت. گرچه سعی می کرد این استرس به بازیکنان منتقل نشود. همواره به آنها می گفت: بروید از بازی لذت ببرید. کار خاصی نمی خواهیم انجام دهیم. فقط می خواهیم بازی خود را انجام دهیم. وی حتی در بعضی اوقات با بازیکنان شوخی می کرد و برای آنها از خاطرات خنده دار زندگی اش تعریف می کرد تا به هر بهانه ای روحیه شاگردانش را بالا ببرد......

javadirai شنبه 08 تير 1392
 

بازتاب پیروزی تیم ملی والیبال در تیخوانای مکزیک

 
پیروزی سه بر یک و باور نکردنی تیم ملی بزرگسالان ایران در برابر ایتالیا بازتاب گسترده ای در سالن برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان جهان داشت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، کادر فنی و خبرنگاران لهستانی که از طریق اینترنت مسابقه تیم ملی کشورشان را تعقیب می کردند، بعد ازشنیدن خبر پیروزی ارزشمند مردان شجاع ایران در مودنا با شگفتی از این برد یاد کردند.
از سوی دیگر نوجوانان کشورمان که آماده پیکاری سنگین و سترگ با روسیه می شدند، با شنیدن خبر این پیروزی اعلام کردند در مصاف با قهرمان اروپا تا سر حد جان بازی میکنند.
ایرج مظفری سرمربی تیم نوجوانان هم خطاب به بازیکنانش گفت: شما هم می توانید خالق نتایج بزرگ باشید، ما ایرانی هستیم و توانایی کار های خارق العاده داریم. 
تیم ملی والیبال کشورمان در چارچوب هفته پنجم لیگ جهانی شب گذشته ایتالیا را در خانه خود سه بر یک شکست داد.

 

***آدرس سایت جدید ما ***

مجموعه هواداران والیبال ایران به

"والیبال آنلاین" تغییر اسم داده است

آدرس سایت جدید:

www.volleyballonline.ir

تعداد صفحات : 205

نظرسنجی
به نظر شما تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی 2017 چه مقامی کسب خواهد کرد؟؟
ابزار هدايت به بالاي صفحه