close
تبلیغات در اینترنت
هواداران والیبال ایران - 204
loading...

هواداران والیبال ایران

اولین سایت اختصاصی جامعه مجازی والیبال ایران

javadirai شنبه 08 تير 1392

ليبروي تيم ملي واليبال گفت: درمقابل ايتاليا با تک تک سلول‌هاي بدنم بازي کردم.

  فرهاد ظريف اظهار کرد: در اين ديدار با تک تک سلول‌هاي بدنم بازي کردم. خيلي خوشحالم که در تاريخ ورزش ايران يک پيروزي ماندگار را رقم زديم. خيلي زحمت کشيديم تا ايتاليا را در خانه‌اش شکست دهيم و خدا را شکر به اين نتيجه رسيديم. همه بازيکنان تلاش کردند.......

javadirai شنبه 08 تير 1392

این عنوانی است که هواداران تیم ملی بعد از پیروزی شیرین 3 بر 1 مقابل قدرت والیبال جهان مطرح کرده اند.

یم ملی والیبال ایران با شکست ایتالیا در هفته پنجم لیگ جهانی والیبال، شگفتی ساز دور مقدماتی رقابت های سال 2013 شد تا سفید پوشان کشورمان در برابر آقای والیبال جهان در مودنای ایتالیا به پیروزی بر............................

javadirai شنبه 08 تير 1392

این هم غرور ایرانی که تکبر ایتالی را شکست داد/شناخت ولاسکو ونبود بازیکنان ایتالیا بردشیرینی را فراهم کرد

شب گذشته هفته پنجم رقابت های لیگ جهانی 2013 شگفتیهایی به همراه داشت.

ازجمله افتخار آفرینی شاگردان ایرانی ولاسکو در اولین دوره از حضور خود در مسابقات بوده است.

به گزارش باشگاه هواداران والیبال...............

 

 

javadirai جمعه 07 تير 1392

مازندلیگ: بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال کاله مازندران برای تماشای بازی‌های لیگ جهانی به کشور صربستان رفت.

بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال کاله مازندران برای مشاهده تمرینات تیم والیبال صربستان و تماشای بازی‌های باقی‌مانده صربستان در لیگ جهانی که با تیم‌های ایتالیا و آلمان خواهد بود، ایران را به مقصد صربستان ترک کرد.

هدف عطایی از این کار ارتقای سطح دانش والیبالی خود و آشنایی با متدهای روز دنیا است.

همچنین عطایی در دو بازی ایران و صربستان که در تهران برگزار شد در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران حاضر بوده و از نزدیک این دیدارها را مشاهده کرد.

این مربی بعد از حدود 12 روز به ایران باز خواهد گشت و کار خود را با تیم والیبال کاله مازندران برای شرکت در لیگ برتر و جام باشگاه‌های جهان آغاز خواهد کرد.

javadirai جمعه 07 تير 1392


خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان پس از تمرین صبح در خصوص بازی امروز مقابل ایتالیا گفت: در بازی امروز ما شرایط ایده آلی نداریم. فرهاد قائمی که روی سرویس و دریافت او حساب ویژه ای باز کرده بودیم را نداریم. چرا که زمانی که قائمی بود دو دریافت کننده خوب در زمین داشتیم. چند بازیکنمان هم مشکل گوارشی داشتند. من احساس می کنم بعضی از بازیکنان جوانم به دلیل شرابط بازی در ایتالیا کمی عصبی هستند.
ولاسکو در ادامه افزود: من به دنبال هر راهی هستم تا به تیم روحیه دهم و بتوانم از لحاظ روحی تیم را در شرایط ایده آل قرار دهم.  به بچه ها هم گفتم. ما می رویم فقط بازی خودمان را انجام دهیم و اگر این کار را کنیم موفق خواهیم شد. حمزه هم به جمع بازیکنان پیوسته و این خبر خوبی هست. در کل امروز شرایط تیم بهتر است و امیدوارم خوب بازی کنیم.

ولاسکو در پایان یادآور شد: این مسابقه برای ما خیلی خوب است. مخصوصا برای بازیکنان جوان ما مثل مباشری، کمالوند و داوودی. ما باید از این مسابقه کسب تجربه کنیم و سعی کنیم بازی خود را به معرض نمایش گذاریم.

javadirai جمعه 07 تير 1392


سعید معروف بازیکن تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص دیدار با ایتالیا گفت: امروز به مصاف تیمی خواهیم رفت که صاحب سبک در والیبال دنیاست.  ایتالیا تیم بزرگی است. در این دو بازی با تمام قوا به میدان می آید تا بتواند هر شش امتیاز را کسب کند و صعود خود به دور بعد را قطعی کند.
کاپیتان تیم ملی کشورمان افزود: ما شرایط خوبی نداشتیم. پرواز بلند مدت، خستگی، آسیب دیدگی و مشکل گوارشی. ولی خدا را شکر رفته رفته همه چیز در حال بهبود است. امروز شرایط بچه ها هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ جسمی خیلی بهتر شده است. شرایط من هم خوب هست و می توانم بازی کنم.
وی افزود: ما می خواهیم بازی خوبی مقابل ایتالیا ارائه کنیم. شاید ایتالیا روی کاغذ برنده باشد ولی همه چیز توی زمین معلوم می شود. می رویم تا یک بازی خوب انجام دهیم و از آن لذت ببریم.

mobinah پنجشنبه 6 تير 1392

محمد موسوی، سعید معروف، امیر غفور و شهرام محمودی چهار بازیکن تیم ملی کشورمان که هم اکنون به منظور شرکت در لیگ جهانی والیبال و رویارویی با ایتالیا تیم ملی ایران را در مودنا همراهی می کنند، از صبح امروز دچار مشکل گوارشی شده اند.
سیامک افروزی پزشک تیم ملی در این خصوص گفت: این چهار بازیکن مشکل زیاد حادی ندارند و انشاا... تا فردا به طور کامل بهبود پیدا می کنند. ولی باید تحت مداوا قرار گیرند تا از قوای جسمی آنها کاسته نشود.

javadirai پنجشنبه 06 تير 1392

برای تبادل لینک باتمامی وبسایت ها وبلاگ ها آماده میباشیم

تبادل بنر با وبلاگ های بیش از 100 بازدید روزانه

لطفا در قسمت نظرات همین پست آمادگی خودتونو اعلام کنید


mobinah پنجشنبه 6 تير 1392

امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص مصدومیت قائمی و جایگزین زرینی گفت: وقتی در بازی با صربستان قائمی مصدوم شد، برای روشن شدن موضوع از کمر وی MRI گرفتیم و پس از بررسی توسط پزشکان و مشورت با کادر فنی با توجه به اینکه بلافاصله بعد بازی باید راهی ایتالیا می شدیم و وقتی برای عوض کردن بلیط نبود، تصمیم گرفتیم در بازی مقابل ایتالیا و کوبا فرهاد قائمی تیم ملی را همراهی کند.
متاسفانه پرواز طولانی مدت که اجتناب ناپذیر است باعث شد مصدومیت وی تشدید شود و سیامک افروزی پزشک تیم تلاش زیادی کرد تا قائمی به سرعت بهبود پیدا کند. با توجه به شرایط بدنی و وضعیت مصدومیت قائمی تا به امروز کادر فنی پس از جلسه ای که داشتیم تصمیم به جایگزین کردن حمزه زرینی کرد. چرا که نمی خواستیم فشار بیشتری بر روی فرهاد قائمی بیاوریم تا خدای نا کرده موجب حادتر شدن مصدومیت وی شود. ما می خواهیم قائمی را در آینده هم حفظ کنیم.
ما هم بلافاصله مقدمات سفر حمزه را فراهم کردیم و بر اساس برنامه امروز تهران را به مقصد مودنا ترک میکند و فردا به جمع ملی پوشان اضافه خواهد شد.

mobinah پنجشنبه 6 تير 1392

فرهاد قائمی بازیکن دریافت کننده تیم ملی والیبال کشورمان که از مصدومیت ناحیه کمر رنج می برد، پس از قطعی شدن عدم رسیدن وی به بازی با ایتالیا و کوبا، کادر فنی تیم ملی کشورمان تصمیم گرفت زرینی را جایگزین قائمی کند. 
بدین ترتیب حمزه زرینی عصر امروز تهران به مقصد مودنای ایتالیا ترک خواهد کرد تا صبح فردا به جمع ملی پوشان والیبال ایران در ایتالیا بپیوندد و تیم ملی کشورمان را در دیدار مقابل ایتالیا و کوبا همراهی کند.
لازم به ذکر است فرهاد قائمی هم امروز به تهران بازخواهد گشت.

 

زرینی جایگزین قائمی می شود 1
***آدرس سایت جدید ما ***

مجموعه هواداران والیبال ایران به

"والیبال آنلاین" تغییر اسم داده است

آدرس سایت جدید:

www.volleyballonline.ir

تعداد صفحات : 205

نظرسنجی
به نظر شما تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی 2017 چه مقامی کسب خواهد کرد؟؟
ابزار هدايت به بالاي صفحه