close
تبلیغات در اینترنت
هواداران والیبال ایران - 4
loading...

هواداران والیبال ایران

اولین سایت اختصاصی جامعه مجازی والیبال ایران

javadirai سه شنبه 19 مرداد 1395

به گزارش هواداران والیبال ایران،عادل فردوسی پور در ابتدای برنامه این هفته 90 اعلام کرد که زمان پخش برنامه بعدی به خاطر بازی والیبال تغییر خواهد کرد.

وی اعلام کرد که دوشنبه بعدی قرار است تیم ملی والیبال در المپیک به مصاف روسیه برود و به همین دلیل برنامه بعدی روز شنبه پخش خواهد شد.

فردوسی پور کنایه ای هم به والیبالیست ها زد که حضور در افتتاحیه را تحریم کردند و گفت: «انشاءالله تا آن زمان بازیکنان کلاس گذاشتن هایشان را تمام می کنند و به روزهای اوج خود باز می گردند.»

معروف موسوی و محمودی در مراسم افتتاحیه المپیک شرکت نکردند.

والیبال تنها رشته تیمی ایران هست که در المپیک شرکت کرده و از فردوسی پور بعید نیست که از این تیکه ها بندازد!!

javadirai دوشنبه 18 مرداد 1395

به گزارش هواداران والیبال ایران،تیم ملی کشورمان در اولین دیدار خود در مسابقات المپیک به مصاف آرژانتین رفت و چیزی جز شکست سه بر صفر نصیب شاگردان لوزانو نشد.

 

ست اول 25-23 آرژانتین

در ست اول این دیدار تیم ملی ایران با ترکیب شهرام محمودی، سعید معروف، حمزه زرینی، عادل غلامی، محمد موسوی، میلاد عبادی پور و مهدی مرندی به عنوان لیبرو به میدان رفت.

این ست تا امتیاز 8 برای هردوتیم پایاپای بود اما ایران  موفق شد از حریف خود 12 بر 9 پیش بیفتد تا ولاسکو برای جبران امتیازها در خواست وقت استراحت کند.

این وقت استراحت باعث شد آرژانتینی ها با تکیه بر  "کونته" بازی را به تساوی 13-13 برسانند.

 اما در ادامه آرژانتین خوب عمل کرد و سه امتیاز پیش افتاد و بازی 19 بر 16 شد.

امیر  غفور و مهدی مهدوی در امتیاز 20 بر 17 به میدان آمدند. غفور بعد از بازی ایران با کانادا در رقابت های انتخابی المپیک مصدوم بود و  از آن زمان برای تیم ملی بازی نکرده بود.

 

در امتیاز 23 بر 22 به نفع  آرژانتین شهرام محمودی موفق شد با دفاع  خوب خود بازی را به تساوی بکشاند.

خطای عادل غلامی در امتیازهای پایانی  این ست باعث شد بازی 24-23 به نفع حریف شود.

در نهایت ست اول این بازی با نتیجه 25 بر 23 به نفع آرژانتین به پایان رسید.

این نتیجه در حالی رقم خورد که ایران تا امتیازهای پایانی از حریف پیش بود.

 ست دوم 26-24 آرژانتین

در ست دوم هم این شاگردان خولیو ولاسکو بودند که بهتر کار کردند و موفق شدند 7 بر 3 از ایران پیش بیفتند.

سرویس آرام موسوی با دریافت خوب بازیکنان آرژانتی همراه شد  و بازی 7-5 شد. در ادامه هم  جای خالی عادل غلامی اختلاف امتیاز دو تیم را به یک کاهش داد و بازی 7 بر 6 به نفع آرژانتینی ها شد.

تیم ملی آرژانتین در  دفاع و سرویس بهتر عمل کرد و در هردو خط از  ایران برتر بود.

 تلاش بازیکنان ایران باعث شد این ست در امتیاز 8 به تساوی برسد اما خیلی زود آرژانتین  بازی را 10-8 کرد.

فرهاد قائمی در امتیاز 10-9 به جای زرینی به میدان آمد.

در حالی که  بازی 15-13 به نفع آرژانتین بود امیر غفور باردیگر به جای شهرام محمودی به میدان آمد. امتیاز مستقیم سرویس توسط فرهاد قائمی بازی را به تساوی 15-15 رساند.

دریافت بد میلاد عبادی پور امتیاز 18 را به آرژانتین داد.

بازهم حضور امیر غفور در زمین برای ایران سودمند بود و بازی 21-20 به نفع ایران شد.

دریافت های ناقص بازیکنان ایران روی  سرویس های معمولی آرژانتینی ها باعث شد به مانند ست اول آرژانتین در امتیاز های پایانی پیش بیفتد.

به همین دلیل لوزانو در خواست وقت استراحت کرد.

امیر غفور موفق شد  امتیاز  حساس 24 را برای ایران به دست بیاورد و بازی به تساوی برسد.

دفاع بی نتیجه بازیکنان ایران باعث شد "سوله" امتیاز 25 را برای آرژانتین به دست بیاورد و  پوگلاخن امتیاز 26 را به دست بیاورد.

این ست هم به مانند ست اول با برتری آرژانتین با امتیاز 26-24 همراه شد.

ست سوم 25-18 آرژانتین

در ست سوم  لوزانو امیرغفور را به جای شهرام محمودی در ترکیب اصلی تیم قرار داد تا شرایط تیم تغییر کند.

تیم ملی در این ست بهتر عمل کرد و موفق شد در ابتدای ست 8 بر 5  پیش بیفتد اما شاگردان لوزانو بازهم نتوانستند برتری خود را حفظ کنند و 9 -8 عقب افتادند.

نوید مشجری آنالیزور تیم ملی نیز که پیش از این حضورش روی نیمکت به دلیل نداشتن آی دی کارت امکان پذیر نبود با حل شدن این مشکلدر جایگاه مخصوص آنالیزورها نشسته بود.

کونته از آرژانتین با کسب 21 امتیاز،امتیاز آورترین بازیکن میدان شد.

تیم ملی ایران در دومین بازی خود در المپیک 35 دقیقه بامداد سه شنبه به مصاف لهستان می رود.

در دیگر بازی های این گروه  روسیه کوبا را برد و لهستان برابر مصر به برتری رسید.

در این گروه شش تم حضور دارند که چهار تیم به مرحله بعد صعود خواهند کرد.

برای دریافت اخبار و تصاویر لحظه به لحظه عضو کانال تلگرامی ما شوید:

javadirai دوشنبه 18 مرداد 1395

 

به گزارش هواداران والیبال ایران،برانکیکا میهایلوویچ" والیبالیست تیم ملی زنان صربستان در دیدار تیمش برابر ایتالیا در بازی های المپیک رکوردشکنی کرد.
او توانسته است سرویسی با سرعت 99 کیلومتر بر ساعت را در این بازی بزند و رکورد سرعت سرویس در مسابقات بانوان را افزایش دهد.

javadirai دوشنبه 18 مرداد 1395

به گزارش هواداران والیبال ایران،تیم های ملی والیبال آمریکا و کانادا در چهارمین دیدار روز نخست رقابت های مردان المپیک در سالن ماراکانازینیو شهر ریودوژانیرو به مصاف یکدیگر رفتند.
تیم ملی والیبال آمریکا که سه مدال بازی های المپیک را در پرونده افتخارات خود دارد، در این مسابقه سه بر صفر مغلوب کانادا شد تا نخستین بازی آمریکا امتیازی برای آنان نداشته باشد.
ملی پوشان والیبال آمریکا در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 23، 25 بر 17 و 25 بر 23 مغلوب کانادا شدند.
تیم ملی والیبال مردان کانادا در بازی های المپیک ریو در حالی چهارمین حضور خود را در المپیک تجربه می کند که بهترین مقام کسب شده این تیم در المپیک جایگاه چهارم در سال 1984 بوده است.
قبل از دیدار دو تیم آمریکا و کانادا، سه بازی دیگر برگزار شد که تیم های ایتالیا، برزیل و لهستان به ترتیب موفق به شکست فرانسه، مکزیک و مصر شدند. تیم های روسیه و کوبا نیز از دقایقی دیگر به مصاف هم می روند.
تیم ملی والیبال ایران نیز از ساعت 6 و پنج دقیقه در آخرین مسابقه روز نخست والیبال مردان المپیک به مصاف شاگردان خولیو ولاسکو در تیم ملی آرژانتین می رود.

javadirai دوشنبه 18 مرداد 1395

صبح روز دوشنبه تیم ملی والیبال ایران اولین بازی خود در المپیک را تجربه می کند. آرژانتین حریف همیشه سخت ایران از ساعت 6:05 اولین حریف المپیکی خواهد بود که برد در این دیدار بسیار می تواند موثر باشد. ایران ماه گذشته در دو بازی پی در پی و با نتایج مشابه آرژانتین را 3 بر 2 شکست داد اما ولاسکو در آن مسابقات وعده دیدار را به المپیک موکول می کرد.


حالا المپیک است و ولاسکو با یک مهره بسیار تاثیرگذار؛ فاکوندو کونته. ستاره تیم ملی آرژانتین و لیگ لهستان به دلیل مصدومیت لیگ جهانی را از دست داد و در بازی های مقابل ایران حضور نداشت اما او برای المپیک به حداکثر آمادگی رسیده است و در بازی های تدارکاتی همان ستاره سابق نشان داده. او همیشه ستاره بوده است اما در جام جهانی گذشته عملکردی فوق العاده داشت اما بعد از آن مصدوم شد. او مقابل ایران بازی نکرد و ولاسکو با دلخوشی به او بارها اعلام کرده است در المپیک شگفتی ساز می شوند.

 

تیم ملی والیبال ایران با ترکیبی متفاوت نسبت به لیگ جهانی راهی المپیک شده است تا اولین تجربه در این رقابت ها را پشت سر بگذارند. لوزانو در لیگ جهانی امیر غفور و فرهاد قائمی را در اختیار نداشت و در این فرصت بازیکنان را در پست های مختلف مورد آزمایش قرار داد اما او در بازی های اخیر معمولا این ترکیب را به میدان می فرستاد:


* سعید معروف، شهرام محمودی، میلاد عبادی پور، مجتبی میرزاجانپور، محمد موسوی، عادل غلامی و مهدی مرندی


البته فرهاد قائمی در این زمان فرصت کافی داشته است تا به ترکیب اصلی بازگردد اما او بعد از انتخابی المپیک در هیچ بازی رسمی شرگت نداشته است و این چالش لوزانو خواهد بود که برای دریافت کننده ها چه برنامه ای خواهد داشت. مهدی مهدوی، حمزه زرینی، مصطفی شریفات و امیر غفور هم دیگر بازیکنان ایران را تشکیل می دهند که معمولا در بازی های اخیر ترکیب کلی ایران کمتر تغییر کرده است.

 

لینک پخش زنده

javadirai شنبه 16 مرداد 1395

خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال:

🔹 ربط دادن  شركت نكردن در رژه  به موضوع لباس كاروان اشتباه محض بود
🔹موسوی تا صبح نخوابيده و از بازتاب بد مطلبي كه در شبكه های اجتماعی نوشتند ناراحت  و پشيمان است
🔹مطرح شدن چنين موضوعاتي در اين شرايط براي تيم و كاروان مثل سم خطرناک است
🔹حضور در رژه برای ورزشكاران الزامی نیست و  تعدادی هم از جمله دوچرخه سوران ،نيما و روزبهانی هم شركت نكردند تا برای مسابقه خود خسته نشوند اما اينكه با نوشتن مطلب در شبكه هاي اجتماعی بخواهيم شركت نكردن خود را به  موضوع لباس ارتباط دهيم اشتباه محض است
🔹اين درست كه لباس من اندازه نبود و نتوانستم  بپوشم اما نمی تواند دلیلی برای حضور نيافتن در رژه  و نوشتن مطلب در شبكه های اجتماعی و ناراحت كردن مردم باشد

 

javadirai شنبه 16 مرداد 1395

مصاحبه های فراوانی از بهنام محمودی در فضای مجازی انتشار یافته که تیتر های آن کمی سیرداغ اضافه کردن به ماجراست.

ملیپوش اسبق تیم ملی از مردم درخواست حمایت و در اینستاگرام خود متن زیر را انتشار داده است:

«با سلام درود،١ روز مانده به شروع بازيهاى مهم و تاريخى المپيك كه ما هميشه آرزو داشتيم تو المپيك باشيم و ازهمه مردم خواهش دارم اين قهرمانانو دعا كنن كه خوب بازى كردن اين بازيكنان باعث افتخار ايران هستن،و متاسفانه از اين حرفهايي كه بدونه هيچ منطقى زده ميشه كه من گفتم بايد با اين ٣ بازيكن كه تو مراسم رژه شركت نكردن جرم انجام دادن برخورد بشه اصلا صحت نداره و بچه ها با تمام توان به فكر بازي باشن كنار هم تيميهاشون و آرزوى موفقيت.و اين وظيفه سرپرست تيم كه توضيحات لازم را بدن»

javadirai شنبه 16 مرداد 1395

تیم ملی والیبال ایران بالاخره پس از 52 سال به المپیک راه یافت و برای اولین بار در مقابل 3 میلیارد بیننده در جهان رژه رفتند.

متاسفانه معروف موسوی و محمودی این مراسم را به دلیل آماده نشدن لباس سرپرست تیم آقای خوشخبر،تحریم کردند و در این مراسم حضور نیافتند.

گالری تصاویر:

http://up.fansvolley.ir/view/1752213/photo_2016-08-06_13-37-37.jpg

 

http://up.fansvolley.ir/view/1752214/photo_2016-08-06_13-37-42.jpg

 

http://up.fansvolley.ir/view/1752215/photo_2016-08-06_13-37-45.jpg

 

 

javadirai شنبه 16 مرداد 1395
سه بازیکن سرشناس تیم ملی والیبال با غیبت شان در مراسم افتتاحیه اولین شوک را به کاروان ورزش ایران دادند. 
 
سعید معروف، محمد موسوی و شهرام محمودی نفراتی بودند که به بهانه حمایت از سرپرست تیم ملی والیبال، حضور در مراسم رژه را تحریم کردند تا کاربران شبکه های اجتماعی شدیدا علیه این سه بازیکن سرشناس موضع بگیرند. 
 
 
بهنام محمودی بازیکن اسبق تیم ملی والیبال ایران: اگر مشخص شود که این 3 والیبالیست یک تصمیم شخصی گرفته‌اند باید با آنها برخورد شود. بدون شک هر کسی که برای لباس تیم ملی کلاس بگذارد باید حذف شود. برای من فرقی ندارد که بین آنها برادر من هم حضور داشته، چون همه ملی‌پوشان برادر من هستند اما لباس تیم ملی از هر چیزی مهمتر است و من به شدت با بازیکن سالاری مخالفم.
***آدرس سایت جدید ما ***

مجموعه هواداران والیبال ایران به

"والیبال آنلاین" تغییر اسم داده است

آدرس سایت جدید:

www.volleyballonline.ir

تعداد صفحات : 205

نظرسنجی
به نظر شما تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی 2017 چه مقامی کسب خواهد کرد؟؟
ابزار هدايت به بالاي صفحه