close
تبلیغات در اینترنت
حلمی: هدف میزان سکوی قهرمانی است/ از نتایج کسب شده توسط بانوان رضایت ن
loading...

هواداران والیبال ایران

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، صبح امروز احسان حلمی، مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی میزان میزبان اصحاب رسانه بود و در خصوص عملکرد این باشگاه به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. مدیرعامل باشگاه میزان خراسان در ابتدا با اشاره به اهداف باشگاه میزان برای تیمداری در فصل 93 لیگ برتر اظهار داشت: اصل لیگ به نظر ما بازی های پلی آف است و بالطبع برنامه ریزی ما بر همین اساس بوده است. ما میدانیم که حریفان ما نیز بیکار نیستند و قطعا برای آن مرحله برنامه های خودشان را دارند و اگر بخواهیم به موفقیت…

navid دوشنبه 13 بهمن 1393

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، صبح امروز احسان حلمی، مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی میزان میزبان اصحاب رسانه بود و در خصوص عملکرد این باشگاه به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.مدیرعامل باشگاه میزان خراسان در ابتدا با اشاره به اهداف باشگاه میزان برای تیمداری در فصل 93 لیگ برتر اظهار داشت: اصل لیگ به نظر ما بازی های پلی آف است و بالطبع برنامه ریزی ما بر همین اساس بوده است. ما میدانیم که حریفان ما نیز بیکار نیستند و قطعا برای آن مرحله برنامه های خودشان را دارند و اگر بخواهیم به موفقیت برسیم باید بیشتر تلاش کنیم.

 

وی افزود: نگاه ما حتما به سکوی قهرمانی است، اما هدفمان از ابتدای امر گرفتن نتیجه ی بهتر از سال پیش است که خب باتوجه به نتیجه ی چهارمی سال قبل این هدف یعنی کسب سکو که ان شاء الله با کمک هواداران این اتفاق رخ خواهد داد و می توانیم دل مردم مشهد را شاد کنیم.

 

 در پاسخ به این سوال که آیا برای برگزاری لیگ در مرحله ی پلی آف در مشهد و سایر شهرستان ها به صورت رفت و برگشت تا دور نهایی پیشنهادی به فدراسیون داده اید، نیز گفت: با توجه به جلسه ی هم اندیشی که در فدراسیون والیبال با حضور مدیران عامل باشگاه ها داشتیم، گرفتن تصمیم درباره ی زمان و نحوه ی برگزاری لیگ در مرحله پلی آف به بعد از پایان یافتن دور مقدماتی موکول شد. ولی در همان جلسه هم ما و چند تیم دیگر این مسئله را به صورت شفاهی مطرح کردیم ولی تصمیمی در این رابطه گرفته نشد. ضمن اینکه از همان ابتدا استدلال فدراسیون برای برگزاری مسابقات به صورت متمرکز در تهران و استفاده از تکنولوژی ویدئو چک در دور نهایی بود که فقط در تهران این موضوع وجود دارد، اما ما باز هم به دنبال این مورد هستیم و کتبا هم به فدراسیون اعلام خواهیم کرد که اگر بازی ها به صورت رفت و برگشت باشد بهتر است.

 

وی ادامه داد: ما کلا با شکل برگزاری لیگ هم مخالفیم و به نظر ما در هیچ جای دنیا این شیوه برگزاری انجام نمی شود. در بازی های پلی آف متاسفانه ریسک بسیار بالاست؛ مثل سال گذشته که باریج اسانس با آن نتیجه کنار می رود و به جای آن شهرداری ارومیه با آن نتایج ضعیف بالا میاید و این به باشگاه ها ضربه می زند.

احسان حلمی مدیرعامل باشگاه میزان

مدیر عامل باشگاه میزان همچنین در رابطه با کسب مقام قهرمانی تیم دسته ی یک بانوان میزان نیز اینطور بیان کرد: در ابتدا باید این پیروزی را به هواداران عزیز تبریک گفته و این موفقیت را به عنوان اولین قهرمانی باشگاه میزان به فال نیک بگیریم و به خاطر کسب این مقام که با اقتدار به وسیله ی بانوان بومی ما با یک کادر فنی صد درصد بومی به دست آمده از همه ی آنها تشکر و قدر دانی کنیم. اما باید عرض کنم هم این تیم و هم تیم دسته ی یک آقایان فقط با هدف پشتوانه سازی و پرورش استعداد های بومی برای تقویت تیم های لیگ برتری به وجود آمده و به هیچ وجه بنا نداریم در لیگ برتر چه بانوان و چه آقایان دوتیم داشته باشیم.


حلمی در ادامه با ضعیف خواندن نتایج تیم لیگ برتری والیبال بانوان این باشگاه اظهار داشت: ما اصلا از نتایج به دست آمده راضی نیستیم ولی بعضی اوقات مشکلاتی برای انسان پیش میاید که او در این مسائل دخیل نیست. مشکلی که برای سرمربی تیم ما در ابتدای فصل ایجاد شد که برای حتی خود ما هم بسیار دردناک بود و این مشکل انگیزه را از این مربی خوب گرفت و موج منفی این بی انگیزگی طبیعتا به تیم هم منتقل شد؛ به علاوه که در هفته های اخیر متاسفانه مصدومیت چند بازیکن اصلی هم گریبان این تیم را گرفت و مجموعا نتیجه این شد که تا به اینجای کار، پیش بینی های ما درست عملی نشود ولی باز هم بازیکنان و کادر فنی ما تلاش خود را انجام می دهند، اگر به نتیجه منجر شد که هیچ اما اگر نشد هیچ چیز تمام نشده و ما بیشتر تلاش خواهیم کرد که در آینده بشود.


وی در پاسخ به این سوال که نظر شما راجع به عملکرد تیم های پایه چیست و آیا با توجه به کسب مقام ششمی تیم جوانان در لیگ برتر این رده سنی، نتایج برای شما راضی کننده است، گفت: ما خیلی روی قهرمانی و مدال این تیم ها حساسیتی نداریم و فشاری هم روی آنها نمی آوریم. ما در این تیم ها به دنبال شکوفایی استعداد های جوانان این استان هستیم تا در آینده بتوانند برای این شهر پشتوانه ای باشند. در این تیم ها برای ما خیلی بحث برد و باخت مطرح نیست. ما بیست و دو مربی بین المللی را برای آکادمی های خود فعال کردیم و استعداد هایی را در بین آنها کشف کردیم فقط میخواهیم آنها به خوبی پرورش یافته و تجربه کسب کنند.


احسان حلمی همچنین در خصوص مجموعه ی ورزشی میزان که پیش از این قول آن به هواداران داده شده بود، گفت: زمین این مجموعه از آستان قدس رضوی خریداری شده است و با شرکتی که آقای هاشمی طبا ریاست اسبق تربیت بدنی کشور مدیریت آن را برعهده دارند برای طراحی آن قرارداد بسته ایم و هم اکنون این پروژه در فاز طراحی و نقشه کشی  است. امیدواریم تا ابتدای سال آینده وارد فاز اجرایی شده و ساخت آن را شروع کنیم تا در یک فضای مجهز و استاندارد پذیرای هواداران عزیز مشهدی باشیم.

احسان حلمی مدیر عامل باشگاه میزان


وی ادامه داد: ما از حدود 10000نفر تا به اینجا ثبت نام کرده و اطلاعاتشان را دریافت و طبقه بندی کردیم و از هفته ی آینده مرحله صدور کارت را آغاز می کنیم و از سال آینده کاملا نظام مند فعالیت باشگاه هواداران را پیگیری خواهیم کرد. از مزایای کارت های هواداری که مدل آن از باشگاه های مطرح اروپایی الگوبرداری شده می توان به اولویت فروش بلیط مسابقات، حضور در جشن ها و مراسمات باشگاه، ارائه تخفیفات ویژه در خرید محصولات ورزشی از فروشگاه های طرف قرارداد و همچنین ارائه خدمات از موسسه مالی و اعتباری میزان اشاره کرد.


مدیرعامل باشگاه میزان در خصوص درآمدزایی های باشگاه میزان و تغییر نحوه ی تبلیغات در سالن مهران توسط باشگاه بیان کرد: به هر حال هر باشگاهی که بخواهد به درازمدت و آینده فکر بکند باید به فکر درآمدزایی باشد ما هم در سال های اول که خواستیم حمایت و شناختی پیدا کنیم. یکی از مهمترین راه های درآمدزایی قطعا تبلیغات در باشگاه در سالن و روی پیراهن هاست. همچنین فروش محصولات ورزشی باشگاه نیز از این جمله هست که ما در حال برنامه ریزی بر روی این مسائل هستیم که شما نمود آن را فعلا در تبلیغات داخل سالن دیدید.

 

حلمی در پاسخ به این سوال که لیگ ملی والیبال ساحلی هم از امسال در کشور کلید خورده با توجه به ابراز تمایل باشگاه به این مورد آیا برنامه ای برای حضور در این مسابقات هم دارید؟ اینطور واکنش نشان داد: در زیر مجموعه رشته ی والیبال ما والیبال نشسته و ساحلی را داریم. در بحث والیبال نشسته که خب چون تیم ثامن الحجج با قدرت نماینده ی خوبی برای استان هست و با کسب نتایج خوب و مدیریت عالی ما در آن ورود پیدا نمی کنیم اما در والیبال ساحلی ما بنا داشتیم امسال در حدی حضور پیدا کنیم اما با صحبت هایی که با پیشکسوتان و صاحب نظران داشتیم، تصمیم بر این شد که از آن عبور کنیم . در مجموعه فدراسیون هم این مورد مطرح میشد که شاید چون در مشهد ساحلی وجود ندارد، پتانسیلی وجود نداشته باشد، اما ما با بررسی هایی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم هم پتانسیل آن موجود است و هم انگیزه در جوانان. ان شاء الله در سالهای آینده قطعا این مورد در برنامه ی ما خواهد بود .


 

 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
***آدرس سایت جدید ما ***

مجموعه هواداران والیبال ایران به

"والیبال آنلاین" تغییر اسم داده است

آدرس سایت جدید:

www.volleyballonline.ir

نظرسنجی
به نظر شما تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی 2017 چه مقامی کسب خواهد کرد؟؟
ابزار هدايت به بالاي صفحه