close
تبلیغات در اینترنت
پایان تلخ لیگ جهانی 2015 برای والیبال ایران
loading...

هواداران والیبال ایران

تیم ملی والیبال ایران در آخرین دیدار خود در لیگ جهانی والیبال سال ۲۰۱۵ مغلوب قهرمان المپیک ۲۰۱۲ لندن شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۲۱ امروز شنبه در دومین مسابقه هفته هشتم لیگ جهانی به مصاف روسیه قهرمان المپیک ۲۰۱۲ لندن رفت و سه بر یک مغلوب این تیم شد. ملی پوشان کشورمان در ست دوم این مسابقه ۲۵ بر ۱۹ برابر روسیه به پیروزی رسید اما در ست های اول، سوم و چهارم با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۱ مغلوب روسیه شد تا با شش پیروزی به کار خود در لیگ جهانی سال…

javadirai یکشنبه 14 تير 1394

تیم ملی والیبال ایران در آخرین دیدار خود در لیگ جهانی والیبال سال ۲۰۱۵ مغلوب قهرمان المپیک ۲۰۱۲ لندن شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۲۱ امروز شنبه در دومین مسابقه هفته هشتم لیگ جهانی به مصاف روسیه قهرمان المپیک ۲۰۱۲ لندن رفت و سه بر یک مغلوب این تیم شد.
ملی پوشان کشورمان در ست دوم این مسابقه ۲۵ بر ۱۹ برابر روسیه به پیروزی رسید اما در ست های اول، سوم و چهارم با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۱ مغلوب روسیه شد تا با شش پیروزی به کار خود در لیگ جهانی سال ۲۰۱۵ پایان دهد.
اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران برای شروع این مسابقه از ترکیب امیر غفور، میلاد عبادی پور، میرسعید معروف، سید محمد موسوی، عادل غلامی، مجتبی میرزاجانپور و مهدی مرندی استفاده کرد.
الکساندر کلیمکین سرمربی موقت تیم ملی والیبال روسیه نیز از سِرگی اَنتیپکین، آرتم وُلویچ، ییوگِینی سیوُژیلیئِس، سِرگی سایویِن، دیمیتری موزرسکی، الکسی آبمایچه و آرتم اسملیِر به عنوان بازیکنان آغاز کننده این مسابقه استفاده کرد.
نصر شعبان از مصر و ولادیمیر سیمونوویچ از صربستان به عنوان داوران اول و دوم قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند. مسعود یزدان پناه داور بین المللی کشورمان نیز به عنوان داور ذخیره این مسابقه بود.
آندری آرنا از ایتالیا نیز به عنوان نماینده و ناظر فدراسیون جهانی والیبال نظارت بر این مسابقه را بر عهده داشت ومحمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان و فابیو آزودو مدیرکل فدراسیون جهانی والیبال نیز از مهمانان ویژه این مسابقه بودند.
در زمان شروع مسابقه همانند دیگر دیدارهای ایران تعدادی توپ از سوی بازیکنان تیم ملی برای تماشاگران ارسال شد.
برای نخستین بار در لیگ جهانی امسال ظرفیت سالن ۱۲ هزار نفری آزادی در این مسابقه تکمیل نشد.
تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی امسال دو پیروزی برابر آمریکا در تهران، یک برد برابر لهستان در تهران و سه پیروزی برابر روسیه در کازان و تهران به دست آورد. همچنین شش شکست (دو دیدار در لس آنجلس برابر آمریکا، دو مسابقه در چنستوهوا برابر لهستان و یک ناکامی در تهران برابر لهستان و یک شکست برابر روسیه در تهران ) از نتایج این تیم در لیگ جهانی امسال بود.
ملی پوشان کشورمان با کسب شش پیروزی و شش شکست موفق به کسب ۱۸ امتیاز شدند و در جایگاه سوم جدول گروه B سطح یک لیگ جهانی قرار گرفتند.
حاشیه های ست اول: ایران ۲۳ – روسیه ۲۵
تیم ملی والیبال ایران با یک تغییر نسبت به بازی های قبلی (امیر غفور به جای شهرام محمودی) مسابقه را آغاز کرد. شروع مسابقه با برتری نسبی ایران بود و وقت استراحت فنی نخست نیز ۸ بر ۵ به ایران رسید.
تیم روسیه در ابتدای این ست شتابزده عمل می کرد، اما کم کم شرایطش بهتر شد اما وقت استراحت دوم فنی این ست نیز ۱۶ بر ۱۴ به ایران رسید. در امتیاز ۱۶ دو تیم برابر شدند، اما تیم ایران دو امتیاز متوالی گرفت و سرمربی روسیه درخواست وقت استراحت کرد.
در امتیاز ۱۸ دوباره دو تیم برابر شدند و کواچ درخواست وقت استراحت کرد. بازیکنان ایران نسبت به امتیاز ۱۸ روسیه اعتراض داشتند و معروف و موسوی با دو داور این مسابقه صحبت کردند، اما رای داور تغییری نکرد. مهدی مهدوی نیز به میدان آمد.
در امتیاز ۲۰ و ۲۱ روسیه پیش افتاد. در امتیاز ۲۱ دو تیم برابر شدند روسیه درخواست ویدیو چک کرد که رای داور تغییری نکرد. در امتیاز ۲۲ محمد حسن صنوبر نیز به میدان آمد و بعد از زدن یک سرویس دوباره از زمین بیرون رفت. در امتیاز ۲۴ بر ۲۲ به سود روسیه فرهاد قائمی نیز به میدان آمد و کواچ درخواست وقت استراحت کرد.
در نهایت این ست ۲۵ بر ۲۳ به سود روسیه شد تا ملی پوشان والیبال روسیه نخستین ست را در آزادی به نام خود ثبت کرده باشند.
تیم ملی والیبال ایران در ست نخست پنج تعویض انجام داد اما روسیه تنها یک تعویض داشت.
در ست نخست تیم ایران ۱۲ امتیاز از اسپک، دو امتیاز از دفاع و سرویس و 9 امتیاز از اشتباهات بازیکنان روسیه به دست آورد.
این آمار برای روسیه به ترتیب ۱۷ امتیاز اسپک، دو امتیاز دفاع و ۶ امتیاز از اشتباهات بازیکنان ایران بود.
حاشیه های ست دوم: ایران ۲۵– روسیه ۱۹
رقابت دو تیم در این ست از ابتدا بسیار نزدیک بود و تا امتیاز سوم به صورت مساوی دو تیم پیش رفتند. وقت استراحت فنی نخست این ست ۸ بر ۴ به سود ایران شد.
در امتیاز ۱۲ بر ۸ به سود ایران سرمربی روسیه وقت استراحت درخواست کرد تا اختلاف امتیازها افزایش نیابد. وقت استراحت فنی دوم نیز ۱۶ بر ۱۲ به ایران رسید.
این ست در نهایت ۲۵ بر ۱۹ به سود ایران به پایان رسید تا دو تیم یک بر یک در ست شماری برابر شوند.
مهدی مهدوی و فرهاد قائمی از جمله تعویض های ایران در این ست بودند.
محمود گودرزی وزیر و ورزش و جوانان در ابتدای این ست وارد ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی شد تا از نزدیک شاهد آخرین رقابت ملی پوشان والیبال ایران در لیگ جهانی سال ۲۰۱۵ باشد.
در پایان ست اول و دوم تیم ایران ۲۵ امتیاز از اسپک، یک امتیاز از دفاع، ۳ امتیاز از سرویس و ۱۹ امتیاز از اشتباهات بازیکنان روسیه به دست آورده بود.
این آمار برای روسیه به ترتیب ۲۹ امتیاز اسپک، ۳ امتیاز دفاع، یک امتیاز از سرویس و ۱۱ امتیاز از اشتباهات بازیکنان ایران کسب کرده بود.

حاشیه های ست سوم: ایران ۱۸– روسیه ۲۵
نخستین امتیاز این ست به ایران رسید و رقابت دو تیم به صورت مساوی تا امتیاز هفت پیش رفت. وقت استراحت فنی نخست این ست ۸ بر ۷ به روسیه رسید.
در امتیاز های ۹ تا ۱۱ دو تیم مساوی پیش رفتند. در امتیاز ۱۳ بر ۱۱ به سود روسیه کواچ درخواست وقت استراحت کرد تا اختلاف افزایش نیابد. وقت استراحت فنی دوم این ست ۱۶ بر ۱۳ به روسیه رسید.
کواچ یک وقت استراحت دیگر گرفت و فرهاد قائمی و مهدی مهدوی نیز در این ست به میدان فرستاد اما باز هم مشکل حل نشد و تیم ایران در این ست ۲۵ بر ۱۸ مغلوب روسیه شد ملی پوشان روسیه در تهران یک امتیاز به دست آوردند. روسیه با برد در این ست امتیازهای خود را در لیگ جهانی به سه رساند.

حاشیه های ست چهارم: ایران۲۱ – روسیه ۲۵
در ابتدای این ست نیز روسیه بهتر از ایران در زمین ظاهر شد و در وقت استراحت فنی نخست را ۸ بر ۳ به سود خود کرد. در ادامه نیز بازیکنان روس برتر زمین مسابقه بودند. در امتیاز ۱۱ بر ۶ به سود روسیه صنوبر هم به میدان رفت. در امتیاز ۱۱ بر ۷ کواچ درخواست ویدیو چک کرد و امتیاز به روسیه رسید.
در امتیاز ۱۵ بر ۱۰ به سود روسیه کواچ درخواست استراحت کرد . وقت استراحت فنی دوم نیز در این ست ۱۶ بر ۱۱ به روسیه رسید.
در امتیاز ۱۸ بر ۱۴ کواچ درخواست ویدیو چک کرد که رای داور به سود ایران تغییر کرد و مسابقه ۱۷ بر ۱۵ شد. در امتیاز ۱۹ بر ۱۸ به سود روسیه سرمربی این تیم درخواست وقت استراحت کرد.
بازیکن شماره ۹ روسیه در این ست به دلیل اعتراض به داور کارت زرد گرفت. در امتیاز ۲۱ تیم ایران و روسیه برابر شدند.
در نهایت این ست نیز ۲۵ بر ۲۱ به سود روسیه به پایان رسید تا این تیم در آخرین مسابقه خود در لیگ جهانی ۲۰۱۵ نخستین پیروزی را به دست آورد و با پنج امتیاز در رتبه چهارم گروه قرار گیرد.

 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
***آدرس سایت جدید ما ***

مجموعه هواداران والیبال ایران به

"والیبال آنلاین" تغییر اسم داده است

آدرس سایت جدید:

www.volleyballonline.ir

نظرسنجی
به نظر شما تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی 2017 چه مقامی کسب خواهد کرد؟؟
ابزار هدايت به بالاي صفحه