close
تبلیغات در اینترنت
پاسخ های کواچ در نشست خبری دیروز
loading...

هواداران والیبال ایران

  سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان عصر امروز سه شنبه 5 آبانماه در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.  اسلوبودان کواچ در این نشست خبری که در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد، افزود: بعد از جام جهانی کنفرانس مطبوعاتی نداشتم. به دلیل مشکل ویزا نتوانستم به ایران بیایم و فدراسیون این مشکل را برطرف کرد. در جام جهانی نتایج خوبی کسب نکردیم و تمام مسئولیت آن را به عهده می گیرم. وی ادامه داد: تیم ملی والیبال ایران سال گذشته در رقابت های قهرمانی جهان و لیگ جهانی نتایج خوبی کسب کرد و توانست…

javadirai چهارشنبه 06 آبان 1394

 

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان عصر امروز سه شنبه 5 آبانماه در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
 اسلوبودان کواچ در این نشست خبری که در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد، افزود: بعد از جام جهانی کنفرانس مطبوعاتی نداشتم. به دلیل مشکل ویزا نتوانستم به ایران بیایم و فدراسیون این مشکل را برطرف کرد. در جام جهانی نتایج خوبی کسب نکردیم و تمام مسئولیت آن را به عهده می گیرم.
وی ادامه داد: تیم ملی والیبال ایران سال گذشته در رقابت های قهرمانی جهان و لیگ جهانی نتایج خوبی کسب کرد و توانست انتظارات اهالی این رشته ورزشی را برآورده سازد.
کواچ (به شوخی) گفت: شاید نتایج جام جهانی از این منظر خوب باشد که امروز شاهد حضور خبرنگاران زیادی در این نشست مطبوعاتی هستیم. البته من مسئول نتایج هستم و مسئولیت آنها را می پذیرم.
کواچ درباره نتایج جلسه امروز خود با رییس فدراسیون والیبال ایران گفت: نخستین نشست آسیب شناسی عملکرد تیم ملی ایران در جام جهانی برگزار شد تا عوامل دخیل در این ناکامی شناسایی و راهکارهای لازم برای رفع آن پیشنهاد شود.
وی اضافه کرد : صادقانه بگویم در این جلسه به هیچ نتیجه ای نرسیدیم. قرار است دومین نشست آسیب شناسی فردا برگزار شود و در نهایت فدراسیون والیبال در مورد ادامه همکاری من با این تیم تصمیم گیری خواهد کرد.
سرمربی تیم ملی ولیبال ایران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برخی از بازیکنان در جام جهانی از وی حرف شنوی نداشتند، اظهار داشت:از ابتدای ورودم به تهران، رابطه ویژه ای با بازیکنان داشتم و تا قبل از جام جهانی نیز مسیر خوبی را طی کردیم و به موفقیت های بزرگی نیز دست یافتیم .
کواچ ادامه داد : شنیده ام برخی از رسانه ها از بروز مشکلاتی بین من و بازیکنان خبر داده اند که این موضوع صحت ندارد. البته برخی مواقع به عنوان یک معلم مجبور هستم به بعضی از حرکات و کارهای بازیکنان واکنش نشان دهم.
سرمربی تیم ملی والیبال ایران خاطر نشان کرد: معتقد نبودم انگیزه میان بازیکنان باعث ناکامی این تیم در جام جهانی شد زیرا زمانی که شانس صعود خود را از دست دادیم برخی از بازیکنان در بعضی روزها در شرایط ایده آل خود نبودند و دستورالعمل ها را رعایت نمی کردند.
سرمربی تیم ملی والیبال در پاسخ به این سئوال که شاید رابطه نزدیک بیش از حد شما برای تیم ملی مشکل ساز بوده است، گفت: از زوایایی مختلف می توان به این موضوع نگاه کرد. از روز نخست رابطه خوب بود و تا جام جهانی نیز این روند ادامه داشت. البته شاید باید سختگیرانه تر عمل می کردم. خواهش من این است که کیفیت تیم ملی را بد تلقی نکنید، والیبال ورزش بسیار سخت جهان است و حتی شاید قهرمان المپیک به دوره بعد المپیک صعود نکند.
وی درباره تقویت کادر فنی تیم ملی گفت: امروز در نشست آسیب شناسی نیز درباره این موضوع صحبت کردیم. تا زمانی که نتایج خوب هست این مشکل به چشم نمی آید، اما وقتی نتایج ضعیف باشد این موضوع نمایان می شود. قبول دارم که نواقصی وجود داشت که در صورت ادامه همکاری باید برطرف شود. من به ادامه همکاری بسیار خوش بین هستم.
کواچ درباره شروع ضعیف تیم ملی والیبال ایران در مسابقات مختلف گفت: در لیگ جهانی تیم ها قابل پیش بینی نبودند. اما در جام جهانی بعد از شکست برابر روسیه تیم ایران دیگر انگیزه برای مسابقات نداشت زیرا دیگر امکان صعود برایش میسر نبود. ذهن بازیکنان نسبت به مسابقات متفاوت شد و دچار مشکل شدیم.
سرمربی تیم ملی درباره این موضوع که از هنگام پذیرش مسئولیت تیم ملی مقایسه ای بین شما و ولاسکو وجود داشته است، به رغم اینکه نتایج بهتری کسب کردید، اما عملکرد ولاسکو همیشه بهتر مطرح شده است، نظر شما چیست گفت: وقتی کسب اسطوره شود مقایسه نیز انجام می شود. من معتقدم که در چارچوب حیطه کاریم خوب عمل کردم. در تیم پروجیا نیز بعد از من افرادی که آمدند همین مشکل را داشتند، به رغم افتخارات زیادی که دارند نمی توانند به موفقیت های من در این تیم برسند.
وی تصریح کرد: ولاسکو سطح والیبال ایران را یک مرحله افزایش داد و ما هم به این روند ادامه دادیم. تنها چیزی که برای والیبال مهم است کار و تلاش و اگر بازیکنان خوب هم یک ماه تمرین و مسابقه نداشته باشند، از شرایط آرمانی دور می شوند. بنابر این کار و تلاش دلیل موفقیت است. از روز نخست هم گفتم که ولاسکو یکی از بزرگان والیبال جهان است و اگر کسی راه او را ادامه دهد، باید افتخار کند
کواچ تاکید کرد: فدراسیون والیبال ایران هر آنچه خواستم، فراهم کرد و من علاقه ای ندارم در باره اظهارات دیگران اظهار نظر کنم. از روز نخست نیز اظهار نظرهایی در باره دستیاران من وجود داشت که دلیل آن را نمی دانم. قبلا حسین معدنی و بعد هم درباره رحمان محمدی راد. بین من و فدراسیون هیچ سوتفاهمی وجود ندارد. اما اگر قرار به ادامه همکاری باشد باید برخی مشکلات بر طرف شود. تسلیم نخواهیم شد و اگر در جام جهانی سهمیه المپیک نگرفتیم، در مسابقات بعدی تلاش بیشتری خواهیم کرد. درست است در جام جهانی نتایج خوبی نگرفتم اما محمد موسوی بهترین مدافع شد و میلاد عبادی پور نیز بهترین دریافت کننده که نمی توان این موفقیت ها را نادیده گرفت.
وی در پاسخ به این سئوال که اگر قرار شد ادامه همکاری دهید چه تغییراتی مد نظر دارید؟ گفت: هنوز به نتیجه برای ادامه همکاری نرسیدیم. نشستی سه ساعته داشتیم که الان نمی توان به نتیجه آن اشاره ای کرد. اما باید سزاوارترین بازیکن به تیم ملی دعوت شوند. کادر فنی نیز باید به گونه ای انتخاب شوند که هر چه بهتر به تیم ملی کمک کنند. من ادامه دهم یا ندهم تیم ملی والیبال ایران صلاحیت کسب سهمیه المپیک را دارد. در دو سال گذشته ملی پوشان جوان و خوبی به تیم ملی ملحق شدند و واقعا سخت است که جایگزین را برای تک تک آنان پیدا کنیم. زیرا نمی توان برای بهترین دنیا جایگزین پیدا کرد. ساختار فعلی آمیخته ای از باتجربه ها و جوانان است که برخی آنان در این مدت بیش از 100 مسابقه ملی برگزار کردند و تا 10 سال آینده بار اصلی تیم ملی را به دوش خواهند کشید.
کواچ درباره لیگ برتر والیبال ایران نیز گفت: شبکه نظارتی برای این رقابت ها طراحی کردیم تا نظارت کافی به مسابقات داشته باشیم. اگر همکاری من با فدراسیون ادامه یابد، از فردا می توانیم این شبکه را فعال کنیم. فشار لیگ برتر هر چه بیشتر باشد برای بازیکنان بهتر است زیرا آنان باید در لیگ ساخته شوند. برای استراحت فرصت کافی دارند. بسیار مهم است که در لیگ قدرتمند شوند.

 

 

دریافت اخبار والیبال در تلگرام:

 

https://telegram.me/fansvolleybot

 

 

 

برچسب ها کواچ , تیم ملی , مصاحبه ,

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
***آدرس سایت جدید ما ***

مجموعه هواداران والیبال ایران به

"والیبال آنلاین" تغییر اسم داده است

آدرس سایت جدید:

www.volleyballonline.ir

نظرسنجی
به نظر شما تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی 2017 چه مقامی کسب خواهد کرد؟؟
ابزار هدايت به بالاي صفحه