close
تبلیغات در اینترنت
صدر نشین جلو پای شیرمردان ایرانی زانو زد!
loading...

هواداران والیبال ایران

تیم ملی والیبال ایران توانست در اولین دیدار خود در آزادی و در لیگ جهانی 2016 تیم صربستان را شکست دهد. صربستان در این لیگ تا به حال شکستی را متحمل نشده و با توجه به راه نیافتن به المپیک،گام های محکمی را در لیگ جهانی برداشته است.   🔴 #نتیجه_زنده: ست اول: 🇮🇷 18 🇷🇸 25 ست دوم: 🇮🇷 22 🇷🇸 25 ست سوم: 🇮🇷 25 🇷🇸 22 ست چهارم: 🇮🇷 25 🇷🇸 23 ست پنجم: 🇮🇷 16 🇷🇸 14 🇮🇷 ایران      3 🇷🇸 صربستان  2 Marko Ivovic از صربستان با 19 امتیاز و سید از ایران با 17 امتیاز،امتیاز آور ترین ها شدند…

javadirai جمعه 11 تير 1395

تیم ملی والیبال ایران توانست در اولین دیدار خود در آزادی و در لیگ جهانی 2016 تیم صربستان را شکست دهد.

صربستان در این لیگ تا به حال شکستی را متحمل نشده و با توجه به راه نیافتن به المپیک،گام های محکمی را در لیگ جهانی برداشته است.

 

🔴 #نتیجه_زنده:

ست اول:
🇮🇷 18
🇷🇸 25
ست دوم:
🇮🇷 22
🇷🇸 25
ست سوم:
🇮🇷 25
🇷🇸 22
ست چهارم:
🇮🇷 25
🇷🇸 23
ست پنجم:
🇮🇷 16
🇷🇸 14
🇮🇷 ایران      3
🇷🇸 صربستان  2

Marko Ivovic از صربستان با 19 امتیاز و سید از ایران با 17 امتیاز،امتیاز آور ترین ها شدند

 

ست اول/ ایران 18 صربستان 25

 
 تیم باتجربه صربستان که چندین بار در سالن مملو از تماشاگر آزادی طعم شکست را چشیده، این بار در همان بدو بازی و امتیازات نخستین با استفاده از هیجان بی اندازه و گاها اضافه در این سالن بزرگ، از میزبان پیشی گرفت و موفق شد همین روند را تا پایان ست ادامه دهد.
صرب ها هر دو وقت فنی مسابقه در ست نخست را به سود خود رقم زدند و در سراسر ست اجازه نزدیک شدن ایران به امتیازات اندوخته خود را ندادند.
صرب ها در این ست با برتری مطلق روی تور و زدن سرویس های قدرتی فاصله زیادی با تیم ایران ایجاد کردند و به حق خود هم رسیدند.بازی ضعیف شهرام محمودی در این ست و همچنین دریافت های ضعبف در زمین ایران مشهود بود.

ست دوم/ ایران 22 صربستان 25
 
داستان ست دوم شروعی مشابه ست اول داشت اما در ادامه و در اواسط این ست، ماجرا فرق کرد. شاگردان لوزانو هر دو امتیاز آغازین را واگذار کردند اما در ادامه تیم ایران جبران کرد. اشتباهات فردی باعث شد وقت اول فنی باز هم به سود صرب ها باشد و در ادامه اختلاف پیش از امتیاز 10، به سه پوئن رسید. 
وقتی تابلوی امتیازات امتیازات 13 بر 8 را به سود صرب ها نشان می داد چیزی که سالن ساکت شده آزادی منتظرش بود فرا رسید. با ورود میرزاجانپور و جان گرفتن زرینی ، چهاردفاع پیاپی روی تور صرب ها را منکوب قدرت ایران کرد. موسوی و میرزاجانپور امان صرب ها را بریدند و آنها را مجبور به درخواست وقت استراحت کردند. 
 
از این به بعد خطاهای متعدد سرویس برای صرب ها باعث شد تا امتیاز 21 دو تیم دوشادوش پیش بروند و برای نخستین بار ایران در امتیاز 22 از حریف قدرتمند پیشی بگیرد. همه منتظر پیروزی ایران در این ست حساس و تعیین کننده بودند اما صرب ها ناگهان گویی از خواب برخواستند و هر چهار امتیاز پایانی را به نام خود کردند. در این راه وقت استراحت لوزانو هم تاثیری نداشت.

ست دوم/ ایران 25 صربستان 22
 
هرچقدر تیم صربستان در ست های قبلی دچار مشکل در زدن سرویس بود اما در این ست با سرویس های بی نقص و عالی خود امتیاز پشت امتیاز از ایران گرفت به نحوی که تا امتیاز 7، تیم صربستان پنج امتیاز مستقیم از سرویس های جهشی و محکم خود کسب کرده بود.
با اینحال تیم ایران که با انگیزه تغییر نتیجه به میدان آمده بود وقت فنی نخست را تنها با یک پوئن اختلاف به صرب ها واگذار کرد. در ادامه اما تیم ایران هم در دفاع و توپ گیزی و هم در سرویس متحول شد و موفق شدصرب ها را پشت تور اسیر دستان بلند مدافعان خود کند. 
 
از همین فرصت اخنلاف سه امتیازی را در نتیجه 13 بر 10 ایجاد کند. این فاصله تا امتیاز 22 بر 19 باقی ماند تا اینکه بار دیگر در امتیازات پایانی تیم ایران دچار لغزش شد و نتیجه را 23 بر 22 دید. وقت استراحت لوزانو و توصیه های او باعث شد تا امتیاز سرنوشت ساز 24 را میرزاجانپور بگیرد و در ادامه نیز تیم ایران با دفاع روی تور همین بازیکن کار را تمام کند.
 
بازی بسیار خوب حمزه زرینی و میرزاجانپور نشان داد که اصرار روی استفاده از شهرام محمودی اشتباه است. همچنین پاس های عالی معروف و تنوع این مغز متفکر تیم ایران در ست سوم بیانگر نقش مهم توپ رسانی به پاسور بود.

ست چهارم/ ایران 25 صربستان 23
 
تیم ایران این ست را هم با دو سرویس عالی صرب ها عقب افتاد اما مثل ست قبلی با سرویس های خوب میرزاجانپور و تک دفاع روی تور جبران کرد. تیم ایران در ادامه با وسواس روی زدن سرویس های دقیق و تکیه روی دفاع روی تور وقت فنی نخست را به سود خود رقم زد. در ورود مجدد دو تیم به میدان ، شاگردان لوزانو نتیجه 10 بر 8 را رقم زدند اما وجود درگیری و حساسیت بین دو تیم زیر تور، باعث شد تا ایران اختلاف خود را از دست بدهد و بازی برابر 11 شود.
 
نکته عجیب خراب شدن همه سرویس های پرشی موسوی در این بازی بود که اصرار به زدن این گونه سرویس ها داشت. تیم ایران بعد از این درگیری و دعوا که با کارت زرد برای معروف توام شده بود، عبادی پور را به بازی فرا خواند تا جای زرینی پرتلاش را بگیرد. همین تعویض هم جواب داد و تیم ایران به هر شکلی بود موفق شد وقت دوم فنی را هم با همان یک اختلاف امتیاز به سود خود رقم بزند.
 
میلاد عبادی پور در زمین ماند تا تیم ایران با دو امتیاز سرویس او در ادامه به امتیاز 20 برسد و دو امتیاز از صرب ها فاصله بگیرد. در امتیاز 21 محمد موسوی باز هم سرویس را به تور کوبید! با اینحال تیم ایران به امتیاز 23 هم رسید اما در این امتیاز روی یک والی جذاب موفق نشد امتیاز 24 را بگیرد و همین موضوع روحیه را به صرب ها برگرداند و صربها به یک امتیازی ایران رسیدند و اگر سرویس خراب کردن میهمان نبود کار همینجا گره می خورد. همین خطای شیرین سرویس باعث شد تا در پوئن آخر ، تیم ایران با استفاده از احتیاط در سرویس صرب ها امتیاز پایانی را توسط میرزاجانپور کسب کند و طلسم صرب های صدرنشین را بشکند. ایران تنها تیمی است که در فصل 2016 موفق به گرفتن امتیاز از این تیم قدرتمند شده چرا که آنها همه تیم ها را در نهایتا چهار ست شکست دهند.

ست پنجم/ ایران 11 صربستان 9
 
ست پایانی و حساس ، جولانگاه میرزاجانپور شد. او هر چهار امتیاز نخست این ست را برای ایران گرفت و جای محمودی را با شایستگی پر کرد. در ادامه تیم ایران تحت تاثیر بازی خوب ایبوویچ ستاره صرب ها قرار گرفت و وقت فنی را 8 بر 6 باخت. اما در بازگشت مجدد دو تیم به میدان کسی فکرش را هم نمی کرد که ایران سه پوئن پیاپی با دفاع بی نقص روی تور کسب کند. بازی کم نقص شاگردان لوزانو ورق را کاملا برگردانده بود و یک دفاع عالی از سعید معروف باعث شد ایران در امتیاز 11 دو امتیاز فاصله بگیرد.
 
پس از آن سرویس های کم جان تیم ایران این ابتکار عمل را به صرب ها داد که با کواچوویچ فاصله را جبران کند و در حمله ابتکار عمل داشته باشد. امتیازات پر التهاب با خطای برخورد دست پاسور صربستان به تور به نفع ایران رقم خورد اما دو امتیاز پیاپی صرب ها باعث شد امتیاز 13 بر 12 به سود صدرنشین لیگ جهانی بدست بیاید.

 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
***آدرس سایت جدید ما ***

مجموعه هواداران والیبال ایران به

"والیبال آنلاین" تغییر اسم داده است

آدرس سایت جدید:

www.volleyballonline.ir

نظرسنجی
به نظر شما تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی 2017 چه مقامی کسب خواهد کرد؟؟
ابزار هدايت به بالاي صفحه