close
بهترین متخصص ارتودنسی
برتری روسیه بر زیر 23 سال ایران
loading...

هواداران والیبال ایران

        تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران در این دیدار سه بر یک و با امتیازهای (22-20، 15 بر 21، 21 بر 17 و 21 بر 12 مغلوب روسیه شد تا به همان شش امتیاز خود قناعت کند. روسیه با این پیروزی 9 امتیازه شد و گام بلندی برای صعود به مرحله نیمه نهایی برداشت.   پیمان اکبری سرمربی تیم ملی والیبال…

javadirai سه شنبه 16 مهر 1392
 
 
 
 
تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران در این دیدار سه بر یک و با امتیازهای (22-20، 15 بر 21، 21 بر 17 و 21 بر 12 مغلوب روسیه شد تا به همان شش امتیاز خود قناعت کند. روسیه با این پیروزی 9 امتیازه شد و گام بلندی برای صعود به مرحله نیمه نهایی برداشت.
 
پیمان اکبری سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان در آغاز این دیدار نیز از ترکیب دو بازی قبل شامل سامان فائزی، فرهاد سال افزون ، سجاد دهنوی، مجتبی میرزاجانپور ، ناصر رحیمی (لیبرو) و رضا قرا استفاده کرد.

تیم ملی والیبال زیر 23 سال کشورمان  چهارشنبه در چهارمین بازی خود در این رقابت ها به مصاف صربستان می رود.
 
گزارش ست به ست این بازی در ادامه مطلب...
ایران – روسیه : ست نخست (20 – 22)
 
در ست نخست سرویس هدف دار یکی از برنامه های تاکتیکی تیم ملی والیبال زیر 23 سال کشورمان بود که بر اساس تاکید کادر فنی در برابر روسیه اجرا کردند. اما به هر حال در اکثر مواقع بازی ایران حداقل دو امتیاز از حریف قدر خود عقب بود. به همین دلیل وقت استراحت اول را در ست نخست پیمان اکبری سرمربی تیم ملی والیبال ایران در امتیاز 10 بر هفت به سود روسیه درخواست کرد.
 
 وقت استراحت دوم را نیز ایران در امتیاز 16 بر 12 در زمانی که فاصله امتیازهای ایران با حریف چهار شد، گرفت. سپس تیم ایران سه امتیاز متوالی کسب کرد و سرمربی تیم روسیه وقت استراحت اول خود را در امتیاز 16 بر 15 گرفت.
 
تیم ایران در امتیاز 17 با روسیه برابر شد و در امتیاز 18 از روسیه نیز پیش افتاد که سرمربی روسیه دومین وقت استراحت خود را نیز گرفت.
 
میلاد عبادی پور و سهیل احمدی در ادامه ست نخست این بازی به میدان آمدند. در امتیاز 20 بر 19 مجتبی میرزاجانپور دو فرصت طلایی را با زدن توپ به خارج از زمین از دست داد و دو امتیاز حساس را به تیم حریف داد. در نهایت تیم ایران در ست نخست 22 بر 20 مغلوب روسیه شد.
 
 
 
ایران – روسیه : ست دوم (21 – 15)
 
تیم ملی والیبال زیر 23 سال کشورمان در ست دوم با همان آرایش ست نخست به میدان آمد که در دریافت ها کمی مشکل داشت و دو امتیاز متوالی به روسیه داد. در ادامه ست دوم کار تیم ایران مشکل تر شد زیرا اختلاف امتیاز سه شد(چهار بر یک). در امتیاز شش بر چهار پیمان اکبری دوباره درخواست وقت استراحت می کند تا بازیکنان را که به دلیل باخت در ست نخست دچار استرس و ناهماهنگی شدند، راهنمایی کند.
 
در امتیاز هفت تیم ایران با روسیه برابر شد و در این امتیاز سرمربی روسیه وقت استراحت نخست خود در ست دوم را گرفت. سرمربی روسیه در این مرحله از بازی گفتگوی خاصی با پاسور تیمش داشت. پس از آغاز مجدد بازی امتیاز هشت را ایران گرفت. رضا قرا چهار امتیاز متوالی برای ایران به دست آورد و وقت استراحت قانونی اول این ست 12 بر هشت به سود ایران شد. تیم ایران در ادامه این بازی از روند خوب خود فاصله گرفت به گونه ای که چندین امتیاز از دست داد و نتیجه 14 بر 13 به سود ایران شد.
 
روسیه در ادامه بازی بازیکن شماره 9 خود را به میدان آورد که بازیکنی قدرتی است و میلاد عبادی پور نیز برای ایران به بازی آمد. در امتیاز 19 بر 15 سرمربی روسیه دومین وقت استراحت خود را گرفت تا از اختلاف بیشتر تیم جلوگیری کند، اما موفق نشد و تیم ایران در این ست 21 بر 15 به پیروزی رسید تا دو تیم یک بر یک شوند.
 
در ست دوم رضا قرا یکی از بازیکنان تاثیر گذار ایران بود که در پیروزی نقش به سزایی داشت. نکته جالب اینکه هر زمانی تیم ایران از روسیه پیش می افتاد، سرمربی این تیم به قدری ناراحت می شد که با بازیکنان خود دعوا می کرد.
 
 
 
ایران – روسیه : ست سوم (17 – 21) 
 
تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران ست سوم را نیز بدون تغییر در ترکیب خود آغاز کرد و نخستین امتیاز را نیز به دست آورد. رقابت دو تیم به صورت پایاپای تا امتیاز سه ادامه داشت اما در ادامه ایران سه امتیاز متوالی به دست آورد که یک تعویض برای روسیه در بر داشت. در ادامه روسیه سه امتیاز گرفت و دو تیم در امتیاز هفت و هشت برابر پیش رفتند. وقت استراحت نخست بازی را ایران 12 بر 11 به سود خود پایان داد.
 
تیم روسیه از مدافعان بلند قامتی برخوردار بود و تبدیل توپ به امتیاز کار بسیار سختی در برابر آنان بود. از سوی دیگر در امتیاز 14 بر 13 داور آرژانتینی یک اشتباه داشت و امتیاز را به روسیه داد. اما در امتیاز 16 و 17 ایران با روسیه برابر شد. روسیه در ادامه دو امتیاز متوالی کسب کرد و پیمان اکبری وقت استراحت گرفت تا تیم ایران در لحظات حساس بازی امتیاز بیشتری از دست ندهد. میلاد عبادی پور نیز در آخرین امتیاز بازی در این ست به میدان آمد اما فایده ای نداشت و تیم ایران در نهایت این ست را 21 بر 17 از دست داد تا دو بر یک از روسیه عقب بیافتد. در پایان ست سوم هر دو تیم 58 امتیاز به دست آوردند.
 
 
 
ایران – روسیه : ست چهارم (12- 21) 
 
در ابتدای این ست ترکیب ایران همانند سه ست قبلی بود. امتیاز نخست این ست را روسیه به دست آورد. بازیکنان ایران در دریافت با مشکل روبرو بودند و توپ های برگشتی را به راحتی در اختیار روسیه قرار می دادند. در امتیاز 2 بر صفر به سود روسیه، پیمان اکبری سرمربی تیم ایران پاسور ایران را تغییر داد و رسول نجفی را به جای سال افزون به بازی آورد. در امتیاز هفت بر چهار سرمربی تیم ایران وقت استراحت نخست خود را گرفت. 
 
بازیکنان ایران در این ست از نظر روحی با مشکل روبرو شدند و درصد خطای فنی آنان افزایش یافت. وقت استراحت قانونی بازی 12 بر هشت به روسیه رسید.
 
در ادامه این ست یکی از بازیکنان روسیه نیز کارت زرد گرفت، وقت استراحت دوم ایران را نیز پیمان اکبری در امتیاز 15 بر 9 گرفت اما در نهایت تیم ایران در این ست نیز 21 بر 12 مغلوب روسیه شد تا سه بر یک شکست در برابر این تیم را بپذیرد.
 
دیدار دو تیم ایران و روسیه حساس ترین بازی امروز این رقابت ها بود که ایران امتیاز این بازی را به روسیه واگذار کرد و برای اینکه به دور نیمه نهایی صعود کند باید حتما فردا صربستان را شکست دهد.
 
تیم ملی والیبال زیر 23 سال کشورمان قبل از این دیدار سه بار با روسیه روبرو شده بود که دو پیروزی در جام ریاست جمهوری قزاقستان و یک شکست در چهار جانبه آرژانتین نتیجه آنان بود. 
 
داورانی از کشورهای آرژانتین و کلمبیا به عنوان داوران اول ودوم قضاوت دیدار ایران و روسیه را بر عهده داشتند.
 
 
 

 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب:
 • Googooli Googooli :
  این نظر در تاریخ 1392/7/16 و 23:06 دقیقه ارسال شده.

  Slm
  Rastesh hang bOD netam hey qato vasl mishod behem nemigoft sabt shode fk mikardam sabt nashde
  mazerat googooli
  Baqayaro zahmati nis pak kon man ba googooli mitunam vared sham baqyaro dir baz mikone
  Bzam mazerat

بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
***آدرس سایت جدید ما ***

مجموعه هواداران والیبال ایران به

"والیبال آنلاین" تغییر اسم داده است

آدرس سایت جدید:

www.volleyballonline.ir

نظرسنجی
به نظر شما تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی 2017 چه مقامی کسب خواهد کرد؟؟
ابزار هدايت به بالاي صفحه