close
تبلیغات در اینترنت
هفته دوازدهم لیگ برتر والیبال(دوربرگشت)
loading...

هواداران والیبال ایران

یکشنبه 15 دی ماه تهران ساعت16:  پیکان تهران – نوین کشاورز (ناظر:سعید درخشنده، داور اول: محمد شاهمیری و داور دوم: داود نافعی) ورامین ساعت16: متین ورامین – کاله مازندران (ناظر: محمد حداد، داور اول: حسین پورکاشیان و داور دوم: محسن ترابی ) گنبد ساعت16:  بازرگانی جواهری گنبد- سایپا البرز (ناظر: اسماعیل صباغ، داور اول: اصغر حاجی کاظمی و داور دوم: وحید پورکاشیان) زاهدان ساعت17:10 :  شهرداری زاهدان – شهرداری ارومیه (ناظر: محمدحسن خوشدل، داور اول: مسعود ذوقی و داور دوم:…

javadirai شنبه 14 دي 1392

یکشنبه 15 دی ماه

تهران ساعت16:  پیکان تهران – نوین کشاورز
(ناظر:سعید درخشنده، داور اول: محمد شاهمیری و داور دوم: داود نافعی)

ورامین ساعت16: متین ورامین – کاله مازندران
(ناظر: محمد حداد، داور اول: حسین پورکاشیان و داور دوم: محسن ترابی )

گنبد ساعت16:  بازرگانی جواهری گنبد- سایپا البرز
(ناظر: اسماعیل صباغ، داور اول: اصغر حاجی کاظمی و داور دوم: وحید پورکاشیان)

زاهدان ساعت17:10 :  شهرداری زاهدان – شهرداری ارومیه
(ناظر: محمدحسن خوشدل، داور اول: مسعود ذوقی و داور دوم: احسان زحمتی)

مشهد ساعت17:  میزان – باریج اسانس کاشان
(ناظر: محمد حسن شفقی، داور اول: مسعود یزدان پناه و داور دوم: محمد عشق دوست)

بندرعباس ساعت16:  آلومینیوم المهدی – شهرداری تبریز
(ناظر: عباس جلایر، داور اول: حمید راهجردیان و داور دوم: نادر انصاری)


هفته نخست دور برگشت بیست و هفتمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران روز یکشنبه 15 دیماه با شش دیدار برگزار خواهد و در مهمترین بازی ها باریج اسانس کاشان صدرنشین این رقابت ها در مشهد میهمان میزان تیم دوم جدول است و کاله در ورامین به مصاف متین می رود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم والیبال باریج اسانس کاشان که در دور رفت با 27 امتیاز قهرمان نیم فصل شد، در آغاز دور برگشت دیدار حساسی در مشهد برابر میزان این شهر خواهد داشت. هر چند نتیجه این بازی نمی تواند صدرنشینی باریج اسانس را دستخوش تغییرات کند، اما میزان که اکنون خود دیگر یک مدعی محسوب می شود، تاکنون در سالن مهران تیم های مدعی را از پیش رو برداشته
...

 

 

دور برگشت/ جنگ میزان و باریج در مشهد، ورامینی ها میزبان کاله

 است.
شاگردان جبار قوچان نژاد سرمربی میزان در دور رفت و در سالن مهران مشهد تیم های جواهری گنبد، پیکان تهران، المهدی بندرعباس، متین ورامین و شهرداری ارومیه را از پیش برداشتند و تنها باخت خانگی این تیم در برابر سایپا بوده است.
با توجه به اینکه باریج اسانس در هفته نخست دور رفت موفق به شکست سه بر صفر میزان در کاشان شد، بازیکنان میزان برای جبران شکست در کاشان و نزدیک شدن به صدر جدول پای به میدان نبرد با قهرمان نیم فصل می گذارند. آنان می دانند که اگر بخواهند صدرنشینی را از باریج اسانس در هفته های آینده بگیرند می بایست در این دیدار پیروز شوند. اما تیم مصطفی کارخانه سرمربی باریج اسانس هم تیم میدان های سخت است و شاگردان قوچان نژاد کار سختی برابر شاگردان کارخانه خواهند داشت.

دومین بازی هفته نخست دور برگشت لیگ برتر والیبال نیز از حساسیت های زیادی برخوردار است. متین در سالن شهدی گل عباسی ورامین میزبان کاله مازندران قهرمان دوره گذشته این رقابت ها خواهد بود. کاله در دور رفت سه بر دو در مسابقه ای که حاشیه هایی هم به همراه داشت و موجب محرومیت تماشاگران مازندرانی شد، متین را شکست داد و این هفته در حالی میهمان متین است که با 16 امتیاز رتبه ششم جدول را در اختیار دارد.
این دیدار درحالی برگزار می شود که کاله از جایگاه خود رضایت کامل ندارد و سرمربی ایتالیایی متین نیز از عملکرد شاگردانش که در سه هفته پایانی دور رفت صدرنشین را از دست دادند و با  عنوان سومی به کار خود پایان دادند، رضایت کامل ندارد. البته بانیولی دلیل اصلی آن را مصدومیت های بازیکنانش می داند.

از طرفی هم بهروز عطایی به مشکلات و حساسیت های مسابقه در ورامین کاملا آگاه است. او در بین فرصت یک هفته ای نیم فصل نیکولاس یوهانس فرریکس پاسور تیم ملی هلند را جذب کرد و در صورتی که فرایند انتقال بین المللی (ITC)  این بازیکن در فاصله سی ساعت مانده به مسابقه به اتمام برسد، کارت مسابقه او صادر و در دیدار مقابل متین ورامین به میدان خواهد رفت.

تیم های بازرگانی جواهری و سایپا البرز در سومین بازی هفته دوازدهم لیگ برتر والیبال در سالن المپیک گنبد به مصاف یکدیگر می روند. گرچه گنبدی ها در دیدار رفت سه بر یک سایپا را شکست دادند ولی شاگردان جوان فرهاد نفرزاده که انگیزه زیادی برای پیروزی در برابر حریفان دارند و در چند مسابقه اخیر به دلیل کم تجربگی امتیازات را یکی پس از دیگری از دست دادند، برای آغاز خوب در دور برگشت همه تلاش خود را می کنند. این هفته فرصت مناسبی هم برای بازرگانی جواهری گنبد است تا به سه شکست متوالی خود پایان دهد و دور برگشت را با پیروزی آغاز کند و باید دید که عباسعلی میرحسینی تا چه حد میتواند روند نتایج گنبد این تیم پرطرفدار را تغییر دهد.

هفتادمین دیدار لیگ برتر والیبال سال 92 در سالن استانداری شهر زاهدان برگزار خواهد شد، جایی که شهرداری زاهدان میزبان شهرداری ارومیه خواهد بود. نماینده زاهدان که با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کند و با 12 امتیاز در رتبه یازدهم جدول نیز قرار دارد، امیدوار است در این بازی خانگی با بهره گیری از انرژی بلوچ های خونگرم بر شهرداری ارومیه غلبه کند تا این پیروزی مسئولین استان را به تفکر وادارد تا شاید راهی برای درمان درد بی پولی این تیم باز شود. حمید موحدی سرمربی تیم شهرداری زاهدان معتقد است که اگر مسئولین استان از تیم حمایت کنند، شرایطش در جدول مسابقات به مراتب بهتر از موقعیت کنونی خواهد شد.
شهرداری ارومیه هم که به تازگی مدیر عامل و سرمربی اش استعفا داده اند و یداله کارگر پیشه که به عنوان مدیر فنی کنار تیم بود تا زمان به کارگیری یک مربی مسئولیت سرمربیگری تیم را پذیرفته و مسئولین این تیم در این روزها به دنبال بررسی گزینه های داخلی و خارجی برای سکان داری این تیم پرطرفدار آذری هستند. ارومیه ای ها با توجه به شرایط شان، کار سختی در زاهدان مقابل شهرداری این تیم که از حمایت قاطعانه تماشاگرانش سود می برد، دارند.

پیکانی ها با هدایت پیمان اکبری در هفته نخست دور برگشت لیگ برتر والیبال در خانه والیبال تهران به مصاف نوین کشاورز می روند. پیکان در دیدار رفت سه بر دو به پیروزی رسید. در حال حاضر پیکان با 18 امتیاز در رتبه چهارم است و شاگردان مسعود آرمات سرمربی نوین کشاورز با 16 امتیاز در جایگاه هفتم جدول لیگ برتر والیبال قرار دارند. نوین کشاورز دور رفت را با شکست سایپا به پایان رساند و در دور برگشت باید به مصاف پرافتخارترین تیم این رقابت ها برود. پیکان که با از دست دادن چند مهره کلیدی خود نسبت به سال گذشته از دوران پرفروغ خود کمی فاصله گرفته، تمام سعی خود را برای کسب حداکثر امتیاز این دیدار در مقابل شاگردان با انگیزه مسعود آرمات که عملکرد خوبی تا کنون داشته اند را خواهد کرد.

تیم های والیبال آلومینیوم المهدی بندرعباس و شهرداری تبریز در آخرین بازی هفته نخست دور برگشت لیگ برتر والیبال در سالن فجر بندرعباس به مصاف یکدیگر می روند. شهرداری تبریز در دور رفت سه بر صفر نماینده بندرعباس را شکست داد اما تیم المهدی نسبت به آن زمان یک تغییر در سکان هدایت خود داشته و با رفتن محدمرضا دامغانی، ناصر شهنازی عنوان سرمربیگیری این تیم را پذیرفت.

 

برچسب ها دور , برگشت , لیگ , برتر , والیبال ,

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
***آدرس سایت جدید ما ***

مجموعه هواداران والیبال ایران به

"والیبال آنلاین" تغییر اسم داده است

آدرس سایت جدید:

www.volleyballonline.ir

نظرسنجی
به نظر شما تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی 2017 چه مقامی کسب خواهد کرد؟؟
ابزار هدايت به بالاي صفحه