close
تبلیغات در اینترنت
سرمربی جدید تیم ملی والیبال ایران،آناستازی
loading...

هواداران والیبال ایران

  مذاکرات داورزنی کار خودش را کرد!!   آندره آناستازی را بیشتر بشناسیم سرانجام پس از مذاکرات متعدد دکتر داورزنی، آندره آناستازی مربی پرافتخار والیبال دنیا اعلام آمادگی خود را برای پذیرفتن سکان هدایت تیم ملی ایران علام کرد.پس از اینکه مسئولان فدراسیون والیبال برای انتخاب سرمربی تیم ملی با گزینه هایی چون..   برای خواندن کامل این خبر به ادامه مطلب بروید..   مکاچن، برناردی، آناستازی، لوزانو، کاستلانی و حتی رزنده برزیلی مذاکرات متعدد و مداومی را انجام دادند، برناردی و لوزانو با اعلام…

javadirai چهارشنبه 07 اسفند 1392
 
مذاکرات داورزنی کار خودش را کرد!!
 
آندره آناستازی را بیشتر بشناسیم


سرانجام پس از مذاکرات متعدد دکتر داورزنی، آندره آناستازی مربی پرافتخار والیبال دنیا اعلام آمادگی خود را برای پذیرفتن سکان هدایت تیم ملی ایران علام کرد.پس از اینکه مسئولان فدراسیون والیبال برای انتخاب سرمربی تیم ملی با گزینه هایی چون..

 

برای خواندن کامل این خبر به ادامه مطلب بروید..

 

مکاچن، برناردی، آناستازی، لوزانو، کاستلانی و حتی رزنده برزیلی مذاکرات متعدد و مداومی را انجام دادند، برناردی و لوزانو با اعلام آمادگی خود بیش از سایرین به نیمکت تیم ملی ایران نزدیک شدند و حتی مسئولان فدراسیون والیبال با لورنزو برناردی بازیکن قرن والیبال دنیا به توافق نهایی هم رسیدند ولی صعود تیم باشگاهی وی به مسابقات باشگاه های جهان، آنها را با تردید روبرو کرد و باعث شد تا با وی قرارداد همکاری امضا نکنند. این تامل باعث شد که آندره آناستازی برای حضور در پست سرمربیگری تیم ملی ایران اعلام آمادگی کند و بالاخره پس از انجام بررسی های لازم و مذاکرات پی در پی، دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال، آندره آناستازی را به عنوان گزینه اصلی سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان انتخاب کرد. در حالی که آناستازی چندی پیش اعلام کرد به علت قرارداد داشتن با فدراسیون لهستان نمی تواند به ایران بیاید ولی پس از انجام مذاکرات متعدد با دکتر داورزنی، قراردادش را با فدراسیون والیبال لهستان فسخ  و آمادگی خود را برای به دست گرفتن سکان هدایت تیم ملی والیبال ایران رسما اعلام کرد.
دکترمحمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در این خصوص گفت: ما با آناستازی برای همکاری تا المپیک 2016 به توافق نسبی رسیدیم ولی در خصوص دستمزد و تعداد دستیارانش هنوز به تفاهم نهایی نرسیدیم.
وی افزود: شرایطی که او پیشنهاد کرده هم از لحاظ قیمت و هم از لحاط تعداد دستیاران (چهار دستیار) برای ما مورد قبول نیست. چرا که والیبال ما در حال حاظر در جایگاه مناسبی قرار داد و بسیاری از مربیان والیبال دنیا آرزوی هدایت آن را دارند. ما سعی خواهیم کرد با انجام مذاکرات اصولی این موضوع را حل کنیم و با وی به توافق نهایی برسیم و بدین ترتیب او را برای امضای قرار داد همکاری به ایران بیاوریم و در غیر اینصورت به سراغ دیگر گزینه های خود یعنی لوزانو و برناردی خواهیم رفت.

آناستازی با تیم ملی والیبال لهستان عناوینی چون نایب قهرمان جام جهانی 2011، مدال برنز لیگ جهانی 2011 و قهرمانی لیگ جهانی 2012 را به دست آورده است.
آناستازی 54 ساله در هشتم اکتبر سال 1960 در شهر پوگیو روسکو ایتالیا به دنیا آمد و از 17 سالگی ورزش والیبال را به به صورت حرفه ای در ایتالیا آغاز کرد.
 
 
 
 
آندره آناستازی را بیشتر بشناسیم
 
 
 
 


آناستازی در هشتم اکتبر سال 1960 در شهر پوگیو روسکو ایتالیا به دنیا آمد و از 17 سالگی ورزش والیبال را به صورت حرفه‌ای در ایتالیا آغاز کرد.
مدال طلای مسابقات والیبال قهرمانی اروپا در سوئد سال 1989 و مدال طلای مسابقات قهرمانی جهان در سال 1990 برزیل از جمله افتخارات آندره در دوران بازی در تیم ملی والیبال ایتالیا است.
آندره آناستازی که به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال ایران جایگزین خولیو ولاسکو می‌شود، سابقه‌ای 37 ساله در ورزش والیبال به عنوان بازیکن و مربی در پرونده کاری خود دارد و از سال 1977 کار خود را به عنوان یک بازیکن شاخص و مطرح در تیم پارما ایتالیا آغاز کرد.
آندره آناستازی ملقب به «کوتوله» در دهه 80 میلادی به عضویت تیم ملی ایتالیا در آمد و تا اواخر دهه 90 عضو تیم ملی کشورش بود و در نهایت با 141 بازی ملی با دنیای قهرمانی خداحافظی کرد. او بازیکن بسیار توانمندی بود که در جمع غول‌ها و آسمان خراش‌های آن زمان با 181 سانتی‌متر قد لقب "کوتوله" را از سوی رسانه‌های ایتالیایی به خود اختصاص داد.
آناستازی یک قهرمانی جهان و یک قهرمانی لیگ جهانی در سال 1990، یک قهرمانی اروپا در سال 1989 و 3 قهرمانی جام اروپا در سال‌های 1983، 1986 و 1991 به عنوان بازیکن دارد.
* دوران بازیکنی
از سال 1977 تا 1980 باشگاه پارما ایتالیا
از سال 1981 تا 1983 باشگاه مودنا ایتالیا
از سال 1984 تا 1987 باشگاه فاکونرا ایتالیا
از سال 1988 تا 1991 باشگاه سیسل تریویزو
سال 1992 باشگاه سوچیو ایتالیا
سال 1993 باشگاه گیوایا ایتالیا

دوران مربیگری آناستازی از سال 1994 آغاز شد و عنوانی زیادی را در هم در رده باشگاهی و هم در رده ملی با کار با تیم های بزرگ والیبال دنیا تجربه کرد. آناستازی سابقه سرمربیگری تیم‌های مطرح والیبال دنیا همچون ایتالیا (دو دوره)، اسپانیا و لهستان را در پرونده کاری خود دارد. وی در آخرین تجربه سرمربیگری خود با تیم ملی والیبال لهستان عناوینی چون نایب قهرمان جام جهانی 2011، مدال برنز لیگ جهانی 2011 و قهرمانی لیگ جهانی 2012 را به دست آورده است.
او به عنوان مربی، مدال برنز المپیک 2000، مدال طلای لیگ جهانی 1999 و 2000 با تیم ملی ایتالیا و 2012 با تیم ملی لهستان، قهرمانی اروپا در سال‌های 1999 و 2003 با تیم ملی ایتالیا و 2007 با تیم ملی لهستان و مدال نقره جام‌جهانی 2011 با تیم ملی لهستان را در کارنامه دارد. او همچنین مدال‌های نقره و برنز لیگ جهانی و قهرمانی اروپا را نیز در پرونده خود دارد.

* دوران سرمربیگری
از سال 1994 تا 1995 پالاولو برسیا ایتالیا
از سال 1996 تا 1999 تیم والیبال مونتی چیاری ایتالیا
از سال 2000 تا 2003 سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا
از سال 2004 تا 2005 سرمربی تیم والیبال پری مونتی ایتالیا
از سال 2006 تا 2007 سرمربی تیم ملی والیبال اسپانیا
از سال 2008 تا 2010 سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا
از سال 2011 تا 2013 سرمربی تیم ملی والیبال لهستان

 

 

 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب:
 • رومینا اریا فر رومینا اریا فر :
  این نظر در تاریخ 1393/8/23 و 17:40 دقیقه ارسال شده.

  خوب واسه چی خبر تاریخ گذشته رو گذاشتین هان!!!!!!!

  پاسخ : عزیزم شما دیر دیدین!!!
  ما این رو یکسال پیش گذاشتیم
  ببخشید که شما دیر دیدین...

 • رومینا اریا فر رومینا اریا فر :
  این نظر در تاریخ 1393/8/21 و 16:38 دقیقه ارسال شده.

  واسه تیم ملی بزرگسالان یا زیر 19؟

  منظورم به جای کواچ میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ : تاریخ خبر رو نگاه کنید!

بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
***آدرس سایت جدید ما ***

مجموعه هواداران والیبال ایران به

"والیبال آنلاین" تغییر اسم داده است

آدرس سایت جدید:

www.volleyballonline.ir

نظرسنجی
به نظر شما تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی 2017 چه مقامی کسب خواهد کرد؟؟
ابزار هدايت به بالاي صفحه