close
بهترین متخصص ارتودنسی
برنامه کامل دور دوم جام قهرمانی والیبال
loading...

هواداران والیبال ایران

با پایان یافتن مرحله اول مسابقات قهرمانی جهان و مشخص شدن تیم های صعود کننده به مرحله دوم این پیکارها، گروه بندی و برنامه بازی های مرحله دوم نیز مشخص شد. بر همین اساس گروه پنج؛ تیم های لهستان – آرژانتین – صربستان - استرالیا – ایران – فرانسه – امریکا - ایتالیا گروه شش؛…

javadirai دوشنبه 17 شهريور 1393

با پایان یافتن مرحله اول مسابقات قهرمانی جهان و مشخص شدن تیم های صعود کننده به مرحله
دوم این پیکارها، گروه بندی و برنامه بازی های مرحله دوم نیز مشخص شد. بر همین اساس
گروه پنج؛ تیم های لهستان – آرژانتین – صربستان - استرالیا – ایران – فرانسه – امریکا - ایتالیا
گروه شش؛ تیم های برزیل - روسیه - آلمان – بلغارستان – کانادا – چین –فنلاند - کوبا

جمعا شانزده تیم این مرحله را در خود جا داده اند که تیم ها باید طبق برنامه با یکدیگر به رقابتبپردازند. تیم هایی که در مرحله اول با یکدیگر روبرو شده بودند، در این مرحله بازی نخواهند داشت و همان نتیجه مرحله اول در جدول مرحله دوم نیز لحاظ می شود. لذا هر تیم در مرحله دوم چهار بازی را برگزار خواهد کرد که با احتساب سه بازی گذشته اش مقابل همگروهی های مرحله اول، جمعا هفت بازی در جدول رده بندی برایش منظور می شود. در پایان این مرحله با مشخص شدن رده بندی گروه ها، سه تیم برتر هر گروه به مرحله سوم راه خواهند یافت.
برنامه بازی های مرحله دوم به شرح زیر است:




چهارشنبه
گروه پنج (شهر غوچ)
    ساعت 19.10: صربستان - ایتالیا
    ساعت 22.55: لهستان - امریکا

گروه پنج (شهر بیدگوشچ)
    ساعت 19.10: آرژانتین - فرانسه
    ساعت 22.55: استرالیا - ایران
گروه شش (شهر کاتوویسا)
    ساعت 19.10: برزیل - بلغارستان
    ساعت 22.55: المان - چین
گروه شش (شهر وروکتواف)
    ساعت 19.10: فنلاند - روسیه
    ساعت 22.55: کوبا - کانادا

پنجشنبه
گروه پنج (شهر غوچ)
    ساعت 19.10: صربستان - امریکا
    ساعت 22.55: لهستان - ایتالیا
گروه پنج (شهر بیدگوشچ)
    ساعت 19.10: آرژانتین - ایران
    ساعت 22.55: استرالیا - فرانسه
گروه شش (شهر کاتوویسا)
    ساعت 19.10: برزیل - چین
    ساعت 22.55: المان - بلغارستان
گروه شش (شهر وروکتواف)
    ساعت 19.10: فنلاند - کانادا
    ساعت 22.55: کوبا - روسیه

شنبه
گروه پنج (شهر غوچ)
    ساعت 19.10: صربستان - فرانسه
    ساعت 22.55: لهستان - ایران

گروه پنج (شهر بیدگوشچ)
    ساعت 19.10: آرژانتین - ایتالیا
    ساعت 22.55: استرالیا - امریکا
گروه شش (شهر کاتوویسا)
    ساعت 19.10: برزیل - کانادا
    ساعت 22.55: المان - روسیه
گروه شش (شهر وروکتواف)
    ساعت 19.10: فنلاند - چین
    ساعت 22.55: کوبا - بلغارستان

یکشنبه
گروه پنج (شهر غوچ)
    ساعت 19.10: صربستان - ایران
    ساعت 22.55: لهستان - فرانسه

گروه پنج (شهر بیدگوشچ)
    ساعت 19.10: آرژانتین - امریکا
    ساعت 22.55: استرالیا - ایتالیا
گروه شش (شهر کاتوویسا)
    ساعت 19.10: برزیل - روسیه
    ساعت 22.55: المان - کانادا
گروه شش (شهر وروکتواف)
    ساعت 19.10: فنلاند - بلغارستان
    ساعت 22.55: کوبا - چین

 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب:
  • fateme 20 fateme 20 :
    این نظر در تاریخ 1393/6/20 و 11:24 دقیقه ارسال شده.

    سلام این جدول رده بندی دوره دوم بر چ اساسی است اخه ایران ک 8 امتیاز جمع اوری نکرده یا همش 4 یبازی انجام نداده؟؟؟

    پاسخ : امتیاز برد تیم هایی که صعود نکردن حساب نشد مثل بلژیک و پورتوریکو

بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
***آدرس سایت جدید ما ***

مجموعه هواداران والیبال ایران به

"والیبال آنلاین" تغییر اسم داده است

آدرس سایت جدید:

www.volleyballonline.ir

نظرسنجی
به نظر شما تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی 2017 چه مقامی کسب خواهد کرد؟؟




ابزار هدايت به بالاي صفحه