close
بهترین متخصص ارتودنسی
برنامه
loading...

هواداران والیبال ایران

    تمامی بخش ها به صورت کامل وبا کیفتی بالا نمایش داده میشود اگر قادر به مشاهده این برنامه نبودید با مراجعه به ادامه مطلب این برنامه…

javadirai شنبه 01 آبان 1395

مرحله مقدماتی رقابت های والیبال جام باشگاه های جهان که از سه شنبه هفته گذشته با شرکت 8 تیم میناس برزیل به عنوان میزبان، طلائیه مصر قهرمان 2016 آفریقا، تایچونگ بانک تایلند قهرمان 2015 آسیا، زنیت کازان روسیه قهرمان 2016 اروپا، سادا کروزیرو قهرمان 2016 آمریکای جنوبی، ترنتینو ایتالیا، سان خوآن و "پرسونال بولیوار از آرژانتین در شهر بتیم برزیل آغاز به کار کرده بود شب گذشته با معرفی تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی به کار خود پایان داد.

 

بر همین اساس در پایان دور مقدماتی، تیم ساداکروزیرو برزیل با کسب سه برد و 9 امتیاز به عنوان تیم اول به نیمه نهایی صعود کرد تا بولیوار آرژانتین که در گروه B دوم شد حریف برزیلی ها برای صعود به فینال باشند. تیم پرستاره زنیت کازان روسیه هم که با باخت برابر کروزیرو و کسب دو پیروزی در جایگاه دوم این گروه قرار گرفت حریف "ترنتینو" ایتالیا تیم اول گروه B در نیمه نهایی شد.

 

جدول رده بندی دوگروه در پایان دور گروهی به ترتیب زیر است:


گروه A:

1-  کروزیرو برزیل 3 برد و 9 امتیاز

2-  زنیت کازان روسیه 2 برد و 6 امتیاز

3-  تایچونگ بانک تایلند یک برد و 3 امتیاز

4-  طلائیه مصر بدون امتیاز


گروه B:

1-  ترنتینو ایتالیا 3 برد و 9 امتیاز

2-  پرسونال بولیوار آرژانتین 2 برد و 6 امتیاز

3-  سان خوآن آرژانتین یک برد و 3 امتیاز

4-  مانیاس برزیل بدون امتیاز

 

*برنامه مرحله نیمه نهایی این رقابت ها به شرح زیر است:

شنبه یکم آبان:

ترنتیونو – زنیت کازان ساعت 20:30

کروزیرو – بولیوار ساعت 23:30

javadirai سه شنبه 22 تير 1395

برنامه بازی‌های تیم والیبال جوانان ایران در مرحله دوم رقابت‌های قهرمانی آسیا مشخص شد.

در پایان مرحله نخست رقابت‌های والیبال قهرمانی جوانان آسیا تیم‌های تایلند، قزاقستان، ایران، ترکمنستان، چین، ژاپن، کره جنوبی و سریلانکا توانستند جواز حضور در جمع ۸ تیم برتر را کسب کنند.

به این ترتیب تیم‌های صعود کننده در مرحله بعد به دو گروه تقسیم می‌شوند که در گروه E تیم های چین، ژاپن، تایلند و قزاقستان حضور خواهند داشت و در گروه F هم تیم ایران با کره جنوبی، سریلانکا و ترکمنستان همگروه است. دور دوم مسابقات از فردا آغاز خواهد شد که برنامه آن به شرح زیر است:

چهارشنبه ۲۳ تیر

ایران – سریلانکا، ساعت ۱۳ به وقت محلی
ترکمنستان – کره جنوبی، ساعت ۱۵ به وقت محلی
چین – قزاقستان، ساعت ۱۷ به وقت محلی
ژاپن – تایلند، ساعت ۱۹ به وقت محلی

پنجشنبه ۲۵ تیر

سریلانکا – ترکمنستان، ساعت ۱۳ به وقت محلی
ایران – کره جنوبی، ساعت ۱۵ به وقت محلی
ژاپن – قزاقستان، ساعت ۱۷ به وقت محلی
چین – تایلند، ساعت ۱۹ به وقت محلی

در این مرحله تیم‌هایی که در یک گروه قرار داشتند دیگر با هم بازی نمی‌کنند و نتیجه مرحله قبلی برای آنها محاسبه می‌شود. در پایان این دور هم تیم‌ها به صورت ضربدری برای رسیدن به جمع ۴ تیم برتر به مصاف هم می‌روند.

javadirai پنجشنبه 03 تير 1395



به گزارش هواداران والیبال ایران؛تیم ملی والیبال در اولین بازی خود در هفته دوم لیگ جهانی والیبال به مصاف بلغارستان رفت و با نتیجه3 بر یک برابر این تیم به برتری رسید.

ملی‌پوشان ایران با سعید معروف، علیرضا بهبودی، سید محمد موسوی، عادل غلامی، مصطفی شریفات، محمد فلاح، فرهاد ظریف، مهدی مرندی، شهرام محمودی، مجتبی میرزا جانپور، میلاد عبادی پور، حمزه زرینی، علیرضا مباشری و جواد معنوی نژاد در هفته دوم حاضر هستند.

تیم‌های ایران و بلغارستان تنها یک بار در رده بزرگسالان با یکدیگر بازی کردند که در رقابت‌های قهرمانی جهان ژاپن، بلغارستان سه بر صفر ایران را شکست داد.



ست نخست 25-18 بلغارستان
 تیم ملی ایران بازی را با ترکیب سعید معروف، عادل غلامی، محمد موسوی، میلاد عبادی پور، جواد معنوی نژاد، شهرام محمودی و مهدی مرندی به عنوان لیبرو آغاز کرد. بلغارستان نیز با متودی آنانیف،  اسوتوسلاو گوتسف، گئورگی سگانوف، ویکتور یوسیفوف (کاپیتان)، لادیسلاو ایوانوف، روزالین پنچف به عنوان لیبرو و تسوِتان سوکولوف در ست اول به میدان رفت.

در ابتدای بازی تیم ملی بلغارستان دو امتیاز از ایران پیش افتاد و در ادامه هم آن‌ها توانستند اختلاف امتیاز خوبی را ایجاد کنند تا با رقم خوردن نتیجه 5 بر 2 لوزانو مجبور به گرفتن وقت استراحت شود. در ادامه حریف اروپایی ایران اختلاف خود را حفظ کرد و دو تیم با برتری 8 بر 5 بلغارستان به وقت استراحت فنی نخست رفتند.

سرویس خوب محمد جواد معنوی‌نژاد بازی را به تساوی 11-11 رساند. این هشتمین امتیاز معنوی‌نژاد در این بازی بود.

 تیم ملی والیبال ایران با وجود اینکه در توپ‌گیری خوب عمل کرد اما نتوانست از حریف پیش بیفتد و این بلغارستان بود که با نتیجه 19-14 از ایران پیش افتاد.

در امتیاز 20 -16 علیرضا بهبودی که در برای هفته دوم لیگ جهانی به تیم ملی دعوت شده است به میدان آمد و ایران موفق شد با اشتباه "سوکولوف" اختلاف امتیاز را به سه برساند  تا مربی بلغارستان در خواست وقت استراحت کند.

تعلل مرندی و معنوی نژاد باعث شد سرویس بلغارها در زمین ایران جای بگیرد و بازی 23-17 به نفع این تیم شود. حضور حمزه زرینی در ترکیب تیم ملی هم فایده نداشت و ست اول 25-18 به نغفع بلغارستان به پایان رسید.

ست دوم 25-20 ایران
با توپ‌گیری خوب در زمین ایران و پاس سرعتی معروف، محمد موسوی ایران را 2 بر یک از حریف پیش انداخت و سرویس میلاد عبادی پورنیز باعث شد ایران امتیاز 8 را زودتر از حریف به دست بیاورد.

تا این امتیاز بازی، بلغارستان 7 و ایران یک امتیاز را از دفاع روی تور به دست آوردند. همین عملکرد خوب مدافعان روی تور بلغارستان باعث شد این تیم اختلاف امتیاز خود را با ایران کم کند و بازی 8-9 شود تا سرمربی تیم ملی درخواست وقت استراحت کند.

تک دفاع معنوی نژاد باعث شد ایران به امتیاز 11 برسد. در ست دوم فرهاد ظریف به جای مهدی مرندی در پست لیبرو قرار گرفت.

 ملی‌پوشان ایران موفق شدند در این ست اختلاف امتیاز خوبی را با حریف ایجاد کنند و با خطای دو ضرب پاسور بلغارستان بازی 16-11 به نفع ایران شود.

دفاع روی تور بلغارها بازهم به کمک این تیم آمد و آن‌هاموفق شدند اختلاف امتیاز خود را با ایران کم کنند وبازی 15-17 شود.

کار سرعتی موسوی و معروف ایران را به امتیاز 20 رساند. محمد فلاح ملی پوش تازه وارد ایران در هفته دوم این رقابت‌ها به میدان آمد اما در زدن سرویس ناموفق بود و بازی 21-19 شد.

در این ست هم عبادی پور امتیاز سرویس گرفت و ایران 24-20 از حریف پیش افتاد و در پایان هم این ست 25-20 به نفع ایران به پایان رسید.

ست سوم 25-23 ایران
درابتدای این ست دو تیم پایاپای پیش رفتند اما این بلغارستان بود که 8 بر 6 وقت استراحت فنی نخست را به دست آورد. آبشار معنوی نژاد با برخورد به دفاع به بیرون رفت و ایران 10 بر 9 از حریف پیش افتاد.

بازی خوب معنوی نژاد در این بازی ادامه داشت و این بازیکن موفق شد از خط سرویس برای ایران امتیاز بگیرد و بازی 14 بر 12 شود. حرکت  و جهش به موقع پاسور ایران بازی را 16-13 به سود ایران کرد.

سعید معروف از خط سرویس امتیاز 18 را به دست آورد و "پلامن کنستانتینوف" درخواست وقت استراحت برای بلغارستان کند. "گوتسف" امتیاز سرویس گرفت و بازی 20-19 شد.

بهبودی و محمودی به جای میرزاجانپور و معروف به میدان آمدند. هردو تیم در این ست پایاپای پیش رفتند و در پایان با ضربه عبادی پول ایران 25-23 این ست را برد.

تا پایان این ست معنوی نژاد 16 امتیاز را برای ایران به دست آورد.

ست چهارم 25-20 ایران
با وجود اینکه در ابتدای ست دو تیم اختلاف زیادی نداشتند اما ایران زودتر از حریف به امتیاز 8 رسید ودو تیم به وقت استراحت فنی نخست رفتند. لوزانو در این وقت استراحت تاکید زیادی روی استفاده از توپ‌های برگشتی داشت.

جای خالی پاسور ایران باعث شد اختلاف امتیاز ایران و بلغارستان به دو برسد و ایران 12 بر 10 از حریف پیش بیفتد. با بیرون رفتن توپ مهاجم بلغارستان بازی 17 بر 12 به نفع ایران شد و اختلاف امتیاز به 5 رسید.

در اواخر بازی اختلاف امتیاز دو تیم به 6 رسید و ایران 21 بر 15 از بلغارستان پیش افتاد و در نهایت هم تلاش بلغارها برای کم کردن و جبران امتیازها فایده نداشت و ست چهارم 25 بر 20 به نفع ایران به پایان رسید تا در مجموع ایران سه بر یک حریف خود را شکست دهد.

تیم ملی والیبال ایران در هفته دوم لیگ جهانی با تیم های بلغارستان، برزیل و صربستان هم گروه است که بازی های این گروه در بلگراد صربستان برگزار می‌شود. ملی‌پوشان ایران در دومین بازی خود در این رقابت‌ها ساعت 18:30 جمعه 4 تیر به مصاف برزیل می‌روند.

javadirai دوشنبه 31 خرداد 1395

لیگ جهانی والیبال 2016 با حضور 12 تیم در سطح یک از 27 خرداد آعاز و پرونده هفته اول لیگ بسته شد.

نتایج کسب شده در هفته اول لیگ جهانی به شرح زیر میباشد:

 شماره   تاریخ   تیم ها   نتیجه  مجموع نتایج ست ها  مجموع پوئن 
یک دو سه چهار پنج
1 95/03/27 برزیل - ایران 0-3 19-25 16-25 26-28 - - 61-78
2 95/03/28 آرژانتین - آمریکا 3-1 26-24 25-23 22-25 25-22 - 98-94
3 95/03/28 فرانسه - ایتالیا 0-3 23-25 22-25 18-25 - - 63-75
4 95/03/28 استرالیا - بلژیک 3-0 29-27 25-18 25-22 - - 79-67
5 95/03/28 بلغارستان - لهستان 3-1 19-25 25-19 25-17 25-20 - 94-81
6 95/03/28 روسیه - صربستان 3-0 25-22 34-32 25-17 - - 84-71
7 95/03/28 برزیل - آرژانتین 0-3 21-25 13-25 24-26 - - 58-76
8 95/03/29 آمریکا - ایران 1-3 25-23 13-25 25-27 24-26 - 87-101
9 95/03/29 بلژیک - ایتالیا 3-0 25-15 25-23 25-21 - - 59-75
10 95/03/29 استرالیا - فرانسه 3-0 25-14 25-18 25-21 - - 75-53
11 95/03/29 بلغارستان - صربستان 3-0 28-26 27-25 25-18 - - 80-69
12 95/03/29 روسیه - لهستان 0-3 22-25 19-25 22-25 - - 63-75
13 95/03/30 ایران - آرژانتین 2-3 22-25 20-25 25-21 25-13 11-15 103-99
14 95/03/30 برزیل - آمریکا 1-3 19-25 15-25 25-22 22-25 - 81-97 
15 95/03/30 بلژیک - فرانسه 2-3 25-13 24-26 25-21 18-25 12-15 104-100
16 95/03/30 استرالیا - ایتالیا 3-0 25-23 25-23 25-20 - - 75-66
17 95/03/30 صربستان - لهستان 0-3 20-25 20-25 23-25 - - 63-75
18 95/03/30 روسیه - بلغارستان 1-3 25-20 18-25 17-25 22-25 - 82-95

 

جدول رده بندی سطح یک لیگ جهانی 2016 در پایان هفته نخست به شرح زیر است: 

 

رتبه

تیم

بازی

جزئیات نتایج

ست ها

امتیاز ها

بازی

برده

باخته

3-0

3-1

3-2

2-3

1-3

0-3

امتیاز

برده

باخته

میانگین

برده

باخته

میانگین

1 صربستان 3 3 0 3 0 0 0 0 0 9 9 0 MAX 239 203 1.177
2 برزیل 3 3 0 2 1 0 0 0 0 9 9 1 9.000 251 200 1.255
3 فرانسه 3 2 1 2 0 0 1 0 0 7 8 3 2.666 254 216 1.175
4 ایتالیا 3 2 1 2 0 0 0 0 1 6 6 3 2.000 213 200 1.065
5 روسیه 3 2 1 1 1 0 0 0 1 6 6 4 1.500 241 229 1.052
6 آمریکا 3 2 1 0 2 0 0 1 0 6 7 5 1.400 280 278 1.007
7 بلژیک 3 2 1 1 0 1 0 0 1 5 6 5 1.200 238 246 0.967
8 لهستان 3 1 2 0 1 0 0 0 2 3 3 7 0.428 220 231 0.952
9 ایران 3 1 2 0 0 1 0 1 1 2 4 8 0.500 247 282 0.875
10 آرژانتین 3 0 3 0 0 0 1 1 1 1 3 9 0.333 255 273 0.934
11 بلغارستان 3 0 3 0 0 0 0 2 1 0 2 9 0.222 232 269 0.862
12 استرالیا 3 0 3 0 0 0 0 0 3 0 0 9 0.000 186 229 0.812

 

برنامه کامل هفته دوم لیگ جهانی (سوم تا ششم تیرماه) به وقت شهرهای میزبان به قرار زیر است:


* گروه اول: لهستان، روسیه، فرانسه و آرژانتین - میزبان شهر لودز کشور لهستان
جمعه چهارم تیرماه: روسیه – فرانسه (ساعت 17 و 10 دقیقه) و لهستان – آرژانتین (ساعت 20 و 10 دقیقه)
شنبه پنجم تیرماه: فرانسه – آرژانتین (ساعت 17 و 10 دقیقه و لهستان – روسیه (ساعت 20 و 10 دقیقه)
یکشنبه ششم تیرماه: آرژانتین – روسیه (ساعت 17 و 10 دقیقه و لهستان – فرانسه (ساعت 20 و 10)

 

* گروه دوم: ایتالیا، آمریکا، بلژیک و استرالیا - میزبان ایتالیا شهر رم ورزشگاه پالالوتوماتیکا
جمعه چهارم تیرماه: بلژیک – آمریکا (ساعت 17 و 30 دقیقه) و استرالیا – ایتالیا (ساعت 20 و 30 دقیقه)
شنبه پنجم تیرماه: آمریکا – استرالیا (ساعت 17 و 30 دقیقه) و ایتالیا – بلژیک (ساعت 20 و 30 دقیقه)
یکشنبه ششم تیرماه: استرالیا – بلژیک (ساعت 17 و 30 دقیقه) و آمریکا – ایتالیا (ساعت 20 و 30 دقیقه)

 

* گروه سوم، صربستان، برزیل، بلغارستان و ایران - میزبان صربستان شهر بلگراد سالن پی اونیر
پنج شنبه سوم تیرماه: ایران – بلغارستان (ساعت 16) و برزیل – صربستان (ساعت 19)
جمعه چهارم تیرماه: برزیل – ایران (ساعت 16) و صربستان – بلغارستان (ساعت 19)
شنبه پنجم تیرماه: بلغارستان – برزیل (ساعت 16) و ایران – صربستان (ساعت 19)

javadirai دوشنبه 03 اسفند 1394

مرحله نیمه نهایی بیست و نهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران روز چهارشنبه با برگزاری دو دیدار در تهران آغاز می شود.


تیم های شهرداری ارومیه، بانک سرمایه، ثامن الحجج خراسان و پیکان تهران به مرحله نیمه نهایی صعود کردند که در مرحله نیمه نهایی بانک سرمایه با ثامن الحجج خراسان و تیم های پیکان تهران و شهرداری ارومیه به مصاف یکدیگر می روند.


این مرحله از رقابت های لیگ برتر به صورت دو برد از سه مسابقه برگزار می شود که دور رفت پنجم اسفندماه در تهران و دور برگشت یکشنبه نهم اسفندماه در شهرهای مشهد و ارومیه برگزار خواهد شد.


در صورتی که تیم های صعود کننده به دیدار نهایی در این دو مسابقه مشخص نشوند، روز چهارشنبه 12 اسفندماه دوباره تیم ها در تهران به مصاف یکدیگر می روند.


تیم های بازنده این مرحله به دیدار رده بندی که به صورت دو برد از سه مسابقه برگزار می شود، صعود می کنند و تیم های برنده به دیدار نهایی که به صورت سه برد از پنج مسابقه خواهد بود.

javadirai پنجشنبه 22 بهمن 1394

مرحله اول و دوم پلی آف لیگ برتر والیبال امسال در سه مرحله برگزار خواهد شد که در مرحله نخست هشت تیم برتر جدول دور مقدماتی (تیم های اول با هشتم، دوم با هفتم، سوم با ششم و چهارم با پنجم) به مصاف یکدیگر می روند و هر تیمی که موفق به کسب دو برد در سه دیدار شود به مرحله دوم پلی آف صعود می کند و تنها بازی فینال به صورت سه از پنج برگزار خواهد شد.

دور رفت مرحله نخست پلی آف لیگ برتر والیبال یکشنبه 25 بهمن ماه به میزبانی چهار تیم برتر جدول برگزار می شود و چهار دیدار دور برگشت نیز چهارشنبه 28 بهمن در شهرهای تیم های پایین جدول دور مقدماتی پیگیری خواهد شد. در صورتی که برای تعیین تیم صعود کننده نیاز به مسابقه سوم باشد، روز یکشنبه دوم اسفندماه دیدارهای سوم در شهرهای تیم های اول تا چهارم برگزار می شود.


برنامه چهار دیدار دور رفت و برگشت مرحله نخست پلی آف لیگ برتر والیبال:


** یکشنبه 25 بهمن ماه:


تهران- ساعت16
بانک سرمایه - آرمان ورزشی اردکان

تهران- ساعت18
پیکان تهران – متین صالحین وارمین

ارومیه- ساعت 17
شهرداری ارومیه - سایپا تهران

مشهد- ساعت17
 خراسان رضوی – شهرداری تبریز

** چهارشنبه 28 بهمن ماه:
اردکان- ساعت17
آرمان ورزشی اردکان – بانک سرمایه

ورامین- ساعت17
متین صالحین وارمین – پیکان تهران
تهران- ساعت17
سایپا تهران – شهرداری ارومیه

تبریز-ساعت17
شهرداری تبریز - خراسان رضوی

 

با دنبال کردن ما در تلگرام میتوانید از اخرین تصاویر اخبار مصاحبه ها و کلیپ های دیدنی والیبال بهره مند شوید:

javadirai دوشنبه 14 دي 1394

چهارشنبه 16 دیماه

 

برنامه کامل هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:

تهران، ساعت 15: خانه والیبال
پیکان تهران – ثامن الحجج خراسان

تهران، ساعت 17: خانه والیبال
بانک سرمایه – سایپای تهران

آمل، ساعت 17: سالن پیامبر اعظم (ص)
کاله مازندران – آرمان ورزشی اردکان

تبریز، ساعت 17: سالن شهید اقدمی
شهرداری تبریز – آلومینیوم المهدی هرمزگان

گنبد، ساعت 15 و 30: سالن المپیک
بازرگانی جواهری گنبد – متین صالحین ورامین

لازم به ذکر است دیدار بازرگانی جواهری گنبد و متین صالحین ورامین به طور مستقیم از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

javadirai جمعه 11 دي 1394

برنامه کامل هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:

اردکان، ساعت 17: سالن آیت الله خاتمی
آرمان ورزشی اردکان – پیکان تهران

مشهد، ساعت 17: سالن مهران
ثامن الحجج خراسان – بانک سرمایه

بندرعباس، ساعت 17: سالن فجر
آلومینیوم المهدی هرمزگان – کاله مازندران

ارومیه، ساعت 17: سالن غدیر
شهرداری ارومیه – سایپای تهران،سالن  

ورامین، ساعت 17: سالن شهیدگل عباسی
متین صالحین ورامین – شهرداری تبریز

زاهدان، ساعت 17: سالن استانداری
گوهر کویر زاهدان – بازرگانی جواهری گنبد

javadirai جمعه 15 خرداد 1394

شنبه (۱۶ خرداد ۹۳) شب مهمی برای والیبال ایران است جایی که شاگردان کواچ از ساعت ۲۲:۵۵ باید در چارچوب مسابقات لیگ جهانی به مصاف لهستان بروند. اهمیت این موضوع از این جهت است که در همان شب فینال لیگ قهرمانان اروپا بین دو تیم فوتبال بارسلونا و یوونتوس برگزار می‌شود و این مسئله پخش زنده این دو رویداد را دچار مشکل کرده بود.

طبق آخرین تصمیم‌گیری صورت گرفته از سوی مسئولان سیمای جمهوری اسلامی ایران، قرار است دیدار بارسلونا و یوونتوس از ساعت ۲۳:۱۵ شنبه شب از شبکه سه سیما و در قالب برنامه «به اضافه فوتبال» پخش شود که البته پیش از شروع بازی این برنامه آغاز خواهد شد. عادل فردوسی‌پور گزارشگر این بازی خواهد بود.

مسابقه والیبال لهستان و ایران نیز، هم از شبکه اول سیما و هم از شبکه تلویزیونی ورزش پخش می‌شود تا علاقمندان به این رشته بتوانند دیدار تیم ملی کشورمان را به صورت زنده و مستقیم از هر کدام از این دو شبکه تلویزیونی که تمایل دارند، تماشا کنند.

javadirai دوشنبه 21 ارديبهشت 1394

 

برنامه مسابقات تیم ملی در فلاند به شرح زیر می باشد.:

پنجشنبه اولین مسابقه ساعت 16:30 به وقت محلی و 18 به وقت تهران

جمعه عصر دومین مسابقه ساعت 18 به وقت محلی و 19:30 به وقت تهران

شنبه عصر سومین مسابقه ساعت 16:30 به وقت محلی و 18 به وقت تهران

javadirai دوشنبه 07 ارديبهشت 1394

برنامه کامل و فهرست داوران دیدارهای تیم ملی والیبال در لیگ جهانی به قرار زیر است:


شنبه، نهم خردادماه – ایالات متحده
ایالات متحده – ایران
لس آنجلس، ساعت19، تهران ساعت 6:30 صبح یکشنبه 10 خردادماه در سالن دانشگاه کالفرنیا
داور اول: جاسم پرز از پورتوریکو و داور دوم: فابریزیو پاسکوالی از ایتالیا

یکشنبه، دهم خردادماه - ایالات متحده
ایالات متحده – ایران
لس آنجلس، ساعت 16، تهران ساعت 3:30 بامداد دوشنبه 11 خردادماه در سالن دانشگاه کالفرنیا
داور اول: فابریزیو پاسکوالی از ایتالیا و داور دوم: جاسم پرز از پورتوریکو

جمعه، 15 خردادماه - لهستان
لهستان – ایران
چِنستوهوا، ساعت 20:15، تهران ساعت 22:45 در سالن اسپورتوا
داور اول: گوران گرادینسکی از صربستان و داور دوم: یورای مکری از اسلواکی

شنبه، 16 خردادماه - لهستان
لهستان – ایران
چِنستوهوا، ساعت 20:15، تهران ساعت 22:45 در سالن اسپورتوا
داور اول: یورای مکری از اسلواکی و داور دوم: گوران گرادینسکی از صربستان
 
شنبه، 23 خردادماه - روسیه
روسیه – ایران
کازان، ساعت 18، تهران ساعت 19:30 در سالن سی وی سنت پترزبورگ
داور اول: گوران گرادینسکی از صربستان و داور دوم: تاراس ایلکیو از کانادا
 
یکشنبه، 24 خردادماه - روسیه
روسیه – ایران
کازان، ساعت 18، تهران ساعت 19:30 در سالن سی وی سنت پترزبورگ
داور اول: تاراس ایلکیو از کانادا و داور دوم: گوران گرادینسکی از صربستان

جمعه، 29 خردادماه - ایران
ایران – ایالات متحده
تهران، سالن 12 هزار نفری آزادی، ساعت 21 (دوم ماه رمضان)
داور اول: سیمونه سانتی از ایتالیا و داور دوم: آرتور دی گیاکوم از بلژیک 

یکشنبه، 31 خردادماه - ایران
ایران – ایالات متحده
تهران، سالن 12 هزار نفری آزادی، ساعت 21 (چهارم ماه رمضان)
داور اول: آرتور دی گیاکوم از بلژیک و داور دوم: سیمونه سانتی از ایتالیا

جمعه، پنجم تیرماه - ایران
ایران – لهستان
تهران، سالن 12 هزار نفری آزادی، ساعت 21 ( نهم ماه رمضان)
داور اول: جعفر علی از بحرین و  داور دوم: اندرسون کاکادور از برزیل

یکشنبه، هفتم تیرماه - ایران
ایران – لهستان
تهران، سالن 12 هزار نفری آزادی، ساعت 21 (یازدهم رمضان)
داور اول: اندرسون کاکادور از برزیل و داور دوم: جعفر علی از بحرین

جمعه، 12 تیرماه - ایران
ایران – روسیه
تهران، سالن 12 هزار نفری آزادی، ساعت 21 (16 ماه رمضان)
داور اول: ولادیمیر سیمونوویچ از صربستان و داور دوم: نصر شعبان از مصر

شنبه، 13 تیرماه - ایران
ایران – روسیه
تهران، سالن 12 هزار نفری آزادی، ساعت 21 (17 ماه رمضان)
داور اول: نصر شعبان از مصر و داور دوم: ولادیمیر سیمونوویچ از صربستان

 

javadirai دوشنبه 13 بهمن 1393

فته ششم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران جام زنده یاد حسین معدنی روز سه شنبه با یک مسابقه در تهران و روز چهارشنبه با پنج دیدار در شهرهای تهران (دو دیدار)، تبریز، گنبد و کرج پیگیری خواهد شد.

براساس اعلام سازمان لیگ فدراسیون والیبال، اسامی‌ناظران و داوران دیدارهای هفته سیزدهم لیگ برتر به قرار زیر است:

سه شنبه ۱۴ بهمن ماه:
تهران، خانه والیبال، ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه
نوین کشاورز – متین ورامین
ناظر: محمود حداد، داور اول: مرتضی اکرمی‌و داور دوم: علیرضا قریب

چهارشنبه ۱۵ بهمن ماه:
تبریز، سالن شهید اقدمی، ساعت ۱۶
شهرداری تبریز – پیکان تهران
ناظر: امیدوار حاتمی، داور اول: فرهاد شاهمیری و داور دوم: محسن ترابی

تهران، خانه والیبال: ساعت ۱۵:
وزارت دفاع – آلومینیوم المهدی بندرعباس
ناظر: محمد حسین شفقی، داور اول: حسین پورکاشیان و داور دوم: داود نافعی

تهران، خانه والیبال: ساعت ۱۷
ارتعاشات صنعتی ایران – تعاون گنبد
ناظر: خلیل یگانه مجد، داور اول: اصغر کاظمی‌و داور دوم: وحید پورکاشیان

گنبد، سالن المپیک: ساعت ۱۷
بازرگانی جواهری گنبد – شهرداری زاهدان
ناظر: سعید درخشنده، داور اول: کیوان عابدزاده و داور دوم: اصغر میرزایی

کرج، سالن انقلاب: ساعت ۱۷
سایپا البرز – پارس مهر فارس
ناظر: عباس جلایر، داور اول: نادر انصاری و داور دوم: محمدرضا کاویانی

javadirai دوشنبه 05 اسفند 1392

 

برنامه دیدارهای دور برگشت مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:

سه شنبه ششم اسفندماه:
تبریز، سالن شهید اقدمی، ساعت 16
شهرداری تبریز – میزان مشهد

تهران، خانه والیبال، ساعت 16
نوین کشاورز – متین ورامین

چهارشنبه هفتم اسفندماه:
ارومیه، سالن غدیر، ساعت 16
شهرداری ارومیه – باریج اسانس کاشان

تهران، خانه والیبال، ساعت 16
پیکان تهران – کاله مازندران

 

پیش بینی این مسابقاتم در انجمن گذاشته شده

 

javadirai دوشنبه 28 بهمن 1392
دور رفت مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال چهارشنبه 30 بهمن ماه با چهار بازی در شهرهای کاشان، ورامین، مشهد و آمل پیگیری خواهد شد.
تیم های اول تا هشتم جدول دور مقدماتی لیگ برتر والیبال در مرحله پلی آف به مصاف یکدیگر می روند.
بر اساس اعلام سازمان لیگ، اسامی ناظران و داوران این بازی ها در دور رفت به قرار زیر است:
کاشان، سالن کتابچی، ساعت 16
باریج اسانس – شهرداری ارومیه
ناظر: حمید حق بین، داور اول: محمد شاهمیری و داور دوم: علیرضا قریب
 
ورامین، سالن شهید گل عباسی، ساعت 16
متین ورامین – نوین کشاورز
ناظر: محمود حداد، داور اول: حمید راهجردیان و داور دوم: وحید پورکاشیان
 
مشهد، سالن مهران، ساعت 16
میزان مشهد – شهرداری تبریز
ناظر: محمد حسن شفقی، داور اول: حسین پورکاشیان و داور دوم: داوود نافعی
 
آمل، سالن پیامبر اعظم (ص)، ساعت 16
کاله مازندران – پیکان تهران
ناظر: عباس جلایر، داور اول: ابراهیم فیروزی و داور دوم: محسن ترابی
 
دیدارهای دور برگشت مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال چهارشنبه هفتم اسفندماه پیگیری خواهد شد.
 
لطفا تو نظر سنجی قهرمان لیگ در سمت چپ وب شرکت کنین
 
مسابقات پیش بینی بازیهاهم در انجمن پیگیری میشه..
 

 

javadirai سه شنبه 15 بهمن 1392


تهران، خانه والیبال، ساعت 16
پیکان تهران – شهرداری زاهدان
ناظر: محمود حداد، داور اول: مسعود یزادانپناه و داور دوم: داود نافعی

کاشان، سالن کتابچی، ساعت 16
باریج اسانس کاشان – سایپا البرز
ناظر: محمد حسن خوشدل، داور اول: حمید راهجردیان و داور دوم: علیرضا غریب

بندرعباس، سالن فجر، ساعت 16
آلومینیوم المهدی بندرعباس – متین ورامین
ناظر: غفار درخشنده، داور اول: محمد شاهمیری و داور دوم: احمد سرمست

تبریز، سالن شهید اقدمی، ساعت 16
شهرداری تبریز – نوین کشاورز
ناظر: خلیل یگانه مجد، داور اول: کیوان عابدزاده و داور دوم: محسن ترابی

مشهد مقدس، سالن مهران، ساعت 16
میزان مشهد – کاله مازندران
ناظر: حمید حق بین، داور اول: حسین پورکاشیان و داور دوم: بهروز جعفری

گنبد گاووس، سالن المپیک، ساعت 16
بازرگانی جواهری گنبد – شهرداری ارومیه
ناظر: اسماعیل صباغ، داور اول: مرتضی اکرمی و داور دوم: وحید پورکاشیان

 

javadirai شنبه 12 بهمن 1392


کاشان، سالن کتابچی، ساعت 15:30
باریج اسانس کاشان – پیکان تهران
ناظر: محمد حسن شفقی، داور اول: مرتصی اکرمی و داور دوم: محمد عشقدوست


زاهدان، سالن استانداری، ساعت 17:30
شهرداری زاهدان – آلومینیوم المهدی بندرعباس
ناظر: حمید حق بین ، داور اول: نادر انصاری و داور دوم: وحید پورکاشیان


کرج، سالن انقلاب، ساعت16
سایپا البرز – شهرداری تبریز
ناظر: خلیل یگانه مجد، داور اول: حمید راهجردیان و داور دوم: محمد شاهمیری


ورامین، سالن شهیدگل عباسی، ساعت16
متین ورامین – میزان مشهد
ناظر: غفار درخشنده ، داور اول: مسعود یزدان پناه و داور دوم: داود نافعی


تهران، خانه والیبال، ساعت16
نوین کشاورز – شهرداری ارومیه
ناظر: محمود حداد، داور اول: محمد ابراهیم زاده و داور دوم: علیرضا قریب


آمل، سالن پیامبر اعظم (ص)، ساعت 16
کاله مازندران – بازرگانی جواهری گنبد
ناظر: اسماعیل صباغ، داور اول: حسین پورکاشیان و داور دوم: محسن ترابی

 

javadirai شنبه 12 بهمن 1392



مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان فردا یکشنبه با چهار بازی در شهرهای اردکان، تهران، ملکان و دزفول در چارچوب هفته هشتم دور برگشت این رقابت ها پیگیری می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تمامی این بازی ها راس ساعت 16 برگزار می شود و سازمان لیگ فدراسیون والیبال نیز اسامی داوران و ناظران این بازی ها را به شرح زیر تعیین کرد:
اردکان، پیشگامان شفق اردکان – پاس قوامین
ناظر: اکبر توکلی، داور اول: قادر صادقی و داور دوم: اسماعیل رزقی
تهران ، عقاب تهران – شکوفا صنعت پویا کرمان
ناظر: محمود کشفی، داور اول: شهریار خدایی و داور دوم: میثم پارسا
ملکان، شهرداری ملکان – سفیر قم
ناظر: حمید فاضلی فرد، داور اول: اصغر میرزایی و داور دوم: مهدی نویدی
دزفول، شهرداری دزفول – کاله جوان
ناظر: احمد دامغانی نژاد، داور اول: مهرداد شوشتری و داور دوم: حسین فروتن

 

javadirai سه شنبه 08 بهمن 1392

تهران، خانه والیبال، ساعت 16
پیکان تهران – آلومینیوم المهدی بندرعباس
ناظر: حمید حق بین، داور اول: کیوان عابد زاده و داور دوم: مسعود ذوقی

تبریز، سالن شهید اقدمی، ساعت 16
شهرداری تبریز – باریج اسانس کاشان
ناظر: غفار درخشنده، داور اول: احمد حاج کاظمی و داور دوم: وحید پورکاشیان

مشهد، سالن مهران، ساعت 17:30
میزان مشهد – شهرداری زاهدان
ناظر: عباس جلایر، داور اول: ابراهیم فیروزی و داور دوم: امید فولادی وندا

کرج، سالن انقلاب، ساعت 16
سایپا البرز – شهرداری ارومیه
ناظر: محمود کشفی، داور اول: احمد سرمست و داور دوم: محمد عشق دوست

گنبد، سالن المپیک، ساعت 17:30
بازرگانی جواهری گنبد- متین ورامین
ناظر: محمد حسین شفقی، داور اول: محمد شاهمیری و داور دوم: علیرضا قریب

آمل، سالن پیامبر اعظم (ص)، ساعت 15:30 – پخش مستقیم تلویزیونی از شبکه سوم سیما
کاله مازندران – نوین کشاورز
ناظر: محمد حسن خوشدل، داور اول: حمید راهجردیان و داور دوم: داود نافعی



پخش این بازیها فقط از طریق رادیو ورزش اعلام شده..

 

javadirai چهارشنبه 25 دي 1392

۱۳۹۲/۱۰/۲6

اصفهان، سالن ملت، ساعت 12
ذوب آهن اصفهان – سنگ تاش شیراز
ناظر: طوبی بهبودی، داور اول: هدی صابری و داور دوم: زینب حقی

تهران، خانه والیبال، ساعت 15
گاز تهران – شهرداری سمنان
ناظر: پورسعید، داور اول: صدیقه فراهانی و داور دوم: فاطمه اسماعیل زاده
بابلسر، سالن سرداران نوبخت، ساعت 15

بابلسر – دانشگاه آزاد
ناظر: جعفری، داور اول: نرگس افشین و داور دوم: زهرا شیری

تیم های گاز ایران، ذوب آهن اصفهان و دانشگاه آزاد به ترتیب با 17، 15 و 13امتیاز در رتبه های اول تا سوم جدول این رقابت ها قرار دارند.

 

javadirai شنبه 21 دي 1392

یکشنبه 22 دی ماه

تهران، خانه والیبال، ساعت 16
پیکان تهران – بازرگانی جواهری گنبد
ناظر:حمید حق بین ، داور اول: بهروز جعفری و داور دوم:مجتبی بیداریان

آمل، سالن پیامبر اعظم (ص)، ساعت 16
کاله مازندران – شهرداری ارومیه
ناظر: محمد حسن خوشدل، داور اول: محمد شاهمیری و داور دوم:داود نافعی

مشهد، سالن مهران، ساعت 16
میزان مشهد – نوین کشاورز
ناظر: شهباز صدری، داور اول: اصغر حاجی کاظمی و داور دوم: وحید پورکاشیان

ورامین، سالن شهید گل عباسی، ساعت 16
متین ورامین – شهرداری تبریز
ناظر: عباس جلایر، داور اول: حمید راهجردیان و داور دوم: محسن ترابی

بندرعباس، سالن فجر، ساعت 16
آلومینیوم المهدی بندرعباس – سایپا البرز
ناظر: خلیل یگانه مجد ، داور اول: کیوان عابد زاده و داور دوم: امید فولادی وندا

زاهدان، سالن استانداری، ساعت 16:15
شهرداری زاهدان – باریج اسانس کاشان
ناظر: غفار درخشنده ، داور اول: مسعود یزدان پناه و داور دوم: مسعود ذوقی

تیم های باریج اسانس کاشان، متین ورامین و میزان خراسان به ترتیب با 33، 27 و 26 امتیاز در پایان هفته سیزدهم در رتبه های اول تا سوم جدول لیگ برتر والیبال قرار دارند.

javadirai سه شنبه 14 آبان 1392

 

برنامه کامل دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:


پیکان تهران – شهرداری ارومیه، تهران ساعت 17:45


میزان مشهد – بازرگانی جواهری گنبد، مشهد ساعت 17:15


کاله مازندران – شهرداری تبریز، آمل ساعت 17:30


آلومینیوم المهدی – نوین کشاورز، بندرعباس ساعت 17:30


متین ورامین – باریج اسانس کاشان، ورامین ساعت 17:45


شهرداری زاهدان – سایپا البرز، زاهدان ساعت 17

 

اسامی داوران وناظران این هفته:

پیکان تهران – شهرداری ارومیه، تهران ساعت 17:45
ناظر: محمد حسن خوشدل، داور اول: محمد شاهمیری و داور دوم: مسعود ذوقی

میزان مشهد – بازرگانی جواهری گنبد، مشهد ساعت 17:15
ناظر: اسماعیل صباغ، داور اول: مسعود یزدان پناه و داور دوم: احمد سرمست

کاله مازندران – شهرداری تبریز، آمل ساعت 17:30
ناظر: حمید حق بین، داور اول: کیوان عابدزاده و داور دوم: داود خالقی

آلومینیوم المهدی – نوین کشاورز، بندرعباس ساعت 17:30
ناظر: محمود کشفی داور اول: حسین پورکاشیان و داور دوم: محسن ترابی

متین ورامین – باریج اسانس کاشان، ورامین ساعت 17:45
ناظر: محمد حسین شفقی، داور اول: ابراهیم فیروزی و داور دوم: بهرام سلیمانی

شهرداری زاهدان – سایپا البرز، زاهدان ساعت 17
ناظر: یونس حسن زاده، داور اول: اصغر حاجی کاظمی و داور دوم: علیرضا قریب

 

javadirai سه شنبه 07 آبان 1392

سازمان لیگ فدراسیون والیبال از تغییر زمان بازی های هفته دوم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران خبر داد.

بر اساس اعلام سازمان لیگ زمان برگزاری پنج دیدار این رقابت ها به دلیل همزمانی با پخش اذان مغرب تغییر کرد که برنامه جدید به قرار زیر است:

تهران، ساعت 17:45 پیکان تهران – کاله مازندران
گنبد، ساعت 17:15 بازرگانی جواهری گنبد – نوین کشاورز
ورامین، ساعت 17:45 متین ورامین – شهرداری ارومیه
مشهد، ساعت 17:15 میزان مشهد – سایپا البرز
تبریز، ساعت 17 شهرداری تبریز – شهرداری زاهدان
بندرعباس، ساعت 17:45 آلومینیوم المهدی بندرعباس – باریج اسانس کاشان
 
 
داوران و ناظران هفته دوم لیگ برتر

رقابت های این هفته مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران در شهرهای تهران، گنبد، ورامین، مشهد، تبریز و بندرعباس برگزار می شود.
اسامی ناظران و داوران این رقابت ها به قرار زیر است:

تهران، پیکان تهران – کاله مازندران
ناظر: محمود حداد، داور اول: ابراهیم فیروزی و داور دوم: وحید پورکاشیان

گنبد، بازرگانی جواهری گنبد – نوین کشاورز
ناظر: عباس جلایر، داور اول: مسعود ذوقی و داور دوم: احسان زحمتی

ورامین، متین ورامین – شهرداری ارومیه
ناظر: سعید درخشنده، داور اول:  مسعود یزدان پناه و داور دوم: کیوان عابدزاده

مشهد، میزان مشهد – سایپا البرز
ناظر: محمد حسین شفقی، داور اول: حسین پورکاشیان و داور دوم: داود نافعی

تبریز، شهرداری تبریز – شهرداری زاهدان
ناظر: یونس حسن زاده،  داور اول: اصغر کاظمی و داور دوم: علیرضا قریب

بندرعباس، آلومینیوم المهدی بندرعباس – باریج اسانس کاشان
ناظر: اسماعیل صباغ، داور اول: محمد شاهمیری و داور دوم: احمدسرمست

 

javadirai جمعه 26 مهر 1392

 

برنامه مسابقات والیبال قهرمانی بین قاره ای ژاپن اعلام و زمان رویارویی تیم ملی والیبال کشورمان با قدرت های برتر والیبال جهان مشخص شد.

ششمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی بین قاره ای جهان از28 آبان ماه با حضور شش تیم برتر جهان در ژاپن آغاز می شود و به مدت شش روز ادامه خواهد داشت.
این رقابت ها از 28 آبان ماه آغاز می شود که رقابت های دو روز نخست در شهر کیوتو برگزار می شود و تیم ها 30 آبان ماه استراحت خواهند داشت و ادامه رقابت ها به مدت سه روز از اول تا سوم آذرماه در شهر توکیو خواهد بود.
در این رقابت ها تیم های ژاپن (میزبان)، ایران (قهرمان آسیا)، برزیل (قهرمان قاره امریکای جنوبی)، روسیه (قهرمان اروپا)، ایالات متحده (قهرمان مردان آمریکای جنوبی) و ایتالیا تیم سوم رده بندی جهانی به معرفی فدراسیون بین المللی والیبال حضور دارند.

تیم ملی والیبال ایران در ششمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی بین قاره ای به ترتیب با تیم های برزیل، ایتالیا، روسیه، ایالات متحده و ژاپن بازی می کند که برنامه کامل این رقابت ها به وقت محلی به قرار زیر است:

سه شنبه 28 آبان ماه: شهر کیوتو
ساعت 12:10، ایتالیا- روسیه
ساعت 16:10، ایران - برزیل
ساعت 19:10، ایالات متحده – ژاپن

چهارشنبه 29آبان ماه: شهر کیوتو
ساعت 12:10، ایتالیا - ایران
ساعت 16:10، برزیل – ایالات متحده
ساعت 19:10، ژاپن – روسیه

پنج شنبه 30آبان ماه: تیم های شرکت کننده استراحت دارند

جمعه یکم آذرماه: شهر توکیو
ساعت 12:10، ایالات متحده - ایتالیا
ساعت 16:10، ایران - روسیه
ساعت 19:10، ژاپن – برزیل

شنبه دوم آذرماه: شهر توکیو
ساعت 12:10، ایران – ایالات متحده
ساعت 16:10، روسیه - برزیل
ساعت 19:10، ایتالیا – ژاپن

یکشنبه سوم آذرماه: شهر توکیو
ساعت 12:10، برزیل- ایتالیا
ساعت 16:10، ایالات متحده - روسیه
ساعت 19:10، ایران – ژاپن

javadirai جمعه 12 مهر 1392

تيم هاي ملي واليبال ايران و لبنان از ساعت 14 (13:30) در سالن حمدان بن محمد بن راشد شهر دبي به مصاف هم رفتند که اين مسابقه با نتيجه سه بر صفر به سود تيم ملي ايران به پايان رسيد.


سه ست اين مسابقه با امتيازات 25 بر 19، 25 بر 18 و 25 بر 17 به سود تيم ملي کشورمان به پايان رسيد.


خوليو ولاسکو در اين مسابقه تيم خود را با ترکيب اوليه سعيد معروف، محمد موسوي، عادل غلامي، فرهاد قائمي، حمزه زريني، امير غفور و فرهاد ظريف روانه ميدان کرد.


مهدي مهدوي، عليرضا مباشري، رحمان داودي، شهرام محمودي و آرمين تشکري نيز بازيکنان ذخيره ايران در اين مسابقه بودند.


حدود 800 تماشاگر که بيشتر آنها ايراني بودند اين مسابقه را از نزديک تماشا کردند.


** ست اول (ايران 25 – لبنان 19)


در آغاز اين مسابقه بازيکنان ايران نمايش کم اشتباهي ارائه کردند اما عملکرد خوب لبناني ها در دريافت عقب زمين اجازه نداد تا تيم ملي کشورمان از حريف خود فاصله بگيرد. با اين وجود استفاده سعيد معروف از برنامه هاي متنوع در خط حمله و عملکرد خوب بازيکنان ايران در زدن اسپک باعث شد وقت استراحت اول در امتياز 8 بر 6 به سود ايران اعلام شود. ادامه مسابقه هم با برتري ايران همراه بود و با وجود اينکه لبناني ها عملکرد خوبي در دفاع روي تور و دريافت داشتند بازهم وقت استراحت فني دوم در امتياز 16 بر 13 به سود ايران اعلام شد. پس از ورود دو تيم به ميدان فرهاد قائمي دو امتياز پياپي سرويس به دست آورد تا شريت مفيد سرمربي لبنان براي توقف او درخواست يک وقت استراحت کند. پس از اين وقت استراحت لبنان شرايط بهترين پيدا کرد اما با وجود اينکه فاصله امتيازي دو تيم کاهش نيافت، خوليو ولاسکو در امتياز 19 بر 16 نخستين وقت استراحت خود را درخواست کرد تا جلوي امتيازگيري حريف را بگيرد. نتيجه اين وقت استراحت کسب دو امتياز پياپي براي ايران با اسپک محمد موسوي و سرويس امير غفور بود تا سرمربي لبنان بازهم مجبور به درخواست وقت استراحت شود. در امتياز 22 بر 17 به سود ايران، مهدي مهدوي و شهرام محمودي به جاي امير غفور و سعيد معروف وارد ميدان شدند. در نهايت هم اين ست با برتري 25 بر 19 ايران به پايان رسيد.


** ست دوم (ايران 25 – لبنان 18)


سرويس هاي خوب بازيکنان ايران و عملکرد کم اشتباه در زدن اسپک، برتري امتيازي را در آغاز ست دوم هم براي ايران به ارمغان آورد تا وقت استراحت فني اول اين ست در امتياز 8 بر 5 به سود ايران اعلام شود. پس از ورود دو تيم به ميدان بازهم برتري با ايران بود اما در ادامه مسابقه چند اشتباه فردي از بازيکنان کشورمان و اسپک هاي خوب لبناني ها باعث شد دو تيم در امتياز 13 مساوي شوند و به صورت پاياپاي پيش بروند تا اينکه يک امتياز سرويس از فرهاد قائمي گره کار را گشود و باعث شد وقت استراحت فني دوم در امتياز 16 بر 14 به سود ايران اعلام شود. پس از اين ورود بازيکنان به زمين مسابقه بازهم سرويس هاي خوب قائمي ادامه پيدا کرد و زمينه کسب دو امتياز ديگر را براي ايران فراهم آورد تا سرمربي لبنان مجبور به درخواست وقت استراحت براي توقف روند امتيازگيري ملي پوشان کشورمان شود. در امتياز 20 بر 16 به سود ايران، مهدوي و محمودي همانند ست نخست به جاي غفور و معروف وارد ميدان شدند. پس از اين دو تعويض فاصله دو تيم بيشتر شد تا لبناني ها در امتياز 23 بر 17 به سود ايران دومين وقت استراحت خود را درخواست کنند. در امتياز 24 بر 18 به سود ايران، آرمين تشکري به جاي محمد موسوي وارد ميدان شد و بلافاصله در خط سرويس قرار گرفت. همين سرويس نيز زمينه به دست آمدن امتياز پيروزي بخش ايران را فراهم آورد تا تيم ملي کشورمان ست دوم را هم با امتياز 25 بر 18 به سود خود رقم بزند.


** ست سوم (ايران 25 – لبنان 17)


در آغاز اين ست سرويس هاي خوب سعيد معروف و بازي کم نقص بازيکنان ايران خيلي زود باعث شد تيم ملي کشورمان چهار بر صفر پيش بيفتند تا سرمربي حريف درخواست يک وقت استراحت کند. اين وقت استراحت هم نتوانست در برتري تيم کشورمان ايجاد کند و با عملکرد خوب مدافعين روي تور ايران وقت استراحت فني اول در امتياز 8 بر 3 به سود ايران اعلام شد. در امتياز 10 بر 4 به سود ايران، مهدوي و محمودي براي سومين بار در اين مسابقه به جاي غفور و معروف وارد ميدان شدند. ولاسکو در امتياز 11 بر 5 سومين تعويض خود را در اين ست انجام داد و رحمان داودي را به جاي حمزه زريني روانه ميدان کرد. درخشش بازيکنان ايران فاصله امتيازي را بيشتر مي کرد تا اينکه پس از يک امتياز سرويس توسط فرهاد قائمي که ايران را 14 بر 7 پيش انداخت سرمربي لبنان دومين وقت استراحت خود را نيز در اين ست درخواست کرد. وقت استراحت فني دوم اين ست نيز در امتياز 16 بر 9 به سود ايران اعلام شد. پس از اين وقت استراحت، آرمين تشکري جاي محمد موسوي را در زمين گرفت. در امتياز 20 بر 11 نيز عليرضا مباشري به جاي فرهاد قائمي وارد بازي شد. يک سرويس خطاي ايران و دو دفاع روي تور از بازيکنان لبنان، سه امتياز پياپي براي اين تيم به همراه آورد تا ولاسکو مجبور به درخواست يک وقت استراحت شود. در نهايت اين ست با برتري 25 بر 17 ايران به پايان رسيد.


با اين پيروزي تيم ملي کشورمان راهي مرحله نيمه نهايي شد و فردا (شنبه) در اين مرحله در سالن حمدان به مصاف ژاپن مي رود.

javadirai پنجشنبه 28 شهريور 1392

 

هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا برای نخستین بار با حضور 24 تیم در هشت گروه سه تیمی از ششم مهرماه آغاز می شود و به مدت 9 روز ادامه خواهد داشت.
مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا هر دو سال یکبار توسط کنفدراسیون والیبال آسیا برگزار می شود و امارات متحده عربی برای نخستین بار میزبانی این رقابت بر عهده گرفته است.
رقابت های این دوره از مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا در دو سالن مجموعه ورزشی حمدان بن محمد و باشگاه النصر دبی برگزار می شود.

دور مقدماتی این رقابت ها در هشت گروه سه تیمی (24 تیم ) برگزار می شود که گروه بندی آن به قرار زیر است:
گروه A: امارات (میزبان)، اردن و تایلند
گروه B: استرالیا با بحرین و میانمار
گروه C: ایران، کویت و قزاقستان
گروه D: چین، عربستان و چین تایپه
گروه E: ژاپن ، عمان و سری لانکا
گروه F: کره جنوبی، عراق و افغانستان
گروه G: هند، قطر و ازبکستان
گروه H: پاکستان، لبنان و اندونزی

مرحله مقدماتی این رقابت ها از شنبه ششم مهرماه به مدت سه روز برگزار خواهد شد که تیم ملی والیبال ایران در روز نخست (ششم  مهر) با قزاقستان و در روز دوم (هفتم مهر) با کویت بازی دارد. ملی پوشان کشورمان روز سوم (هشتم مهر) استراحت خواهند داشت.

پس از بازی های دور مقدماتی، 16 تیم برتر (تیم های اول و دوم هشت گروه) به عنوان تیم های برتر راهی مرحله دوم می شوند تا برای کسب عنوان های اول تا شانزدهم با هم رقابت کنند. هشت تیم دیگر نیز برای مکان های 17 تا 24 رقابت می کنند.

برنامه کامل دور مقدماتی به وقت امارات به قرار زیر است:


شنبه ششم مهرماه:
ساعت 12، لبنان – اندونزی، سالن حمدان
ساعت 12، هند – ازبکستان ، سالن النصر
ساعت 14، ایران – قزاقستان ، سالن حمدان
ساعت 14، عمان – سری لانکا، سالن النصر
ساعت 16، عربستان – چین تایپه، سالن حمدان
ساعت 16، بحرین – میانمار، سالن النصر
ساعت 18:30 مراسم افتتاحیه هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا ، سالن حمدان
ساعت 19:30، امارات – تایلند، سالن حمدان
ساعت 19:30، عراق – افغانستان ، سالن النصر

یکشنبه هفتم مهرماه:
ساعت 12، قطر – اندونزی، سالن حمدان
ساعت 12، امارات – اردن ، سالن النصر
ساعت 14، ایران – کویت ، سالن حمدان
ساعت 14، عمان – ژاپن ، سالن النصر
ساعت 16، کره جنوبی – عراق سالن حمدان
ساعت 16، استرالیا - بحرین ، سالن النصر
ساعت 18:30 چین – عربستان ، سالن حمدان
ساعت 18:30، پاکستان – لبنان ، سالن النصر

دوشنبه هشتم مهرماه:
ساعت 12، قزاستان – کویت ، سالن حمدان
ساعت 12، اندونزی – پاکستان، سالن النصر
ساعت 14، ازبکستان – قطر ، سالن حمدان
ساعت 14، تایلند – اردن ، سالن النصر
ساعت 16، چین تایپه – چین، سالن حمدان
ساعت 16، سری لانکا – ژاپن، سالن النصر
ساعت 18:30 افغانستان – کره جنوبی، سالن حمدان
ساعت 18:30، میانمار – استرالیا ، سالن النصر

در مرحله دوم رقابت های قهرمانی مردان آسیا تیم های اول و دوم هر گروه (16 تیم برتر) در چهار گروه به مدت دو روز با هم رقابت می کنند که تیم های اول و دوم گروه های A و H در گروه جدید (I)، تیم های اول و دوم گروه های B و G در گروه (J)، تیم های اول و دوم گروه های C و F در گروه (K) و تیم های اول و دوم گروه های D و E در گروه (L) با یکدیگر رقابت می کنند.
 در این مرحله نتیجه بازی دو تیمی که در مرحله مقدماتی با هم بازی داشتند، لحاظ می شود و هر تیم تنها دو بازی خواهد داشت.


در پایان مرحله دوم گروهی این رقابت های تیم ها بر اساس رده بندی گروه خود در مراحل حذفی جهت تعیین مقام اول تا هشتم و نهم تا شانزدهم به رقابت می پردازند.

javadirai پنجشنبه 27 تير 1392

 

 

 

تمامی بخش ها به صورت کامل وبا کیفتی بالا نمایش داده میشود

اگر قادر به مشاهده این برنامه نبودید با مراجعه به ادامه مطلب این برنامه را

با کیفیت بالا وکامل دانلود کنید..

 

 

 

***آدرس سایت جدید ما ***

مجموعه هواداران والیبال ایران به

"والیبال آنلاین" تغییر اسم داده است

آدرس سایت جدید:

www.volleyballonline.ir

نظرسنجی
به نظر شما تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی 2017 چه مقامی کسب خواهد کرد؟؟




ابزار هدايت به بالاي صفحه