close
بهترین متخصص ارتودنسی
دور برگشت لیگ برتر والیبال
loading...

هواداران والیبال ایران

برنامه ی کامل دور برگشت لیگ برتر والیبال ایران رو میتونید از فایل زیر مشاهده کنید:   لینک دانلود PDF     برنامه دور مقدماتی | هفته نخست |…

***آدرس سایت جدید ما ***

مجموعه هواداران والیبال ایران به

"والیبال آنلاین" تغییر اسم داده است

آدرس سایت جدید:

www.volleyballonline.ir

javadirai سه شنبه 24 آذر 1394

برنامه ی کامل دور برگشت لیگ برتر والیبال ایران رو میتونید از فایل زیر مشاهده کنید:

 

لینک دانلود PDF

 

 

برنامه دور مقدماتی | هفته نخست | دور رفت

شماره تیم ها محل مسابقه تاریخ ساعت
1 peykan پیکان تهران - آلومینیوم هرمزگان alminiyom تهران 94/7/29 17:00
2 shahrdari-oromiee شهرداری ارومیه - بانک سرمایه sarmaye ارومیه 94/7/29 17:00
3 default آرمان اردکان - متین ورامین matin اردکان 94/7/29 17:00
4 javaheri-gonbad جواهری گنبد - ثامن الحجج خراسان samenol hojaj گنبد 94/7/29 17:00
5 kalle کاله مازندران - گوهر زاهدان shahrdari zahedan آمل 94/7/29 17:00
6 shahrdari-tabriz شهرداری تبریز - سایپا تهران saypa تبریز 94/7/29 17:00

 

برنامه دور مقدماتی | هفته دوم | دور رفت

شماره تیم ها محل مسابقه تاریخ ساعت
8 saypa سایپا تهران - جواهری گنبد javaheri-gonbad تهران 94/8/6 17:00
9 alminiyom آلومینیوم هرمزگان - آرمان اردکان default بندرعباس 94/8/6 17:00
10 samenol hojaj ثامن الحجج خراسان - شهرداری ارومیه shahrdari-oromiee مشهد 94/8/6 17:00
11 matin متین ورامین - کاله مازندران kalle ورامین 94/8/6 17:00
12 shahrdari zahedan گوهر زاهدان - شهرداری تبریز shahrdari-tabriz زاهدان 94/8/6 17:00

 

برنامه دور مقدماتی | هفته سوم | دور رفت

شماره تیم ها محل مسابقه تاریخ ساعت
14 sarmaye بانک سرمایه - ثامن الحجج خراسان samenol hojaj تهران 94/8/10 17:00
15 kalle کاله مازندران - آلومینیوم هرمزگان alminiyom آمل 94/8/10 17:00
16 saypa سایپا تهران - شهرداری ارومیه shahrdari-oromiee ارومیه 94/8/10 15:00
17 shahrdari-tabriz شهرداری تبریز - متین ورامین matin تبریز 94/8/10 17:00
18 javaheri-gonbad جواهری گنبد - گوهر زاهدان shahrdari zahedan گنبد 94/8/10 17:00

 

برنامه دور مقدماتی | هفته چهارم| دور رفت

شماره تیم ها محل مسابقه تاریخ ساعت
20 default آرمان اردکان - کاله مازندران kalle اردکان 94/8/13 17:00
21 saypa سایپا تهران - بانک سرمایه sarmaye تهران 94/8/13 17:00
22 alminiyom آلومینیوم هرمزگان - شهرداری تبریز shahrdari-tabriz بندرعباس 94/8/13 17:00
23 shahrdari zahedan گوهر زاهدان شهرداری ارومیه shahrdari-oromiee زاهدان 94/8/13 17:00
24 matin متین ورامین - جواهری گنبد javaheri-gonbad ورامین 94/8/13 17:00

 

برنامه دور مقدماتی | هفته پنجم | دور رفت

شماره تیم ها محل مسابقه تاریخ ساعت
7 peykan پیکان تهران - بانک سرمایه (معوقه) sarmaye تهران 94/8/17 17:00
25 sarmaye بانک سرمایه - گوهر زاهدان shahrdari zahedan تهران 94/8/20 15:00
26 saypa سایپا تهران - ثامن الحجج خراسان samenol hojaj تهران 94/8/20 17:00
27 kalle کاله مازندران - پیکان تهران peykan آمل 94/8/20 17:00
28 shahrdari-tabriz شهرداری تبریز - آرمان اردکان default تبریز 94/8/20 17:00
29 javaheri-gonbad جواهری گنبد - آلومینیوم هرمزگان alminiyom گنبد 94/8/20 17:00
30 shahrdari-oromiee شهرداری ارومیه - متین ورامین matin ارومیه 94/8/20 17:00

 

برنامه دور مقدماتی | هفته ششم | دور رفت

شماره تیم ها محل مسابقه تاریخ ساعت
31 peykan پیکان تهران - سایپا تهران saypa تهران 94/8/24 17:00
32 kalle کاله مازندران - شهرداری تبریز shahrdari-tabriz آمل 94/8/24 17:00
33 samenol hojaj ثامن الحجج خراسان - گوهر کویر زاهدان shahrdari zahedan سبزوار 94/8/24 17:00
34 default آرمان اردکان - جواهری گنبد javaheri-gonbad اردکان 94/8/24 17:00
35 matin متین ورامین - بانک سرمایه sarmaye ورامین 94/8/24 17:00
36 alminiyom آلومینیوم هرمزگان - شهرداری ارومیه shahrdari-oromiee بندرعباس 94/8/24 17:00

 

برنامه دور مقدماتی | هفته هفتم | دور رفت

شماره تیم ها محل مسابقه تاریخ ساعت
37 shahrdari-tabriz شهرداری تبریز - پیکان تهران peykan تبریز 94/8/27 17:00
38 shahrdari zahedan گوهر زاهدان - سایپا تهران saypa زاهدان 94/8/27 17:00
39 javaheri-gonbad جواهری گنبد - کاله مازندران kalle گنبد 94/8/27 17:00
40 matin متین ورامین - ثامن الحجج خراسان samenol hojaj ورامین 94/8/27 17:00
41 shahrdari-oromiee شهرداری ارومیه - آرمان اردکان default ارومیه 94/8/27 17:00
42 sarmaye بانک سرمایه - آلومینیوم هرمزگان alminiyom تهران 94/8/27 17:00

 

برنامه دیدار معوقه هفته سوم

شماره تیم ها محل مسابقه تاریخ ساعت
13 peykan پیکان تهران - آرمان اردکان default تهران 94/9/1 17:00

 

برنامه دور مقدماتی | هفته هشتم| دور رفت

شماره تیم ها محل مسابقه تاریخ ساعت
43 shahrdari zahedan گوهر زاهدان - پیکان تهران peykan زاهدان 94/9/04 17:00
44 javaheri-gonbad جواهری گنبد - شهرداری تبریز shahrdari-tabriz گنبد 94/9/04 17:00
45 saypa سایپا تهران - متین ورامین matin تهران 94/9/04 17:00
46 kalle کاله مازندران - شهرداری ارومیه shahrdari-oromiee آمل 94/9/04 17:00
47 samenol hojaj ثامن الحجج خراسان - آلومینیوم هرمزگان alminiyom مشهد 94/9/04 17:00
48 default آرمان اردکان - بانک سرمایه sarmaye اردکان 94/9/04 17:00

 

برنامه دور مقدماتی | هفته نهم| دور رفت

شماره تیم ها محل مسابقه تاریخ ساعت
49 peykan پیکان تهران - جواهری گنبد javaheri-gonbad تهران 94/9/08 15:00
50 sarmaye بانک سرمایه - کاله مازندران kalle تهران 94/9/08 17:00
51 matin متین ورامین - گوهر زاهدان shahrdari zahedan ورامین 94/9/08 17:00
52 shahrdari-oromiee شهرداری ارومیه - شهرداری تبریز shahrdari-tabriz ارومیه 94/9/08 17:00
53 alminiyom آلومینیوم هرمزگان - سایپا تهران saypa بندرعباس 94/9/08 17:00
54 default آرمان اردکان - ثامن الحجج خراسان samenol hojaj اردکان 94/9/08 17:00

 

برنامه دیدار معوقه هفته چهارم

شماره تیم ها محل مسابقه تاریخ ساعت
19 peykan ثامن الحجج خراسان - پیکان تهران samenol hojaj مشهد 94/9/14 17:00

 

برنامه دور مقدماتی | هفته دهم| دور رفت

شماره تیم ها محل مسابقه تاریخ ساعت
55 matin متین ورامین - پیکان تهران peykan ورامین 94/9/17 17:00
56 javaheri-gonbad جواهری گنبد - شهرداری ارومیه shahrdari-oromiee گنبد 94/9/17 17:00
57 shahrdari zahedan گوهر زاهدان - آلومینیوم هرمزگان alminiyom زاهدان 94/9/17 17:00
58 shahrdari-tabriz شهرداری تبریز - بانک سرمایه sarmaye تبریز 94/9/17 17:00
59 saypa سایپا تهران - آرمان اردکان default تهران 94/9/17 17:00
60 kalle کاله مازندران - ثامن الحجج خراسان samenol hojaj آمل 94/9/17 17:00

 

برنامه دور مقدماتی | هفته یازدهم| دور رفت

شماره تیم ها محل مسابقه تاریخ ساعت
61 sarmaye بانک سرمایه - جواهری گنبد javaheri-gonbad تهران 94/9/22 14:00
62 saypa سایپا تهران - کاله مازندران kalle تهران 94/9/22 16:00
63 peykan پیکان تهران - شهرداری ارومیه shahrdari-oromiee تهران 94/9/22 18:00
64 alminiyom آلومینیوم هرمزگان - متین ورامین matin بندرعباس 94/9/22 17:00
65 default آرمان اردکان - گوهر زاهدان shahrdari zahedan اردکان 94/9/22 17:00
66 samenol hojaj ثامن الحجج خراسان - شهرداری تبریز shahrdari-tabriz مشهد 94/9/22 17:00

 

برنامه دور مقدماتی | هفته دوازدهم| دور برگشت

شماره تیم ها محل مسابقه تاریخ ساعت
67 alminiyom آلومینیوم هرمزگان - پیکان تهران peykan بندرعباس 94/10/02 17:00
68 saypa سایپا تهران - شهرداری تبریز shahrdari-tabriz تهران 94/10/02 15:00
69 matin متین صالحین - آرمان اردکان default ورامین 94/10/02 17:00
70 samenol hojaj ثامن الحجج خراسان - جواهر گنبد javaheri-gonbad مشهد 94/10/02 17:00
71 shahrdari zahedan گوهر زاهدان - کاله مازندران kalle زاهدان 94/10/02 17:00
72 sarmaye بانک سرمایه - شهرداری ارومیه shahrdari-oromiee تهران 94/10/02 17:00

 

برنامه دور مقدماتی | هفته سیزدهم | دور برگشت

شماره تیم ها محل مسابقه تاریخ ساعت
73 peykan پیکان تهران - بانک سرمایه sarmaye تهران 94/10/06 16:30
74 javaheri-gonbad جواهری گنبد - سایپا تهران saypa گنبد 94/10/06 17:00
75 default آرمان اردکان - آلومینیوم هرمزگان alminiyom اردکان 94/10/06 17:00
76 shahrdari-oromiee شهرداری ارومیه - ثامن الحجج خراسان samenol hojaj ارومیه 94/10/06 17:00
77 kalle کاله مازندران - متین ورامین matin آمل 94/10/06 17:00
78 shahrdari-tabriz شهرداری تبریز - گوهر زاهدان shahrdari zahedan تبریز 94/10/06 17:00

 

برنامه دور مقدماتی | هفته چهاردهم | دور برگشت

شماره تیم ها محل مسابقه تاریخ ساعت
79 default آرمان اردکان - پیکان تهران peykan اردکان 94/10/13 17:00
80 samenol hojaj ثامن الحجج خراسان - بانک سرمایه sarmaye مشهد 94/10/13 17:00
81 alminiyom آلومینیوم المهدی - کاله مازندران kalle بندرعباس 94/10/13 17:00
82 shahrdari-oromiee شهرداری ارومیه - سایپا تهران saypa ارومیه 94/10/13 17:00
83 matin متین ورامین - شهرداری تبریز shahrdari-tabriz ورامین 94/10/13 17:00
84 shahrdari zahedan گوهر زاهدان - جواهری گنبد javaheri-gonbad زاهدان 94/10/13 17:00

 

برنامه دور مقدماتی | هفته پانزدهم | دور برگشت

شماره تیم ها محل مسابقه تاریخ ساعت
85 shahrdari-oromiee شهرداری ارومیه - گوهر زاهدان shahrdari zahedan ارومیه 94/10/09 17:00
86 sarmaye بانک سرمایه - سایپا تهران saypa تهران 94/10/16 17:00
87 kalle کاله مازندران - آرمان اردکان default آمل 94/10/16 17:00
88 shahrdari-tabriz شهرداری تبریز - آلومینیوم هرمزگان alminiyom تبریز 94/10/16 17:00
89 peykan پیکان تهران - ثامن الحجج خراسان samenol hojaj تهران 94/10/16 15:00
90 javaheri-gonbad جواهری گنبد - متین ورامین matin گنبد 94/10/16 17:00

 

برنامه دور مقدماتی | هفته شانزدهم | دور برگشت

شماره تیم ها محل مسابقه تاریخ ساعت
91 shahrdari zahedan گوهر کویر زاهدان - بانک سرمایه sarmaye زاهدان 94/10/23 17:00
92 samenol hojaj ثامن الحجج خراسان - سایپا saypa مشهد 94/10/23 17:00
93 peykan پیکان تهران - کاله مازندران kalle تهران 94/10/23 17:00
94 default آرمان ورزش اردکان - شهرداری تبریز shahrdari-tabriz اردکان 94/10/23 17:00
95 alminiyom آلومینیوم هرمزگان - جواهری گنبد javaheri-gonbad بندرعباس 94/10/23 17:00
96 matin متین ورامین - شهرداری ارومیه shahrdari-oromiee ورامین 94/10/23 17:00

 

برنامه دور مقدماتی | هفته هفدهم | دور برگشت

شماره تیم ها محل مسابقه تاریخ ساعت
97 saypa سایپا - پیکان تهران peykan تهران 94/10/27 17:00
98 shahrdari-tabriz شهرداری تبریز - کاله مازندران kalle تبریز 94/10/27 17:00
99 shahrdari zahedan گوهر کویر زاهدان - ثامن الحجج خراسان samenol hojaj زاهدان 94/10/27 17:00
100 javaheri-gonbad جواهری گنبد - آرمان ورزش اردکان default گنبد 94/10/27 17:00
101 sarmaye بانک سرمایه - متین ورامین matin تهران 94/10/27 15:00
102 shahrdari-oromiee شهرداری ارومیه - آلومینیوم هرمزگان alminiyom ارومیه 94/10/27 17:00

 

برنامه دور مقدماتی | هفته هجدهم | دور برگشت

شماره تیم ها محل مسابقه تاریخ ساعت
103 peykan پیکان تهران - شهرداری تبریز shahrdari-tabriz تهران 94/10/30 17:00
104 saypa سایپا - گوهر کویر زاهدان shahrdari zahedan تهران 94/10/30 15:00
105 kalle کاله مازندران - جواهری گنبد samenol hojaj آمل 94/10/30 17:00
106 javaheri-gonbad ثامن الحجج خراسان - متین ورامین matin مشهد 94/10/30 17:00
107 default آرمان ورزش اردکان - شهرداری ارومیه shahrdari-oromiee اردکان 94/10/30 15:00
108 alminiyom آلومینیوم هرمزگان - بانک سرمایه sarmaye بندرعباس 94/10/30 17:00

 

برنامه دور مقدماتی | هفته نوزدهم | دور برگشت

شماره تیم ها محل مسابقه تاریخ ساعت
109 peykan پیکان تهران - گوهر کویر زاهدان shahrdari zahedan تهران 94/11/07 15:00
110 shahrdari-tabriz شهرداری تبریز - جواهری گنبد javaheri-gonbad تبریز 94/11/07 17:00
111 matin متین ورامین - سایپا saypa ورامین 94/11/07 17:00
112 shahrdari-oromiee شهرداری ارومیه - کاله مازندران kalle ارومیه 94/11/07 17:00
113 alminiyom آلومینیوم هرمزگان - ثامن الحجج خراسان samenol hojaj بندرعباس 94/11/07 15:00
114 sarmaye بانک سرمایه - آرمان ورزش اردکان default تهران 94/11/07 17:00

 

برنامه دور مقدماتی | هفته بیستم | دور برگشت

شماره تیم ها محل مسابقه تاریخ ساعت
115 javaheri-gonbad جواهری گنبد - پیکان تهران peykan گنبد 94/11/11 17:00
116 kalle کاله مازندران - بانک سرمایه sarmaye آمل 94/11/11 17:00
117 shahrdari zahedan گوهر کویر زاهدان - متین ورامین matin زاهدان 94/11/11 17:00
118 shahrdari-tabriz شهرداری تبریز - شهرداری ارومیه shahrdari-oromiee تبریز 94/11/11 17:00
119 saypa سایپا - آلومینیوم هرمزگان alminiyom تهران 94/11/11 15:00
120 samenol hojaj ثامن الحجج خراسان - آرمان ورزش اردکان default مشهد 94/11/11 17:00

 

برنامه دور مقدماتی | هفته بیستم و یکم| دور برگشت

شماره تیم ها محل مسابقه تاریخ ساعت
121 peykan پیکان تهران - متین ورامین matin تهران 94/11/14 17:00
122 shahrdari-oromiee شهرداری ارومیه - جواهری گنبد javaheri-gonbad ارومیه 94/11/14 17:00
123 alminiyom آلومینیوم هرمزگان - گوهر کویر زاهدان shahrdari zahedan بندرعباس 94/11/14 17:00
124 sarmaye بانک سرمایه - شهرداری تبریز shahrdari-tabriz تهران 94/11/14 15:00
125 default آرمان ورزش اردکان - سایپا saypa اردکان 94/11/14 15:00
126 samenol hojaj ثامن الحجج خراسان - کاله مازندران kalle مشهد 94/11/14 17:00

 

برنامه دور مقدماتی | هفته بیستم و دوم | دور برگشت

شماره تیم ها محل مسابقه تاریخ ساعت
127 javaheri-gonbad جواهری گنبد - بانک سرمایه sarmaye گنبد 94/11/21 17:00
128 kalle کاله مازندران - سایپا saypa آمل 94/11/21 17:00
129 shahrdari-oromiee شهرداری ارومیه - پیکان تهران peykan ارومیه 94/11/21 17:00
130 matin متین ورامین - آلومینیوم هرمزگان alminiyom ورامین 94/11/21 17:00
131 shahrdari zahedan گوهر کویر زاهدان - آرمان ورزش اردکان default زاهدان 94/11/21 15:00
132 shahrdari-tabriz شهرداری تبریز - ثامن الحجج خراسان samenol hojaj تبریز 94/11/21 17:00

 

نظرسنجی
به نظر شما تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی 2017 چه مقامی کسب خواهد کرد؟؟




ابزار هدايت به بالاي صفحه