close
بهترین متخصص ارتودنسی
2016
loading...

هواداران والیبال ایران

بر اساس اعلام فدراسیون جهانی والیبال و تایید کمیته بین المللی المپیک رقابت های انتخابی المپیک ریو در رده مردان به دو بخش: جهانی و قاره ای تقسیم…

***آدرس سایت جدید ما ***

مجموعه هواداران والیبال ایران به

"والیبال آنلاین" تغییر اسم داده است

آدرس سایت جدید:

www.volleyballonline.ir

javadirai پنجشنبه 14 مرداد 1395

تیم ملی والیبال ایران امروز (پنجشنبه) برای اولین بار در سالن اصلی مسابقات والیبال المپیک تمرین کرد.

 

برنامه مسابقات تیم ملی به شرح زیر میباشد:

ایران – آرژانتین : 17 مردادماه ساعت 22 و 35 دقیقه به وقت محلی (ساعت 6 و پنج دقیقه صبح 18 مردادماه به وقت تهران)
ایران – لهستان : 19 مردادماه ساعت 17 و 5 دقیقه به وقت محلی (ساعت 35 دقیقه 20 مردادماه به وقت تهران)
ایران – کوبا : 21 مردادماه ساعت 9 و 30 دقیقه صبح به وقت محلی (ساعت 17 عصر به وقت تهران)
ایران – مصر : 23 مردادماه ساعت 9 و 30 دقیقه صبح به وقت محلی (ساعت 17 به وقت تهران)
ایران – روسیه : 25 مردادماه ساعت 15 عصر به وقت محلی ( ساعت 22 و 30 دقیقه به وقت تهران)

 

 

فرکانس شبکه های ماهواره ای و لینک پخش زنده انلاین:

کلیک کنید

javadirai دوشنبه 31 خرداد 1395

لیگ جهانی والیبال 2016 با حضور 12 تیم در سطح یک از 27 خرداد آعاز و پرونده هفته اول لیگ بسته شد.

نتایج کسب شده در هفته اول لیگ جهانی به شرح زیر میباشد:

 شماره   تاریخ   تیم ها   نتیجه  مجموع نتایج ست ها  مجموع پوئن 
یک دو سه چهار پنج
1 95/03/27 برزیل - ایران 0-3 19-25 16-25 26-28 - - 61-78
2 95/03/28 آرژانتین - آمریکا 3-1 26-24 25-23 22-25 25-22 - 98-94
3 95/03/28 فرانسه - ایتالیا 0-3 23-25 22-25 18-25 - - 63-75
4 95/03/28 استرالیا - بلژیک 3-0 29-27 25-18 25-22 - - 79-67
5 95/03/28 بلغارستان - لهستان 3-1 19-25 25-19 25-17 25-20 - 94-81
6 95/03/28 روسیه - صربستان 3-0 25-22 34-32 25-17 - - 84-71
7 95/03/28 برزیل - آرژانتین 0-3 21-25 13-25 24-26 - - 58-76
8 95/03/29 آمریکا - ایران 1-3 25-23 13-25 25-27 24-26 - 87-101
9 95/03/29 بلژیک - ایتالیا 3-0 25-15 25-23 25-21 - - 59-75
10 95/03/29 استرالیا - فرانسه 3-0 25-14 25-18 25-21 - - 75-53
11 95/03/29 بلغارستان - صربستان 3-0 28-26 27-25 25-18 - - 80-69
12 95/03/29 روسیه - لهستان 0-3 22-25 19-25 22-25 - - 63-75
13 95/03/30 ایران - آرژانتین 2-3 22-25 20-25 25-21 25-13 11-15 103-99
14 95/03/30 برزیل - آمریکا 1-3 19-25 15-25 25-22 22-25 - 81-97 
15 95/03/30 بلژیک - فرانسه 2-3 25-13 24-26 25-21 18-25 12-15 104-100
16 95/03/30 استرالیا - ایتالیا 3-0 25-23 25-23 25-20 - - 75-66
17 95/03/30 صربستان - لهستان 0-3 20-25 20-25 23-25 - - 63-75
18 95/03/30 روسیه - بلغارستان 1-3 25-20 18-25 17-25 22-25 - 82-95

 

جدول رده بندی سطح یک لیگ جهانی 2016 در پایان هفته نخست به شرح زیر است: 

 

رتبه

تیم

بازی

جزئیات نتایج

ست ها

امتیاز ها

بازی

برده

باخته

3-0

3-1

3-2

2-3

1-3

0-3

امتیاز

برده

باخته

میانگین

برده

باخته

میانگین

1 صربستان 3 3 0 3 0 0 0 0 0 9 9 0 MAX 239 203 1.177
2 برزیل 3 3 0 2 1 0 0 0 0 9 9 1 9.000 251 200 1.255
3 فرانسه 3 2 1 2 0 0 1 0 0 7 8 3 2.666 254 216 1.175
4 ایتالیا 3 2 1 2 0 0 0 0 1 6 6 3 2.000 213 200 1.065
5 روسیه 3 2 1 1 1 0 0 0 1 6 6 4 1.500 241 229 1.052
6 آمریکا 3 2 1 0 2 0 0 1 0 6 7 5 1.400 280 278 1.007
7 بلژیک 3 2 1 1 0 1 0 0 1 5 6 5 1.200 238 246 0.967
8 لهستان 3 1 2 0 1 0 0 0 2 3 3 7 0.428 220 231 0.952
9 ایران 3 1 2 0 0 1 0 1 1 2 4 8 0.500 247 282 0.875
10 آرژانتین 3 0 3 0 0 0 1 1 1 1 3 9 0.333 255 273 0.934
11 بلغارستان 3 0 3 0 0 0 0 2 1 0 2 9 0.222 232 269 0.862
12 استرالیا 3 0 3 0 0 0 0 0 3 0 0 9 0.000 186 229 0.812

 

برنامه کامل هفته دوم لیگ جهانی (سوم تا ششم تیرماه) به وقت شهرهای میزبان به قرار زیر است:


* گروه اول: لهستان، روسیه، فرانسه و آرژانتین - میزبان شهر لودز کشور لهستان
جمعه چهارم تیرماه: روسیه – فرانسه (ساعت 17 و 10 دقیقه) و لهستان – آرژانتین (ساعت 20 و 10 دقیقه)
شنبه پنجم تیرماه: فرانسه – آرژانتین (ساعت 17 و 10 دقیقه و لهستان – روسیه (ساعت 20 و 10 دقیقه)
یکشنبه ششم تیرماه: آرژانتین – روسیه (ساعت 17 و 10 دقیقه و لهستان – فرانسه (ساعت 20 و 10)

 

* گروه دوم: ایتالیا، آمریکا، بلژیک و استرالیا - میزبان ایتالیا شهر رم ورزشگاه پالالوتوماتیکا
جمعه چهارم تیرماه: بلژیک – آمریکا (ساعت 17 و 30 دقیقه) و استرالیا – ایتالیا (ساعت 20 و 30 دقیقه)
شنبه پنجم تیرماه: آمریکا – استرالیا (ساعت 17 و 30 دقیقه) و ایتالیا – بلژیک (ساعت 20 و 30 دقیقه)
یکشنبه ششم تیرماه: استرالیا – بلژیک (ساعت 17 و 30 دقیقه) و آمریکا – ایتالیا (ساعت 20 و 30 دقیقه)

 

* گروه سوم، صربستان، برزیل، بلغارستان و ایران - میزبان صربستان شهر بلگراد سالن پی اونیر
پنج شنبه سوم تیرماه: ایران – بلغارستان (ساعت 16) و برزیل – صربستان (ساعت 19)
جمعه چهارم تیرماه: برزیل – ایران (ساعت 16) و صربستان – بلغارستان (ساعت 19)
شنبه پنجم تیرماه: بلغارستان – برزیل (ساعت 16) و ایران – صربستان (ساعت 19)

javadirai جمعه 18 دي 1394

 

دومین روزمسابقات والیبال انتخابی المپیک در قاره اروپا با برگزاری 3 دیدار پیگیری شد و در پایان تیم های فرانسه، آلمان و بلغارستان موفق به شکست رقبای خود شدند.

 

در گروه A تیم ملی آلمان در حضور 3500 تماشاگر سالن «مکس اشملینگ»  شهر برلین با حساب 3 بر صفر و با نتایج 25 بر 20، 26 بر 24 و 25 بر 20 تیم ملی صربستان را شکست داد. گئورگی گروزر (آلمان) با کسب 19 امتیاز، بهترین بازیکن زمین بود. این دومین شکست صربستان در برلین بود.

 

در گروه B دیدار دو تیم روسیه و فرانسه با حضور 2900 تماشاگر برگزار شد و با نتیجه 3 بر یک به سود فرانسه به پایان رسید. شاگردان ولادیمیر آلکنو ست دوم را 25 بر 20 به سود ثبت کردند ولی در ست‌های اول، سوم و چهارم  25 بر 15، 25 بر 17 و 25 بر 19 از حریف شکست خوردند. اروین انگاپت با کسب 26 امتیاز بهترین بازیکن فرانسه و میدان بود.

 

در دیگر بازی این گروه بلغارستان در حضور 1400 تماشاگر ست سوم را 23 بر 25 به فنلاند واگذار کرد ولی در 3 ست با نتایج 29 بر 27، 25 بر 15 و 25 بر 22 موفق به شکست شاگردان فنلاند شد. تودور اسکریموف (بلغارستان) با کسب 26 امتیاز، بهترین بازیکن زمین بود.

 

رده بندی گروه A:
1- آلمان: 2 پیروزی، 6 امتیاز
2- لهستان: یک پیروزی، 3 امتیاز
3- صربستان: 2 شکست، بدون امتیاز
4- بلژیک: یک شکست، بدون امتیاز

رده بندی گروه B:
1- فرانسه: یک پیروزی، 3 امتیاز
2- بلغارستان: یک پیروزی، 3 امتیاز
3- روسیه: یک پیروزی، یک شکست، 3 امتیاز
4- فنلاند: 2 شکست، بدون امتیاز

 

*برنامه دیدارهای روز سوم مسابقات به شرح زیر است:

گروه A:
لهستان - بلژیک

گروه B:
بلغارستان - روسیه
فرانسه - فنلاند

javadirai چهارشنبه 22 مهر 1394

بر اساس اعلام فدراسیون جهانی والیبال و تایید کمیته بین المللی المپیک رقابت های انتخابی المپیک ریو در رده مردان به دو بخش: جهانی و قاره ای تقسیم می شود که نحوه انتخاب 11 تیم صعودکننده به مسابقات والیبال ریو 2016 (که به همراه برزیلِ میزبان 12 تیم حاضر در این مسابقات را تشکیل می دهند) به شرح زیر می باشد:

 

چهار قاره؛ چهار سهمیه
منظور از رقابت های قاره ای برگزاری یک دوره مسابقه انتخابی در قاره های اروپا، آفریقا، امریکای جنوبی، امریکای شمالی و مرکزی غیر از مسابقات قهرمانی این قاره هاست که می بایست در فاصله زمانی اکتبر 2015 تا مارس 2016 انجام شده و تیم اول هر تورنمنت نیز به عنوان تیم صعودکننده به المپیک محسوب می شود. تیم های دوم و سوم هر قاره نیز در رقابت های انتخابی المپیک در بخش جهانی (به نحوی که خواهد آمد) چیده خواهند شد تا بار دیگر شانس خود را برای المپیکی شدن امتحان کنند.


بر همین اساس رقابت های انتخابی امریکای جنوبی به میزبانی ونزوئلا از 7 تا 11 اکتبر برگزار شد که در نهایت آرژانتین به عنوان تیم اول این قاره به المپیک راه یافت و تیم های ونزوئلا و شیلی به مسابقات انتخابی جهانی سوق داده شدند.
رقابت های انتخابی اروپا با حضور هشت تیم طی روزهای 5 تا 10 ژانویه به میزبانی آلمان برگزار خواهد شد که غیر از میزبان، هفت تیم دیگر این مسابقات را بالاترین رتبه های آخرین رده بندی اختصاصی کنفدراسیون اروپا که طی دو هفته آینده اعلام می شود، تشکیل خواهند داد.


رقابت های انتخابی امریکای شمالی و مرکزی ژانویه 2016 به میزبانی کانادا و با حضور کانادا، کوبا، مکزیک و پورتوریکو به انجام خواهد رسید.


کنفدراسیون افریقا اگرچه هنوز زمان و مکان برگزاری رقابت های انتخابی قاره اش را اعلام نکرده ولی متعهد شده تا طی ماه های ژانویه تا مارس این مسابقات را برگزار کند.

 

ژاپنی های میزبان
بخش دیگری از پیکارهای انتخابی المپیک؛ مسابقات جهانی است که بنابر تصمیم اتخاذ شده به سه دوره رقابت تقسیم شده که هر سه دوره هم به میزبانی ژاپن برگزار می شود. ژاپنی ها با توجه به حمایت های مالی و فنی فوق العاده ای که در این سال ها از فدراسیون جهانی داشته اند، موفق به دریافت میزبانی این رقابت های مهم معتبر شده اند.

 

جام جهانی؛ دوسهمیه
جام جهانی والیبال که از هفدهم شهریور لغایت اول مهر ماه با حضور دوازده تیم برگزار شد، اولین تورنمنت انتخابی المپیک در سطح جهانی بود که دو سهمیه برای صعود به المپیک داشت و قسمت امریکا و ایتالیا شد.

 

جهانی بین قاره ای؛ یک سهمیه
تیم های: دوم و سوم افریقا – تیم سوم امریکای شمالی و مرکزی – تیم سوم امریکای جنوبی (شیلی) چهار تیمی اند که هفته آخر اردیبهشت 95 در ژاپن برگزار کننده یک مسابقه انتخابی بین قاره ای به صورت دوره ای برای کسب تنها سهمیه این گروه خواهند بود.

 

جهانی آسیایی؛ چهار سهمیه
تیم های دوم و سوم اروپا، تیم دوم امریکای جنوبی (ونزوئلا)، تیم دوم امریکای شمالی و مرکزی، ایران، استرالیا، ژاپن و چین هشت تیم حاضر در این گروه را تشکیل می دهند که از هفته آخر اردیبهشت ماه مسابقات خود را به صورت دوره ای با یکدیگر برگزار خواهند کرد. در پایان و با مشخص شدن رده بندی نهایی این تورنمنت، سه تیم برتر رده بندی به عنوان سه سهمیه جهانی؛ المپیکی خواهند شد و همچنین برترین تیم آسیایی از میان رده های چهارم تا هشتم این تورنمنت به عنوان سهمیه قاره آسیا به المپیک ریو 2016 راه خواهد یافت.

 

نظرسنجی
آیا با رفتن لوزانو موافق هستید؟؟



ابزار هدايت به بالاي صفحه