close
تبلیغات در اینترنت
هواداران والیبال ایران - مطالب ارسال شده توسط mobinah
loading...

هواداران والیبال ایران

اولین سایت اختصاصی جامعه مجازی والیبال ایران

mobinah دوشنبه 26 اسفند 1392محمد موسوی پس از عذر خواهی و اظهار ندامت در کمیته انضباطی به دو جلسه محرومیت محکوم شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، صبح امروز دوشنبه 26 اسفند جلسه کمیته انضباطی با حضور نایب رئیس فدراسیون، رئیس این کمیته، رئیس سازمان لیگ، نمایندگان وزارت ورزش و جوانان، محمد موسوی عراقی، سرپرست متین ورامین و شاهدین و  دیگر اعضا برگزار شد و پس از بررسی موضوع و توضیحات طرفین و عذر خواهی و اظهار ندامت سید محمد موسوی عراقی رای ذیل صادر شد:

جلسه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال باحضوراعضاء به تاریخ 26/12/92 به منظوررسیدگی به گزارش فدراسیون والبیال درخصوص رفتارخارج ازنزاکت آقای سیدمحمدموسوی ازبازیکنان تیم متین ورامین درمحوطه فدراسیون والیبال تشکیل گردید .
آقای سیدمحمدموسوی درجلسه حضوردارند.آقای فداکارسرپرست تیم وآقای قلی زاده ازمسئولان باشگاه متین درجلسه حاضرهستندپس ازطرح موضوع شکایت جزئیات حادثه بیان گردید.سپس آقای موسوی به دفاع ازخودپرداخت وباقبول اشتباه خودوسوء برداشت که منجربه ناراحتی ایشان وبروزرفتارخارج ازانتظارگردیده است ضمن پوزش ازرفتارغیرورزشی خودنکاتی رابیان نموددرخاتمه ازسوی کمیته انضباطی تذکراتی به آقای موسوی داده شدوپس ازاستماع اظهارات برخی ازحاضرین که به شرح مضبوط درصورتجلسه منعکس است بااعلام ختم رسیدگی اعضاء به مشورت پرداختندبه شرح ذیل انشاء رای گردید.

رای کمیته انضباطی

نظربه اینکه آقای سیدمحمدموسوی پس ازتمرین درفدراسیون والیبال واتمام ساعت تمرین به لحاظ سوءبرداشت وعدم هماهنگی رفتارتوهین آمیزنموده است که درجلسه کمیته انضباطی باعذرخواهی واظهارندامت دلائلی رادرتوجه رفتارخود بیان نمود. با لحاظ ابرازندامت نامبرده وپوزش ازرفتارغیرورزشی خود ، کمیته انضباطی با اختیارات حاصله ازقوانین موجود به ویژه به استناد بند 2-40 ازماده 10 آئین نامه انضباطی ، نامبرده دوجلسه ازحضوردربازیهای لیگ برترمحروم گردید. همچنین باتوجه به سهل انگاری سرپرست باشگاه در اعلام دقیق زمان تمرین به برخی بازیکنان وعدم هماهنگی درخارج شدن همزمان بازیکنان از سالن تمرین باشگاه متین ورامین به پنج میلیون تومان جریمه نقدی محکوم گردید .

 

mobinah سه شنبه 20 اسفند 1392
 
 
ترکیب شروع کننده تیم کاله در این بازی میلاد عبادی‌پور، عادل غلامی، فرهاد ظریف، همزه زرینی، علیرضا جدیدی، رضا قراء و نیکو تشکیل دادند. 

و در مقابل ارومیه‌ای ها با ترکیب پوریا فیاضی، تونی، حامد رضایی، سعید مصطفی‌وند، پتکوویچ، فرهاد پیروت پور و عبدالرضا علیزده به میدان رفتند. 

تیم کاله ست اول بازی را با پوئن 25 بر23 پیروز شدند هیچ یک از مربیان 2 تیم در این ست تعویض تاکتیکی ندادند واین امر حاکی از رضایت آن‌ها از عملکرد شاگردانشان بود. 

اعتراض بازیکنان ارومیه و رفتن به سمت ناظر بازی یک کارت زرد را برای آن‌ها در پی داشت.
 
ارومیه ست دوم را گرفت
 
در دیدار نیمه پایانی والیبال کشورمان هم اکنون دیدار کاله آمل و شهرداری ارومیه در حال برگزاری است.
 
ست دوم پیگری شد بر این اساس ست دوم بازی 29 بر 27 به نفع شهرداری به پایان رسید.

در ادامه گزارش؛ اعتراض بازیکنان و کادر فنی تیم‌ها به داوری ادامه داشت به طوری که علی اصغر حاج محمدی سرداور بازی به سعید مصطفی‌وند بخش کاپیتان تیم ارومیه کارت قرمز نشان داد. 

بازیکنان شهرداری ارومیه و امیدوار حاتمی درگیری لفظی پیدا کرده اند و این امر باعث رد و بدل الفاظ رکیک در بین تماشاگران شد که با وساطت برخی مسئولان باشگاه شهرداری ارومیه جو متشنج آرام شد. 

اعتراض به داوری شیرازه تیم شهرداری ارومیه را به هم ریخت و آن‌ها نتوانستند عملکرد خوبی داشته باشند. 

ست سوم به نفع کاله به پایان رسید

پس از دقایقی کاله بازی را در دست گرفت و ست سوم را با نتیجه 25 بر 21 به نفع خود پایان دادند. 

از طرفی آملی‌هاکه نمی‌خواهند با فینال خداحافظی کنند بازی پایاپایی را مقابل حریف به نمایش گذاشتند. 

در ست سوم ارومیه‌ای‌ها همچنان به اعتراض خود مبنی بر داوری این دیدار ادامه دادند. 

نکته جالب این که سرداور به حمزه زرینی دریافت کننده کاله آمل کارت زرد نشان داد. 

رضا قراء پشت پاسور تیم کاله نقش مهمی در امتیاز آوری آملی‌ها داشت.

ست چهارم با نتیجه‌ی 25-23 به نفع ارومیه به پایان رسید

هر دو تیم نمی‌خواهند حضور در بازی فینال را از دست بدهند.

در این ست بازیکنان تیم ارومیه با دادن سرویس‌های هدفمند و متمرکز دریافت‌های تیم کاله آمل را متزلزل کردند. 

امتیازات میان هر 2 تیم به صورت پایاپای دنبال می‌شود. 

خوشبختانه در این ست هیچ گونه اعتراضی از سوی بازیکنان و کادر فنی دو تیم به داوری انجام نشد و بازی سیر طبیعی خود را طی کرد.

ست پنجم به نفع کاله آمل به پایان رسید

در ست پنجم سرمربیان هر دو تیم با  ایجاد تغییرات مکرر در صدد کسب امتیازات بازی بودند اما کاله آمل در شرایط حساس و به صورت میلیمتری توانست با امتیاز 16 بر 14 تیم شهرداری ارومیه را شکست دهد.

نکته جالب این بازی سعید مصطفی وند کاپیتان تیم والیبال شهرداری ارومیه حتی بعد از پایان بازی به ناظران و داوران بازی اعتراض می‌کرد.

آنالیزور تیم کاله بعد از به سمت تماشاگران رفته و با یکی از بنرهای تبلیغاتی برخورد کرده و از ناحیه پا دچار مصدومیت شده است.
 
mobinah دوشنبه 20 آبان 1392

برنامه مسابقات جام قهرمانان قاره ها به وقت تهران

 

 

براساس اعلام کمیته برگزاری مسابقات جام قهرمانان قاره ها، برنامه این رقابت ها به وقت تهران به قرار زیر است:

سه‌شنبه – 28 آبان – کیوتو
ساعت 6:40 صبح: ایتالیا – روسیه

ساعت 10:40 صبح: ایران – برزیل
ساعت 13:40 ظهر: ژاپن – ایالات متحده

چهارشنبه – 29 آبان – کیوتو
ساعت 6:40 صبح: 
ایران - ایتالیا
ساعت 10:40 صبح: برزیل – ایالات متحده
ساعت 13:40 ظهر: ژاپن – روسیه

جمعه – اول آذر – توکیو
ساعت 6:40 صبح: ایتالیا – ایالات متحده

ساعت 10:40 صبح: ایران - روسیه
ساعت 13:40 ظهر: ژاپن – برزیل

شنبه – دوم آذر – توکیو
ساعت 6:40 صبح: 
ایران – ایالات متحده
ساعت 10:40 صبح: روسیه - برزیل
ساعت 13:40 ظهر: ژاپن – ایتالیا

یکشنبه – سوم آذر – توکیو
ساعت 6:40 صبح: برزیل – ایتالیا

ساعت 9:40 صبح: روسیه – ایالات متحده
ساعت 12:40 صبح: ژاپن - ایران

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mobinah سه شنبه 26 شهريور 1392

نخستین دوره مسابقات والیبال زیر 23 ساله های جهان در حالی در برزیل برگزار می شود که مسئولان فدراسیون جهانی در نظر دارند برخی قوانین و مقررات را به نظرشان می شود تغییر داد را در این پیکارها تست کنند.

از مهمترین این تغییرات این است که بازی های هر ست با پوئن 21 به پایان برسد این امر در حالی است که شنیده می شود مسئولان برنامه ریزی کنند می خواهند این قانون را به خاطر پخش تلویزیونی مسابقات تغییر دهند، استدلال آنها بر این است که با کمتر کردن مدت زمان بازی احتمال پخش مستقیم بازی ها هم افزایش پیدا میکند. 

قرار است در مسابقات قهرمانی زیر 23 ساله های جهان مدت زمان زدن سرویس هم دستخوش تغییراتی شود به طوری که طبق قوانین ارائه شده، از زمانی که توپ با زمین برخورد کرده و داور دستور زدن سرویس را اعلام می کند بازیکن فقط 10 ثانیه فرصت دارد که در منطقه سرویس حاضر شود، همچنین برای آماده شدن و زدن سرویس فقط پنج ثانیه فرصت دارد به طوری که درگذشته هر والیالیست هشت ثانیه فرصت داشت.

در این دوره از مسابقات والیبال قهرمانی زیر 23 سال جهان در هر ست فقط یک فرصت استراحت فنی آن هم در پوئن 12 برای تیمها منظور می شود. 

mobinah یکشنبه 17 شهريور 1392

برنامه مسابقات والیبال انتخابی جهان در تهران

مسابقات والیبال انتخابی جهان در گروه دوم آسیا از 20 شهریورماه در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز می شود و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات انتخابی جهان در قاره آسیا در چهار گروه پیگیری خواهد شد که در گروه دوم کشورهای ایران، اندونزی ، پاکستان و بحرین برای یک سهمیه جهانی با هم رقابت خواهند کرد.

 

mobinah چهارشنبه 13 شهريور 1392

آخرین رده بندی جهان والیبال در رده سنی نوجوانان و جوانان از سوی فدراسیون بین المللی والیبال اعلام شد که ایران با چهار پله صعود در رتبه سوم جهان قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم های ملی والیبال جوانان و نوجوانان ایران با 182 امتیاز و چهار پله صعود در رتبه سوم جهان قرار گرفتند.

 

mobinah شنبه 15 تير 1392

خوش خبر و افروزی شهرام محمودی را بلافاصله بعد بازی با کوبا به بیمارستان بردند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، شهرام محمودی پشت خط زن تیم ملی والیبال کشورمان دیروز بلافاصله پس از مسابقه با کوبا به علت دل درد به همراه امیر خوش خبر سرپرست تیم و سیامک افروزی پزشک تیم راهی بیمارستان شد. سیامک افروزی پزشک و فیزیوتراپ تیم ملی در این خصوص گفت: شهرام دچار التهاب معده شده و ما برای انجام معاینات بیشتر او را نزذ یک پزشک متخصص در کوبا بردیم که الحمدا.. مشکل خاصی نبود و ان شاء.. در بازی فردا نیز به میدان می رود. او فقط کمی از درد التهاب معده رنج می برد. 

 
mobinah دوشنبه 10 تير 1392

بازیکن سابق تیم ملی والیبال گفت: کوبا هرچند تیم قدرتمندی است اما والیبال ایران شانس پیروزی مقابل این تیم را دارد.

بهنام محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با تبریک عملکرد موفق تیم والیبال ایران در دومین دیدار خود برابر ایتالیا خاطرنشان کرد: هرچند در این دیدار ایتالیا پیروز میدان بود، اما در عین حال جا دارد موفقیت خوب تیم ملی والیبال کشورمان را به مربیان، جامعه والیبال و مدیریت فدراسیون تبریک بگویم؛ چون به هر صورت ایتالیا تیمی نیست که بتوان آن را به راحتی شکست داد. ایران با چنین شرایط و روحیه‌ی جنگندگی در برابر این تیم ظاهر شد و از 6 امتیاز این دو دیدار، 4 امتیاز را کسب کرد...........

mobinah یکشنبه 09 تير 1392

امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی در خصوص انتشار مطلب کذب روزنامه ایران گفت: در چنین شرایط حساسی ضربه بزرگی بود که از طرف خودمان به تیم وارد شد. این موضوع از طرف خانواده بچه ها به گوش آنها رسید و همه را ناراحت کرد. من نمی دانم انتشار این مطلب در این روز مهم و در چنین شرایط حساس چه توجیهی دارد. آن هم از سوی یکی از روزنامه های مهم کشور. مطلبی که سرتا پا دروغ است. واقعا متاسفم که ما باید از جایی که اصلا فکرش را هم نمی کردیم ضربه بخوریم. رسانه ها و روزنامه های ایتالیایی از تیم ایران تعریف و تمجید می کنند و باعث افزایش روحیه تیم می شوند، آن وقت یکی از روزنامه های خود ما موجب وارد شدن شوک روحی به تیم می شود. مسئولیت عواقب این موضوع برگردن کسانی است که این مطلب را منتشر کردند و باید پاسخ گو باشند.

mobinah پنجشنبه 6 تير 1392

محمد موسوی، سعید معروف، امیر غفور و شهرام محمودی چهار بازیکن تیم ملی کشورمان که هم اکنون به منظور شرکت در لیگ جهانی والیبال و رویارویی با ایتالیا تیم ملی ایران را در مودنا همراهی می کنند، از صبح امروز دچار مشکل گوارشی شده اند.
سیامک افروزی پزشک تیم ملی در این خصوص گفت: این چهار بازیکن مشکل زیاد حادی ندارند و انشاا... تا فردا به طور کامل بهبود پیدا می کنند. ولی باید تحت مداوا قرار گیرند تا از قوای جسمی آنها کاسته نشود.

mobinah پنجشنبه 6 تير 1392

امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص مصدومیت قائمی و جایگزین زرینی گفت: وقتی در بازی با صربستان قائمی مصدوم شد، برای روشن شدن موضوع از کمر وی MRI گرفتیم و پس از بررسی توسط پزشکان و مشورت با کادر فنی با توجه به اینکه بلافاصله بعد بازی باید راهی ایتالیا می شدیم و وقتی برای عوض کردن بلیط نبود، تصمیم گرفتیم در بازی مقابل ایتالیا و کوبا فرهاد قائمی تیم ملی را همراهی کند.
متاسفانه پرواز طولانی مدت که اجتناب ناپذیر است باعث شد مصدومیت وی تشدید شود و سیامک افروزی پزشک تیم تلاش زیادی کرد تا قائمی به سرعت بهبود پیدا کند. با توجه به شرایط بدنی و وضعیت مصدومیت قائمی تا به امروز کادر فنی پس از جلسه ای که داشتیم تصمیم به جایگزین کردن حمزه زرینی کرد. چرا که نمی خواستیم فشار بیشتری بر روی فرهاد قائمی بیاوریم تا خدای نا کرده موجب حادتر شدن مصدومیت وی شود. ما می خواهیم قائمی را در آینده هم حفظ کنیم.
ما هم بلافاصله مقدمات سفر حمزه را فراهم کردیم و بر اساس برنامه امروز تهران را به مقصد مودنا ترک میکند و فردا به جمع ملی پوشان اضافه خواهد شد.

mobinah پنجشنبه 6 تير 1392

فرهاد قائمی بازیکن دریافت کننده تیم ملی والیبال کشورمان که از مصدومیت ناحیه کمر رنج می برد، پس از قطعی شدن عدم رسیدن وی به بازی با ایتالیا و کوبا، کادر فنی تیم ملی کشورمان تصمیم گرفت زرینی را جایگزین قائمی کند. 
بدین ترتیب حمزه زرینی عصر امروز تهران به مقصد مودنای ایتالیا ترک خواهد کرد تا صبح فردا به جمع ملی پوشان والیبال ایران در ایتالیا بپیوندد و تیم ملی کشورمان را در دیدار مقابل ایتالیا و کوبا همراهی کند.
لازم به ذکر است فرهاد قائمی هم امروز به تهران بازخواهد گشت.

 

زرینی جایگزین قائمی می شود 1
***آدرس سایت جدید ما ***

مجموعه هواداران والیبال ایران به

"والیبال آنلاین" تغییر اسم داده است

آدرس سایت جدید:

www.volleyballonline.ir

نظرسنجی
به نظر شما تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی 2017 چه مقامی کسب خواهد کرد؟؟
ابزار هدايت به بالاي صفحه